Waar kom je't snelste vooruit? JOTANKERS 0m nu en in de toekomst succesvol te kunnen zijn, hebben wij goed gemotiveerd personeelm nodig. van der Giessen-de Noord N. V. EEN FASCINERENDE TOEKOMST OP ZEE In MAMMOET spliethoff Deloitte Touche Als Je zelf op hoog niveau functioneert, dan mag je dat ook van je venvachten. Jaarlijks hebben wij plaats voor jonge technici en vaklieden. O Maritiem Officieren (MBO/HBO). Stuurlieden met vaarbevoegdheid vanaf 3000 GT. Werktuigkundigen met vaarbevoegdheid vanaf 3000 KW. van der Giessen-de Noord maakt deel uit van het IHC Caland concern. Van der Giessen-de Noord Shipbuilding B. V. is een scheepswerf die grote zeeschepen ontwerpt en bouwt in opdracht van internationale rederijen. Op de werf in Krimpen aan den Ussei werken ca. 600 mensen. Als het werk bij van der Giessen-de Noord je aanspreekt, schrijf dan een brief aan: van der Giessen-de Noord N. V. Afdeling Personeelszaken Postbus 1 2920 AA Krimpen aan den Ussei Meer informatie over van der Giessen-de Noord? Bezoek dan onze Website op internet: http://www.gn.nl STUURLIEDEN met vaarbevoegdheid vanaf 3000 gt MARITIEME OFFICIEREN WERKTUIGKUNDIGEN Zodra je bent afgestudeerd kun je overal aan de slag. Leg daarom nu al de mogelijkheden van verschillende financiele dienstverleners naast elkaar. Dan zal het je opvallen dat je bij Deloitte Touche al direct zelfstandig gaat werken. Je krijgt het snel ste contact met clienten. Je werkt met je team in een open, informele sfeer. En je kunt diverse opleidingsprogramma's volgen. Daarnaast geeft onze nationale en interna- tionale organisatie je ook nog de grootst mogelijke zekerheid over perspectieven die verder reiken dan je eerste jaar. Heb je als vooropleiding VWO, HEAO AA/RA/BE of Univ. Fisc. Economie/Fisc. Recht/BE richting Accountancy neem dan contact op met of schrijf een sollicitatiebrief aan Gizella van Ewijk, 010 - 272 14 88, afdeling HRM regio West, Postbus 4433, 3006 AK Rotterdam. Zo leer je ons 't snelst kennen. Ontjprnemend Alert. ACCOUNTANTS B E LAST IN G A DVIS E U R S CONSULTANTS Meer dan 70 vestigingen in Nederland. Internet: www.deloitte.nl Reinier de Graaf Groep De Reiaier ie Crtof Groep is een otjemeea zielenkis dat zorg verieeat vanait twee locaties, een diajnastisei centrum en een tekwkicentroin. Ir werken ca. 2500 medewerktrs eo ca. 140 medisch specialisten. Alle awdisck disciplines zijn vertepenwoordijd. De locatie Reinier de Graaf Gastkuis in Delft iteeft een aaatal tapkliniscke fnncties en tiea spedalistische opleidinjen. Op de locatie DiaconessenJtois Voorburg is een van de twualf Nederlandse centra voor In Vitro Fertilisatie (IVF) gevestigd. Het Diagnastisch Centrum SSBZ verzorgt labaratoriutnonderzoek ca genees- middelenvoamening vonr fest ziekeahnis ca andere instellingen. Het Bekandekentnim Westload in Naaldwijk licdt poiiklinisek zarg en dagkekandeling aaa bewaners van bet Westiand. Binnen de Reinier de Graaf Groep zijn vrijwel alle specialismen ver- tegenwoordigd. De locaties zijn zowel klein- als grootschalig en in combinatie met de veelzijdigheid van het zorgaanbod en de moderne bedrijfsvoering vormen zij een professionele omgeving waar niet alleen je handelen wordt gewaar- deerd. Ook wordt je stem graag gehoord in het continue proces van verdere professionalisering. Een proces dat ook vorm krijgt in renovatie en nieuwbouwprojecten die de komende jaren zullen worden uitgevoerd. Met jou opereert dus ook de Reinier de Graaf Groep op het hoogste niveau. Opleiding HBO-verpleegkundige In verband met uitbreiding van het verlofsysteem zoeken wij: Schrijf uw sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: Jo Tankers BV, Afdeling Personeelszaken Zeevarenden T.a.v. mevrouw B.E. Dartee Postbus 214, 3200 AE Spijkenisse E-mail: Barbara.Dartee@nl.jotankers.com MM/ - admir Dat is een baan aan boord van een van de 68 uiterst moderne schepen die Spliethoff en Mammoet gezamenlijk exploiteren. De Spliethoff-vloot van 54 multipurpose schepen is toonaangevend bij het vervoer van hoogwaardige lading over de hele wereld. Mammoet is met haar speciaal daarvoor uitgeruste vloot van 14 schepen wereldwijd marktleider op het gebied van zware lading en grootschalige projecten. In verband met uitbreiding van onze vloot in het jaar 2000 met 10 ultramoderne schepen van 18.000 ton dwt zijn wij nu reeds op zoek naar jonge, energieke met vaarbevoegdheid vanaf 6000 kW Wij bieden: uitstekende beloning volgens eigen CA0 goede promotiekansen uitzendtermijn van 4 maanden Wilt u meer weten? Neem dan telefonisch contact op met onze afdeling Bemanningszaken tel. 020 4488541/540 of kijk op Internet http://www.spliethoff.nl. Sollicitaties t.a.v. de heer D.G. Seeleman tax 020 4488502 email: d.seeleman@spliethoff.nl Radarweg 36, 1042 AA AMSTERDAM - Postbus 409, 1000 AK AMSTERDAM Als student houdt niets je tegen. Alle bijzonderheden over de 4,5 of 5 jaar durende opleidingen vind je elders in deze bijlage. Wij kunnen slechts toevoegen dat de Reinier de Graaf Groep je veel te bieden heeft. Zowel tijdens als na de opleiding. Zo volgt na een eerste theoretisch jaar een stagejaar, tijdens welke periode je mag rekenen op professionele begeleiding en een zakgeld van 750,- per maand. Daarna bieden wij je een leer-arbeidsovereen- komst aan. Eenmaal afgestudeerd kun je kiezen uit een breed scala van specialismen en/of vervolgopleidingen en indien gewenst ruime parttime mogelijkheden. De Reinier de Graaf Groep opereert dus niet alleen als ziekenhuisorganisatie op het hoogste niveau, ook als werkgever hebben wij je veel te bieden. Informatie: Voor meer informatie over de opleiding kun je contact opnemen met de Hogeschool Rotterdam, bel met de afdeling studievoorlichting telefoonnummer 010-2414400 of met de Reinier de Graaf Groep, bel dan met Ruud in't Veld, 015-2603663. Hij kan je dan ook meteen alles vertellen over de verschillende mogelijkheden en wellicht een kennismakingsafspraak met je maken. Schriftelijk reageren kan natuurlijk ook Stuur een brief, met bijzonderheden over je opleiding en leeftijd e.d. en eventuele vragen naar: Reinier de Graaf Groep, t.a.v. Ruud in't Veld, Postbus 5011, 2600 GA Delft. Locatie Reinier de Graaf Gasthuis Reinier de Graalweg 3-11 2625 AD Delft Telefoon 015 - 2603060 Locatie Diaconessenhuis Voorburg Fonteynenburghlaan 5 2275 CX Voorburg Telefoon 070 - 3401100 ..V' A //cfi sy'AMSffjfc

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 19