Gezocht: Pi DIRECTEUR ojUly ENVIROLAB /qy Cffino MAGAZIJNMEDEWERKER (M/V) Afgestudeerde HBO'ers en Academici 1 oktober 1999 Network Consultant mannelijke deelnemers voor wetenschappelijk onderzoek Vergoeding 100,- tot 300,- ANALISTEN (m/v) chemische analisten ana list microbiologie (m/V) buitendienst medewerker (m/v) (m/v) SlmaC Simac Network Services B.V. zoekt: die Microsoft Windows NT (Microsoft Certified System Engineer) ERVAREN MODEADVISEUR M/V Indien u interesse heeft kunt u bellen naar Renske Spijkerman of Gert-Jan Meerkerk, beiden werkzaam bij het IVO, telefoon: (010)4253366. EnviroLab b.v. is een ambitieus milieulaboratorium met vestigingen in diverse plaatsen met als hoofdvestiging Moerdijk. EnviroLab is onderdeel van WATCO b.v., een krachtige en internationaalopere- rende organisatie met ca. 200 dochterondernemingen die zich voor- namelijk op de Nederlandse en Belgische markt bezighouden met inzameling, bewerking en hergebruik van afvalstoffen. Op deze mark- ten is WATCO in Nederland marktleider. EnviroLab neemt binnen WATCO een centrale plaats in. Ten behoeve van verschillende WATCO-bedrijven heeft EnviroLab laboratoria gevestigd op locatie. In deze lokale, goed geoutilleerde laboratoria worden analyses uitgevoerd ten dienste van hetproductieproces van de betreffende WATCO-bedrijven. De medewerkers op het laboratori- um worden nauw betrokken bij het productieproces. Voor twee van deze laboratoria in Rotterdam-Botlek en Dordrecht zijn wij op zoek naar die zich bezighouden met de analyse van vloeibare en vaste proces- en afvalmonsters met instrumentele en nat-chemische technieken. Functie-inhoud: - bemonsteren van de proces- en afvalstromen - overleggen met de productie-afdeling over uit te voeren analyses - analyseren van de betreffende monsters - gegevensverwerken en rapporteren m.b.v. een geautomatiseerd LIMS- systeem - overleggen met de productie-afdeling over de analyseresultaten Functie-eisen: - minimaal afgeronde MLO-opleiding of een HLO-opleiding - enthousiaste en collegiale werkinstelling in een klein team - een flexibele-en klantgerichte instelling - bereidheid tot het verrichten van beschikbaarheidsdiensten Verder strekt tot aanbeveling: - ervaring in het uitvoeren van afval- of afvalwateranalyses Voor deze functies bieden wij u goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevr. ing. M.J.C.H. Janssen, hoofd laboratorium, telefoon 0181-291132. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: EnviroLab b.v., t.a.v. Afdeling P O, Orionweg 3,4782 SC Moerdijk. AKD Prinsen ERVAREN SECRETARESSE ADVOCATUUR M/V Beveiligingsgroep t.a.v. de heer K.D.W. van Wijk, directeur Elbeweg 141 3198 LC Europoort Rotterdam Voor de stichting zoeken wij een voor 20 tot 24 uur per week. Functie-onderdelen: Functie-eisen/vaardigheden: Stichting Welzijn Ouderen Spijkenisse willen starten met de (1-jaar durende) opleiding tot Week 33 TOTAAL-TXOl De Oilily collecties 'children's weaK en 'women's wear', met daarbij o.a. schoenen, horloges en accessoires worden verkocht via speciaalzaken in 40 verschillende landen via een zich steeds verder uitbreidend internationaal netwerk van Exclusive Oilily Stores. Voor onze Exclusive Oilily Store te Rotterdam zijn wij op zoek naar een parttime: Je bent een echt "winkeldier" en vindt het prettig om mensen te adviseren bij hun aankoop. Je hebt meerdere jaren verkoopervaring en een stuk levenservaring. Aan motivatie en flexibiliteit hechten wij veel waarde. Je moet bereid zijn om ook op de zondagen te werken. Wij bieden: Een uitdagende, afwisselende functies in een dynamische werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de Mode-CAO. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Cindy Verbeek of Manon van Garwe, Storemanagers, tel. (010) 4130962. Heb je belangstelling? Stuur dan je brief met c.v. binnen 14 dagen naar: Oilily Stores b.v. t.a.v. afdeling Personeel Organisatie Postbus 8077 1802 KB ALKMAAR Het IVO is op zoek naar mannelijke deelnemers voor twee weten- schappelijke onderzoeken. Bent u tussen de 25 en 70 jaar oud en drinkt u minimaal 4 a 5 glazen alcohol per dag en/of rookt u minimaal 20 sigaretten per dag dan komt u eventueel voor deelname in aan- merking. Onderzoek I Deelnemers voor dit onderzoek wordt gevraagd drie keer om de twee maanden I dag naar het Dijkzigt-ziekenhuis te komen. Op deze drie meetdagen wordt's ochtends, 's middags en 's avonds bloed afgenomen (10 cc.) en dienen twee vragenlijsten te worden ingevuld. In totaal duren de metingen op I meetdag 3 uur (verspreid over de dag). De vergoeding voor dit onderzoek bedraagt 200,-. Onderzoek 2 Voor dit onderzoek wordt u geinterviewd over uw alcoholcon- sumptie, dient u in een dagboek gedurende twee weken uw alcohol- consumptie bij te houden en een klein beetje bloed af te staan. De vergoeding voor dit onderzoek bedraagt 100,-. Deelnemers kunnen aan een van beide of beide onderzoeken deel- nemen. Mil tEU LABORATORIUM WATCO AKD Prinsen is een maatschap van advocaten en notarissen en behoort met ruim 130 juristen tot de grotere kantoren van Nederland, met vestigingen in Rotterdam, Eindhoven, Dordrecht, Breda en Utrecht. Van AKD Prinsen is ontstaan uit een fusie van reeds lang bestaande advocaten- en nota- riskantoren. Wij beschikken over een schat aan kennis en ervaring en zijn daardoor in staat om op alle rechtsgebieden ondersteuning te verlenen. Tevens is ons kantoor sterk internationaal georienteerd en onderhouden wij intensieve contacten met gerenommeer- de buitenlandse advocatenkantoren en andere adviseurs. Daarnaast hebben wij een stra- tegische alliantie met Deloitte Touche, accountants, belastingadviseurs en consultants. Wij vinden een persoonlijke relatie met onze clienten van zeer groot belang. De sfeer bin nen de kantoren wordt gekenmerkt door openheid, collegialiteit en flexibiliteit. A1 onze kantoren zijn goed bereikbaar met het openbaar vervoer. In verband met de groei van ons kantoor is er in Rotterdam een vacature voor een: 37,5 uur per week met 2-3 jaar ervaring in een soortgelijke functie Functie-inhoud: Secretariele ondersteuning van advocaten, waaronder het uitwerken van processtukken en overeenkomsten, verzorgen van correspondentie aan clienten en tegenpartijen, verzorging van de post, bijhouden waar en wanneer processtukken moe- ten worden ingediend, ontvangen van clienten, clienten te woord staan, agendabeheer en telefoonbehandeling. Functie-eisen: secretaresse-opleiding, accuratesse, representatief, uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal en goede kennis van Word. Ervaring in een soortge lijke functie. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen richten aan AKD Prinsen, Postbus 272, 3300 AG Dordrecht, t.a.v. mevrouw A.G. Dorst, personeelsfunctionaris. vtf 5 E£N ONDERDEEL VAN FING FACItEHES De Fino Beveiligings groep is een succesvol opererend bedrijf, dat alle vormen van bewa- king en beveiliging biedt. Onze klanten zijn gerenommeerde bedrijven en instel- lingen, die de hoog- ste eisen stellen aan kwaliteit en profes- sionaliteit. Door de sterke groei van onze activiteiten in de regio Groot Rotterdam zijn wij op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde col- leg a's De Fino Beveiligingsgroep is op zoek naar collega's die ons team willen versterken. Wij vragen medewerkers voor de functie van: MOBIELE SURVEILLANTEN MIV Op full- of parttime basis voor Fino Bewaking Surveillancediensten B.V. En CENTRAUSTEN MIV Voor de Aegis Alarm- en Servicecentrale op fulltime basis Wij vragen van de kandidaten: In het bezit van diploma ABM of Basis Diploma Beveiliging, of de bereid heid deze te behalen Leeftijd vanaf 18 jaar Onbesproken gedrag opleiding op LBO/MAVO niveau In bezit van rijbewijs B en eigen vervoer Liefst in het bezit van een geldig EHBO-diploma Bereid zijn tot het verrichten van dag-, avond-, nacht- en weekenddiensten Voor centralisten is ervaring met computers op gebruikersniveau een pr6 Wij bieden deze kandidaten: Mogelijkheid tot full- of parttime contract Goed salaris volgens CAO bedrijfstak Vakgerichte scholingen eventueel mogelijk via bedrijf Leuke collega's en een fijne werksfeer