T assooij Vette CHEMISCH ANAUST/OPERATOR (combinatiefunctie} CYTEC L Nieuwe projecten, nieuwe perspectieven in de industrie en marine offshore bij GTI. MSS BOTTELLIJN OPERATOR m/v endenbura Arntz|vaiiHelden 2 SECRETARESSES UTO Nederland B.V. te Schiedam (J SERVICE TECHNICI ELEKTROMONTEURS Bel nu! adviserende salarisadministrateur (m/v) fulltime/parttime CYTEC MANUFACTURING BV GEMOTIVEERDE WERKNEMERS GEMOTIVEERDE WERKNEMERS Week 34 TOTAAL-TX07 accountants belastingadviseurs 2L ARNTZl VAN HELDEN BV, expertise-, taxatie- en ingenieursbureau te Rotterdam. Ons bureau houdt zich, met circa 35 medewerkers, nationaal en inter nationaal bezig met expertises en taxaties van technische objecten. Wij vragen voor een spoedige fulltime indiensttreding op diverse afdelingen (HAV0/VW0-niveau) Voor deze zelfstandige en verantwoordelijke functie zijn flexibiliteit en accuratesse een must. Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift is noodzakelijk, evenals een ruime ervaring met Word en Excel for Windows 95, versie Office 97. Leeftijd ca. 25 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie en C.V. kunt u binnen 10 dagen richten aan: Arntzlvan Helden bv expertise-, taxatie- en ingenieursbureau T.a.v. mevrouw W. Postma Postbus 23091 3001 KB Rotterdam Voortelefonische informatie: 010-2416062 is een internationaal opererende productie- en handelsonderneming in gedistilleerde dranken en wijnen. De productie van bekende merken zoals Notaris, Vlek Jonge Jenever en diverse Herman Jansen Likeuren vindt plaats in de productie- vestiging te Schiedam; Sonnema Berenburg wordt geproduceerd in de vestiging te Bolsward. Tevens treedt UTO op als importeur van o.m. Mansion House Scotch Whisky, Delaforce Port en diverse buitenlandse gedistilleerde dranken. Ter versterking van ons team in de bottelarij in Schiedam zoeken wij een Functie-inhoud: het zelfstandig instellen en bedienen van bottelmachines en verpakkingslijnen; het lokaliseren en verhelpen van storingen; het plegen van preventief onderhoud. Wij vragen voor deze functie: een technische opleiding, minimaal LTS-niveau, kennis op mechanisch gebied; de Nederlandse taal machtig in woord en geschrift; bereid cursussen te volgen; werken in teamverband. Wij bieden: een interessante functie met ruimte voor eigen inbreng en initiatief; een prettige werksfeer; gunstige arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor de Drankindustrie en de Groothandel in Dranken. Indien u meer informatie omtrent deze functie wenst, kunt u zich wenden tot de heer R. Bot, bedrijfsleider. Telefoon 010-4091000. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken richten aan: UTO Nederland B.V., mevrouw C.M.A. Frericks, hoofd personeelszaken, Postbus 14,3100 AA Schiedam. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: Profiel van de aeschikte kandidaat Heeft u interesse? Detachering en Advies Buro J.G. van Pieterson Vooralle bedrijven hebben wij Schrijf of bel dan gebeurt het well Postbus 139 3990 DC Houten Reageren: tel. 06 - 513 54 737 Detachering en Advies Buro J.G. van Pieterson Voor alle bedrijven hebben wij Schrijf of bel dan gebeurt het well Postbus 139 3990 DC Houten Reageren: tel. 06 - 513 54 737 Als u toe bent aan een nieuwe uitdaging, moet u GTI Rotterdam Industrie bv leren kennen. Want bij dit bedrijf, dat actief is in de industrie en marine offshore, werken 600 medewerkers aan projecten die tot de meest interessante in de markt behoren. Complexe industriele werken in onder andere de (petro)chemie, waterzuivering en voedings- en genotmiddelenindustrie. En nieuwbouw, reparatie en ombouw van scheeps- en offshoreprojecten. GTI Rotterdam Industrie bv is onderdeel van nv GTI Holding, met 75 vestigingen en 8000 medewer kers een van de grootste technische dienstverleners van Nederland. Recent wist GTI Rotterdam Industrie bv nogal wat nieuwe orders te verwerven. Grote opdrachten. En daarom is het bedrijf voor de disciplines Industrie en Marine 8t Offshore op zoek naar versterking. Er is plaats voor leidinggevende, specialistische en uitvoerende technici in zowel elektro- als instrumentatie- richtingen. Als u wilt bijdragen aan uitdagende projecten, grijp dan uw kans. Projectleiders (e&i) U draagt de verantwoordelijkheid voor een of meer projecten in de industrie of marine offshore. Uw taak: het coordineren, sturen en bewaken van alle werkzaamheden met betrekking tot de realisatie van die pro jecten. Van opdracht tot oplevering. U bezit minimaal mbo in combinatie met vakgerichte