Contactueel medewerkers dienstverlening Schuld- hulpverleners Senior- medewerkers N i j h o 11 Werken in de zorgsector ISOMER telefonist(e) receptionist(e) Sociale Zaken en W erkgelegenheid Heb je MDGO-SPW of VP? Solliciteer dan nu als medewerker Professionele Praktische Thuisondersteuning PPT medewerker Team I PPT medewerkers Team II Supportmedewerkers Netwerkspecialisten Neem dan contact op met Zorgwerk, het Rotterdamse uitzendbureau voor de zorgsector. Gemeente Rotterdam Rotterdam is het industriele hart van Nederland en heeft de grootste haven ter wereld. Het is een sociaal en cultureel centrum met een bloeiende economie. Maar Rotterdam kent zoals elke grote stad ook armoede en werkloosheid. De dienst Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SoZaWe) helpt in Rotterdam mensen op weg naar de arbeidsmarkt en in de maatschappij. Het verstrekken van uitkeringen is een belangrijke taak, evenals het bevorderen van de uitstroom van clienten. Zo'n 1700 medewerkers werken op verschillende afdelingen en districten hard om deze doelen te realiseren. De kwaliteit van de dienstverlening staat altijd centraal. De dienstverlening moet zowel sociaal als zakelijk zijn. Als contactueel medewerker dienstverlening behandelt u uitkeringsaanvragen en -wijzigingen met behulp van een geautomatiseerd uitkerings- en kennissysteem. U verricht het hiervoor nood- zakelijke onderzoek naar de mogelijkheden en het recht op uitkering en beheert het met de client afgesloten (dienstverlenings)contract. Afhankelijk van de belangstelling en ervaring kan u worden ingezet voor 'intensieve trajectbegeleiding' om de uitstroom van de clienten in de richting van de arbeidsmarkt te bevorderen. Functie-eisen U heeft minimaal een relevante afgeronde MBO-opleiding en de potentie door te groeien naar HBO werk- en denkniveau, daarbij heeft u aanleg voor en bereidheid tot het werken met geautomati- seerde systemen. Solaris De functie contactueel medewerker dienstver lening is een groeifunctie met drie niveaus: beginnend, gevorderd en ervaren. Op basis van kennis en ervaring wordt u op een van deze niveaus aangesteld in salarisklasse 6 (aanloopschaal), 7, 8 of 9 (minimaal f 3.303,-maximaal 5.911,- bij een 36-urige werkweek). Doorgroei in deze niveaus geschiedt via een intern brevetteringssysteem. Bij verschillende districten heeft SoZaWe plaats voor: Als schuldhulpverlener voert u op een doelgerichte en efficiente wijze taken uit op het terrein van de integrale schuld- hulpverlening met behulp van een geauto matiseerd schuldhulpverleningssysteem. Daarnaast maakt u budgetoverzichten, berekent de afloscapaciteit van clienten en maakt plannen van aanpak voor schuld- hulpverlening. U voert hiervoor gesprekken met de clienten en draagt zorg voor hun begeleiding, coaching en nazorg. Functie-eisen U functioneert op HBO-niveau, blijkend uit een diploma en/of uit een relevante combinatie van opleiding en werkervaring. Daarbij heeft u aanleg voor en bereidheid tot het werken met geautomatiseerde systemen en ervaring met integrale schuld- hulpverlening. Solaris Het aan de functie schuldhulpverlener verbonden salarisniveau is voorlopig vast- gesteld op schaal 8 (maximaal f 5.234,- bruto per maand bij een 36 urige-werk- week). Inschaling is afhankelijk van oplei ding en opgedane relevante werkervaring. Als senior-medewerker controleert u periodiek de door medewerkers geleverde producten op recht- en doelmatigheid. U coacht en begeleidt minder ervaren medewerkers mede op basis van deze controles en in overleg met de teamchef, zowel op het terrein van wet- en regelgeving als op het terrein van (contactuele) vaardigheden en het contact met clienten. Daarnaast instrueert u medewerkers vakinhoudelijk over veranderende wet- en regelge ving en uitvoeringsvoorschriften. Ook adviseert en informeert u de teamchef over de