eerlijk toch een krant die het spelletje snapt. Mijn krant... I Bon voor lekker geld verdienen Leo Beenhakker: het Rotterdams Dagblad ZOO Hebjij interesse? Vul de bon in of bel gratis: 0800 - 0642 Rotterdams Dagblad Ik neem een kwartaalabonnement op het Rotterdams Dagblad. De eerste twee weken zijn gratis. Daarna betaal ik automatisch f 31,98 per maand Als beloning ontvang ik twee toegangskaarten voor een rondleiding door de Kuip en een bezoek aan het Home of History. Ik neem een kwartaalabonnement op het Rotterdams Dagblad. Ik betaal niet automatisch. De eerste twee weken zijn gratis. Daarna betaal ik f 97,95 per kwartaal (u ontvangt geen toegangskaarten). Ik neem een vrijblijvend proefabonnement op het Rotterdams Dagblad van 6 weken voor f 29,-. m/v Naam:Voorl: Ad res: Nr: Postcode: Plaats: Telefoon: (i.v.m.controlebezorging) Bank-/gironummer:[^j Handtekening: De jaarabonnementen voor Diergaarde Blijdorp zijn weer te koop. Voor u persoonlijk of voor heel het gezin. De voor- deligste manier om uw favoriete dieren nog beter te leren kennen. Na vier bezoeken hebt u uw abonnement er zeker uit. Naast onbeperkt toegang biedt het jaarabonnement vele andere voordelen: gratis introduces meenemen, twee keer gratis toegang tot Artis en Antwerpen Zoo, een gratis kopje koffie, kortingen op andere dierentuinen en attractieparken, etcetera. Bovendien wordt u via het full color magazine "Blijdorp Biad" zes maal per jaar op de hoogte gehouden van het wel en wee van alle dieren. Want u hoeft zich natuurlijk niet te beperken tot de kuifherten. Bel nu voor meer informatie 010-4431494. Postcode: Plaats Telefoon: Wil jij lekker verdienen zonder dat je de hele dag bezig bent? Word dan bezorg(st)er van het Rotterdams Dagblad. Je hoeft er niet vroeg je bed voor uit en met een uurtje werken perdagverdienje een behoorlijk centje bij. De werktijden zijn zeer aantrekkelijk: doordeweeks moet de krant voor 17:30 uur bij de abonnee in de bus zijn en op zaterdag voor 13:00 uur. Ben jij minimaal 15 jaar en je bentgeinteresseerd, meld je dan aan als bezorg(st)er van het Rotterdams Dagblad.Vul de bon in of bel voor meer informatie 010 -4004.444 (tijdens kantooruren). Ja, ik heb belangstelling voor een krantenwijk Naam: Voorl: Adres:Nr: Geboortedatum (min. 15 jaar): Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: Rotterdams Dagblad T.a.v. Inspectie Antwoordnummer 1579 3000 VB ROTTERDAM Rotterdams Dagblad De jaarabonnementen voor Diergaarde Blijdorp zijn weer te koop. Voor u persoonlijk of voor heel het gezin. De voor- deligste manier om uw favoriete dieren nog beter te leren kennen. Na vier bezoeken hebt u uw abonnement er zeker uit. Naast onbeperkt toegang biedt het jaarabonnement vele andere voordelen: gratis introduces meenemen, twee keer gratis toegang tot Artis en Antwerpen Zoo, een gratis kopje koffie, kortingen op andere dierentuinen en attractieparken, etcetera. Bovendien wordt u via het full color magazine "Blijdorp Biad" zes maal per jaar op de hoogte gehouden van het wel en wee van alle dieren. Want u hoeft zich natuurlijk niet te beperken tot de vleermuizen. Bel nu voor meer informatie 010-4431494. 77 mm Bij automatisch betalen ook uw bank-/gironummer invullen en uw handtekening plaatsen. Stuur deze bon in een envelop -zonder postzegel- naar Rotterdams Dagblad, afdeling Abonnee Service, Antwoordnummer 1579, 3000 VB ROTTERDAM i h Zovaakje wilt naar de kuif herten. DIERGAARDE BLIJDORP. VAN AERSSENLAAN 49, 3039 KE ROTTERDAM. -4 Zovaakje wilt naar de vleermuizen DIERGAARDE BLIJDORP. VAN AERSSENLAAN 49. 3039 KE ROTTERDAM.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 20