Een carriere in klantenservice kun je ook heel anders zien. 8® Lezingen Transcendente Meditatie CUP Financieel adviseurs m/v Dress to Express Algemene Kennisgeving ALLROUND SERVICE MONTAGE MONTEURS (M/V) BOUWKUNDIG MEDEWERKER ONDERHOUD CONSULTING (M/V) CSO-manager (m/v) Teamleider BackOffice (m/v) Customer Services Representative (m/v) dienst landelijk gebied 1 WERNER PFLEIDERER-HATON Werner 4 Pfleiderer HATON B.V, is wereldwijd een toonaangevend producent en leverancier van machines en installaties op het gebied van deegverwerking voor zowel ambachtelijke als industriele bakkerijen. De firma heeft ca. 145 medeweikers die werken aan ontwikkeling, engineering, productie, verkoop en after-sales sen/ice van zowel eigen als handelsproducten. Het bedrijf maakt deel uit van een intematio- nale groep waarvan de hoofdzetel in Duitsland is gevestigd. Meer informatie vindt u op onze internet site "Http://www.wp-haton.com" Terversterking van onze service en montage buitendienst zoeken wij: SMplnls: regio Hdleiilm Functie-inhoud: Het zelfstandig monteren en inbedrijfstellen van bakkerijmachines en installaties in zowel binnen- als buitenland. Het lokaliseren en vertielpen van storingen alsmede het uitvoeren van reparaties op zowel elektrisch, elektronisch als mechanisch gebied. Geeft instructles en aanwijzingen over de uitvoering van hetwerk aan toegevoegde collegae en ingehuurde monteurs. Wiivraaen voor deze functie: Technische opleiding op min. MBO-niveau (MTE/E?). Kennis op het gebied- van elektrotechniek, besturingstechnieken (PLC) en werktuigbouwkunde. RijbewijsB. Kennis van de Duitse en Engelse taal. Kennis van de Franse taal is een pre. Grole mate van zelfstandigheid en een goed probleemoplossend vermogen. De bereidheid tot het verrichten van overwerk. Werkervaring in de bakkerijbranche strekt tot aanbeveling. Een zelfstandige en interessante functie met ruimte voor eigen inbreng en initiatief. Een service auto. Uitstekende arbeidsvoorwaardenonkostenvergoeding (CAO Groot Metaal) ndien u meer informatie omtrent deze functie wenst kunt u zich wenden tot de heer S. Brouns, tel. 077-3071860. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken richten aan WP-Haton B.V. Postbus 7025 5980 AA Panningen t.a.v. dhr. S.P.A. Brouns. E-mail: sbrouns@wp-haton.com Architectuur Milieu Onderhoud Consulting Club Company Clothing ACCOUNT MANAGER (MA/) SALES ASSISTENT (MA/) De SpaarConsulent Wij zoeken Wij bieden Week 16 TOTAAL-TX08 Mediakabel BV is een bedrijf dat een hoogwaardig interactief digitaal televisieplatform bouwt voor acht kabelmaatschap- pijen. Deze maatschappijen vertegenwoordigen 30% van de NedeHandse markt. Vanuit een digitaal kopstation in Capelle a/d IJssel worden in de loop van dit jaar 45 digitale kanalen doorgegeven en interactieve diensten verzorgd. Absoluut een belangrijke ontwikkeling in het bestaan van een bedrijf dat zich nog in de startfase bevindt, de meest uitdagende en spannende periode die je als medewerker kunt meemak- en. Bijvoorbeeld bij de Customer Services Organisation. Customer Services Organisation (CSO) is de centrale organi- satie voor serviceveriening aan klanten van exploitanten waar het gaat om de audiovisuele- en interactieve diensten van Mediakabel. CSO verstrekt informatie, noteert bestellingen, regelt de levering van multimediaboxen, registreert contract- aanvragen, verwerkt veranderingen in abonnementen, bege- leidt het gebruik van multimediaboxen en de elektronische programmagids, verstrekt betalingsinformatie en assisteert bij storingsoplossing. CSO bestaat uit het Call Center (7 dagen per week bereikbaar) en de BackOffice. Je werk Als