ontwikkeling en/of noodzakelijke scholing van medewerkers, alsmede over de resultaten van de verrichte controles. Tenslotte behandelt u bezwaarschriften onder verantwoordelijkheid van de teamchef. Functie-eisen U bent in het bezit van een HBO-SJD of een gelijk- waardig diploma en heeft daarbij ruime kennis van en ervaring met relevante wet- en regelgeving. Affiniteit met coaching en begeleiding van medewerkers is nodig voor een goede invulling van deze functie. Solaris De functie senior-medewerker is voorlopig gewaardeerd op schaal 9 (maximaal 5.911,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Inschaling is afhankelijk van ervaring. Algemene functie-eisen Voor alle functies worden van u de volgende eigenschappen verwacht: samenwerkingsgericht, klantgericht, initiatiefrijk, communicatief vaardig, flexibel, stress- bestendig, zelfstandig, met het vermogen tot analytisch denken. Informatie en solliciteren Op vrijdag 16 juli houdt SoZaWe voor gelnteresseerden informatiebijeenkomsten over de bovengenoemde functies. U kunt zich hiervoor aanmelden bij de afdeling Centrale Personeelsvoorziening van SoZaWe, telefoonnummer (010) 453 39 16. U kunt bij deze afdeling ook meer informatie over de verschillende functies verkrijgen. Indien u verhinderd bent op 16 juli een van de informatie-bijeenkomsten bij te wonen, kunt u ook direct naar aanleiding van deze advertentie solliciteren. Zend uw sollicitatie met curriculum vitae binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie naar: SoZaWe, afdeling Centrale Personeelsvoorziening, Postbus 1024, 3000 BA Rotterdam. U kunt uw sollicitatie ook e-mailen naar: werkbij@sozawe.rotterdam.nl Een psychologisch onderzoek of een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. (24 uur) (24 uur en flexibel -gemiddeld 10 uur) Het Buro voor Rechshulo Rotterdam 2 JURIDISCHE SECRETARESSES m/v Word als IT'er veelzijdiger dankzij het netwerk van Kijk voor meer informatie en onze overige vacatures op www.ttp.nl Zoek je een bijbaan in de lijn van je studie? Wil je werken op het moment dat het jou uitkomt? - Wil je het combineren met je huidige werk? Is werken in de wijk, bij mensen thuis, iets voor jou? 010-282 65 We hebben volop werk in de thuiszorg voor: verzorgenden, ziekenverzorgenden en verpleegkundigen, zowel fulltime als parttime. Je kunt aan de slag in vrijwel alle wijken van Rotterdam. Voor korte of voor langere tijd. Op door-de-weekse dagen of in het weekend. Zelfs voor een dag of een paar ochtenden. Benieuwd naar jouw mogelijkheden? Maak dan nu een afspraak om je in te schrijven. Ons tele foonnummer is (010) - 282 65 80. Wij zijn bereikbaar tijdens kantooruren. Ons kantoor is gevestigd aan de Coolsingel 69. ZORGWERK, UW WERK IS ONZE ZORG. ZORGCOLLEGE NEDERLAND start weer met de (korte) cursus Kraamverzorgende De cursus Kraamverzorgende is bedoeld voor mensen van 21 jaar en ouder, die in de zorgsector willen (blijven) werken en kraamverzorgende willen worden. De cursus start vanaf 25 juni in: Den Haag Cursisten lopen stage in Rotterdam e.o. en na afloop van de cursus werken zij in Rotterdam e.o. Variant I: Tijdens de vakantieperiode stopt de opleiding gedurende 4 weken en cursis ten met schoolgaande kinderen krijgen voorts een aangepast programma. Variant II: Na een kort maar intensief programma volgen de cursisten een werkend-leren traject gedurende 8 weken om de belangrijkste stagedoelen af te werken en daarna wordt de cursus als in variant I vervolgd. Tijdens het 8 weken werkend-leren traject ontvangen de cursisten salaris conform de overeenkomst tussen de sociale partners daaromtrent. Biischoling Kraamverzorgende Bent u lang uit het vak, heeft u MDGO VZ, - VP of een verpleegkundige-A opleiding dan kunt u bijgeschoold worden. De cursus wordt overdag en 's avonds gegeven in Amsterdam, Den Haag, Utrecht, Harderwijk en