s i arant w 1 /ML I III VERKOPERm/v Reclameadviseur m/v ECOTONE is een succesvolle en sterk groeiende organisatie die al meer dan 11 jaar ge- specialiseerd is in het recycten van tonercartridges. Wij zoeken herintredende vrouwen BURGER BURGER KING KING zoekt voor haar hoofdkantoor in Rotterdam ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Pensioenadviseur ENTHOUSIASTE MONTEURS m/v ADMINISTRATIEVE DUIZENDPOOT m/v Een mooi aanbod voor ondernemers Sligro zoekt een HORECA-PROFESSiONAL voor flliaal Rotterdam Zuid OPERATIONEEL MANAGER BEZORGGROOTHANDEL Gezocht: gezellige collega's op secretarieel en administratief gebied secretariaatsmedewerker (m/v) medewerker personeels- en salarisadministratie (m/v) (fulltime) VERKOPERS BINNENDIENST m/v BOEKHOUDERm/v WARNAAR ASSURANTIEN Warnaar Assurantien maakt deel uit van een snelgroeiende dynamische groep van bedrijven en adviseurs die zich bezighoudt met de bemiddeling in assurantien, pensioenen,financieringen, hypotheken en onroerende goederen. Het bedrijf omvat onder andere de bedrijfsonder- delen: Warnaar Assurantien, De Pensioendesk, Binnenmaas Makelaars O.G. en Regio Bank. Momenteel zijn wij op zoek naar een: ASSURANTIE ADyiSEUR BUiTENDIENST en Jobvereisten: langjarige commerciele ervaring binnen de bedrijfstak zelfstandig en pro-actief werkzaam ondernemend en resultaatgericht bereid tot het volgen van verdere vakstudie Wii bieden: fulltime baan (40 uur) uitdagende zelfstandige functies met doorgroei- mogelijkheden uitstekende arbeidsvoorwaarden goede sfeer in relatie jonge onderneming 'on the move' Bent u enthousiast over een van deze functies en zoekt u een nieuwe uitdaging? Stuur dan uw sollici tatiebrief vergezeld van een curriculum vitae naar: Warnaar Assurantien, t.a.v. mevrouw I.D.J. Koppenhol, Postbus 5517,3270 AAMijnsheerenland Verschoor Partners B.V. Financieel adviseurs M/V Garant is een geregistreerde handelsnaam van Mille Colori B.V. Al ruim 18 jaar gespecialiseerd in vloeren- raamdecoraties, bedden en diverse accessoires voor jong oud. En is op zoek naar een enthousiaste Parttime Van kandidaten verwachten wij: - minimaal MBO-opleiding; - enige ervaring biedt voorkeur; - leeftijd vanaf25jaar; - representatief; - een goede beheersing van de Nederlandse taal; - en vooral een zonnig humeur. Ben je ge'interesseerd, richt dan je brief binnen 10 dagen aan: Garant/Mille Colori B.V. T.a.v. Mevr. B. Kop Dorpsweg 90 3083 LE Rotterdam BACOL VENTILATIE is geheel gespecialiseerd in renovatie en onderhoud van woningventilatiesystemen en overtuigend markt- en kwaliteitsleider gevestigd te Rotterdam. Met een team zeer gemotiveerde medewerkers is Bacol Ventilatie in staat geweest deze positie te realiseren. Basis voor dit succes is ons vakmanschap, flexibiliteit en een uitstekende service. Om de groeiverwachting waar te kunnen maken zijn wij op zoek naar Belangrijke eigenschappen zijn: twee rechterhanden en een service-gerichte instelling. Ervaring en/of opleiding in de electrotechniek is een pre. Je dient in het bezit te zijn van een rijbewijs. Tevens hebben wij een vacature voor een In deze functie beantwoord je de telefoon, werk je offertes en correspondentie uit in Word en verricht je de crediteurenadministratie m.b.v. Exact, naast diverse overige voorkomende administratieve werkzaamheden. Ben je accuraat en heb je interesse in een van bovenstaande afwisselende banen schrijf dan voor 30 September a.s. naar: BACOL VENTILATIE, Postbus 3088,3003 AB Rotterdam, telefoon 010-4121688. X CVO, werken voor goed christelijk onderwijs in Rotterdam en omgeving Week 36 die binnenkort kunnen starten met onze interne opleiding voor telefonische verkoop. Wij vragen: - MBO werk-en denkniveau - doorzettingsvermogen en teamspirit Wij bieden: - Vast dienstverband Schoolvakanties vnj in - vast basissalaris overleg - full- en parttime mogelijkheden Doorgroeien behoort - goede secundaire arbeids- mogelijkheden voorwaarden Ben jij Enthousiast, heb je een Vlotte Babbel en denk je Commercieel, bel dan 010-2456021. voor de afdeling Personeelszaken/ Financiele administratie. Gevraagd wordt: - accuratesse; - zelfstandig kunnen werken (in een klein team); - stressbestendig; - affiniteit met Word en Excel; - opleiding op M.E.A.O.