cursussen en opleidingen. Daaraan voegt u vijf tot tien jaar ervaring toe in een vergelijkbare omgeving en functie. Leidinggevende monteurs (e&i) U geeft leiding aan monteurs bij projecten in de industrie of marine offshore. Afhankelijk van de project- grootte en uw ervaring bestaat uw team uit 5 tot 25 medewerkers. Deel uitmakend van het projectteam onderhoudt u contacten met onder andere de opdrachtgever, collega-aannemers, de projectleider en de werkvoorbereider. U hebt Its E in combinatie met een VEV/SOM-(vak)opleiding of een gelijkwaardige op leiding. Daarbij bezit u minimaal drie jaar leidinggevende ervaring. Technici (e&i) Uw werkterrein: de industrie of marine offshore. U bent verantwoordelijk voor het in bedrijf stellen van onder andere sterkstroom-, besturings-, datatransmissie-, meet- en regeltechnische en zwakstroominstal- laties. Verder verricht u controle- en beproevingswerkzaamheden en lost u storingen op. Een mts E-diploma of een vergelijkbare opleiding combineert u met aanvullende kennis, ervaring en voldoende zelfstandigheid om de functie te kunnen uitoefenen. Werkvoorbereiders (e&i) U draagt zorg voor de interne begeleiding van projecten in de industrie of marine offshore. Zo plant en bewaakt u de voortgang van een of meer projecten, verzorgt u de projectadministratie(s), maakt u werk- begrotingen en voorziet u projectteams van de benodigde gegevens. Deze functie vereist mts-niveau, aan gevuld met functiespecifieke kennis en ervaring. Onderhoudsmonteurs (e&i) U verricht in opdracht en onder toezicht van de leidinggevend monteur preventief onderhoud aan installa- ties in de industrie en marine offshore. U lokaliseert storingen en lost deze op. Tevens assisteert u bij het in bedrijf stellen van installaties. De werkzaamheden kunnen ook plaatsvinden buiten de normale werktij- den. U hebt Its E met VEV-(vak)opleidingen of mts E. Daarbij vormen ook uw ervaring en zelfstandigheid de basis om deze functie te kunnen uitoefenen. Monteurs (e&i) U voert onder toezicht en aan de hand van tekeningen en instructies elektrotechnische werkzaamheden uit en installeert meet- en regelapparatuur. Tot uw werk behoort het aanleggen van kabelbanen, het vervaar- digen en herstellen van constructiewerk, het aanleggen van een- of meerdradige kabels (en pneumatische tubing), het monteren en aansluiten van verlichtings- en krachtinstallaties en het monteren van meet- en signaalleidingen. Gevraagd: its E met een VEV-vakopleiding of een gelijkwaardige opleiding. Omdat we monteurs op verschillende niveaus zoeken, vragen we u ook te solliciteren als u minder ervaring hebt. Voor alle functies geldt dat het bezit van WA 1 en VVA 2 een pre is. Kiest u voor GTI Rotterdam Industrie, dan kiest u niet alleen voor grote, interessante projecten. Maar ook voor de doorgroeimogelijkheden die wij u, als onderdeel van een groot landelijk concern, kunnen bieden. En verder krijgt u de kans het maximale uit uzelf te halen. Daarbij kunt u rekenen op alle begeleiding die voor een succesvolle functievervulling nodig is. Naast een brancheconform salaris biedt GTI uitstekende voorzieningen, zoals studiefaciliteiten en een winstdelingsregeling. Alle reden om te reageren. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot Mauritia Moor, telefoon 010-28 31 221. Een schriftelijke sollici tatie met motivatie en c.v. kunt u, onder vermelding van de functie die u interesseert, binnen 14 dagen sturen naar GTI Rotterdam Industrie bv, t.a.v. de heer J.L. Bosman Hoofd Personeel Organisatie, Sluisjesdijk 37, 3087 AD Rotterdam. Meer informatie over GTI vindt u op www.gti.nl. GTI. Technisch gesproken kun je bij ons alle kanten op. ELEKTROTECHNIEK B.V. Endenburg Electrotechniek B. V. is een technisch bedrijfdat gespecialiseerd is in het ontwerpen, aanleggen en onderhouden van de meest uiteenlopende elek- trotechnische installatie- werken, met name in de sectoren Utiliteit en Indus trie. Ons bedrijf telt ca. 120 pri- maire medewerkers, viert volgend jaar haar 50-jarig jubileum en heeft in deze periode een gedegen repu- tatie opgebouwd. De orga- nisatie heeft een heldere structuur met vergaande medezeggenschap, uitste- kende arbeidsvoorwaar- den en een no-nonsense mentaliteit. De dageiijkse bedrijfsvoering is sterk gericht op de persoonlijke ontplooiing van de mede werkers. Endenburg Elektrotechniek B.V. is een groeiend bedrijf dat vooral binnen de Total Energy Services, zowel regionaal als internationaal, een brede varia- tie aan opdrachten realiseert. Doorde