Inrichting serre multifunctioneler Kinderkamer wordt volwassen Comfort en functionaliteit 5 Nieuw tijdperk voor waterbed Intelligentewasmachine 'G' Tapijt: oog voor trends, kwaliteit en service 1 T/M 10 OKTOBER AHOY' ROTTERDAM Quint Interieur weet raad met oude banken Mes snijdt bij Woonteak 'd Jawa aan twee kanten Plafondspecialist Stierman verhuisd Het verschil tussen ergens wonen en je thuisvoelen Verbeelders ontwerpen en decoreren alles Style and Trendy: van haarden tot houtsnijwerk Woonmode 2000: HOWTIME Bij Brocantiek gaan ambacht, curiosa en antiek hand-in-hand In den Bedstee bestaat 25 jaar Speciale workshops in Oud-Beijerlandse Elzentuin Meubelfabriek Modern houdt nazomershow Interboetiek: groot in stoffering en meubelen huishoud o s. 3 5 Serre- en tuinmeubelen zijn qua sfeer duidelijk naar elkaar toe gegroeid. Veel modellen zijn fraai van vormgeving en kunnen zowel dienst doen in de tuin als de serre. Zoals deze teakhouten meubelen. Meer woonruimte, een eigen speelplek voor de kinderen of ein- delijk die royale eetkeuken zijn de belangrijkste argumenten voor het neerzetten van een serre. Niet ver- wopderlijk dus dat de inrichting steeds multifunctioneler wordt. Naast de nostalgische serresfeer bestaat nu ook een moderne woon- stijl voor binnen en buiten. 'Minder, maar wel mooier' is ook voor de serre het credo van nu. Steeds vaker wordt daarom geko- zen voor meubelen die meerdere doelen kunnen dienen. Voor de serre betekent dat weerbestendige (zit)meubelen en accessoires die zomers ook op het terras prima op hun plaats zijn. Denk aan de vele kunststof stoeltjes of de hardhou- ten uitschuiftafels met inzetbladen voor extra zitruimte. Er zijn zelfs modellen met een los inzetbaar barbecue element. Ook heel multi- functioneel zijn de strakke zonne- banken die plat geklapt veranderen in een prachtige sidetable. Serre- en tuinmeubelen zijn qua sfeer duidelijk naar elkaar toe ge groeid. Veel modellen zijn zo fraai van vormgeving dat ze het hele jaar inzetbaar zijn. De opkomst van fraaie houtsoorten als teak, bangkirai en robinia, alsmede de materiaalmix met aluminium, RVS en kunststof heeft gezorgd voor een aanzienlijk huiselijker beeld. Vooral in de designsfeer zijn er heel wat noviteiten. Hout wordt nu gecombineerd met poten of beslag van gietaluminium, verzinkt staal of roestvrij staal. Tafels en stoelen hebben elegante vloeiende lijnen. Dat geldt ook voor de bekende kunststof kuipstoeltjes en de alu minium chaise-longue met nylon bespanning die nu al een design- klassieker is. Voor het jonge wo- nen zijn er allerlei bistrosets met zittingen van transparante kunst stof panelen - leuk en betaalbaar. Aan de inrichting en aankleding van kinderkamers wordt altijd veel zorg besteed. Vooral de babyka- mer moet vaak tot in het kleinste detail 'kloppen'. Dit betreft niet al- leen de meubeltjes zoals het wiegje of. ledikantje, de kledingkast en commode, maar zeker ook de keu- ze van het behang, de vloerafwer- king en het beddengoed. Stylisten weten (aanstaande) ouders te ver- leiden met de mooiste concepten: van het maagdelijk witte prinses- senkamertje tot de frisse babyka- mer in lime en kobalt; van speelse kleuterkamer tot de multifunctio- nele tienerkamer. De trend is dui delijk: de kinderkamer wordt steeds volwassener. Een beetje speciaalzaak heeft dan ook de mooiste kamertjes in huis; doorgaans aangekleed volgens een bepaald thema. Populaire thema's voor de babykamer zijn momen- teel de 'strandkamer' in vanille en lavendel of - heel apart - in choco- ladebruin met spierwit, de 'kasteel- kamer' met 'roestig' spijlenbedje eh goudkleurige decoraties en de 'koloniale' babykamer waarin we white wash meubeltjes zien met ripten fronten, rotan manden en houten decoraties. Desso Bouquette biedt veel mogelijkheden om tapijt creatieftoe te passen. Zo is in de kinderkamer deze knuffel- echte teddybeer heel verrassend. Opvallende trends: accessoires met veertjes (van kussentjes tot spie- geltjes), dekentjes van zachte fleece, hemeltjes/klamboes van transparante stoffen en ovaalvor- mige, ijzeren spijlenbedjes; te spuiten in tal van metaalkleuren. Sfeerbepalend in de kinderkamer zijn niet alleen de meubeltjes en ASKO, dd witgoed fabrikant uit Zweden, introduceerde onlangs de nieuwe generatie wasmachines en noemde deze de 'New Generation 2000. Deze superintelligente nieu we generatie wasmachines denkt met de gebruiker mee bij het sa- menstellen van onder andere de wasprogramma's. Specifieke meettechnieken zorgen voor een minimaal