Tilburg. De cursus duurt 2 x drie dagen en wordt afgesloten met kennis- en vaardigheidstoetsen. Voorafgaand aan de cursussen krijgen de cursisten een baangarantie van NTN Thuiszorg, die de opleiding ook betaalt. De cursisten moeten zich daarom verbinden met NTN Thuiszorg voor een periode van 3 jaar. NTN Thuiszorg biedt het salaris comform de CAO (en de overeenkomst inzake het werkend-leren traject). Bij een vast dienstverband van 80% of meer behoort een lease-auto tot de mogelijkheden. Voor meer informatie over de cursus Kraamzorg kunt u bellen met Zorgcollege, 072 - 504 45 85. ISOVER, de grootste isolatieproducent ter wereld, maakt deel uit van de Franse multinational Saint-Gobain. ISOVER in de Benelux richt zich op de verkoop en productie van glaswol en glasvlies. Deze materialen worden gebruikt voor thermische, akoestische en brandveilige toepassingen. Bij ISOVER werken 450 medewerkers verdeeld over het productiebedrijf in Etten-Leur en de verkoopkantoren in Brussel en Capelle aan den IJssel. Het verkoopkantoor in Capelle aan den IJssel bestaat uit vier afdelingen met in totaal ca. 40 medewerkers. Vanwege een interne promotie zijn wij op zoek naar een Samengevat zijn je taken als volgt: het bedienen van de telefooncentrale secretariele werkzaamheden het up to date houden van het verkoopinformatiesysteem postbehandeling Wij verwachten: een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal HAVO denk- en werkniveau goede contactuele en representatieve vaardigheden bekendheid met het gebruik van Word for Windows sociaal maar ook zakelijk gevoel voor humor stressbestendig ISOVER biedt: een uitdagende en afwisselende baan werken bij een marktleider met succesvolle producten prima arbeidsvoorwaarden prettige werksfeer Uw sehriftelijke sollicitatie, inclusief c.v. kunt u voor 10 juli a.s. richten aan Henk de Koning of Charlotte van der Sterren, Postbus 468, 2900 AL Capel le aan den IJssel. Voor eventuele vragen kunt u contact opnemen met bovenstaande contactpersonen, tel.nr. 010-258 44 44. Week 26 TOTAAL - TX08 ■j de Rotterdamse aanpak bij elke handicap De afdeling PPT (Professionele Praktische Thuisondersteuning) is een samenwerkingsverband van stichting R'go en de SWGR (Stichting Voorzleningen Verstandelijk Gehandicapten Rijnmond). De PPT is er voor begeleiding en ondersteuning van ouders met kind(eren) met een verstandelijke handicap, in de leefomgeving van het gezin. De gestelde hulpvragen richten zich op het overnemen, ondersteunen en/of begeleiden van ouders bij: het bieden van bege leiding en verpleging of verzorging van het kind. De afdeling PPT is opgesplitst in 3 teams. Team I is gespecialiseerd in pedagogische hulpvragen in de aard van speelhulp en indivi- duele begeleiding aan het kind. Team II is gespecialiseerd in verpleging en verzroging. Team III is gespecialiseerd in complexe begeleidings- en ondersteuningsvragen. Voor uitbreiding van team I en II zoeken wij enthousiaste collega's: Stimuleren van het kind door het aanbieden van passende activiteiten. Een signalerende, advisterende en voorlichtende rol naar ouders toe. Begeleiden van het gezinssysteem. Ontwikkelen en onderhouden van contacten in het (hulpverlenings)-netwerk rondom het gezin. Rapporteren en evalueren van de geboden ondersteuning en/of begeleiding aan het gezin. Opleiding: MDGO SPW of een hieraan gelijkwaardige opleiding (tweede deskundigheidsniveau) Overnemen en/of ondersteunen van de ouders bij het verplegen en/of verzorgen van het kind. Stimuleren van het kind door het aanbieden van activiteiten. Een signalerende, advi- serende en voorlichtende rol naar ouders toe. Begeleiden van het gezinssysteem. Ontwikkelen en onderhouden van contacten in het (hulpverlenings)-netwerk rondom het gezin. Rapporteren en evalueren van de geboden ondersteuning en/of begeleiding aan het gezin. Je bent