KANDIDATEN CEZOCHT VOOR SONGFESTIVAL IN ALEXANDRIA ViaWerk V Mo n s t e r n u aan op een van onderstaande adressen Uitslag Bouman loterij op 20 maart Mevrouw Hartman viel met neus in de prijzen HUREN ZONDER ZORGEN Groots openings feest met spectaculaire aanbiedingen en prijzen Non-stop optreden Cor Bakker Trio Bouman Meubelen 2e Paasdag geopend VIA VIAWERK AAN HET WERK! KRALINGSEVEER - Wat een openingsfeest, wat een prijzen, wat een schitterende nieuwe collecties en...wat een mensen! Mensen, men- sen, een record aantal men- sen stapte afgelopen zaterdag bij Bouman Meubelen naar binnen om het openingsfeest mee te maken. „lk koop a 157 jaar bij Bouman" Hoorstudio yiJsselmonde iseengroeiend bedrijf, gespecialiseerd in het aanpassen van hoortoestellen en daarbij behorende artikelen. Wijzoeken: een ADMINISTRATIEF BALIE MEDEWERKSTER m/v Wijbieden: een afwisselende baan als receptioniste/ telefoniste/adm. medewerkster. een prettige werksfeer. een team metfijne collega's. de ondersteuning van een collega met veel ervaring. een salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform uw kennis en ervaring. een interne opleiding voor de geautomatiseerde administratie. Wijvragen: minimaal HAVO/niveau. ervaring met computers. representativiteit en accuratesse. goede telefoonstem. Graag ontvangen wij een (handgeschreven) brief met pasfoto en uw C.V. binnen 2 weken. T.a.v. mv. A.K. Dissel. Uw reactie zal zeer vertrouwe- lijk worden behandeld. Hoorstudio IJsselmonde. Kerstendijk 169, 3079 EW Rotterdam Hypotheek Wereld bv Gratis informatie: 0800-222.3000 Ridderkerk Genieten van een rustige woonomgeving. Rotterdam-IJsselmonde Rustig wonen in een dynamische wereldstad. Voor meer informatie: VASTGOEDBEHEER Westblaak 147,3012 KJ Rotterdam Tel. 010 - 20125 00, fax. 010 - 404 77 52 orderpickers MTS'er maqaziinkrachten een medewerker afdeling verkoop binnendienst administratieve krachten boekhouder Het is een paar jaar geleden, maar er komt weer een songfestival in Alexandrium. De voorronde vindt plaats op zaterdag 17 april tussen 11.00 en 16.00 uur op "het Hema-plein" in Alexandrium I (Oosterhof). Alle acts ontvangen dan 50,- in kadobonnen. Er kunnen 2 nummers worden gezongen. De finale zal plaatsvinden (als onderdeel van het item; 's Zomerse Zondagen in Alexandrium) op zondag 2 mei, vanuit een podium-wagen, centraal bij Alexandrium. De finale-acts ontvangen ook weer 50,- Maar...maken ook kans op de hoofd- prijzen van 250,-, 500,- en 1000,-. In de finale bejureert een bekende Nederlander mee. Slechts 18 kandidaten kunnen deelnemen, dus vraag snel een inschrijfformulier aan bij: Songfestival Alexandrium, p/a postbus 5214,2900 EE Capelle a/d IJssel. Het kan ook per fax 010-4427971. iferOBKISUf VERffleVE SUZUKI Disney reis parijs voor 4perso- nen t.w.v. Hfl 1000,-: Mil-jam Hopman, Rotterdam mevr. v.Ginkel, Cap a/d IJssel mevr. Kamphuis, Rotterdam Dhr. Kleijn, Numansdorp T.van Wettum, Vlaardingen Suzuki Zillion scooter, be- schikbaar gesteld door autobe- drijfVerhoeve: Mevr. Hartman-Renskes, Spij- kenisse Bosch decoupeerzaag, be- schikbaar gesteld door Praxis: Mevr. de Jong, Cap a/d IJssel Bosch Klopboor, beschikbaar gesteld door Praxis: Dennis Dercksen, Rotterdam Bouman kadobonnen t.w.v. Hfl 500,-: H.Spronkers, Vlaardingen H.Prins, Rotterdam J.Coomans, Spijkenisse Mevr. Hartmans-Renskes, Spij kenisse J.Ponsen, Krimpen a/d IJssel C.Verstoep, Moordrecht K.v.d.Perk.Hellevoetsluis Week 12 TOTAAL-TX11 'Familie' Bouman hield Open Huis De prachtige carousseldeur ver- welkomde ons met bloemen, waar- na Jan de Portier dat op geheel ei- gen wijze nog eens overdeed. En daar stonden we dan, op de spraakmakende sfeervol aange- lichte vloer die een periode van heien, bouwen en verbouwen stijl- vol afdekte. En blik in de rondte is voldoende om te constateren dat de collecties flink zijn uitgebreid en dat alle afdelingen in een nieuw jasje zijn gestoken. De zwarte pla fonds met de bijzonder opvallende verlichting stralen allure uit, nog eens versterkt door de schitterende parket routing en het warme tapijt. Een prachtige omlij sting, waarin de meubelen goed tot hun recht ko- men. Waar u zich ook bevindt, u zult verrast zijn van inrichting en meubelen. Neem alleen