dynAdro Rotterdams Dagblad Werk somen met AH Star Travel c D Ultiem rijplezier voor f 1.199 per maand*. smart SERVICEMONTEUR ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Binnendienst medewerker Facilicom en sta sterker in de reiswereld m/v 010 4219944 Rotterdam Buschauffeurs 2ot/m4o Vrachtwagenchauffeurs 0800 - 024 66 66 Medewerker Orderservicegroep m/v :5Jilt H Uitzendburo Herhaling is de toverkracht van de reclame! Week 11 TOTAAL-TX13, CHAUFFEUR M/V Uitzendburo Beveiligingsbeambten WW "M Uitzendburo Functie-eisen Honerering t Stap de were Id van Star Travel binnen en start uw eigen Star Travel Reisburo Ons nieuwe concept: de Mobiele Reisadviseur U en United Leisure Travel: Een perfecte combinatie o'A i 0E: Rijden in de smart pure is genieten voor weinig geld. De financieringsaanbieding* van smartstart Financial Services omvat: catalogusprijs vanaf fl.18.950,-; exclusief rijklaarmaakkosten; verwijderingsbijdrage en registratie- belasting, aanbetaling fl.4.700,-; slottermijn fl.9.300,-; loop- tijd 36 maanden en effectieve rente 2,7%! smart Center Rotterdam, Rhijnspoor 280, Tel.: 010-288 48 88. Fax; 010-288 48 87. Of www.smart.com. reduce to the max. Profielschets: Profielschets: Koks biedt voor deze functies: Gei'nteresseerd? Syntec is een toonaange- vende technische groot handel voor professionele afnemers in de bouw en Industrie. Het assort ment is breed met specia- lismen in hang- en sluit- uierfe, bouuibeslag, be- uestigingsmiddelen, ge- reedschappen en machi nes. Onze dynamische verkooporganisatie telt 300 gemotiveerde mede- ujerfeers, verspreid over 11 vestigingen die ivor- den ondersteund door het Support Office. Syntec maakt deel uit van de CRH groep. Voor onze vestiging Syntec Rotterdam zoeken wij een In deze functie ondersteun je onze buitendienst als professioneel aanspreekpunt voor de klanten. Je geeft oplossingen voor alle vra gen door mee te denken. Contacten onderhoud je zowel telefonisch als schriftelijk. Je bereidt offertes voor, werkt ze ook uit om ze daar- na actief te volgen. De verkoopadministratie beheer je zorgvuldig. Je houdt gemaakte afspraken in de gaten en grijpt tijdig in daar waar dat nodig is. Je rapporteert aan het Hoofd Commercie. Voor deze functie ben je vooral commercieel gedreven. Je hebt bij voorkeur een MBO opleiding in de commercie of de techniek. Ervaring in een soortgelijke functie is een pre, affiniteit met de industrie een nood- zaak. Het vermogen om samen te werken en een mentaliteit om meer te willen doen voor je klanten, zijn onontbeerlijk. Doe meer in de verkoop en profiteer van de mogelijk- heden binnen een profes sionele organisatie. Stuur je bondige brief met c.v., binnen een week na plaat- sing naar Syntec B.V., t.a.v. de heer R. Heling, manager P&O, postbus 244, 4200 AE Gorinchem. Voor meer informatie bel je met de heer van Gils, telefoon nummer (010) 415 3200. Wij doen meer II Vestigingsassistent MEDEWERKER DEBITEURENADMINISTRATIE m/v Bedrijfsdiensten Dynadro bv groothandel voor drogisten Scheermesjes, katjesdrop, zonnebrandolie, multivitaminen en geurvreters zijn slechts vijf van de ruim 15.000 artikelen die wij dagelijks leveren aan meer dan 1.000 drogisten van Delfzijl tot Vlissingen. De functie van DYNADRO Is het leveren van diensten in de drogistenmarkt. Daarbij staan de distributie van goederen en informatie aan zelfstandige drogisten centraal. DYNADRO wil in dit opzicht de beste zijn in de markt. De samenwerking met al onze