J for telecom duidelijke taal Als jij je vak verstaat, wil je natuurlijk het liefst ook werken met collega's die hun vak verstaan. Met enthousiasme en met succes. Zoek jij bovendien je toekomst in de retail, dan kom je al gauw uit bij t for telecom. Niet voor niets de snelst groeiende onafhankelijke winkelketen in mobiele communicatie. In ons hoofdkantoor in Rotterdam hebben we alle plaats voor ambitieuze vakmensen. Bruisend van de energie. En die duidelijke taal net als wij hoog in het vaandel dragen. Ben jij goed in je vak? Solliciteer dan snel. Een goed verstaander heeft aan een half woord genoeg. Marketing Communicatie Medewerker (m/v) fuiitime Logistiek Medewerker (m/v) fuiitime Assistent Financieel Manager (m/v) fuiitime Medewerker Financiele Administratie (m/v) fuiitime Telesales Medewerker (m/v) fuiitime Klantenservice Medewerker (m/v) fuiitime (parttime is bespreekbaar) Assistent Automatisering (m/v) fuiitime Telefonist/Receptionist (m/v) parttime Klinkt dit jou goed in de oren? Je bent verantwoordelijk voor de implementatie van het communicatieplan. Coordinator van diverse communicatieprojecten. Aanstuurder van externe bureaus. Herkenbaar als stress- bestendige teamspeler. Uitgesproken communicatief. Accuraat en initiatiefrijk. Bijzonder enthousiast over de wereld van telecommunicatie. Je hebt 1 a 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Een diploma HEAO-CO, of een vergelijkbare opleiding. a Je controleert en beheert de inkooporders. Coordineert de logistiek voor alle vestigingen. Je bent herkenbaar als stressbestendige teamspeler. Uitgesproken communicatief. Accuraat en initiatiefrijk. Je hebt affiniteit met telecommunicatie. 1 a 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Minimaal een diploma op MBO-niveau. Verst a jij je vak? Je bent actief met diverse financieel-administratieve taken, waaronder registratie inkoop- facturen, coordinate fiattering, beheer centrale kas en rapportage liquiditeitspositie. Je bent ambitieus en nauwgezet en direct werkzaam onder de Financieel Manager. Recent afgestudeerd aan de HEAO-BE. Je bent actief met diverse financieel-administratieve taken, waaronder het boeken van de diverse boekstukken, het mede coordineren van de logistieke planning en uitvoering, alsmede het contact onderhouden met financiele instellingen en de t for telecom vestigingen. Je hebt enige jaren boekhoudkundige werkervaring, bij voorkeur in de retail, en bent daardoor in staat functioneel leiding te geven aan het team van de financiele administratie. Je hebt minimaal een diploma MEAO/MBA. Bij voorkeur HBO-denkniveau. a Je bent een jonge, stressbestendige teamspeler. Geboren voor de verkoop. Omzetgericht. Uitgesproken communicatief. Flexibel en standvastig. Je hebt ervaring in de telecombranche en/of de commercie. Een diploma MAVO-d en bij voorkeur ook MBO Commercieel. a Je bent een jonge, stressbestendige teamspeler. Bijzonder klantvriendelijk. Servicegericht. Uitgesproken communicatief. Flexibel en standvastig. Je hebt ervaring in de telecombranche en/of klantenservice. Een diploma MAVO-d en bij voorkeur ook MBO. a Je bent medeverantwoordelijk voor het goed functioneren van de automatisering voor zowel ons hoofdkantoor als al onze vestigingen. Flerkenbaar als een jonge, stressbestendige whizzkid. a Uitermate servicegericht. a Je hebt de nodige kennis van en ervaring met het installeren van software en van pc's op een netwerk. a Je bent een jonge, stressbestendige teamspeler. a Uitgesproken communicatief. a Accuraat en servicegericht. a Je beheerst de Nederlandse taal perfect en spreekt prima Engels. a Ervaring is niet noodzakelijk. Voor alle functies geldt dat je kunt rekenen op een aangename werkomgeving en prima arbeids- voorwaarden. Klinkt dit jou goed in de oren? Stuur dan met spoed je cv met een bondige motivatie naar t for telecom, t.a.v. Joke de Vries, Antwoordnummer 40601, 3040 WB Rotterdam. t for telecom is de telefoonwinkel voor mobiele communicatie en onderdeel van de Internationale retailorganisatie DX Communications. Met vestigingen in Alkmaar, Alphen a/d Rijn, Amsterdam, Assen, Breda, Bussum, Delft, Den Haag, Dordrecht, Eindhoven, Gorinchem, Gouda, Haarlem, Heerenveen, Hoofddorp, Leiden, Oosterhout, Oss, Spijkenisse, Utrecht, Veldhoven, Waalwijk, Woerden en Zeist. Plus een Business Place in Rotterdam en vele vestigingen in voorbereiding. t

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 21