„Wij weten alles van kwaliteits- meubelen want wij maakten ze zelf" In vogelvlucht over alle Bouman afdelingen OPENINGS- AANBIEDING Let op! VOOR] AARSACTIE met INTRATUIN Bouman Meubelen bedankt... OPENINGS- AANBIEDING Familie Balneger mag naar Disneyland Parijs Suzuki mini quad voor dhr. Rasenberg Winnaars trekking loterij nr. 3 Winnaars trekking loterij nr. 4 In gesprek met algemeen directeuY Marinus van Buuren: VOORDELIG TUINIEREN... Dank, dank, duizendmaal dank BOUMAN Dank aan onderstaande bedrijven voor realisatie van en samenwerking bij het tijdig gereed komen van deze enorme 'BOU(W)MAN KLUS' bosjm* Design meubelen Romantisch wonen Relaxfauteuils Leerstudio ROI 3 zitselementenbank"Serres" Bouman start een nieuwe actie vanaf zaterdag 20 maart a.s. Bij Bouman kopen betekent straks Seniorwonen Slaapstudio's Boutique JBeau Monde Armstoel "Bentvelt" Het nieuwe tijdperk is ingeluid in het prachtige 'woon'complex van Bouman Meubelen. Toch willen nog even met u terug in de tijd, naar de bakermat van het bedrijf. Met wie kun je dat beter dan de ge- zaghebber, algemeen directeur Marinus van Buuren. Drie uur ge- leden geland, na een vermoeiende tiendaagse inkoopreis door de Fi- lippijnen en Indonesie, neemt hij ons mee terug naar 1919, toen Bouman Meubelen nog een meu- belfabriek was voor hoofdzakelijk bergmeubels. „Maar ook wel stoe- len en tafels werden er gemaakt. Ik was er toen nog niet, maar uit de overlevering weet ik dat het een van de modernst geoutilleerde meubelfabrieken van Nederland was, die grote naamsbekendheid genoot. Hier kwamen de rijken, de adel, om hun meubelen te laten vervaardigen uit de beste hout- soorten en helemaal naar eigen wens. De meubels werden nog ge- zwaluwstaart, Bouman maakte zelf de meubelplaten, we zaagden zelf de stammen. Wij weten alles van kwaliteitsmeubelen, want we maakten ze zelf."Lakken was er nog niet bij, de meubelen werden dik in de was a'fgeleverd. Die meu belen hebben, net als het bedrijf zelf, in de loop der jaren een prach tige glans gekregen, er moest na- tuurlijk wel voortdurend 'ge- boend' worden. In 1970 komt Van houden, werd ik verantwoordelijk voor het hele after sales verhaal- ."Het kon niet uitblijven. na twee jaar mee te mogen wandelen aan de hand van toenmalig directeur, de heer Colijn, kreeg Marinus van Buuren de touwtjes in handen, waarmee hij nog steeds het gehele concern Bouman Meubelen in be- weging houdt. In voorwaartse be- weging. Achteroverleunen is er niet bij want zoals hij zelf zegt: "Wie niet vooruitkijkt, heeft de toekomst achter zich. Ons pand heeft ons altijd gedwongen te ver- bouwen, daar zitten we niet mee. We hebben een volgende verbou- JtoAN wing alweer in de planning!" Ondanks succesvol en innovatief ondernemerschap blijft Van Buuren met beide benen op de grond. („dat kan nu gelukkig weer zonder struikelen"). Een man van de werkvloer, een di recteur die uit z'n driedelig grij- ze kostuum een pakkie shag haalt in het besef dat de vele kwaliteiten van z'n compagnons en medewerkers het succes van Bouman Meubelen omlijsten en de grondslag zijn voor het nog steeds groeiende succes van Bou man Meubelen. Mevrouw Kitty Balneger-de Prouw ging maar niet mee naar de prijsuitrei- king. „Ach joh, weet je wel hoeveel mensen daar kopen en die hebben al- lemaal een lot, zonde van je tijd, we winnen toch niets!" Mevrouw Kitty had het mooi mis, een tweedaagse reis voor vier personen naar Euro- Disney Parijs ter waarde van Hfl 1000,- Alstublieft en volgende keer toch maar een beetje meer vertrouwen in Bouman hebben. „Oh maar dat heb ben we ook wel, we hebben er al twee maal een bankstel gekocht en nu nieuwe kersenhouten