relaties baseren wij op commitment en Integriteit. Onze organisatie kenmerkt zich door een continu streven naar prestatieverbetering voor en met onze klanten. Samen met de retailmarketingorganisatie DYNARETAIL vormt DYNADRO een sterke partner voor de formuledrogist. Kwaliteit, klantgerichtheid en deskundigheid zijn hierbij kernbegrippen. DYNADRO opereert vanuit drie vestigingen verspreid over Nederland, met het hoofd- kantoor in 's-Hertogenbosch. De organi satie telt circa 400 medewerk(st)ers die in een mens- en prestatiegerichte sfeer meewerken aan het realiseren van de ondernemingsdoelstellingen. Voor de vestiging SCHIEDAM zoeken wij een (fulltime) Het takenpakket omvat: het tijdig afleveren van bestellingen bij klanten in verschillende rayons, waarbij o.a. de volgende werkzaamheden voorkomen: - controle van orders met vereiste documenten - laden van de vrachtwagen - rijden van ritten volgens routelijst - lossen van goederen - administratieve taken zorgdragen voor het dagelijkse en periodieke onderhoud van de vrachtwagen. Wij vragen: een groot rijbewijs; een chauffeursdiploma; flexibiliteit om op wisselende tijden te werken; woonplaats in (de directe omgeving van) Schiedam; bij voorkeur enige ervaring met expeditie- werkzaamheden; een klantgerichte instelling. Wij bieden: een salaris op basis van onze bedrijfs-CAO, vermeerderd met 8% vakantietoeslag en 8,33% eindejaarsuitkering. Soilicitaties: Informatie kunt u verkrijgen bij: De heer M. v.d. Hoek, chef expeditie, Tel. 010-4887243. Sollicitatiebrieven kunnen voor 24 maart 1999 worden gericht aan: Dynadro b.v. t.a.v. de heer R. Klein Postbus 420 3100 AK Schiedam Gespecialiseerd in beveiligingspersoneel Wij zoeken met spoed in diverse regio's: Centralisten Mobiele surveillanten Objectbeveiligers Winkelsurveillanten Receptionisten /telefonisten In het bezit van het basisdiploma beveiliging Algemeen Beveiligings Medewerker (ABM), uitgezonderd de functies receptionisten telefonisten. Informeer naar onze OPLEIDINGSmogelijkheden! Internet: www.fhmarouo.nl E-mail:info®fhmaroun.nl AMSTERDAM ROTTERDAM NIJMEGEN APELDOORN Gespecialiseerd in het openbaar vervoer en transport logistiek Wij zoeken met spoed in diverse regio's: in het bezit van rijbewijs BD en eventueel CCV-B. in het bezit van rijbewijs BC (E) en eventueel CCV-B en ADR. Voor beide functies geldt dat een rijtest en intake-gesprek deel uit maken van de sollicitatieprocedure. Informeer naar onze OPLEIDINGSmogelijkheden! Internet: www.fhmarouD.nl E-mail: infoQfhmaroiin.nl AMSTERDAM ROTTERDAM NIJMEGEN APELDOORN Functie-inhoud: Rotterdams Dagblad bv, onderdeel van PCM Uitgevers nv, is uitgeefster van Rotterdams Dagblad, Maasstad weekbladen en RDTV. Het hoofdkantoor van Rotterdams Dagblad bv is gevestigd in Rotterdam, met regiokantoren in Spijkenisse, Schiedam, Barendrecht, Capelle a/d IJssel en Oud -Beijerland. Bij Rotterdams Dagblad bv zijn 300 medewerkers/sters werkzaam in vaste dienst. Rotterdams Dagblad verschijnt dagelijks met een oplage van ruim 118.669 exemplaren in Rotterdam en regio. De huis-aan-huisbladen Maasstad weekbladen worden wekelijks verspreid in 18 verschillende edities met een oplage van 616,400 exemplaren. RDTV is met ruim 572.000 kabelaansluitingen, een van de grotere kabelkranten van Nederland. Op korte termijn willen wij in contact komen met kandidaten voorde functie van: (voor 36 uur per week) De Orderservicegroep is een belangrijke schakel in de verwerking van