OPENINGS- AANBIEDING Hetvisitekaartje van Bouman OPENINGS AANBIEDING Hooggeeerd Publiek! ONZE FONKELNIEUWE SHOWROOM PRESENTEEEEEEERRRRRT: Bouman verwelkomt eregasten MEGA Lichttechniek biedt meer De feestelijke finale van het grootse prijzenfestival Let op: Alle loten doen weer mee! FEESTPROGRAMMA ZATERDAG 20 MAART Bouman is klaar voor een nieuw tijdperk 'Een stal vol ra Njco, bedankt en tot ziens zaterdag 20 maart: Slaapeenheid "Spirit" ■|Wl/\[I 2 zitsbank Minstreel J-4 «r „Licht staat gelijk aan emotie" Een totaal verbouwde showroom die wordt geopend met een fantastische Heropeningsshow in ons speciaal gecreeerde 'Bouman Theater'! Met feest voor jong en oud en waanzinnige meubelaanbiedin- gen. Komt dat zien, komt dat zien! 11.00 en 13.00 uur: Clowntjes spektakelshow. 12.00 uur: Eerste trekking grote Bouman Loterij. 14.00 uur: Tweede trekking. 16.00 uur: Derde en laatste trekking. Heeft u een Lot gekregen tijdens de verbouwing? Kom kijken of u gewonnen heeft: Reis EuroDisney, Scooter van Verhoeve of een van de vele Bouman-prijzen! 12.15/12.50/14.15 en 15.45 uur: The Smooth Dancer, winnaar Rotterdams Straatfestival. 12.25/13.00/14.25 en 15.55 uur: Latijns Amerikaans Danspaar. 12.30/14.35 en 15.30 uur: 21-en met presentator Ruud van der Heijden, kaartspel met prijzen. 14.55 uur: King Size Rock 'n Roll muziektrio. DE GEHELE DAG: Straattheater met de vreemde meubelstoffeerder en muziek op vele lokaties. Ze hebben ook maar meteen de collecties vernieuwd Massief grenen ledikant 160 x 200 cm plus 2 nar.htkastips OnpninasaanhipHina nachtkastjes. Openingsaanbieding. 2JMB Van /1.295,- Voor /1.095,- (ook te leveren in 300 gratis parkeerplaatsen! dematen 140 x 200cm.en 180 x 200cm.) Ijsselmondselaan I7S, 3 0 6 4 AS Rotterdam 'Een stal met raspaarden' zo noemt verkoopleider Jan van den Heuvel zijn team van verkopers en ver- koopsters. A1 44 jaar scharniert Van den Heuvel perfect met Bou man Meubelen, met ziel en zalig- heid. Een enthousiasme dat hij weet over te brengen op zijn mede- werkers. ,,Wie bij Bouman komt werken, raakt in de ban van de cul- tuur van het bedrijf en wil er nooit meer weg. Een enkele die om pri- ve-redenen vertrekt, wil binnen de kortste keren weer terug, dat is uniek!"En zo gemakkelijk hebben de dames en heren van de verkoop het niet, er worden hoge eisen aan hen gesteld. Wie tot het verkoop- team van Bouman wil toetreden moet wel wat bagage in huis heb ben. Om te beginnen het einddi- ploma van het Hout en Meubile- ringscollege Rotterdam, daarnaast uitstekende contactuele vaardighe- den, de wil en bereidheid om voortdurend bijscholingen en trai- ningen te volgen en het goed ge- stalte kunnen geven van een gast- heer/vrouwschap in de stijl van Bouman.„Wanneer het in de eerste oogopslag klikt tussen klant en verkoper, dan ben je in mijn ogen een goed verkoper. Wij benaderen iedereen met respect, dat hoort bij de filosofie van het concern. Dat moeten de klanten voelen, niet voor niets worden we altijd weer geroemd om onze klantvriende- lijkheid en gastvrijheid. De men- sen voelen zich op hun gemak en hebben vertrouwen in ons. Dat is de basis om de klant te begeleiden naar een tevreden koop. Een stoel of bank, dat koop je niet even, daar moet je verschillende malen In gaan zitten, eens even weglopen, of volgende week nog eens op- nieuw proberen. We durven ook gerust te adviseren ook eens ergens anders te kijken. Zoals Van Buur- en onlangs al zei, "een bankstel verkopen is geen kunst, maar wan- neer de klant daarna terugkomt voor een eethoek heb je het goed gedaan!"Een hoog pakket van ei sen aan de medewerkers, maar ze tellen dan ook wel mee, geregeld worden de dames en heren van de verkoop uitgenodigd mee te den- ken over 'n bepaalde problema- tiek, nieuwe strategieen en vorm- geving, waarbij ze de ruimte krij- gen voor een brede inspraak. ,,Een hecht team, de ouderen geven de bedrijfsgeheimen door aan de jon- geren en iedereen steunt elkaar in een sfeer van ons kent ons. "Sinds Van den Heuvel in 1955 voet aan wal bij Bouman zette, heeft het be drijf een enorme ontwikkeling on- dergaan. „Van fabriek naar groot- handel en als