CSO-manager geef je leiding aan de teamleiders Back Office en Call Center en ben je verantwoordelijk voor alle bedrijfsprocessen van de Customer Services Organisation. Je zorgt voor een toekomstvaste en bedrijfszekere infrastruc- tuur van afdoende capaciteit. In samenwerking met de com- mercieel directeur ontwikkel en onderhoud je beleid op het gebied van kwaliteit en klantenservice. Verder assisteer je kabelexploitanten bij het oprichten, inrichten, beheren en op- timaliseren van hun Call Centers, voorzover het de producten en diensten van Mediakabel betreft. Ook ben je verantwoor delijk voor de juistheid en integriteit van de klantgegevens in het Subscriber Management System (SMS). Je profiel Je combineert hbo- of academisch werk- en -denkniveau met aantoonbare ervaring in het managen van bedrijfsprocessen in een klantgerichte omgeving, bij voorkeur een Call Center. De Nederlandse taal beheers je uitstekend, de Engelse taal zonder meer goed. Je beschikt over visie en een klant- en servicegerichte instelling. Verder ben je resultaat- en plan- gericht, kritisch en vasthoudend. Je sociale en communica- tieve vaardigheden laten niets te wensen over. Salarisindi- catie: /120.000,- auto. Je werk Je geeft in deze functie leiding aan alle bedrijfsprocessen van de BackOffice. Je stuurt de werkzaamheden van een tot vijf customer services representatives (CSR's) aan en bewaakt de kwaliteit van het werk. Je bent verantwoordelijk voor de contract- en klantenadministratie, de informatieverstrekking over administratieve zaken aan eindgebruikers, de controle van de geldstromen in het primaire bedrijfsproces en voor de correspondentie van CSO. Verder vertegenwoordig je de kwaliteitsorganisatie in oprichting binnen CSO en treed je op als gedelegeerd quality manager. Je profiel Je hebt een opleiding op hbo-niveau, bij voorkeur heao, SPD of MBA. In ieder geval ontbreekt het je niet aan kennis van administratieve systemen en methoden, administratieve or- ganisatie, interne controle en rapportagesystematiek. Je bent een man/vrouw van de praktijk: al een aantal jaren leid je ad ministratieve processen in een kleine, klantgerichte omge ving. Een pre is ervaring op het gebied van kwaliteitsbeheer en/of -management. Je werk Inhoud geven aan het begrip klantenservice. Dat is wat je als customer services representative doet. Je verstrekt infor matie, registreert en verwerkt aanvragen voor contracten, assisteert bij het oplossen van storingen, verwerkt admini stratieve gegevens en geeft daarover informatie. Afhankelijk van de hoeveelheid werk en je persoonlijke interesses ben je zowel actief voor het Call Center als de BackOffice. Signalen van klanten, markt en organisatie vertaal je in informatie ter verbetering van producten en diensten. Je profiel Aan mbo of havo voeg je een afgeronde opleiding Inbound Telefoneren of vergelijkbare cursussen toe. Een cursus Klan- tenservicegesprekken is een pre. Je geschiktheid blijkt verder uit werkervaring in een klantgericht Call Center, bij voorkeur bij een hightech onderneming of commerciele afdeling. Bij voorkeur heb je kennis van Windows NT en MS Word. Je bent een uitgesproken teamworker en combineert commerciele kwaliteiten met een servicegerichte instelling. Aangezien de werkzaamheden in wisseldiensten worden uitgevoerd, is een parttime functie mogelijk. Jobs die je toekomst veranderen De toekomst is aan de digitale interactieve televisietechniek. Koppel je daar je eigen toekomst aan, dan geef je onmisken- baar nieuwe impulsen aan je carriere. Je zet bij Mediakabel samen met enthousiaste collega's een bedrijf op met unieke mogelijkheden. Uiteraard staan