geschoold in verpleegtechnische vaardigheden. Opleiding: MDGO VP of een hieraan gelijkwaardige opleiding (tweede deskundigheidsniveau) Wat we verder voor deze functies vragen is: een goed samenwerkings- en communicatie vermogen naar ouders, teamleden en het (hulpverlenings)netwerk. het meedenken en meebouwen aan de toekomst van de afdeling PPT een zowel flexibele houding als een flexibele inzet. De arbeidsovereenkomsten zijn van tijdelijke aard. Er is sprake van wisselende werktijden. Sollicitatie Richt uw sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae binnen 2 weken aan Hester Lodewijkx op onderstaand adres. U kunt via haar ook meer informatie krijgen. Of bezoek onze website. R'go Schiedamse Vest 154 3011 BH Rotterdam 010-28211 11 www.stichting.rgo.nl BUROVOOR RECHT3HULP Het Buro verstrekt juridische informatie en verleent rechtsbijstand aan 30.000 clienten per jaar. Er zijn 50 medewerkers in dienst en het Buro heeft vestigingen aan de Statenweg en de Strevelsweg te Rotterdam. Het Buro zoekt per direct: Uw taken zijn: - op band ingesproken correspondentie en processtukken vlot en in goed Nederlands uitwerken; - dossiergegevens in een clientenbestand invoeren; - clienten te woord staan en de agenda van 3 juristen/ advocaten beheren. Wij bieden u: - een afwisselende baan voor 24-36 uur per week; - salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO-Rechtsbijstand; - een kinderopvangregeling. U solliciteert: door een brief met cv binnen 10 dagen te sturen naar: Postbus 275613003 MB Rotterdam, t.a.v. mr. M. Sonneveld (tel. 010 - 4432120) EN TAXIVERVOER VERHUURBEDRIJF B.V. zoekt: PARTTIME CHAUFFEURS t.b.v. groepsvervoer voor weekenden en eventueel vakantieperiode Vereisten: minimaal klein rijbewijs. Sollicitanten dienen woonachtig te zijn in: Hoogvliet of Hellevoetsluis. Sehriftelijke reacties: Nijholt Taxivervoer b.v. Postbus 326 3233 ZG Oostvoorne t.a.v. Dhr. H.V.Toledo Tel. informatie0181-483763 ttp TTP Groep is een landelijk opererende IT-dienstverlener, sinds 1987 actief in detachering, projectmanagement, werving selectie en opleiding van IT-specialisten. TTP Groep heeft ruim 400 medewerkers in vaste dienst en opereert vanuit 7 regionale vestigingen in Nederland. Onze business unit TTP Automatiseringsdiensten zoekt voor haar regiokantoor in Rotterdam (m/v): U bent woonachtig in de regio Rotterdam. U ondersteunt de gebruiker zowel aan de telefoon als op de werkplek. U installeert hard- en software, test en optimaliseert de gebruikersconfiguratie. U administreert en documenteert uw werkzaamheden en schrijft gebruikershandleidingen. Gewenste opleiding en ervaring: een vakgerichte MBO- opleiding, uitstekende PC-kennis en enige relevante werk ervaring. Kennis van en ervaring met MS-Office en Windows 95 is vereist, kennis van en ervaring met Novell en/of Windows NT is een pre. U beheert in teamverband grote en complexe netwerkom- gevingen. U verzorgt de systeemdocumentatie en -bevei- liging, de gebruikersondersteuning en bent (mede-)ver- antwoordelijk voor het opstellen van connectivity-advie- zen, budgetten en beheersprocedures. U onderhoudt hardware en netwerk-componenten. U heeft systeemop- leidingen gevolgd zoals CNA, ONE of MCSE en ervaring met o.a. MS-Windows NT, UNIX en/of Novell. TTP biedt intensieve begeleiding, een opleidings- en car- riereplan, deelname aan kennisgroepen, veelzijdigheid door diverse projecten en een uitstekend arbeidsvoor- waardenpakket. Dit alles draagt bij aan een prima werk- sfeer, grote betrokkenheid en een baan met toekomstper- spectief. Gei'nteresseerd? Stuur dan uw brief met CV naar: TTP: Automatiseringsdiensten bv t.a.v. Tanja van der Linden, Account manager, Bongerd 2, 2906 VK Capelle a/d IJssel tel. (010) 264 30 30/fax (010) 264 30 33 e-mail: specialist@ttp.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 18