Alle voordelen van de Chipknip op een rijtje Even opladen.... en betalen Parkeren zonder problemen MflflK WERK VAN MENSENWERK Chipknip mim Stuur de bon in of bei 010-274 81 20 voor en baan bij de Poiitie Rotterdam-Rijnmond DE KAST BELT MET DE CHIPKNIPj. "GEEN GEDOE MEER MET KLEINGELD" Politiewerk is mensenwerk, waarvoor je stevig in je schoenen moet staan. Je moet op mensen durven afstappen. Initiatieven willen nemen. Een hulpvaardige insteiling hebben. En redelijk kunnen blijven tegenover mensen die dat zelf niet zijn. Kortom, je moet heel wat in huis heb ben. Heb je dat, dan kun je een belangrijke bijdrage leveren aan een veilige en leefbare regio Rotterdam-Rijnmond. Een kleurrijke en gevarieerde regio. En dat zien we graag terug in de samen- stelling van ons korps. Daarom nodigen we vooral ook vrouwen en personen van verschillende culturele achtergronden uit, om te solliciteren naar een afwisselende baan in ons uniform. Je kunt al solliciteren als je 17,5 jaar oud bent. Je hebt een MAVO- of VBO/C-diploma met minstens een 6 voor Nederlands en in je pakket in ieder geval 6en vreemde taal plus wis- of natuurkunde. Daarnaast bezit je een Nederlands paspoort en woon je minstens 7 jaar in Nederland. Voldoe je aan deze eisen? Stuur dan de bon in. Je krijgt je sollicitatiepakket plus informatie over onze voorlichtingsbijeen- komsten snel in de bus. Je kunt natuurlijk ook even bellen: 010-274 81 20. ^CUffa# Zin in iets lekkers uit de auto- maat? Zoals een broodje, een rolletje drop, frisdrank of kof- fie? Voor deze automaten is altijd kleingeld nodig, vaak gepast. En dat heeft niet ieder- een op zak. Met de Chipknip kan men altijd gepast betalen in deze automaten. Eind 1999 is het bij ruim 3.500 verkoop- recht met uw Chipknip. En er komen dus steeds meer betaal- automaten bij. Het zal dan ook niet lang meer duren, of chip- pen is mogelijk voor betalin- gen in het hele land: kleine bedragen die u het gemakke- lijkst afrekent met uw opgela- den Chipknip. Ook De Kast heeft dan steeds minder muntgeld nodig. De Chipknip past altijd: hij maakt geen onderscheid tussen centen, dubbeltjes, kwartjes, guldens en biljetten. Het exacte bedrag wordt direct afgerekend met een druk op de knop. Dus inderdaad: geen gedoe meer met wisselgeld! Met de Chipknip kunt u snel betalen, in twee seconden. Zonder PINcode in te toetsen. De Chipknip is op veel plaatsen te gebruiken: bij de winkel om de hoek, in telefooncellen, bij par- keerautomaten en bij snoep-, koffie-, sigaretten- an frisdrankautomaten. En het aantal betaalautoma- ten voor de Chipknip neemt alleen maar toe. Pinnen en chippen kan met dezelfde pas. Pinnen voor grote bedragen en chippen tot enkele tientjes. Voor elke situatie, voor groot geld en kleingeld heeft u een pas waarmee u naar wens met de PIN of de Chipknip kunt betalen. BEN JIJ MENS GENOEG OM ONS UNIFORM TE DRAGEN Even chippen, zo gepiept De populaire Friese band De Kast gebruikt de Chipknip regelmatig. Om bijvoorbeeld even naar huis te bellen als ze op tournee zijn. "Heel han- dig, en geen gedoe meer met kleingeld of telefoonkaar- ten", vindt De Kast. Bellen met de Chipknip werkt hetzelfde als bellen met een telefoonkaart: u steekt de pas in het telefoontoestel en toetst het nummer in. U kunt hier- voor gewoon uw bankpas met Chipknip gebruiken. In zo'n 22.000 KPN telefoon cellen kan met de Chipknip worden getelefoneerd. Als de kaart is leeggebeld, is hij zo weer op te laden. Dat kan niet in de telefooncel, maar wel bij 7.000 oplaadpunten die u kunt vinden naast de geldau- tomaten