Ademnood Giro 55055 X n7 >i I f Ffjn, zo'n krant die elke dag een rondje Groat-Rotterdam ma; Mijn krant... het Rotterdams Heb jij last van gebonden vleugels? Winkelmedewerker ^HOMMEMA MALENSTEIN ROTTERDAM B.V. Loodsmedewerkers Driessen CHINA CULTURAL FESTIVAL ZEEFDRUKKERIJ TRIOMF BV kijkt uit naar: Prettig eigenwijze Meewerker MONTEURS BLIKSEMBEVEILIGING I Heb jij interesse? Wereldstad, wereldhaven, wereldkrant Gratis kennismaking met de Rotterdamse haven /rotterdams Dagblad is een middelgroot transport-, expeditie- en overslagbedrijf. Wij zijn op zoek naar: Vereisten: - ruime heftruckervaring - ervaring met laden en lossen van containers en vrachtwagens. -leeftijd tot 40jaar. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk binnen 14 dagen aan: Malenstein Rotterdam B.V., Postbus 9560, 3007 AN Rotterdam, t.a.v. Personeelszaken. Steun astmapatienten in hun gevecht om iucht La Fleche d'Dr Wild, gevogelte en delicatessen 27, 28 29 augustus IO.OOu. - I7.00u. Chinees theehuis, Calligrafie Schilderkunst, Chinese muziek, Kookdemonstratie, Kunstnijverheid, Boeken cd's die op een flexibele en leergierige wijze inzetbaar is bij: het drukken, slitten, stansen, inpakken, verzenden enz.; Kortom iemand die eigenlijk overal kan beginnen. Bellen is sneller, 010 4600 922, maar schrijven mag ook. Postbus 104, 3130 AC Vlaardingen, t.a.v. Paul Snel - - VOORDEELBON Word dan bezorg(st)er van het Rotterdams Dagblad. Je hoeft er Xf niet vroeg je bed voor uit en met een uurtje werken per dag verdien je een behoorlijk centje bij. De werktij- den zijn zeer aantrekkelijk: doordeweeks moet de krant voor 17:30 uur bij de abonnee in de bus zijn en op zaterdag voor 13:00 uur. Ben jij minimaal 15 jaar en je bentgei'nteresseerd, meld je dan aan als bezorg(st)er van het Rotterdams Dagblad.Vul de bon in of bel voor meer informatie 010 -4004.444 (tijdens kantooruren). *4 I H Ja, ik heb belangstelling voor een krantenwijk Naam: Voorl: Adres:Nr: Postcode: Plaats: Telefoon: Geboortedatum (min. 15 jaar): Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: Rotterdams Dagblad T.a.v. Inspectie M, Antwoordnummer 1579 3000 VB ROTTERDAM Wie aan Rotterdam denkt, denkt aan de haven. Het is dan ook niet voor niets dat het Rotterdams Dagblad uitgebreid bericht over de haven. Met elke vrijdag de havenbijlage "Op Koers". Maar het Rotterdams Dagblad biedt meer. Elke dag nieuws uit uw eigen omgeving, heel veel aandacht voor de start van de voetbaleompetitie en elke week vaste bijlagen over sport, uitgaan en cultuur. Bovendien trakteert het Rotterdams Dagblad u nu bij een abonnement met automatische betaling op een gratis rondvaart met de Spido voor twee personen. Verken de Rotterdamse haven met alles wat er op en om het water gebeurt. En geniet van een fantastisch uitje! Vul de bon in of bel gratis: 0800 - 0642. 1 o Kom dan werken bijDriessen La Fleche d'Or BV. Driessen La Fleche d'Or BV is een groothandel in wild, gevo gelte, groenten en delicatessen voor de horeca en levert haar aagverse topproducten door heel Nederland. Voor ons filiaal dat gevestigd is in het groothandelsbedrijf Zegro centrum Rotterdam, waar wij wild en gevogelte verko- pen, zoeken wij een enthousiaste nieuwe Wat vragen wij? ervaring in het slagers/poeliersvak (pr£) commerciele instelling stressbestendigheid flexibiliteit. in het bezit van een rijbewijs. Wat bieden wij? - zelfstandige functie - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - uitdagende baan. Dus sla je vleugels uit en reageer nu Richtje schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen aan: Driessen La Fleche d'Or T.a.v. dhr. F.A.M. Brouwers Rumpsterweg 9 3981AK Bunnik China Hong Kong Trade Centre Hongkongstraat 5, 3047 BR Rotterdam tel: 010-4626588 (A 13 Afslag Noordwest) Hommema van 1825 B.V. is een beveiligingsbedrijf dat gespecialiseerd is in aardingen, bliksembeveiliging, overspanningsbeveiliging en kathodische bescherming. Voor ons rayon Zuid-Nederland zoeken wij op korte termijn: Die na een inwerkperiode, waarin de kwaliteitsnormen van Hommema zowel theoretisch als praktisch aan de orde zullen komen, bliksembeveiligingsprojecten kunnen uitvoeren. Wij zoeken mensen van 23-35 jaar die: Een opleiding installatie-elektrotechniek hebben gevolgd. Zelfstandig kunnen werken. In het bezit zijn van rijbewijs BE In Schiedam of directe omgeving wonen. Geen hoogtevrees hebben. Zich prettig voelen in de buitenmontage. Het leuk vinden om met mensen om te gaan. Wilt u werken in een dynamische wereld en voldoet u aan de gestelde eisen, stuur dan uw sollicitatiebrief naar: Hommema van 1825 B.V. Afdeling Personeelszaken Mevrouw D.A.M. Goes Postbus 23 3960 B A Wijk bij Duurstede Wilt u meer informatie, belt u dan met D. de Boer (0343-595053). abonitQ ja, ik neem een kwartaalabonnement op het Rotterdams Dagblad. De eerste twee weken zijn gratis. Daarna betaal ik automatisch f 31,98 per maand. Als extra verrassing ontvang ik twee toegangskaarten voor een havenrondvaart met de Spido*. Ja, ik neem een vrijblijvend proefabonnement op het Rotterdams Dagblad van 4 weken voor f 14,50". Naam: Adres:_ Postcode: Telefoon:, Voorl: Nr: m/v Plaats: Bank-/gironummer: j (l.v.m, controk bezorging) Handtekening: WtfMWP' II; f 3 bij automatisch betalen ook uw bank-/gironummer invullen en uw handtekening plaatsen geldt alleen als u de afgelopen 3 maanden geen (proef-)abonnee bent geweest Stuur deze bon in een envelop- zonder postzegel- naar: Rotterdams Dagblad, afdeling Abonnee Service, Antwoordnummer 1579, 3000 VB Rotterdam. IN HET

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 26