de enige van Neder- land uit die allereerste begintijd overeind gebleven. Nog steeds wanneer ik de geur van eikenhout ruik, proef ik weer de sfeer van vroeger, van de meubelfa- briek."We hebben de bakens op tijd verzet, in de verkoop van meu belen groeien we nog steeds. We zijn wel altijd een eigen koers blij- ven varen en hebben bewust niet gekozen voor een woonboulevard- formule, waardoor we ons nu on- derscheiden van vele branchege- noten." Wat de verkoop, of liever het koopgedrag van de consument zelf betreft, ook daarin is volgens van den Heuvel een kentering te be- speuren: kwam er 25 jaar geleden een echtpaar binnen, dan zag je meteen 'hij heeft er helemaal geen zin in'. Ging nog wel in de bank zitten om meteen te vragen: Vind je het mooi moeder, koop het dan maar' blij dat ie weer weg kon. Door een veranderd relatiepatroon zien we hier nu evenveel heren als dames. Ook de heren willen zich van tevoren terdege orienteren op kleuren, materiaal, zitcomfort en diversiteit in de collecties. De con sument van nu orienteert zich zeer breed, gaat gemiddeld naar zes tot zeven zaken alvorens tot een koop te besluiten. Koos men vroeger vrij snel uit een beperkte serie meube len, nu is een aanbod op een opper- vlakte van 20.000 M2 nog niet vol- doende. We hebben dat op tijd ge- signaleerd en daar op ingehaakt, kunnen onze klanten dan ook een breed- en totaalaanbod presente- ren, dat met de gereedkoming van onze nieuwe vloer nog eens aan- zienlijk is uitgebreid." v Met interieurvering, gestoffeerd met schitte- rend "Old Saddle" leer. Openingsaanbieding: 300 gratis parkeerplaatsen! Van f 3.295,- VOOf f 2.895, - Ijsselmondselaan 175, 3064 AS Rotterdam Het is bijna zover, dan zit de klus der klussen erop! Wat heeft ieder een meegeleefd: 33 palen van 20 meter lang de grond inheien in een bestaande ruimte, ze kregen het voor elkaar. Beton erover, vlinde- ren, alles liep gesmeerd. Dachten we opgelucht adem te kunnen ha- len, vergeet het maar. Spaansbe- nauwd en tenenkrommend hebben ze bij Bouman vorige week moe ten toezien hoe de nieuwe vloer niet het geplande droogtempo aan- nam. Maar de feestelijke opening was gepland, die moest doorgaan. Hulptroepen werden opgeroepen, allemaal vier handen uit de mou- wen graag, aanpakken met z'n al ien, 24 uur per dag. En ze gaan het redden, zaterdag 20 maart is alles weer opgebouwd en ingericht, is de boel aan de kant en kunt u door de nieuwe deur, over de nieuwe vloer, binnentreden in het rijk van Bouman Meubelen. En u zult ver- rast zijn, wanneer u over de parket- loper alle afdelingen aandoet. Liep u in het verleden van de ene naar de andere afdeling zonder duidelij- ke routering, vanaf vandaag hoeft u de fraai belichte parketloper maar te volgen en u doet vanzelf alle afdelingen aan, zodat niets aan uw oog onttrokken kan worden. Zo wandelt u in een paar uur tijd door een enorm huis vol huiska- mers. Want bij Bouman staan de meubelen zodanig opgesteld, zoals ze ook bij u thuis zouden kunnen staan. Iedere kamer smaakvol in gericht met bankstel, eethoek, kas- ten etc. Iedere kamer in een eigen stijl, kleur en vloerbedekking, doet u meteen nog wat aardige ideeen op. Vergeet u vooral niet om ook de eerste verdieping aan te doen, waar de afdeling romantisch wo- nen, de slaapstudio's (ook voor tie- ners) en de afdeling lederen meu belen gehuisvest zijn.Op een gege- ven moment komt het verzadi- gingspunt, er is ook zoveel te zien, dat kun je niet allemaal achter el kaar in je opnemen, pauze drin- gend gewenst. Of u wilt de opge- dane indrukken nog even rustig op u in laten werken alvorens u be- slist. Neemt u dan eens even plaats in de sfeervolle koffiehoek, waar u van alles kunt eten en drinken en bovendien nog heel gezellig zit. Extra vermelding verdient de ver- nieuwde afdeling modern wonen, het gede'elte waar de nieuwe vloer is aangebracht. Aangezien het grondoppervlak hier aanzienlijk is vergroot hebben ze bij Bouman ook maar meteen de collecties mo dern wonen fors uitgebreid. Met vooral kopstukken van merken uit het hogere segment, topdesign uit Keulen en Milaan. Maar ook uit Indonesia, Amerika en de