van de banken. Ook in parkeerautomaat en bibliotheek U kunt ook betalen met de Chipknip in alle openbare bibliotheken in Zeeland. Leen- geld voor CD's en video's, maar ook boetes voor te laat teruggebrachte boeken. In steeds meer parkeerautomaten op straat en in automaten in parkeergarages kunt u met de Chipknip betalen. Ook in win- kels, bij de bakker en de slager, en bij kiosken kunt u voor klei ne betalingen met de Chipknip terecht. Perfect voor de lekkere trek De Kast belt met de Chipknip naar Friesland. automaten mogelijk om te chippen. U kunt nu al bij 120.000 betaalautomaten te- Om met de Chipknip te kun- nen betalen, moet u de pas eerst opladen. Met een "lege" portemonnee kunt u immers niet betalen. U kunt de Chipknip opladen bij speciale oplaadpunten bij 7.000 geld- automaten van de banken. Opladen kan ook thuis met een speciaal oplaadapparaatje, de Chipknipper genaamd. U toetst een PINcode in, dezelfde als die voor het pinnen. Het gewenste bedrag wordt dan van uw bankrekening overgemaakt naar de Chipknip op uw bankpas. Uw Chipknip kunt u opladen met een bedrag vanaf 25,- tot 500,- of 1000,-. Deze bedragen kunnen per bankpas verschillen. Als u bij een oplaadpunt op de "?"-toets drukt, kunt u tevens zien hoeveel geld er op uw Chipknip staat. Betalen gaat nog eenvoudiger dan opladen. U stopt de Chipknip in de betaalautomaat. Het aankoopbedrag verschijnt op de display. Als u het eens bent met het bedrag, dan geeft u akkoord. Zo wordt in twee seconden het exacte bedrag van uw Chipknip afgeschreven: een PINcode is daarvoor niet nodig. Ook bij het betalen kunt u zien wat uw saldo is: als u op de "?"-toets drukt verschijnt het resterende bedrag in de display. Betaald parkeren komt in Nederland steeds vaker voor. Mensen die in de rij staan te wachten en hun laatste kleingeld bij elkaar zoeken voor in de parkeerautomaat. Een kaartje kopen bij de parkeerautomaat met de Chipknip lost dit probleem op. De automobilist hoeft geen gepast geld meer op zak te hebben. Momenteel kan er in zo'n 30 steden bij parkeergarages en par- keermeters worden betaald met de Chipknip. En dat aantal neemt alleen maar toe. Parkeergeld betalen met de Chipknip kan op verschillende plaatsen. Bij een parkeerautomaat op straat kan vooraf een kaartje worden gechipt. Bij de automaten in parkeergarages kan men ach- teraf betalen. De parkeerautoma ten waar u kunt chippen zijn gemakkelijk te herkennen aan het Chipknip-logo. Automobilisten kunnen op veel plaatsen met hun Chipknip te recht. In de parkeergarage van het Transferium in Amsterdam bij voorbeeld. Sinds kort kan met de Chipknip ook betaald worden in de Hilversumse parkeergarage Hilvertshof (een van de grootste winkelcentra in Nederland) en in de Gooische Brink. Ook als u wilt parkeren in Rotter dam, Delft, Croningen, Maas tricht of Zeeland kunt u met de Chipknip terecht. Het aantal par keerautomaten in Amsterdam groeit met de dag. Eind van dit jaar kunnen automobilisten in een groot deel van Amsterdam met hun Chipknip betalen. Parkeren? Bven chippen, zo gepiept. Ja, ik ben mens genoeg om het politie-uniform te dragen. Stuur me het sollicitatiepakket voor een opleiding en baan als agent bij de Poiitie Rotterdam-Rijnmond. Voornaam:Achternaam:m/v Straat:Huisnummer: Postcode: Telefoon: Plaats: Geb. datum: .Opleiding(en): Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: Poiitie Rotterdam-Rijnmond, Afdeling Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 2496, 3000 VB Rotterdam. MS3103

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 29