toegenomen vraag naar onze producten zij wij op zoek naar met een MBO-E opleiding aangevuld met elektroni- ca cursussen en ruime ervaring aan industrieel- elektronische systemen. Daarnaast zijn wij op zoek naar op elk niveau ter versterking van ons enthousiaste en vakbekwa- me team van medewerkers. De vier verleidingen om bij ons bedrijf te gaan werken: Dynamiek Zelfstandig Doorgroei Ondernemen belonen Een bedrijf dus dat u inspireert. Endenburg Elektrotechniek b.v. IJsclubstraat 13-31, 3061 GR Rotterdam Postbus4197, 3006 AD Rotterdam Tel. 010-4523822 Fax 010-4528264 E-mail info@endenburg.nl Website www.endenburg.nl is een onderneming met enthousiaste en vakbekwame medewerkers, die haar opdrachtgevers een veelzijdig pakket diensten biedt. Dit pakket omvat o.a. fiscale advisering, verwerking van de financiele administratie en de saiaris- administratie, advisering in het kader van administratieve organisatie en accountantswerkzaamheden. Ter versterking van de afdeling salarisadministratie (momenteel 2 medewer kers) zijn wij op zoek naar een welke zich ten behoeve van onze opdrachtgevers zal gaan bezighouden met de volgende werkzaamheden: maandelijkse verwerking van loonmutaties met behulp van het salaris- pakket LOPAC verzorging van de aangiften loonbelasting periodieke controle van nota's uitvoeringsinstellingen advisering clienten inzake fiscale faciliteiten (loonbelasting) en arbeids- rechtelijke aangelegenheden en zich herkent in het volgende profiel: in het bezit van het praktijkdiploma loonadministratie minimaal 3 jaar relevante werkervaring ruime kennis van de wet op de loonbelasting en sociale verzekeringswetten gei'nteresseerd in het vakgebied en bereid tot het volgen van vakcursussen Wij stellen daar tegenover: uitstekende salariering groeimogelijkheden positieve arbeidsomstandigheden Geinteresseerden kunnen hun reactie zenden aan: Accountants en belastingadviseurs Lassooij de Vette, Postbus 4028, 3102 GA Schiedam, t.a.v. mevrouw C.C. Lassooij AA. «*pertiie-, Uxjtie en ingenieursbureiu Cytec Manufacturing B.V. is een chemisch produktiebedrijf met ca. 230 medewerkers en is onderdeel van een wereldwijd opererend chemieconcern met een omzetvan meer dan US$ 1,3 miliard. Cvtec's producten worden gebruikt voor toepassingen in de mijnbouw, papier-industrie, waterbehandeling, kunststoffen- industrie en oliewinning. Voor de productie van chemicalien heeft Cytec in Europa productie-faciliteilen in zowel het Botlekgebiea als in Engeland en Noorwegen. In verband met de integratie van de analistenfunctie in onze fabrieken zoeken wij voor onze CSP plant een Het doel van deze functie is het controleren en beheersen van productieprocessen, zodanig dat producten worden geproduceerd binnen gestelde normen van Hid, kwantiteit, kwaliteit, milieu en veiligheid. U rappor- leert aan de Production Supervisor. De werkzaamheden worden in 5-ploegendienst verricht, waarvoor 28,5% ploegentoeslag wordt verstrekt. Het dienslverband zal in principe worden aangegaan voor onbe- paalde tijd, afhankelijk van opleiding en ervaring. 9 Bewaken en besturen van productieprocessen Nemen van monsters tijdens produceren en het hierop uitvoeren van laboratoriumanalyses Beoordelen en interpreteren van productie- en procesgegevens, meetwaarden en analyse-resullaten en bijsturen van processen door het aanpassen van parameters Keuren en vrijgeven van eindproducten middels uitvoeren van laboratoriumanalyses Verantwoordelijk voor de logistiek van grond- en hulpstoffen Controleren van tankauto's in operationele conditie houden van productie-installaties en het Plant lab Vastleggen van gegevens en overdragen van de productieprocessen t Veilig, kwaliteit- en milieubewust kunnen werken Minimaal opleiding MLO (chemisch/analytische richting) of gelijkwaardig Opleiding op het gebied van proceslechniek (VAPRO-B/C) of studerend hiervoor Ervaring in de proces-industrie Communicatieve vaardigheden en team-spirit Kunnen werken binnen een zelfsturend team Dan kunt u inlichtingen inwinnen bij de heer J. Groeneveld, plantmanager, of stuur uw CV en sollicitatiebrief naar Afdeling Personeelszaken, mevrouw E.J. Jacobs, personeelsfunctionaris Postbus 5020,3197 XE BoHek-Rotterdam. Ons bedrijf is gelegen aan de Botlekweg 175, BoHek-Rotterdam (havennummer4501). Telefoonnummer: 0181 - 295400 Voor meer informatie over Cytec kunt u onze website bezoeken: www.cytec.com GTI Rotterdam Industrie zoekt: Meer dan uitdagende projecten.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 19