Filippij- nen, de inkopers van Bouman zwerven over alle uithoeken van de aardbol om exclusief wonen te realiseren voor haar klanten. Meu belen die u niet snel elders kunt vinden. Begrijpt u meteen dat u, wan- neer u van plan bent iets nieuws aan te schaffen op het gebied van wonen, zeker naar verschillende zaken moet gaan om te vergelij- ken, maar in ieder geval ook naar Bouman moet. Waar exclusiviteit in modern of klassiek design, een totaalaan bod, vakkundig advies en aan- trekkelijke prijzen harmonieus samengaan. Velen een goede tip rijker, Nico Zwinkels een heel prettige erva- ring rijker. Drie zaterdagen achter- een hield hij spreekuur voor de ve le klussers die de regio Rotterdam- mers rijk is. „Harde werkers, de echte doe-het-zelvers die snappen waar ze mee bezig zijn." Op dat ene probleem na dan en dat was in veel gevallen een vochtprobleem. ,,Maar het grootste vochtprobleem dat ik hoorde was wel heel dicht- bij, wat een zorg dat de nieuwe vloer van Bouman niet zo snel wil- de drogen. Chapeau voor de wijze hoe het opgelost is, daar hadden ze Nico niet voor nodig: „Beton be- staat voor 70% uit water, hoe dik- ker de laag hoe trager het dro- gingsproces. Bouman had in alle hoeken vochtvreters neergezet en de heteluchtkanonnen loeiden dag en nacht door. Dat krijgen ze wel voor elkaar. Bij Bouman, dat heb ik inmiddels wel begrepen, is geen huis te hoog en geen brug te ver! Ik vond het een eer om hier drie we- ken even mee te mogen draaien." Daar komen ze, in een onafge- broken lange stoet, allemaal door de prachtige .Caroussel' deur en allemaal stil van het hetgeen ze aanschouwen. En al lemaal lopen, nee, schrijden ze heel rustig, stel je voor dat ze iets missen, over de lange hou- ten loper, die Bouman voor ze heeft uitgelegd. En daartussen, kijk daar loopt u, als eregast. Bouman heeft voor de opening van het vernieuwde pand geen hotemetoten uitgenodigd om de linten door te knippen. Dat doen de eregasten, de klan ten die zaterdag massaal door het lint gaan bij het geweldige openingsfeest. U aangeboden door de directie van Bouman Meubelen, wel- kom! Wanneer u door het complex bij Bouman Meubelen loopt, zal de fraaie verlichtingswijze ook u opvallen.Het aanlichten van de meubelen etc. is uitgevoerd door Mega Lichttechniek uit het Belgische Westmalle. Een markant bedrijf, directeur Tielemans heeft een markante visie over be- lichting:,,Het was ons een groot genoegen samen te werken met Bouman, een dynamisch en openhartig bedrijf. Dankzij de harmonieuze samenwer- king zijn we tot een perfecte afstemming gekomen om de meubel-items zeer mooi in beeld te zetten. Licht staat voor mij gelijk aan emotie. Licht moet datgene accentueren wat sfeerbepalend is, bij Bouman zijn dat de meubelen. De lampen mogen evenwel niet alleen op de items schijnen, ze moeten ook daarbuiten een licht verspreiden. Niet de armatuur is belang- rijk, maar het effect." Tielemans heeft z'n doel bereikt: de speciale lam pen hebben verschillende spiegelreflectoren, waardoor er net zoveel licht in elke richting gestuurd kan worden als wenselijk is, het effect is prach- tig. „Wij werken veel op projectmatige wijze. Voordat we tot installeren en richten van het licht overgaan, maken we een uitgebreide lichtstudie. Door de bijzondere samenwerking met fabrikant Toplight kunnen de nieuwste ontwikkelingen, technieken en maatwerken toegepast worden." MEGA biedt: Ruime projectervaring en referenties. Vrijblijvende licht- studiesen advies. Vrijblijvende demo-opstelling Energiecalculatie met mogelijkheid tot grote energiebesparingen Voor informatie: 0032 - 3.311.79.62 Koopt u bij Bouman, of heeft u er de afgelopen weken iets ge- kocht, bewaar uw lot en ding mee naar onder meer vijf twee- daagse Eurodisneyreizen Parijs voor vier personen, een origine- le Zillion Suzukiscooter de luxe u aangeboden door autobedrijf Verhoeve, een onbekend aantal Bouman waardebonnen van Hfl. 500,Hifi Apparatuur, en door Praxis aangeboden elec- trisch gereedschap. Grijpt uw kans, zaterdag 20 maart om 12.00- 14.00-en 16.00 uur een grandioze verloting!

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 24