advertentieopdrachten voor Rotterdams Dagblad bv en Maasstad Weekbladen. Als medewerker Orderservicegroep zult u in een klein team alle voorkomende administratieve handelingen verrichten ten behoeve van de adverteerder. het verwerken van advertentieopdrachten via een geautomatiseerd systeem het onderhouden van telefonische contacten met externe en interne opdrachtgevers het afhandelen van specifieke plaatsingsverzoeken en kleurreserveringen klachtenafhandeling MBO-niveau Ervaring met een geautomatiseerd administratief systeem Kennis van en ervaring met het grafische productieproces Flexibele, resultaatgerichte en commerciele instelling Salaris is afhankelijk van leeftijd, opleidingen ervaring. Telefonische informatie over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouwC. de Nies, manager Operations, telefoonnummer 010-4004.322 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan: Rotterdams Dagblad bv, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 1162, 3000 BD ROTTERDAM. ALL STAR TRAVEL Al meer dan 10 jaar met veel succes actief in de reisbranche. Op meeidere terreinen, te weten: Franchise reisbureaus de Star TYavel Reisburo's Franchise reisadvies Mobiebi Star Travel ReisnJviscurs Ondersteuning op het gebied van agentschappen, inkoop, marke ting reclame, automntisering, administratis en opleidingen U.ji.T., (jftewel United Leisure Travel. Drie ijzersterke formules die zich inmiddols ruimschoots in de reiswcreld hebben bewezon. Bij de Star Travel Groep zijn 175 mensen werkzaam. Op dit moment zijn meer dan 70 franchisenemers actief als Star Travel Reisburo. Onder de vlag van Star Travel staan zij stuk voor stuk als franchise- nemer ijzersterk. Wij willen groeien tot meer dan 100 Star Havel Reisburo's in Nederland! Groei met ons mee! Meer weten? Bel 033-2463607. Dan sturen wij u onze brochure toe. U werkt vanuit huis, bent zelfstandig ondernemer en bezoekt uw klanten thuis. Dat kan overdag of 's avonds zijn of in het weekend. Heeft u SEPR 1, 2 of 3 op zak? Of heeft u de capaciteiten de benodigde papieren op korte termijn te halen? Bel 033-2463607. Dan sturen wij u onze brochure toe. Misschien herkent u zich in het volgende. U runt uw eigen reisbureau en plukt de vrucht- en van de economische groei. Uw administratie groeit echter mee en het ontbreekt u aan tijd en kennis om uw inkoop- marketing- en verkoopbeleid eens goed onder de loep te nemen. Voor u alle reden om samen te werken met United Leisure Travel. Gei'nteresseerd? Bel 033-2463607. Dan sturen wij u onze brochure toe. All Star TYauel BV Verlaat 3 3861 AA Nijkerk Tel.: 033-2463607 Fax: 033-2460342 E-mail: star.travel@wxs.nl Internet: http://www.startravel.nl MILIEU- EN VOEKTUIGTECHNIEX BV ALKMAAR RIDDERKERK Koks is leverancier, fabrikant en importeur van reinigingsmaterieel op maat voor de industriele sector, rijks-/ provinciale/gemeentelijke overheden en schoonmaakdiensten/-bedrijven. Een greep uit ons leveringspakket: hogedrukpompen, vacuum-/ hogedrukwagens, zuig-/blaasinstallaties, kolkenzuigers, huisvuilauto's veegmachines en schrobautomaten. Koks bestaat uit drie verkoopdivisies, een eigen productiebedrijf en een after sales centrum. Ter yersterking van het after sales team zoeken wij op korte termijn: De werkzaamheden bestaan uit het controleren, repareren en onderhouden van reinigingsmaterieel (m.n. hogedrukinstallaties) in onze eigen werkplaats en op locatie bij klanten. LTS/MTS werktuigbouwkunde; kennis van