-niveau. Werkzaamheden: - bijhouden van personeelsfiles; - contacten onderhouden met Arbodiensten; - maken van contracten; - controle omzetgegevens. Geboden wordt: - een leuke, afwisselende baan; - aantrekkelijk salaris en goede arbeidsvoorwaarden; - een collegiale, stimulerende sfeer. Voldoe je aan de eisen en wil je reageren, stuur dan binnen 7 dagen een bondige sollicitatiebrief, voorzien van c.v. aan: Transautex Food B.V. t.a.v. Personeelszaken, Postbus 1611, 3000 BP Rotterdam. I Eurone Technology is een internationaal opererende onderneming, wij houden ons bezig met het in- en exporteren van compu ter hardware. Wij zijn succesvol en groeien snel dankzij een voor- sprong in kennis en kunde en door een ondernemende cultuur. Vandaar dat wij nu voor de versterking van onze teams op zoek zijn naar Binnen het team verkoop zoeken wij naar meerdere verkopers van computer hardware. De taken voor deze functie zijn de telefonische verkoop van ons product aan buitenlandse relaties. Tot uw dagelijkse werkzaamheden behoren tevens order-verwerking en factureren. Uw functie-eisen: Opleiding op MBO-niveau. Min. 1 jaar ervaring in de ver koop van computer hardware. Beheersen van de Engeise taal in woord en geschrift. Kandidaten weike de Italiaanse, Spaanse, Duitse of Franse taal beheersen genieten bij ons de voorkeur. Commerciele en communicatief vaardigzijn. Kennis van computerhardware is een vereiste. Wij zoeken een ervaren boekhouder voor het voeren van de bedrijfsboekhouding (exclusief de jaarverslagen). Uw functie-eisen: Een opleiding op min. MEAO-niveau aangevuld met PDB. Minimaal 1 jaar ervaring met het zelfstandig voeren van een boekhouding en accuraat kunnen werken. Ervaring met Exact is een pre. Beheersing van Nederlandse en Engeise taal in woord en geschrift. Voor sollicitaties kunt u een sollicitatiebrief C.V. bij voorkeur in het Engels sturen naar: EURONE TECHNOLOGY B.V Afdeling Personeelszaken T.a.v. Mevrouw C.C. Visser Cobaltstraat 17 2718 RM Zoetermeer. Hypotheek, Assurantie- en Persioenadviseurs Wegens uitbreiding van ons huidige team zijn wij op zoek naar: Functie-eisen: MBO-niveau Ervaring in de verzekeringsbranche is een pre Commerciele instelling Uitstekende contactuele eigenschappen Bereid om in de avonduren te werken Leeftijdindicatie tussen de 30 en 55 jaar Geboden wordt: Uitstekend salaris plus goede provisieregeling Goede onkostenvergoeding Interne opleiding Premievrije pensioenregeling U kunt binnen 14 dagen reageren. Verschoor Partners B.V. t.a.v. afd. Personeelszaken Slotlaan 136a 3701 GS Zeist tel. 030-6914880 INTERIEUR - SPECIAALZAAK BAC0L VENTILATIE B.V. ADVIES -MONTAGE-0NDERH0UD Te koop: gashaard in prima staat, nog brandend te zien /150,-Tel: 010-4295632 VW Delft zet zich enthousiast in voor het bevorderen van het toe- risme in onze sfeervolle stad. De VW vervult een sleutelpositie rond de informatieverstrekking van vele bezoekers uit binnen- en buitenland. Om leiding te geven aan ons team van 4 vaste medewerksters en diverse oproep- en seizoenskrachten zoeken wij een fullti me TEAMLEIDERINFORMATIEDIENST m/v De functie Verantwoordelijk voor een doelmatig beheer van de VW-infowinkel en de informatiedienst. Zorg dragen vpor een goede werkorganisatie, actueel productas- sortiment, alert inkoopbeleid, attractieve winkelaan- kleding, secure administratie en een effectieve aan- sturing van het team. Uw pro fiel Praktisch ingestelde man of vrouw met leidingge- vende en organisatorische capaciteiten die vlot met mensen omgaat. Goed kunnen improviseren maar ook een goede uitvoering geven aan de dagelijkse routine. Goede beheersing van de moderne talen en office software. MBO-plus opleidingsniveau en rele- vante leidinggevende werkervaring, bijvoorbeeld binnen de detailhandel. Het salaris ligt tussen 3.216,- en 4.382,- Uw