Uw visie op logistiek en vervoer vertalen in fundamentele oplossingen? Randstad zit sinds februari ook in de Hogeschool Rotterdam ir randstad uitzendbureau Verkooptalent m/v Telefonisch transactie medewerker m/v Intercedent m/v Studenten m/v Commerciele klantenservice medewerker m/v Logopedisten m/v Verpleeghulp m/v -ir randstad uitzendbureau CMG suits you. Week 14 TOTAAL-TX07 ALGEMEEN Heb je tijd over en ben je op zoek naar een baan die goed te combineren is met jet studie? Dan is deze uitdagende baan in de telecommunicatie iets voor jou. Normaal gesproken werk je op koopavonden en zaterdagen (ook zondagen?), maar in de vakanties kun je altijd extra uren werken. Als verkoper telecommu nicatie weet je op adequate wijze de klantbehoefte te bepalen en de juiste oplossing aan te bieden. Samen met je collega's ga je voor de doelstellingen die voor jouw team zijn geformuleerd. Hierbij toon je ondernemingszin en resultaatgerichtheid. Ook nadat je je studie hebt afgerond, is dit een nuttige bijbaan. Je kunt namelijk binnen het concern doorgroeien. Ben je geinteresseerd in deze flexibele functie? Informatie bij Evelyn van Leth, tel. (010) 404 51 00, Rotterdam, Meent 79. Als telefonisch transactie medewerker word je gebeld door relaties en voer je opgegeven transacties uit in het systeem. Tevens verwerk je feitelijke informatie met betrekking tot rekeningen, fondsen en beleggingen. Adviesaanvragen worden doorverbonden met een van de adviseurs. Je dient te beschikken over een klantge- richte en -vriendelijke instelling, prettige telefoonstem, beheersing van het ABN en je bent flexibel, computervaardig en cijfermatig. Er wordt gewerkt van maandag tot en met vrijdag van 8:00 tot 21:00 uur "s zaterdags van 9:00 tot 17:00 uur. Voor deze functie moet je minimaal 20 uur per week beschikbaar zijn voor de periode van minimaal een jaar. Interesse? Bel met Randstad Calif lex. Informatie bij Nicolette Verhoef, tel. (010) 411 27 00, Rotterdam, Meent 79. Heb je talenten om te achterhalen wat mensen beweegt, dan krijg je als intercedent bij Randstad alle kans om jezelf te bewijzen. Als schakel tussen mensen en bedrijven ben je verantwoordelijk voor het maken van de beste combinaties. En ook bij het opbouwen en beheren van commerciele relaties krijg je alle ruimte. Natuurlijk kun je daarbij beschikken over de professionele kennis en ervaring die Randstad in huis heeft. Maar jouw rol als ondernemer.. talen- tenjager en relatiemanager staat centraal. Beschik je over het werk- en denkniveau van een hbo'er of academicus en heb je oog voor mensen? Kom dan langs op een van onze vestigingen of een van onze informatie-avonden. Informatie bij Jantine Verheij, tel. (010) 241 41 80, Rotterdam, Museumpark 40. Studeer je aan de Hogeschool Rotterdam of heb je onlangs je studie afgerond? Ben je momenteel op zoek naar een bij-, vakantie- of vaste baan? Dan kan Randsta je daarbij helpen! Sinds kort zijn wij ook gevestigd in de Hogeschool Rotterdam. Je bent van harte welkom. Informatie bij Jantine Verheij, tel. (010) 241 41 80, Rotterdam, Museumpark 40. A D M I N 15 T R ATI E F Ga jij voor z66r tevreden klanten? Ben je enthousiast, klant- en resultaatgericht en heb je bovenal plezier in verkopen? Diverse afdelingen van het grootste telecommunicatiebedrijf in Nederland zijn op zoek naar jou! Je wordt gebeld door consumenten en de geeft hen je juiste adviezen en informatie. Bovendien verkoop je de klant telefonisch ook direct de producten die zij nodig hebben. Het gaat om een zeer zelfstandige functie waarbij je zowel in een team als