hydraulische/pneumatische/elektrische systemen; beheersing van Engelse en Duitse taal is gewenst; klantgerichte sociale vaardigheden; leeftijd tussen 25 en 35 jaar; geen 9 tot 5 mentaliteit; in bezit van rijbewijs B en E. De werkzaamheden bestaan uit urenadministratie, werkplaatsfacturering en beheer van diverse administratieve bestanden ten behoeve van de werkplaats. MBO-niveau en enkele jaren kantoorervaring; bekendheid met Windows (o.a. Word en Excel); beheersing van Engelse en Duitse taal in woord en geschrift; gevoel voor/interesse in techniek; accurate teamwerker met vrolijk karakter; leeftijd tussen 23 en 35 jaar. fijne werksfeer in enthousiast team; goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; >- gebruik van serviceauto (alleen voor servicemonteur). Stuur dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met c.v. naar: KOKS Milieu- en Voertuigtechniek, t.a.v. de heer H. van Maaren (manager after sales), Wagenmakerstraat 19, 2984 BD Ridderkerk. Voor informatie: 0180 46 28 88. Groothandel voor bouw en industri li Gespecialiseerd uitzendburo voor openbaar vervoer en transport logistiek In verband met uitbreiding van vestigingen en activiteiten van de FHM-Group zijn wij voor de vestiging Rotterdam op zoek naar een enthousiaste en gedreven Taken: het assisteren bij werven, selecteren en interviewen van uitzendkrachten het aanbieden van uitzendkrachten en natrekken van referenties het onderhouden van contacten met relaties en uitzendkrachten het ondersteunen bij contacten met prospects het zorgdragen voor informatie aan management en administratie Profiel: MBO werk- en denkniveau dienstverlenend, stressbestendig en oplossingsgericht, zelfstandig en flexibel ervaring in uitzendbranche strekt tot aanbeveling Ben je bereid om een uitdaging binnen een sterk groeiende organisatie met toekomstperspectief aan te gaan? Stuur dan je solliciatiebrief met CV (uiterlijk 3 april) naar SPN Uitzendburo, Marten Meesweg 91 a, 3068 AV Rotterdam, t.a.v. mevrouw A. Wanders-Conijn (vestigingsmanager) Tel. 010-4219944 AMSTERDAM Fax 010-4208657 ROTTERDAM E-mail: info@fhmgroup.nl NIJMEGEN APELDOORN Facilicom is een succesvolle organisatie op het gebied van facilitaire dienstverlenipg. Wij leveren diensten op het gebied van schoonmaak, beveiliging, catering en uitzenden. Wij zijn actief op nationaal en internatio- naal terrein. Met meer dan 10.000 medewerkers reali seren wij een omzet van ruim 700 miljoen gulden. Door onze continue groei zoeken wij voor de afdeling Debiteurenadministratie op ons hoofdkantoor een: In deze belangrijke functie maak jij op tactische wijze betalingsafspraken met onze opdrachtgevers en draag je bij aan het oplossen van problemen. Je beschikt over MEAO- of MBO werk- en denkniveau. belangrijk is dat je de Nederlandse taal mondeling en schriftelijk goed beheerst. Cijfarmatig inzicht is gewenst. Bij ons komje werken in een jong team dat er helemaal voor gaat. Resultaten behalen hebben wij hoog in het vaandel staan. Het betreft een gezellige afdeling met een informele cultuur. Als je wilt meegroeien met onze succesvolle onderne- ming, dan bieden wij daar alle mogelijkheden toe! Bel of schrijf voor een afspraak of voor informatie: Chrysan Piliokis, afdeling personeelszaken, telefoon (010) 298 11 83, postbus 144, 3100 AC Schiedam. Op onze internet site kun je meerte weten komen over onze organisatie: www.facilicom.nl. |V\

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 9