sollicitatiebrief met c.v. richt u aan de directeur de heer drs. J.S. Stokvis, Markt 83/85,2611 GS Delft. Voor telefonische informatie belt u met Arina Zoun-Delstra, tel. (015) 2 840 840 Dit najaar start Atlas met eeri geheel vernieuwd en uitgebreid cursusprogramma voor startende en gevestigde ondernemers. Naast de cursussen die opleiden voor een erkend diploma (zoals AOV-Plus), verzorgt Atlas praktische korte cursussen en work shops op het gebied van boekhouden. verkoop en presentatie, im- en export, franchising en etno-marketing. Een mooi aanbod: kwaliteit die betaalbaar isl Wilt u meer informatie, vraagt u dan onze uitgebreide brochure. Een telefoontje met (010) 436 50 88 is voldoende. Atlas j Mobiel Sport- en Institutionele Reclame bv tevert mobiele, sport- en buitenreclame. Actief in 7 Europese landen, met ruim 600 medewerkers, voor meer dan 25.000 gemeenten, verenigingen, charitatieve en zorginstellingen. Voor ons succesvolle team in Zuid-Holland en Zeeland zoeken wij een U zoekt een uitdagende en afwisselende functie. I Wij zoeken een representatieve verkoopadviseur met (bij I voorkeur) buitendienstervaring, een eigen auto en telefoon U adviseert in deze afwisselende functie over buitenreclame. U heeft doorzettingsvermogen, overtuigingskracht en enthousiasme. Wij bieden een meer dan gemiddeld inkomen op provisiebasis. U krijgt een praktijkgerichte inwerkperiode. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw brief met c.v. en pasfoto aan Mobiel Sport- en Institutionele Reclame BV Sandenburg 155 2036 PC Haarlem Sligro Beheer N.V. is een nationaal opererende totaalgroothandel voor alle foodprofessionals. Via deze foodprofessionals concentreert Sligro zich op alle markten richting "de etende mens". Dit doet Sligro met een totaalpakket goederen, dat bestaat uit 35.000 food- en aan food gerelateerde non-food artikelen. Sligro segmenteert de markt in de binnen- huishoudelijke markt en de buitenhuishoudelijke markt. De binnenhuishoudelijke markt wordt bewerkt via leveringen aan de kleinschalige levensmiddelen- detailhandel, de buitenhuishoudelijke markt via horeca, institutionele, bedrijfsrestauratieve en andere grootverbruikers. Sligro combineert in haar strategie de efficiency en het professionalisme van een grote nationale marktpartij met de klantgerichtheid, service en persoonlijke benaderfng van een regionale partner in business. De commerciele visie is dat de klant zich bij 66n leverancier kan voorzien van een totaalpakket goederen, gericht op bedrijfsmatig gebruik. Sligro beschikt over een fijnmazig net van 37 groothandels onder de handelsnamen Sligro, Van Hoeckel Grootverbruik en Van der Velde en een landelijk hoofdkantoor met distributiecentrum te Veghel. Sligro hanteert de distributievormen zelfbediening en bezorging en werkt conform HACCP-richtlijnen. Sligro is beursgenoteerd en streeft naar een gemiddelde omzetgroei van 10% per jaar en een daarmee tenminste vergelijkbare toename van de gemiddelde nettowinst. Over 1998 is een omzet gerealiseerd van 1.489,6 miljoen met een nettowinst van 30,2 miljoen. Het aantal personeelsieden op fulltime basis bedroeg 1.575. www.sligro.nl Naast onze zelfbedienings groothandelsac van ons totaalgroothandelsconcept Vanuit een groot aantal van onzff.ves wagens naar onze klanten (hore Per filiaal wordt deze bezorggro groothandel. Binnen Sligro word Na een korte maar gedegen inv i zijn Wfe In het kader van de verj ef als prpfessionele btsarggrootj; Rn rijdeJthmiddoj&lft torafteit md&FBan 100 bezorg- bedrijf?kantin§j5ken levdftsmiddelahdetailhandel). OndeDjactmtPit geleid daft een dphrationeel manager bezorg- Ijeze fur&tie Back-End-Manager genoemd. kperiode gaat u geheel zelfstandig in uw filiaal aan de slag. U geeft leiding aan de order-entry-medewerkers, orderverzarpelaars, medewerkers goederenontvangst en bezorgchauffeurs. Bovenal heeft u een sterk ontvylkkeld .gevoel voor commercie en bent u talentvol op het gebied van organisatie, ogistiek, ffetheid, planning, automatisering en