CUFRUT B.D. Business Unit Secretaresse T*ma\ Elke week iets nieuws om naar uit te kijken Kortingen tot 60% op alle topmerken bij TK Max NSON'S ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Nijg^Perio^ekerT^ Week 19 TOTAAL - TX07 Delfehavense instelling voor sociaal cultureel werh en Kinderopvang BOEKHOUDKUNDIGMEDEWERKKR (M/V) Mako Cleaning Service Ned. B.V. nette INTERIEURVERZORGSTERS Flexmen Personeelsdiensten zoekt met spoed voor diverse relaties in de levensmiddelenindustrie flexibele: Produktiemedewerkers/inpakkers m/v Operators m/v Kwaliteitscontroleurs m/v Produktiechefs m/v Magazijnmedewerkers m/v Heftruckchauffeurs m/v Mesvaardige produktiemedewerkers m/v Uitbeners m/v Ook voor de regio Hellevoetsluis zijn wij op zoek naar flexibele parttime produktiemedewerkers. Eigen vervoer is een pre. Interesse? Bel direct met Flexmen, 0180 - 320022. MAASPOORT voor een van onze relaties zoeken wij met spoed finaricieel en boekhoudkundige medewerkers M/V (MBO/HBO/SPD-niveau), metmin. 1 jaar werkervaring. Schriftelijke sollicitatie met CV naar: Maaspoort afd.: Personeel Organisatie Postbus 28104, 3003 KC Rotterdam. Site; http://www.maaspoort.com Email: info@maaspoort.com Service-monteurs en Montage-monteurs TEICO SERVICE B.V. schoon maakcli eiistverlen ing Vraagt: voor een winkelcentrum te Rotterdam (Pr. Alexander) ERVAREN SCHOONMAKERS M/V Werktijden: maandag t/m zaterdag 07.00 - 9.30 uur - ervaring met schrobzuig apparatuur is een pre. - betaling volgens CAO - goede beheersing van de Nederlandse taal is een vereiste U kunt zich telefonisch aanmelden op werkdagen van 09.00 -17.00 uur onder telefoonnr. 075 - 6287526 Cufrut is een bedrijf dat citrusfruit en citrussappen importeert, bestemd voor de Europese marktDaarnaast worden producten ingekocht en verscheept naar Cuba. Ons kantoor is gelegen aan het Marconiplein. Cufrut bv. h- voor 36 uur Taken: Vereisten: Verkoper (ma/) Daghulpen (m/v) die in de verkoop of achter de kassa/paktafel widen werken. Op wisselende dagen: doordeweeks, op de koopavond en/of in het weekend. Voor maximaal 12 uur per week. Leeftijd vanaf 18 jaar. Modieuze zomerjurkjes vanaf49,95 Italiaanse sandalen vanaf 49,95 Designer zonnebrillen vanaf59,95 Stichting DISCK is een welzijnsorganisatie voor sociaal cultureel werk en kinderopvang in de Deelgemeente Delfshaven te Rotterdam. Het centraal bureau van DISCK zoekt een voor 24 uur per week. De aanstelling is tot 31 december 2000 met eventueel verlenging. De werkzaamheden worden voornamelijk op locatie uitgevoerd. Belangrijkste taken: - het controleren van financiele administrates; - het opstellen van jaar- rekeningen, begrotingen, tussentijdse overzichten budgetoverzichten. Functie-eisen: - opleiding MEAO/MBA; - ervaring met Exact en Excel; - communicatief; - accuraat. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voorkeur aan een allochtone medewerk(st)er. Salariering: afh. van leeftijd en ervaring (max. S33 CAO-Welzijn). Sollicitatiebrieven kunnen tot 22 mei 1999 gezonden worden aan: Stichting DISCK, t.a.v. de heer L. Nagtzaam, Pieter de Hoochweg 108, 3024 BH Rotterdam De sollicitatiegespreken zullen begin juni gehouden worden. Voor meer informatie over de functie kan contod worden opgenomen met de heer L. Nagtzaam (tel.: 010 - 244 58 88) M* vraagt enige met ervaring voor direkte indiensttreding voor diverse objecten in de ochtend- en avonduren in Rotterdam, Spaanse Polder, Alexanderpolder, Capelle a/d IJssel, Naaldwijk en de Hoeksche Waard. Aanmelden telefonisch tijdens kantooruren (9.00 - 17.00 uur) tel.nr. 0186-619500 LOADING SYSTEMS NEDERLANO BV LOADING SYSTEMS NEDERLAND BV is al meer dan 30 jaar een toonaangevende leverancier van laad- en lossystemen. De producten, welke geproduceerd worden in Lelystad, omvatten: industriedeuren (sectionaal-, snelrol- en vouwdeuren), docklevellers, dockshelters en heftafels die in heel Nederland hun toepassing vinden. Wegens uitbreiding en ter onderstreping van het belang dat wij hechten aan het verlenen van een uitstekende sen/ice en het leveren van op maat gesneden oplossingen zoeken wij op kortetermijn: (met ervaring in sectionaaldeuren) Voor de regio's Brabant en Zuid-Holland Functieomschrijving: Zelfstandig uitvoeren van reparaties, onderhoud en het oplossen van storingen (Service-monteurs). Het zelfstandig monteren van de Loading Systems laad- en lossystemen (Montage-monteurs). Functie-eisen: Kennis van