zelfstandig moet kunnen fuctioneren. Ben je geinteres seerd in deze uitdagende baan? Informeer dan naar de mogelijk- heden. Je kunt bellen met Randstad Callflex. Informatie bij Marjolein Dubbeldam, tel. (010) 411 27 00, Rotterdam, Meent 79. GEZONDHEIDSZORG Hou je van afwisseling en ben je gediplomeerd logopedist(e)? Randstad is regelmatig op zoek naar logopedisten die willen waarnemen voor praktijken in Rotterdam en omgeving? Heb je interesse? Neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Yvonne Hofman, tel. (010) 481 51 22, Rotterdam, Pleinweg 2. Voor de komende vakantieperiode en voor de weekenden zijn wij op zoek naar gemotiveerde krachten die willen werken in de zorgsector. Volg je op dit moment een hbo-v opleiding en heb je je stage doorlopen of heb je een half jaar werkervaring? Neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Yvonne Hofman, tel. (010) 481 51 22, Rotterdam, Pleinweg 2. Al zijn er inmiddels meer dan 300 Randstad-vestigingen in Nederland, een nieuwe vestiging blijft iets bijzonders. Onze mede- werkers staan voor u klaar om u aan een interessante vaste baan of tijdelijk werk te helpen. Kom gerust eens langs om kennis te maken met de diverse mogelijk- heden bij Randstad. Rotterdam, Museumpark 40. Telefoon: (010) 241 41 80 Als top-consultant denkt u ongetwijfeld wel eens na over het vervolg van uw carriere. En wellicht komt u tot de volgende slotsom: uw visie op een betere benutting van de infrastructuur, op ketenregie, op terugdringen van het leegvervoer, op multimodaliteit komt niet tot z'n recht in uw huidige werkomgeving. U bent dus toe aan projecten die resulteren in structured verbeteringen in de vervoers- of productketen. Dan komt u automatisch terecht bij CMC Trade, Transport Industry. Om de eenvoudige reden dat u daar te maken krijgt met de meest uiteenlopende en aansprekende projecten in binnen- en buitenland op het gebied van handel, transport en distributie. Voorbeelden daarvan zijn onze projecten op het gebied van Electronic Commerce, de geintegreerde ondersteuning van commerciele en supply chain processen met state of the art applicaties en technologie. (J initieert bruikbare IT-oplossingen die de kern- processen van onze klanten - allemaal marktleiders - ondersteunen: sales, logistiek en ook financiele adminis- traties. Kortom, als senior consultant bij CMC TT&I bent u continu bezig met innovatieve ontwikkelingen. Zit u niet vastgepind op een plek, maar kunt u overstappen naar andere 'modaliteiten'. Op dit moment zijn we op zoek naar project- managers en business consultants. Naar consultants die complexe standaardpakketten kunnen implementeren en organisaties daaraan kunnen aanpassen. En naar logistiek adviseurs, (potentiele) managers en IT-professionals op de meest uiteenlopende terreinen. Stuk voor stuk mensen die zich thuisvoelen in de uiterst innovatieve, open en eerlijkg cultuur die zo kenmerkend is voor CMG. Een sfeer ook waar inzet wordt vertaald in uitstekende carriereperspectieven en een dito salaris. Dus top-consultants die hun visie willen vertalen in innovatieve oplossingen voor onze (internationale) klanten, nemen contact op met Dick van Balgooij, tele foon 01 0 - 242 II 11Of sturen hun c.v. naar CMC Trade, Transport Industry, Postbus 8566, 3009 AN Rotterdam. E-mail: dick.van.balgooij@cmg.nl Internet: www.cmg.nl CMC is gevestigd in Alkmaar, Amstelveen, Arnhem, Den Haag, Eindhoven, Enschede, Croningen, Maastricht, Rotterdam, Utrecht en Woerden. T f H i. s f Information Technology

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 20