de nieuwe en sterk uitgebreide afdeling mo dem wonen, waar we 'grote na- men' bij de ontwerpers tegenko- men. Ook de afdeling accessoires is he- lemaal verbouwd en uitgebreid: In 'Boutique Beau Monde staan alle accessoires al op kleur geran- schikt. Grey, blauw, creme, terra etc. wat er ook nog ontbreekt om uw interieur af te maken, om er nou net dat persoonlijke tintje aan te geven, u vindt het in Boutique Beau Monde. Geen artikelen die u elders ook wel kunt vinden, de arti kelen zijn zorgvuldig geselecteerd en in veel gevallen direct uit het buitenland geimporteerd. Origi- neel, betaalbaar en voor ieder inte rieur is er een keus te maken uit een royaal assortment. De belang- stelling in Boutique Beau Monde was zaterdag al meteen overweldi- gend. Uiteraard niet alleen in Boutique Beau Monde, de gehele zaterdag werd het Huis Bouman overstelpt met ruim 3600 enthousiaste bezoe- kers. Uit Rotterdam en omliggende gemeenten, maar ook uit Gouda, Den Haag, Woerden, Breda en Vlaardingen, zelfs vanuit Arnhem kwamen nieuwsgierigen het 'wo nen nieuwe stijl* bij Bouman be- wonderen. Waaronder veel colle- ga's uit den lande en mensen die al jaren trouwe klant zijn bij Bou man, de zogenaamde meubelstuk- ken van het bedrijf! Iedereen werd feestelijk onthaald, op aantrekkelijke openings-aan- biedingen, hapjes, drankjes en het uitgebreide feestprogramma dat in het speciale theater veel aandacht trok. Naast verschillende artiesten voor groot en klein werden er maar liefst drie trekkingen verricht waarbij, net als de afgelopen we- ken, schitterende prijzen werden verloot: drie maal een reis naar Eu ro Disney Parijs t.w.v. Hfl 1000,--, een Suzuki scooter van dealer Ver- hoeve, verschillende waardebon- nen ad Hfl 500,- veel Praxis appa- raten en hifi apparatuur. Presenta- tor Ruud van der Heijden strooide in zijn 21-kaarten spel ook nog eens met vele prijzen, waarbij ver- meld dat Suzuki dealer er toch wel heel goed vanaf kwam met een fles wijn. „Aardige mensen hier bij Bouman, net een grote familie. Ik heb met ontzettend veel plezier meegewerkt aan het prijzenfesti- val. Ach een paar scooters, een paar boten, wat maakt het uit, ik heb nou weer een fles wijn, staan we quitte! The Party is over now, wat blijft is een Bouman Meubelen nieuwe stijl, gericht op de volgen- de eeuw, met een enorme keus aan betaalbare meubelen in het mid den- en hogere segment, zowel op het gebied van wonen als slapen en in alle stijlen. Wat ook blijft is een enthousiaste directie en een en thousiaste groep ervaren en vak- kundige medewerkers, de familie Bouman. Als een familie in een groot Bouman huis en waar de her- kenbare 'service vlag' iedere dag opnieuw voor u gehesen wordt! Ze doen het op Tweede Paasdag nog eens dunnetjes over: Tijdens de openstelling op tweede paasdag worden de gasten wederom getrak- teerd op diverse optredens. Waar onder een geweldige publiekstrek- ker: Het Cor Bakker Trio, dat maar liefst vier maal drie kwartier op- treedt. Niet zomaar een gewone piano, welnee, virtuoos Bakker zal het klavier van een schitterende vleugel bespelen. Ter beschikking gesteld door de 100-jarige Johan de Heer. Verder kunt u rekenen op leuke traktaties, zal Intratuin een bloem- schik-demonstratie verzorgen en als de direktie het voor elkaar krijgt, zal een delegatie van de kin- derboerderij het paasfeest bij Bou man luisterbijzetten. Bouman Meubelen is op Tweede Paasdag geopend van 12.00 - 17.00 uur. de 75-jarige Mevrouw Hartman uit Spijkenisse kreeg de lentekriebels, wilde wel weer eens wat andere meubelen. „Dan is er voor mij maar een zaak, dan ga ik naar Bou man, al 57 jaar. Kijk, ik houd van klassieke meubelen, daar hebben ze bij Bouman een hele afdeling van, keus genoeg. En je wordt er met respect te woord gestaan, ook al loop je al naar de tachtig. Maar wat een feest zeg, afgelopen zater dag, ik wist er niets van af, wilde alleen een bankstel en een eethoek kopen. Kregen we ook nog lekker te eten, zomaar gratis. Dat komt, dat ze daar alles vernieuwd heb ben, ziet er chique uit zeg, Bouman is weer Bouman geworden!" Een blauw leren bankstel en een noten- houten eethoek, mevrouw Hart man kon haar geluk niet op. Toen ze vervolgens ook nog eens een waardebon van Intratuin