eetkamerstoelen. Goed geholpen, eigenlijk vind ik dat ik overal wel goed geholpen word, maar ik val gewoon voor de grote keus en speciale sfeer bij Bouman. Nu ook weer, kreeg iedereen in de kof- fiehoek een trommel met bouwvakkerslunch aangeboden. In verband met de verbouwing, de trommel mochten we nog houden ook, klasse!" Een uitgebreid aanbod met ver- schillende stijlen, de design meu belen van midden tot hoger seg ment vindt u op de nieuwe vloer van de begane grond. Met veelal blanke houtsoorten als kersen, ahorn en het Amerikaanse Maple. De meubelen zijn in veel gevallen ontworpen door beroemde Euro- pese ontwerpers. Op de eerste verdieping geraken we in vervoering bij de afdeling Romantisch wonen. Kersenhouten meubelen in het betere genre, zo- wel strak in een schitterend Itali- aans programma als romantisch zoals onder meer bij een dressette (verhoogd dressoir) met inge- bouwde klok.Verder zien we er een totaalaanbod in grenen meube len en een uitgebreid Loom riet- programma. De eiken meubelen, strak of weelderig zo u verkiest, worden geleverd in blank, blank patine, gerstkleur, donker eiken en donker patine. Bij de zitmeubelen zien we grote verscheidenheid, van meubelen met franje tot heel erg strak. Wist u dat er op de afdeling Ro mantisch wonen een grote keur aan relaxfauteuils staat. Benen om- hoog, hoofd achterover of hele maal horizontaal, bedien uzelf: van handmatige bediening tot volledig electrisch. Waarschuwing, u gaat er in wonen! Stijlvolle bankstellen, hypermo- derne bankstellen en een enorme keus aan (draaiende) stoelen. Neemt u maar plaats in de leerstu dio op de eerste verdieping en voel u thuis in de stoel of bank die voor u gemaakt lijkt. Buuren, een opgeschoten snotaap, het bedrijf binnen als jongste be- diende op de afdeling expeditie. „Een showroompje van 300 M2, dat was alles. Ik heb het vak van de grond af moeten leren, de heer Van den Heuvel, die hier nu al 44 jaar werkzaam is, heeft mij alle kneep- jes van het vak bijgebracht, daar ben ik hem tot op de dag van van- daag nog erkentelijk voor. "Van Buuren had er gevoel voor, zijn za- kelijke en communicatieve vaar- digheden ontplooiden zich. "Van de expeditie naar de administratie waarna ik de verkoop erg leuk vond, maar ik richtte me toch steeds meer op het logistieke ver- haal van Bouman en in goede har- monie met Van den Heuvel die de verkoop onder z'n hoede heeft ge- r'jy Gestoffeerd in een excellente kwaliteit rundleer. 3 ats bank met armen. Van/ 5.450,- Voor 4.995,- 300 gratis parkeerplaatsen! (zitelementensysteem - te leveren in alle samenstellingen) Ijsselmondselaan 175, 3064 AS Rotterdam Lotnr. 4289 - cadeau ad Hfl 500,H.C.vanoosterhout,Rot terdam Lotnr. 3028-bonadHfI500, J.D.van Ginkel, Cap.a/d IJssel Lotnr. 4371 - Sony radio - B.Bol, Cap.a/d IJssel Lotnr. 4294-Black&Decker- P.Soekhai, Krimpen a/d IJssel Lotnr. 4316 - Suzuki Mini Quad - A.J.P.Rasenberg, Rot terdam Lotnr. 4282-Disneyland Parijs t.w.v. Hfl 1000,Fam. Balne- ger-deProuw De vriendin van de heer Rasenberg kocht vorige week bij Bouman een houten ledikant. ..Romantisch noemen ze dat geloof ik. Er zat een houten lattenbodem in maar dat wilde we eigenlijk niet. We wilden al doorlopen, zeg ik, ik ga toch vragen, of er soms een Auping bodem in kan, je kunt toch nooit weten. Laat dat nou kunnen!" De verbazing hield niet op, ze wonnen ook nog even de door veel kinderen fel begeerde mini scooter van Suzuki. „Ja, zij koopt er alles, ook als ze niets nodig heeft, vindt ze het leuk om daar even rond te lopen. Eerlijk gezegd trekt die zaak mij ook wel, altijd van alles te doen, kopje koffie aangeboden en dat moet ik zeg- gen ze