Na gebleken geschiktheid reeds een vaste aanstelling na 6 maanden Ook kandidaten die (nog) niet in het bezit zijn van bovengenoemde diploma's vragen wij uitdrukkelijk om ook te solliciteren. Wat wij hen kunnen bieden is het volgende: Mogelijkheid tot het volgen van een opleiding tot het behalen van het diploma ABM Cursuskosten voor deze opleiding worden vergoed door de werkgever Salaris reeds bij opleiding conform CAO bedrijfstak Bij gebleken geschiktheid en na het behalen van het diploma ABM de mogelijk heid tot een dienstverband voor onbepaalde tijd. Bent u gei'nteresseerd in ££n der genoemde functies dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer J. Ch. F. van der Sande m.b.t. de vacature voor Mobiel sur- veillant, dit via telefoonnummer 010-262 09 11. Voor de vacature van Centralist kunt u telefonisch contact opnemen met de heer V.A. Ramos via nummer 010-437 73 88 of via het mobiele nummer: 06-51 271 642. Het schrijven van een sollicitatiebrief is ook mogelijk. Fino Beveiligingsgroep B.V., T.a.v. de heer J. Ch. F. van der Sande of de heer V.A. Ramos Antwoordnummer 5145 3000 VB Rotterdam. LabCo bv is een onafhankelijk, STERLAB gecertificeerd, laboratorium dat zich voornamelijk richt op de diervoedergrondstoffen-, levensmiddelen- en piantaardige olien- en vettensector. Het laboratorium bestaat uit vier afdelingen: - fysische chemie - organoleptisch onderzoek - instrumentele analyse - microbiologie. In verband met toegenomen werkzaamheden hebben wij plaats voor enkele De werkzaamheden bestaan uit onderzoek met behulp van GC, HPLC, AAS en/of het toepassen van nat-chemische analysemethoden. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een HLO of MLO opleiding, die ervaring hebben in instrumenteel en/of nat-chemisch onderzoek in voornoemde producten. Ook zoeken wij een en een De analist microbiologie verricht volgens daartoe voorgeschreven methoden onderzoek op de aanwezigheid van (pathogene) micro-organismen. De buitendienst medewerker is onder andere belast met het nemen van monsters bij opdrachtgevers, het uitvoeren van proces- en hygiene audits en het vastleggen van bevindingen. Voor beide functies denken wij aan kandidaten met minimaal MBO opleiding, richting levensmiddelen-technologie/microbiologie. Ervaring in de te verrichten werkzaamheden is een pr6. De overige functie eisen zijn: - fulltime basis; - kwaliteits- en servicegerichte instelling; - accuraat en zelfstandig kunnen werken; - flexibele instelling ten aanzien van werktijden en goede teamgeest; - goede communicatieve vaardigheden; - woonachtig in de regio; - leeftijd circa 25 jaar; - de analist is bij voorkeur in het bezit van eigen vervoermiddel; de buitendienst medewerker beschikt over rijbewijs BE. U wordt verzocht uw schriftelijke sollicitatie met Curriculum Vitae te richten aan: LabCo bv Voor nadere informatie zijn wij telefonisch bereikbaar onder 0181 262355. Garcia Jeans is een succesvol jeans-merk met vestigingen in Nederland, Belgie, Duits- land, Italie en Tunesie. Naast een zeer complete jeanscollectie en twee uitgebreide hoofdcollecties hebben wij diverse tussencollecties. Wegens de enorme groei en de uit- breiding van de exportactiviteiten zijn wij op zoek naar een teamspeler die onze organi satie komt versterken. De functie: U doet alle voorkomende werkzaamheden in het bedrijf zoals orderpicking, goederen verzendklaar maken en het lossen en tellen van onze inkomende goederen. De kandidaat: U bent stressbestendig en gewend om vlot en secuur te werken. U bent tussen de 18 en 25 jaar. Voor de functie geldt dat het een interessante functie is binnen een plezierig team van collega's. Eurobrooks b.v. is een gezond en goed georganiseerd bedrijf dat zich zowel op de nationale als internationale markt richt. Dit uit zich in een goed arbeidsvoorwaar- denpakket. Als de functie en de werkomgeving u aanspreekt, stuur dan binnen 10 dagen een brief met c.v. en motivatie naar Eurobrooks b.v., fS A R PI A" t.a.v. dhr. R. Krassenburg, Touwslagerstraat 13,2984 AW Ridderkerk. A De Stichting Welzijn Ouderen