ad Hfl 300,- kreeg, straalde ze. Maar na- dat er drie prijzen op haar lotnum- mers vielen: een Bouman waarde bon ad Hfl 500,—, een Sony stereo versterker en CD-wisselaar en ten- slotte een Zillion Suzuki scooter, werd het haar allemaal een beetje te veel!,,Ik heb de hele nacht geen oog dicht gedaan, kan geen hap door m'n keel krijgen; ben er nog, zeg maar gerust, overstuur van. Ik heb weleens een bingo gewonrjen, maar dat ik dit nog mag meemaken op m'n ouwe dag, wat een mop 75-jarige winnares mevr. Hartman met rechts op de foto Jan Peter Verhoeve van Suzuki Verhoeve In dit rustig gelegen project hebben wij nog enkele direct beschikbare 2-, en 3-kamerappartementen en garages beschikbaar. De comfortabele woningen zijn o.a. voorzien van een open keuken, balkon en parkeerplaats. In ons project in deze rustige en ruim opgezette wijk hebben wij per direct beschikbaar 3- en 4-kamerappartementen tegen zeer aantrekkelijke huurprijzen. Het project is gelegen nabij winkels. Het w.c. Zuidplein en hartje Rotterdam gemakkelijk bereikbaar per openbaar vervoer. uitzendbureau Voor een groothandel in automaterialen zoeken wij jonge op LBO-niveau met enige ervaring en een goed cijfermatig inzicht. De werkzaamheden zijn het ver- zamelen van orders via een bestellijst. Een avond- opleiding "magazijnmedewerker" en een vast dienstverband noren tot de mogelijkheden. Voor informatie: Jantine van der Stel, 010-4326333 Voor een technische handelsfirma in de omgeving van Rotterdam zoeken we een ervaren met commerciele vaardigheden. Na een intensief trainingstraject ben je verantwoordelijk voor de in- en verkoop van de diverse producten. Je bent in het bezit van rijbewijs B. Deze baan biedt een uitzicht op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Margaret Cramers, 010-4663700 Voor diverse bedrijven in Schiedam en omgeving zoeken wij ervaren Als je in net bezit Dent van een rijbewijs is dat mooi meegenomen, maar het is geen vereiste. Wel belangrijk is enthousiasme en werklust. Kom bij ons langs en je bent vaak de volgende dag al aan het werk! Voor informatie: Jos Zoetmulder, 010-4733533 Een technische bedrijf in Rotterdam zoekt Het werk bestaat uit het behandelen en uitwerken van telefonische aanvragen, klachtenbehandeling en uitwerken van verkoopofffertes. Deze baan bin nen een dynamisch team biedt uitzicht op een vast dienstverband. Voor informatie: Mirjam van der Schoor, 010-4663700 Voor diverse bedrijven in Rotterdam e.o. zoeken wij voor fulltime en parttime functies. Opleiding: MBO- en MEAO-niveau. Werkzaamheden: telefoonbe- handeling, orderverwerking, archiefbeheer, verzor gen correspondentie. Eisen: goede computer- en talenkennis. Mogelijk uitzicht op vast dienstver band. Voor informatie: Jacqueline Heijster, 010- 4326333 Wij zoeken een voor een relatie in Schiedam. Je werkt op PD/MBA- niveau en gaat op termijn zelfstandig de gehele boekhouding voeren. Je gaat werken in een hecht team bii een gezond en groeiend bedrijf in isolatie- materialen. Enige ervaring is vereist. Voor informa tie: Edwin Dortland. 010-4733533 Op bovenstaande vacatures kunnen zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten reageren Rotterdamsedijk 421 a, Schiedam tel. 010-4733533 Zwart Janstraat 106b, Rotterdam tel. 010-4663700 Beijerlandselaan 104, Rotterdam tel 010-4326333 25 VESTIGINGEN IN NEDERLAND Vriend van 'De Delft' wordt u door voor 10,- het aanmonsterpakket te kopen. Hierin vindt u al meteen interessante informatie over 'De Delft'en een prach tige reproductie van de originele bouwtekening van 'De Delft' uit 1782. Verkooppunten aanmonsterpakket: Tabac en Gifts (bel 010 4045605 voor een winkel bij u in de buurt); ANWB/VW Coolsingel; Centrale bibliotheek Hoogstraat; Bibliotheek Delfshaven Rosener Manzstraat; 17 Albert Heijn ftlialen-, DE DELFT Postkantoor -agentschappen in Rotterdam; telefonisch bij Stichting Historisch Schip 'De Delft', tel. 010 276 01 15 Het initiatief van Stichting Historisch Schip De Delft wordt mede mogelijk gemaakt door bijdragen van p? GROTE StedenBeleid Delfshaven CONSONANT, communicatie-advies en -projecten, Rotterdam DRUKKERIJ VAN DOOREN, Vlaardingen ZiGGURAT DESIGN, Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 16