tegenover onze eisen goede arbeidsvoorwaarden. Het reageren waard Is je interesse voor een job bij Mediakabel gewekt, reageer dan door een brief met c.v. te sturen. Of bel even als je eerst meer informatie wilt. mediakabel Mediakabel BV, postbus 5010, 2900 EA Capelle a/d IJssel. E hrm@mediakabel.nl. Bezoek voor meer informatie onze website: www.mediakabel.nl. Voor meer informatie kun je terecht bij Onno Buisman, HR Manager, T (010) 264 01 03, F (010) 264 01 90. Woensdag 28 april a.s. vergadert de Raamplancom- missie SGP Zoetermeer Zuidplas (RPC) in het provin- ciehuis van Zuid-Holland, Den Haag. De vergadering is openbaar en begint om 09.30 uur. De agenda ziet er als volgt uit: 1. Opening 2. Mededelingen en ingekomen stukken 3. Verslag 7e vergadering Raamplancommissie 4. Kunst in het Bentwoud 5. PPS-advies 6. Toelichting Oosterheem 7. HSL 8. Handhaving driehoek Benthuizen 9. Polder Wilde Veenen 10. Samenvoeging Goudse regio - Middengebied 11. concept Aankoopstrategieplan 12. Ruimtelijk Functieplan 13- Rondvraag 14. Sluiting. Diegenen die gebruik willen maken van het spreek- recht, dienen zich voorafgaand aan de vergadering te melden bij het secretariaat van de Raamplancom- De agendastukken voor deze vergadering liggen ter inzage op de secretariaten van het gemeentehuis van Bleiswijk, Boskoop, Nieuwerkerk a/d IJssel, Zeven- huizen-Moerkapelle, Bergschenhoek, Gouda, Moor- drecht, Rijnwoude, Waddinxveen, Zoetermeer en Rotterdam, stadsdeelkantoor Alexander-Ommoord en Hillegersberg-Schiebroek en Stadsregio Rotterdam. Voor nadere inlichtingen: Secretariaat Raamplancommissie SGP Zoetermeer Zuidplas Dienst Landelijk Gebied Burgemeester Feithplein 2 2273 BZ Voorburg, telefoon 070 - 3371204, contactpersoon: dhr. J. Eilander Raamplancommissie SGP Zoetermeer Zuidplas De secretaris, G.J. Metselaar J voor ontwikkeling en beheer BAKKERIJMACHINEFABRIEK Binnenkort worden vrijblijvende lezingen over Transcendente Meditatie gegeven op de volgende plaatsen: maandag 26 april in partycentrum "Rustburcht", Strevelsweg 760, Rotterdam- Zuid; dinsdag 27 april in hotel "Golden Tblip Rotterdam", Cool- singel/hoek A. van Nesstraat 4; donderdag 29 april in het "Novo- tel", Hargalaan 2 'te Schiedam en maandag 3 mei in hotel "Golden Tblip Barbizon", Barbizonlaan 2 te Capelle a/d IJssel. Aanvang lezingen: 20.00 uur, toegang 5,-. U hoeft zich niet van te voren aan te melden. In Rotterdam gaat op 8 mei en eveneens op 15 mei een cursus Transcendente Meditatie van start. Inlichtingen: 030- 2304303 Diepst mogelijke stilte Transcendente Meditatie (TM) is een natuurlijke en moeiteloze medi tatie techniek die twee maal twintig minuten per dag wordt beoefend, terwijl men met gesloten ogen in Innertijke rust door TM een gemakkelijke stoel zit. Tijdens de meditatie wordt de aandacht spontaan getrokken naar steeds fij- nere niveau's van bewustzijn. Dit proces wordt transcenderen genoemd en is heel prettig om te ervaren. Je komt steeds meer tot jezelf en de ervaring van diepe ont- spanning en harmonie neemt toe. Dit proces van transcenderen zet zich voort tot het niveau van diepst mogelijke stilte wordt bereikt, de basis van het bewustzijn, een onuit- puttelijk reservoir van energie, cre- ativiteit, intelligentie en geluk. Door regelmatig contact te maken met dit meest fundamentele niveau van bewustzijn gaat ons leven steeds meer de kwaliteit ervan weerspiegelen. We ervaren meer innerlijk geluk, evenwichtigheid, creativiteit en geestkracht. Gezondheid Door de diepe rust die de meditatie verschaft kunnen lichaam en geest zich beter herstellen van de belas- ting die het moderne haastige leven met zich meebrengt. Dit