4 Projectleider bodem bouw bv Ervaren Projectleider m/v arns milieutechniek OK MANAGEMENT-ASSISTENT m/v INTERCEDENTEN m/v JE HART LIGT BIJ DE THUISZORG Commercieel Adviseur m/v Rayon Groot Rotterdam Kunnen wij op u bouwen? BOXK bouw bv is een middelgroot bouwbedrijf. Met als filisofie en toonaangevend bouwbedrijf te zijn dat in bouwteamverband werken ontwikkelt en uitvoert in de woning- en utiliteitsbouw, alsmede grote renovatiewerken. Vanwege uitbreiding zoeken wij een: Wij verwachten reacties van iemand die: ruime ervaring heeft als projectleider; een HTS-opleiding en/of werk- en denkniveau heeft; leiding kan geven aan projectteams; zich goed mondeling en schriftelijk kan uitdrukken; zelfstandig maar ook in teamverband kan werken. U bent verantwoordelijk voor de technische, organisatorische en finan- ciele aspecten van woning-, utiliteitsbouw en/of renovatieprojecten. Ook het mede onderhouden van contacten met opdrachtgevers, gemeentes, architecten en overige bouwteampartners vallen onder uw verantwoordeiijkheid. BOKX bouw bv biedt u een zelfstandige en verantwoordelijke functie in een prettige werksfeer. Met zeer goede arbeidsvoorwaarden en even- tuee! doorgroei mogelijkheden. Sluit deze functie aan bij uw kwaliteiten en ambitie. Dan nodigen wij u uit om uw sollicitatie te richten aan: De directie van BOKX bouw bv Van Deventerstraat 34, 3113 AL Schiedam Vervoer Coordinate Centrum Rijnmond het leuke is dat je iemand soms na een paar maanden weer ziet opleven wijkverpleegkundigen, verpleegkundigen, ziekenverzorgenden en verzorgenden. uitzendorganisatie Het profiel: De voorwaarden: scheidegger* Week 9 TOTAAL-TX08 r Stichting Bereikbaarheid Rijnmond Boompjes 40, Willemswerf 3011 XB Rotterdam tel. 010 - 400 71 61 62 fax 010-400 66 85 e-mail: vcc.rijnmond@wxs.nl Bent u op zoek naar een gevarieerde functie met veel externe contacten? Werkt u graag in een klein team? Wilt u meehelpen de regio Rijnmond bereikbaar te houden? Het is van levensbelang voor Rotterdam en omgeving dat de regio bereikbaar is. Daarom hebben zes jaar geleden enkele bedrijven de Stichting Bereikbaarheid Rijnmond opgericht. Deze stichting heeft als doel de bereikbaarheid van de werkplek voor werkne- mers te verbeteren. De dagelijkse werkzaamheden worden verricht door het Vervoer Coordinate Centrum Rijnmond (VCC Rijnmond). Bij VCC Rijnmond zijn 8 personen werk- zaam: 6 adviseurs vervoermanagement, een bureaumanager en een secretaresse. Bij VCC Rijnmond bestaat een vacature voor de functie van: De management-assistent zal de volgende taken uitvoeren: Secretaries ondersteuning van de bureaumanager, het Stichtingsbestuur en incidenteel werkgroepen en de adviseurs van VCC Rijnmond De beantwoording van de telefoon Het opzetten van een centraal archief en het beheer daarvan Het beheer van het door VCC Rijnmond gebruikte relatiebeheersysteem De verzorging van mailings De administratie van lopende projecten Functle-elsen: Opleiding op middelbaar niveau aangevuld met een secretaresse-opleiding (bv. Schoevers) Kennis van en ervaring met geautomatiseerde systemen (Word, Excell, Access) Kennis van en ervaring met archiefsystemen Zelfstandig en sociaal vaardig kunnen optreden in een vaak hectische omgeving Vertrouwelijk kunnen omgaan met informatie en de bewdrking van gegevens Salarierlng en werktijden: Het aantal werkuren zal 32 uur bedragen (maandag t/m donderdag). Het salaris zal in overleg worden vastgesteld. De medewerker zal in tijdelijk dienstverband worden aange- steld (tot 1/1/2000, verlenging is niet uitgesloten). Voor nadere Informatie kunt u terecht bij de bureaumanager, de beer F. Hulsman (tel. 010-4007198) of de heer E. Jellema, adviseur (tel. 010-4007162). Sollicitaties zijn welkom bij de Stichting Bereikbaarheid Rijnmond, Boompjes 40, 3011 XB Rotterdam onder vermelding van "management-assistent" links op de envelop. De sluitingsdatum van sollicitaties is 5 maart 1999. Iemand die thuiszorg krijgt, heeft hulp nodig- Tijdelijk, maar steeds vaker ook permanent. Bij die hulp gaat het wat ons betreft vooral om wat iemand allemaal wel kan, of weer kan leren. 