elektrotechniek/elektrisch lassen/hydrauliek (pre). Leeftijd 25 jaar en ouder. Ervaring in een soortgelijke functie. Goedecontactueleeigenschappen. In bezit van rijbewijs. Voor reactie kunt u deze advertentie ingevuld retour zenden (postzegel niet nodig) aan: Loading Systems Nederland B.V., Antwoordnummer 705,8200 VC, Lelystad. t.a.v. dhr. E. Dijkstra, Technical Services Manager Nederland. Uiteraard kunt u ook telefonisch reageren van ma t/m vr onder telefoonnummer 0320 - 269093/095 Naam Adres Postcode en Woonplaats Telefoon Huidige functie Wij zoeken een een secretariele/administratieve kracht voor o.a. het invoeren van de financiele gegevens, het opstellen van verslagen voor ons moederbedrijf op Cuba en andere aan im- en export gerelateerde werkzaamheden. Deze werkzaamheden worden in een klein team uitgevoerd en een goede onderlinge relatie is daarbij van groot belang. MBO werk- en denkniveau plus werkervaring is vereist evenals een goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Spaanse taal. Spreekt deze aanstelling u aan, bel dan met ons kantoor. De heer Osvaldo Badia Marconistraat 3/11, 3029 AE Rotterdam Telefoon 010-478 01 79 i Nijgh Periodieken B.V. is een zelfstandige middelgrote uitgeverij met circa 60 enthousiaste medewerkers. gevestigd in het. centrum van Schiedam. Onze specialisatie is het uitgeven van vaktijdschriften en jaarboeken in de sectoren financiele dienstverlening, media, zorg en handel techniek. Enkeie van de uitgaven zijn ook verkrijgbaar op cd-rom. Voor de business unit Financiele Dienstverlening en Media zoeken wij een: De business unit secretaresse is verantwoordelijk voor de correspondentie en mailings van de business unit financiele dienstverlening en media, waaronder de verkoop- en marketingmedewerkers vallen. Hij/zij rapporteert aan de marketing- en salesmanager en is een echte "spin in het web" die de planning voor de andere medewerkers van de busi ness unit in de gaten houdt en er voor zorgt dat verkoop aan verkoop en marketing aan marketing toekomt. verwerken'kiformatie-aanvragen verzorgen van offertes, mailings en contracten afhandelen inkomende telefoon registreren response notuleren en beheren afdelingsagenda bijhouden en schoonhouden klantenbestand archiveren uitstekende kennis van Word en Excel voor Windows 95 goede beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift klantgerichte instelling en collegiaal onder druk kunnen werken en zelfstandig maar vooral gezond verstand Nijgh Periodieken B.V. biedt uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, conform de CAO voor het Tijdschriftenuitgeverijbedrijf. U kunt uw sollicitatie vergezeld van een curriculum vitae voor 25 mei a.s. richten aan: Nijgh Periodieken B.V. t.a.v. de heer drs. A.D. Weeda afdeling Personeel en Organisatie Postbus 122 3100 AC Schiedam Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met Frederique Westera, Marketing- en Salesmanager, tel. 010 - 427 41 00. De Grote Lijn (oude Termeulen gebouw) Binnenwegplein/Lijnbaan Rotterdam Buitenkansje! Dit weekend hebben we bij TK Max een bijzondere aanbieding: modieuze jurkjes. Italiaanse san- daaltjes en designer zonnebrillen. Een topkwaliteit zomeroutfit voor de beste prijs. Op onze gebruike- lijke merkcollectie mode, lingerie, cadeau en interieurartikelen krijg je tot 60% korting. Hoe dat kan? Gewoon een kwestie van geld besparen. TK Max geeft geen geld uit aan onnodige extra's en koopt op een slimme manier in. Eigen- lijk zou jij dat ook moeten doen. Zien we je dit weekend? Meer dan je verwacht. voor minder dan je dacht Stuur dan uw sollicitatiebrief naar: Anson's van P8iC, t.a.v. mevrouw E. Spoelstra, Hoogstraat 200, 3011 PV Rotterdam. Of bel: (010) 206 00 50. Voor onze winkel in Rotterdam- Centrum zoeken wij een enthou siaste en klantvriendelijke: voor de heren- en damesboetiek. Wij denken aan iemand met ver- koopervaring en een sterke affini- teit met jonge mode. Een intern opleidingsprogramma stelt u in staat om bij gebleken geschikt heid door te groeien naar een chefsfunctie. Tevens zijn wij op zoek naar enkeie: Belangstelling? Anson's van P8iC is een snel- groeiend modewarenhuis van internationale allure. Het ongekend grote aanbod van dames-, heren- en kinderkleding bestaat uit vele gerenommeerde merken. Anson's staat voor kwaliteit en deskundig advies. Vanaf 15 mei a.s. en tot de voorraad strekt

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 24