resulteert onder andere in een afname van frustraties, angsten en depressies, een grotere weerstand tegen ziek- ten, normalisering van de bloeddruk en een verminderd gebruik van alcohol en sigaretten. Wetenschap- pelijk onderzoek heeft aangetoond dat mensen die deze techniek regel matig beoefenen minder snel verou- deren dan hun niet-mediterende leeftijdgenoten. Personen die vijf jaar of langer regelmatig mediteer- den bleken gemiddeld twaalf jaar jonger te zijn dan op basis van hun kalenderleeftijd mocht worden aan- genomen. Sociale relaties Door de positieve invloed van Transcendente Meditatie op de gezondheid en het sneller afvloeien van stress en spanningen, wordt men door anderen doorgaans als een plezieriger medemens ervaren. Men is spontaan in staat meer liefde en aandacht aan anderen te geven, hetgeen op zichzelf weer tot positie ve reacties leidt. Sociale relaties worden hierdoor zinvoller^en ver- vullender. ingenieurs en architecten SNA ...is een landelijk bureau met 8 vestigingen en ca. 120 medewerk(st)ers. De werk zaamheden bewegen zich voornamelijk op het gebied van Architectuur. Defensie, Milieu en Onderhoud Consulting. NIBAC BV beschikt over het certificaat ISO-9001 1994. De komende jaren staat NIBAC B.V voor belangrijke veranderingen. Sleutelbegrippen hierin zijn: markt- gerichtheid. commercialiteit, professio- nalisering en ontwikkeling van nieuwe (advies)producten. Anno 1999 is de missie van NIBAG BV: "Het verzamelen en exploiteren van kennis en informatie over het ontwer- pen, bouwen en onderhouden van gebouwen in de meest brede zin". Doordat NIBAG BV sterk uiteenlopende (technische) disciplines in huis heeft kan de klant een breed aanbod van gespecia- liseerde activiteiten geboden worden. NIBAG BV ingenieurs en architecten BNA heeft jong, enthousiast en goed gekwalificeerd personeel in dienst. Er is momenteel een vacature voor een TAKEN: U verzorgt werkzaamheden ten behoeve van het inspecteren van gebouwen en opstellen van meerjaren onderhoudsplanningen. Daarnaast verzorgt u (delen van) de planvoorbereiding voor renovatie dan wel groot onderhoudswerkzaamheden. Eventueel kan het uitwerken van onderhoudsplannen met AutoCAD 14 tot uw werkzaamheden behoren. U voert uw werkzaamheden zelfstandig uit en rapporteert aan de projectleider. Onze opdrachtgevers zijn overwegend professionals rondom het beheren van onroerend goed. De opdrachten varieren van het opstellen van planningen en begrotingen voor (planmatig) onderhoud tot het ontwikkelen van plannen voor ingrijpende bouwkundige wijzigingen. FUNCTIE-EISEN: m MTS-bouwkunde met enige jaren ervaring of HTS-bouwkunde; M affiniteit met gebouwbeheer, onderhoud en renovatie; ervaring met geautomatiseerde hulpmiddelen als AutoCAD, Word en Exel; m een teamworker die goed communiceert en rapporteert; II kwaliteitsbewust en initiatiefrijk. STANDPLAATS: Delft CONTACTPERSOON: de heer ir. R de Kort (vestigingsleider), telefoon: 015-2132263 WIJ BIEDEN U: een interessante en afwisselende baan; mogelijkheden mee te groeien in een flexibele organisatie; M goede opleidings- en trainingsmogelijkheden; een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. REACTIES: Bent u toe aan een nieuwe uitdaging? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen naar: NIBAG B.V. ingenieurs en architecten BNA t.a.v. de heer ir. P de Kort Postbus 438 2600 AK Delft Dress To Express B.V. is al jaren een van de meest toonaangevende productie- en verkoopbedrijven op het gebied van bedrijfs- en promotiekleding. Vanwege uitbreiding zijn wij op zoek naar geschikte kandidaten voor de volgende functies: Als account manager ben je verantwoordelijk voor de acquisi- tie en het beheer van relaties en klanten. Je hebt inzicht in ver- koopsegmenten en potentiele klanten. Je bent in staat om zelf standig te werken en om marketing- c.q. verkoopplannen uit werken en uit te voeren. Naast het realiseren van grote accounts, ben je in staat om eigen klanten en relaties te behe ren. Je toont eigen inzet en initiatieven en bent niet op zoek naar een kantoorbaan van 09.00 tot 17.00. Je hebt minimaal een HBO-denkniveau, een commerciele instelling en een stevige persoonlijkheid om binnen een zeer resultaatgerichte, snel veranderende professionele omgeving te kunnen functioneren. Daarnaast ben je flexibel en initiatief rijk. Een meerjarige werkervaring in de textielbranche is een pre, evenals een goede kennis op het gebied van informatica en kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Een rijbewijs is gewenst. Als Sales Assistent ben je verantwoordelijk voor de ondersteuning van de afdeling verkoop en alle aspecten die daarbij komen kijken. Je houdt van afwisselend werk en bent in staat snel en effectief te werk te gaan. Je dagelijkse taken varieren van administratieve taken tot organisatorische taken. Je hebt minimaal MBO/MEAO-niveau. Je bent praktisch en flexibel ingesteld en hebt daarnaast goede communicatieve vaardigheden. Je bent in staat om zelfstandig te werken en hebt een goede algemene kennis op het gebied van informatica, met name de programma's Word en Excel. Daarnaast heb je een goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Een meerjarige werkervaring in een soortgelijke functie is een pre, evenals een rijbewijs. Ben je geinteresseerd in een van bovenstaande functies, stuur dan je reactie (motivatie, c.v. en pasfoto) binnen 14 dagen naar: Dress To Express B.V.t.a.v. mevr. C. Pols, Postbus 478,3190 AK Rotterdam Hoogvliet s Persoonlijke Financiele Planning FULL.TIIVIE De SpaarConsulent zoekt in uw regio financieel adviseurs voor het op afspraak adviseren van particuliere klanten over hun persoonlijke finan ciele situatie. Uw afspraken zullen vooral's mid- dags en's avonds zijn. U bent in het bezit van een HAVO- of MBO- diploma en u bent een commercieel talent met het juiste doorzettings- vermogen en een flexi bele instelling. Fulltime werken betekent dat u 's middags en '5 avonds beschikbaar bent. Tevens bent u in het bezit van een eigen auto. U beschikt over de capaciteiten om door te groeien naar het niveau van gecerti- ficeerd Financieel Planner. U gaat werken in een professionele organisa tie, waarbij u direct een gedegen interne oplei ding wordt geboden. Bij gebleken geschikt heid gaat u zich na 6 maanden voorbereiden op het FFP examen van de Federatie Financiele Planners. Wij bieden u een vast basissalaris plus provisie, een vaste onkostenvergoeding en goede begeleiding en ondersteuning. De SpaarConsulent bv is een onafhankelijk financieel adviesburo gespecialiseerd in Persoonlijke Financiele Planning. Wij adviseren particulieren over hun financiele situatie. Het advies richt zich op de samenhang tussen de hypotheek, sparen/ beieggen en het pensioen. De SpaarConsulent werkt samen met onder meer Aegon, Fortis, Delta Lloyd en ING. De SpaarConsulent bevindt zich in een groeifase. Bij ons bedrijf werken nu ruim 60 mensen die aktief zijn in 5 regio's. De SpaarConsulent beschikt over een eigen telemarketing-afdeling. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan De SpaarConsulent bv, t.a.v. de heer Herman Pauw, Vlaardingweg 62-417, 3044 CK Rotterdam. Voor vragen kunt u op werkdagen contact met hem opnemen, telefoon (038) 457 75 00. c s

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 23