'Niet denken in beperkingen, maar in mogelijkheden', dat is ons leidende principe. Wat natuurlijk ook z'n positieve uitwerking heeft op onze medewerkers. Want door het ontdekken en stimuleren van mogelijkheden bij je client, is die client gelukkiger en krijg je ook zelf meer vol- doening en energie. Het is een manier van denken die altijd opgaat, ook in chronische of terminale situaties. Zorg op maat is een ander belangrijk uitgangspunt. Zorgvuldig nagaan wat precies nodig is en wanneer. En dan, op basis van duidelijke afspraken, do'en wat je hebt toegezegd. Respectvol, met liefde, maar ook zakelijk en efficient. Niets meer en niets minder. lets meer, toch eigenlijk. Want we streven ernaar altijd extra menskracht in huis te hebben om waar nodig wat extra zorgtijd te kunnen besteden. Belangstelling? We hebben een ruime variatie aan functies voor Zelfstandig, verantwoordelijk, uiterst afwisselend werk. Met de zekerheid van een grote organisatie achter je, een team waar je altijd op kan terugvallen. Een baan op maat, al naar gelang uw wensen en omstandigheden. Van fulltime tot een avond per 14 dagen, alles kan. Een inwerkperiode met een speciaal op u afgestemd introductieprogramma omdat u herintreedt of weinig ervaring heeft? Wij zorgen er voor. Is verhuizen, met alle kosten vandien, een barriere? Dan hebben we Bel voor meer informatie (010) 246 35 00 of geef op de bon aan waar uw belangstelling naar uitgaat en stuur die, met uw CV, binnen 14 dagen naar Thuiszorg Nieuwe Waterweg-Noord, t.a.v. personeelsadministratie PB, Postbus 900, 3100 AX Schiedam. een aantrekkelijke regeling voor u! THUISZORG NIEUWE WATERWEG NOORO Bon voor een baan Ik solliciteer naar een baan bij uw organisatie en wil graag worden uitgenodigd voor een gesprek. Naam m/v Adres Postcode Plaats Telefoon Opleiding Ik wil werken in D dagdienst ochtenddienst Li nachtdienst avond/weekenddienst als oproepmedewerker D korter dan 10 uur per week G tussen 10 en 20 uur per week tussen 20 en 30 uur per week D fulltime (Kruis uw voorkeur aan; meer keuzes mogelijk) MW Arns Milieutechniek is een dynamisch adviesbureau op bet gebied van bodemonderzoek en -sanering met vestigingen in Elst Gld.) en Rotterdam. Arns Milieutechniek werkt nauw samen met de werkmaatschappij Arns Milieu- management. De werkzaamheden van Arns Milieumanagement strekken zich uit van projectvoorbereiding, directie- voering tot en met de realisatie van tank- en bodemsaneringen. Door toenemende werkzaamheden is bij Arns Milieutechniek de volgende vacature ontstaan: Standplaats: Arns Milieutechniek West b.v. te Rotterdam. Functie-eisen: U heeft een relevante opleiding op minimaal hbo-niveau voltooid. U heeft minimaal 1 jaar ervaring in een vergelijkbare werk- omgeving. U bent in staat als een teamplayer te functioneren en tevens bezit u een hoge mate van zelfstandigheid. U bezit goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. U heeft geen 9 tot 5 mentaliteit. Daarnaast heeft u een oplossend ver- mogen en bent u initiatiefrijk. U bent goed op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op het gebied van de milieuregelgeving en saneringstechnieken. Wij verwachten van u een commerciele instelling met een uitstekend netwerk. Tot slot heeft u affini teit met de relevante computerprogramma's. Uwtaken: Als projectleider bodem maakt u de vertaalslag van offerte naar onderzoeksstrategie. U begeleidt de veldwerkers, evalueert en rapporteert de onderzoeksresultaten. Tevens stelt u saneringsplannen op waarbij u blijk geeft op de hoogte te zijn met recente ontwikkelingen. Ook het begeleiden van bodemsaneringen behoort tot uw taken. U functioneert onder de verantwoordeiijk heid van het bureauhoofd. Wij bieden: - een relevant arbeidsvoorwaardenpakket; - een dynamische en verantwoordelijke functie. Voor nader inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer R. Kentie, tel: (010) 479 74 80. Hoe kunt u reageren: Uw schriftelijke sollicitatie (voorzien van curriculum vitae en referenties) kunt u binnen 14 dagen richten aan: Arns Milieutechniek West b.v. t.a.v. de heer R. Kentie Stolwijkstraat 2c 3079 DN Rotterdam. $bran Ubron Uitzendorganisatie is een groeiende uitzendorganisatie, actiefop bet vlak van uitzending, werving selectie en detachering van administratief, productie, technisch en commercieel personeel. Voor onze vernieuwde vestiging in Rotterdam zijn wij op zoek naar: U gaat kandidaten werven en selecteren voor relaties van Ubron Uitzend organisatie. U bent in staat om zelfstandig of i.s.m. collega's een marktplan op te stellen en voor uitvoering zorg te dragen. U ontwikkelt marktgerichte acties, stelt offertes op en zorgt voor een correcte afhandeling ervan. Het bezoeken van zowel bestaande relaties als prospects behoort tevens tot uw taken. - HBO-niveau; - enige ervaring in de zakelijke dienstverlening; - beschikken over sterke communicatieve en sociale vaardigheden; -creatief, flexibel en stressbestendig; - in bezit van daadkracht en zelf-aansturend vermogen; - een teamplayer met een prositieve instelling. Wij bieden u een uitdagende functie in een prettige werksfeer met veel mogelijkheden tot ontplooiing. Zowel de primaire als secundaire arbeids voorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Interesse? Wij zien uw reactie inclusief c.v. graag tegemoet. Ubron Uitzendorganisatie, t.a.v. Dhr. P.F. Uilenhoed, Mariniersweg 84a, 3011 NT Rotterdam. Voor meer informatie tel: 010-4047055. opleldlngen vnnr voor UW Scheidegger Opleidingen B.V. is een begrip op het gebied van kantoor- en computeropleidingen. Met een uitgebreid netwerk van docenten is Scheidegger in staat in heel Nederland tot in de kleinste gemeenten opleidingen te verzorgen. ■In de afgelopen decennia groeide Scheidegger uit tot een dergrootste particuliere onderwijsinstellingen in ons land. Door de zeer sterke groei van ons bedrijfen de steeds toenemende vraag naar particulier onderwijs, willen wij graag in contact komen met een Van deze medewerker verwachten wij, dat hij/zij aan de hand van ingestuurde aanvragen voor informatie, de belangstellende thuis bezoekt. Tijdens deze bezoeken, die in de late middag- en avonduren plaatsvinden, worden de gevraagde inlichtingen verstrekt. Het uiteindelijke doel is om vervolgens over te gaan tot inschrijving voor de opleiding. Wij vragen: M.B.O.- niveau bezit van auto en telefoon ervaring in verkoop, bij voorkeur in een soortgelijke functie representatief voorkomen overtuigende persoonlijkheid Wij bieden: een zelfstandige, uitdagende functie een basisinkomen met uitstekende provisieregeling continue persoonlijke training en begeleiding uitstekende doorgroeimogelijkheden goede secundaire arbeidsvoorwaarden Uw sollicitatiebrief met gegevens over opleiding en werkervaring kunt u onder vermelding van functienummer 892 zenden naar onderstaand adres, t.a.v. mevrouw M.E. Pijpers. Scheidegger Opleidingen B.V. Ir. D.S. Tuijnmanweg 5 4131 PN VIANEN V

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 27