nemen er alle tijd voor je. We hebben geloof ik wel tien bodems uitgeprobeerd, zegt die man met een engelengeduld: 'U kunt er gerust nog een nachtje over slapen.' Hebben we niet gedaan." We blijven nog even op de eerste etage, nooit geweten dat Bouman zoveel te bieden had. Wat een enorme keus aan meubelen, ge- richt op senioren die een maatje kleiner gaan wonen. Aangepaste zithoogtes en zitlengtes, de meube len zijn net even kleiner van for- maat! In zo'n 44 slaapstudio's, ook op de eerste verdieping, vindt u alien het bed van uw dromen. Test u de ma- trassen en bedbodems uitgebreid in de teststudio, zoek soort en design dat bij u past, het deskundige ver- koopteam geeft u advies op maat. Op de begane grond, in het ver- nieuwde gedeelte vindt u de 'Bou tique Beau Monde', die na de ver bouwing enorm is uitgebreid. U vindt er op 150 M2 grand foulards. kussentjes, lampen, vazen, bijzet- tafeltjes, kaarsenstandaards, spie- gels etc. Wellicht een overdosis aan keus: accessoires die een persoonlijke tint aan uw inrichting geven en waarmee u het wonen helemaal af maakt. Firma Megalite, een bevlogen en specialistisch verlichtingsbedrijf in Belgie, die in het gehele pand de bijzondere en unieke verlichting verzorgde. Trendhopper, dochter van Bou man, die extra gastvrijheid ver- leende door het gebruik van haar entree en de positieve reactie op het ongemak. Praxis doe-het-zelfVoor de pretti- ge samenwerking en vele prijzen. De gehele verkoopstaf, voor de uitzonderlijke inspanning om drie weken na de voltooing van de vloer de showroom op dergelijke wijze gepresenteerd kregen. Daar- naast voor de onverstoorbare bege- leiding van de klanten in een toch wat rommelige winkel. Alle medewerkers achter de schermen, voor wie niets teveel was. Last, but not least: Dank aan alle klanten, die ondanks de verbou wing niet 'verdwaald zijn'. Dank voor het begrip en vertrouwen. Ze slaan de handen ineen, de klus is geklaard. Dankzij de tomeloze inzet van velen. De directie van Bouman Meubelen bedankt: Hein Kemkes, project- manager die de bijna onmogelijke opdracht in een strak schema uit- voerde. Firma Usselbouw, aannemersbe- drijf voor het nakomen van alle af- spraken zoals in het werkschema besproken. Firma Cobrie, interieur-aanne- mersbedrijf, dat zes weken lang voortreffelijk werk leverde en voor wie niets teveel was. Autobedrijf Suzuki Verhoeve, voor de prettige samenwerking en vele prijzen. Massief kersen armstoel in diverse bekledingsmaterialen te leveren. (ook in diverse andere houtsoorten) Van 895,-Voor/795,- 300 gratis parkeerplaatsen! Ijsselmondselaan 17 5, 3064 AS Rotterdam Nick Ryper - Hilversum (ontwerp) Usselbouw - Cap. a/d IJssel (aannemer) Cobriebouw - Rotterdam (winkelbetimmering) Besam - Ede (levering en montage ingangspartij) A.v.d. Sluis - Cap a/d IJssel (technische installaties) Damen Vloeren - Arnhem (alle vloeren) Top Light N.V. - Izegem (Belgie) (verlichting) Flexcom - Waddinxveen (telekommunikatie) Reditune - Busssum (geluidsinstallatie) Bosman Letters - Rotterdam (raamdecoraties) Van Wageningen Hovenier - Cap. a/d IJssel (renovatie Tuingedeelte) Lotnr. 4802 - Samsung stereo cassette recorder - Mw. Voorn, Cap. a/d IJssel Lotnr. 5538 - Bouman kado- bon ad Hfl 500,Mw. Huiskes, Nieuwerkerk a/d IJssel Lo.tnr. 5610 - Bouman cadeau- bon ad Hfl 500,— Fam. v.d.Wal, Krimpen a/d IJssel Lotnr. 5539 - Bosch elektr. boormachine - Mw. Huiskes, Nieuwerkerk a/d IJssel Lotnr. 4763 - Amerik. vissers- boot met picknick servies en slaapzak - Dhr. Risseeuw, Rot terdam Lotnr. 4801 - Disneyland reis t.w.v. Hfl 1000,Mw. Voorn, Cap. a/d IJssel

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 25