discipline. U vervult een sleutelfunctie binnen het filiaal en u heeft, nadat u zich op niveau bewezen heeft, zitting in het managementteam. Daarnaast ondorhoudt telefonisch contact thet de klanten. Intern contact vindt uiteraard voortdurend plaats met uw filiaalcollega's, buitendienst, centrale contactmensen en uiteraard uw vestigingsdirecteur8®^'^* Functie-eisen: Opleiding MBO I HBO logistiek of een gelijkwaardig denk- en doeniveau. Leidinggevende kwaliteiten staat stevig in de schoenen. Ervaring in soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Licht eigenwijs, stressbestendig en open communicerend. De wil om te winnen. De mentaliteit van een ambitieuze werker met gevoel voor kwaliteit van werk en product. Woonachtig in de regio Rotterdam of de bereidheid zich daar te vestigen. Gei'nteresseerden kunnen binnen twee weken hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfotQf|| onder vermelding van vacaturenummer 99-93 richten aan: t.a.v. Clska Stil, afdeling P&O, postbus 47, 5460 AA Veghel. Voor meer informatie omtrent de functies kunt u ook met haar bellen, tel. (0413) 34 35 00. De Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Rotterdam en omgeving (CVO) beheert elf scholen voor voortgezet onderwijs. Hun onderwijsaanbod varieert van categoriaal gymnasium tot voortgezet speciaal onderwijs. De meeste CVO-scholen zijn brede scholen- gemeenschappen. Ze verzorgen op 32 locaties onderwijs voor zo'n 18.000 leerlingen, CVO is werkgever voor circa 1.600 docenten en leden van het onderwijsondersteunend personeel. CVO streeft kwalitatief hoogstaand onderwijs na, waarin de christelijke identiteit goed verankerd is en de zorg voor de leerling centraal staat. Op het verenigingsbureau werken 25 mensen aan de ondersteuning van de scholen, het managementteam en het bestuur. Het bureau bestaat uit de afdeling Advies en Ondersteuning, de afdeling Planning, Control en Administratie en een klein directiesecretariaat. CVO zoekt voor het directiesecretariaat een (fulltime of voor 4 dagen per week) en voor de afdeling Planning, Control en Administratie een Functie-inhoud postbehandeling en voortgangs- bewaking; secretaries taken voor diverse mensen; beheer van kantoorapplicaties voor tekstverwerking e.d.; notuleren van vergaderingen. Functie-eisen een christelijke levensovertuiging; MBO-werk- en denkniveau; enkele jaren ervaring; goede communicatieve vaardigheden; een servicegerichte instelling; bekendheid met applicatiebeheer (Word Perfect/Word). Functie-inhoud voeren van delen van de personeels- en salarisadministratie; verrichten van administratieve werkzaamheden in het kader van (her)benoeming of ontslag van personeelsieden van de vereniging; overige werkzaamheden. Functie-eisen een christelijke levensovertuiging; een havo- of meao-diploma; leeftijd 18-25 jaar (bij voorkeur); goede communicatieve vaardigheden; zelfstandigheid en creativiteit; ervaring met het CASO-systeem is een pre. Salaris en rechtspositie voor beide functies volgens CAO Voortgezet Onderwijs; inschaling is mede afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Vereniging CVO te Rotterdam e.o. Goudsesingel 14a Postbus 2242 1 3003 DK Rotterdam Tel (010) 217 13 99 Fax(010)41 I 42 78 Marnix Gymnasium Christelijk College Henegouwen Melanchthon College Comenius College Fare/college Christelijke Scholen- gemeenschap Johannes Calvijn Christelijke Scholengemeenschap Maarten Luther PENTA College CSG VSO De Meerpaal VSO De Vijverpoort VSO West Nadere informatie Nadere informatie over de secretariaatsfunctie bij mevrouw JJ. Klootwijk, directiesecretaresse, telefoon (010) 217 13 99; nadere informatie over de administratieve functie bij de heer J.G. Vriesema, chef van de personeels- en salarisadministratie, telefoon (010) 217 13 53. Interesse? Je kunt je sollicitatie met c.v. tot 18 September 1999 richten aan de Vereniging CVO te Rotterdam e.o., t.a.v. mr. C.W. Roos (personeelsfunctionaris), Postbus 22421, 3003 DK Rotterdam.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 31