Spijkenisse is werkzaam in de gemeente Spijkenisse en heeft als doel het bevorderen van welzijn van de ouderen. De Stichting richt zich op de volgende producten: dienstverlening (maaltijdbezorging, aangepast vervoer, alarmeringssysteem), ouderenadviseur, welzijnsactiviteiten en de organisatie van vrijwilligers. - Verantwoordeli jk voor de beleidsvoorbereiding en beleidsuitvoering en de dagelijkse gang van zaken in de organisatie. - Belast met de dagelijkse leiding van de stichting en geeft directe aansturing aan een kern van 6 medewerkers. - Ontwikkelt kansen voor nieuwe activiteiten en maakt plannen. - Ontwikkelt kansen voor (intensievere) samenwerking tussen instellingen en onderhoudt het netwerk. - Een op de functie afgestemde hogere beroepsopleiding dan wel vergelijkbaar niveau. - Ervaring als manager in een leidinggevende positie bij voorkeur in het ouderenwerk, de ouderenzorg of de gezondheidszorg. - In staat zijn om strategisch en tactisch te besturen, slagvaardig te opereren en beschikken over kwaliteiten om visie zowel intern als extern uit te'dragen. - In staat zijn om mensen te motiveren en te stimuleren. - Flexibel inzetbaar zijn. Salariering: - Rechtspositie en salaris volgens de CAO-welzijn (schaal 28 - 40), met een mogelijke uitloop naar schaal 46. Sollicitaties op deze advertentie kunnen tot en met maandag 30 augustus a.s. worden gericht aan: t.a.v. hetbestuur Goudenregenplein 3 3203 BN Spijkenisse Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw J. Bol, 's morgens tussen 09.00 - 10.00 uur, telefoon 010-2486888. Wie zijn we? Simac Network Services B.V. (onderdeel van het beursgenoteerde SimacTechniek N.V.) is gespecialiseerd in het inzetten van netwerkspecialisten op basis van: Detachering, Consultancy, Project-management en Interimma- nagement. Simac Network Services heeft in totaal ruim 200 netwerkspecialisten in dienst, die de klanten advise ren vanuit een of meerdere van de volgende disciplines: Microsoft Windows NT, Banyan VINES, Telematica, Novell en UNIX. Het merendeel van onze netwerkspecialisten is werkzaam bij grote opdrachtgevers, waar ze werken aan veelal grote en complexe infrastructuren. Wij werken hard aan een integratie van woon- en werkomgeving van onze werknemers. In het kader van deze integratie zijn wij intensief bezig met de voorbereidingen voor de opening van een vierde vestiging in Rotterdam (geplande opening: vierde kwartaal 1999), naast de huidige vestigingen in Woerden, Veldhoven en Hoogeveen. Gezien de personele invulling van deze vestiging vragen wij daarom met name kandidaten uit de Randstad te reageren op deze vacature. Naar wie zijn we op zoek? We zijn op zoek naar jou, als jij jezelf herkent in onderstaande profielschets: Wonend in de Randstad en intentie om daar te gaan werken. Dienstverlenende instelling, Integer, Enthousiast, Flexibel, Doorzetter. Affiniteit met informatica en HBO of Academisch werk- en denknive^flVJLgjyys Bij voorkeur een technische of bedrijfskundig gerelateerde opleiding. It0 Zin om verder te studeren en in bezit van rijbewijs B. ffll je kansen bij Simac Wat hebben we te bieden? fiNHRp Direct bij aanvang van je opleiding ontvang je salaris. Intensieve, persoonlijke begeleiding door ervaren consultants. Trainingsprogramma van 3 maanden dat bestaat uit theorie- en praktijkblokken. Na het trainingsprogramma ga je zelfstandig opdrachten vervullen bij onze opdrachtgevers (uiteraard krijg je dan een auto van de zaak). Optimale match tussen de vestigingsplaats van "je" Simac Network Services-basis in Rotterdam en je woon- en werkomgeving in de Randstad. Diverse mogelijkheden om je verder te ontwikkelen in jouw interessegebied na de opleiding. Volop carrierekansen dus! Hoe komen we met elkaar in contact? Stuur je C.V. en een korte motivatie naar: Simac Network Services B.V., t.a.v. Martin Boerma, Houttuinlaan 16, 3447 GM, Woerden, e-mail: martin.boerma@simac.nl. Natuurlijk kun je ook voor eventuele vragen bij ons terecht. Of kijk voor meer informatie op www.simac.nl.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 23