water-, zeep- en energie- verbruik met een optimaal was- en droogresultaat. Een prettige eigen- schap die zeker de milieu bewuste consument zal aanspreken. Het enige wat de consument behoeft te doen is de was selecteren, in de multiwasmachine stoppen, starten en de rest regelt de wasmachine zelf. Het eenvoudig te bedienen bedie- ningssysteem bestaat totaal uit zes tiptoetsen voor respectievelijk vier voorkeurprogramma's, de start en het veiligheidsslot. Uit onderzoek is namelijk gebleken dat de meeste wasmachinegebruikers maar een beperkt aantal programma's ge- bruiken. Echter, die programma's zijn voor de meeste gebruikers niet dezelfde. In deze nieuwe generatie wasmachines staan de vier meest gebruikte wasprogramma's voor- geprogrammeerd, die door onze klant op uiterst eenvoudige manier gewijzigd kunnen worden in de ei gen favoriete wasprogramma's. Net zoals bij een mobiele telefoon wordt de gebruiker door een over- zichtelijke menu-structuur geleid. De fabrikant noemt dit 'Easy Con trol'; een concept wat bestaat uit drie voor de consument aanspre- kende productvoordelen. 1. Een eenvoudig te bedienen wasmachi ne, 2. Een wasmachine met bijna onbeperkte mogelijkheden en 3. Een wasmachine waar de consu- mentj aar-in-j aar-uitplezieraanbe- leeft. ROCKANJE - 'G' Tapijt Rijn- mond is een speciaalzaak op het gebied van woningtextiel. Een zaak met oog voor nieuwe trends, kwaliteit en service waar menigeen terecht kan voor een scala aan wo- ningtextielprodukten, in verschil- lende stijlen en voor bijna iedere smaak. De showroom van 'G' Ta pijt Rijnmond staat vol met vloer- bedekkingen, raamdecoraties, bin nen- en buitenzonweringen, ma- trassen, bedbodems en gordijnen. Kortom, een compleet assortiment dat onderverdeeld kan worden in romantisch, klassiek en modern. Recentelijk heeft 'G' Tapijt het huismerk Home&Harmony gei'n- troduceerd. Een huismerk in wo ningtextiel dat gevoerd wordt naast de bekende A-merken. Een collec- tie die op het gebied van kwaliteit en actualiteit perfect past in het as sortiment van de winkel. Deze bijzondere collectie van 'G' Tapijt wordt prachtig weergegeven in de zojuist verschenen catalogus 'Woonidee'. Een bron van inspira- tie voor iedereen met sfeerplannen voor in huis, ontworpen in samen- werking met styliste en trendwat- cher Fanny Aronson. Tegen inlevering van de adverten- tie in deze krant kunt u deze inspi- rerende catalogus geheel gratis op- halen bij 'G' Tapijt Rijnmond. accessoires, maar met name ook de afwerking van de vloer, ramen en wanden. In dit opzicht is een dui- delijke trend zichtbaar: de gekozen materialen, kleuren en dessins worden elk jaar minder 'kinder- achtig'. Met name op het gebied van behang, gordijnstoffen en bedtextiel overheersten in de baby kamer jarenlang de beertjes, eend- jes, clowntjes en konijntjes. Popu- lair voor kleuters waren met name de bekende Disney-figuren en 'klassiekers' als Bert Ernie en Jip Janneke. Tegenwoordig zijn kinderkamers veel neutraler; veel volwassener. BRIELLE - Sinds 1990 zijn de Verbeelders actief als ontwerpers/ decorateurs en hebben zij in de re- gio en daarbuiten grote bekend- heid gekregen door het uitvoeren van projecten die verband houden met winkelinterieurs, de horeca, beursstands en showrooms. Hun werkzaamheden omvatten onder andere het ontwerpen en uitvoeren van wandschilderingen, grisailles en trompe l'oeils, het 'verouderen' en patineren van wanden, klein meubilair en deuren in colour wash technieken, het marmeren, bron- zen en houten van diverse voor- werpen en het maken van aquarel- len, schilderijen en tekeningen in opdracht. Boven maken de Verbeelders des- gewenst een totaal ontwerp voor elke winkel en/of showroom. Ver- der runnen de Verbeelders een winkel in woondecoratie, waar mensen terecht kunnen voor hele bijzondere cadeau-artikelen. Een bezoek aan deze winkel aan de Voorstraat 25 te Brielle is dan ook meer dan de moeite waard. In de winkel kunnen diverse mo gelijkheden voor muurschilderin- gen bekeken worden. De winkel is geopend van woensdag tot en met vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 16.30 uur. VLAARDINGEN - Mensen die belangstelling hebben voor een verplaatsbare schoorsteenvrije open haard, voorzien van een ro mantisch rookvrij vlammenvuur, zijn bij Style and Trendy aan het goede adres. Style and Trendy, te vinden aan het Veerplein 36 in Vlaardingen, is gespecialiseerd in open haarden, maar biedt ook van alles op het gebied van stijlvolle verlichting, ambachtelijke meube len in oud grenen en koloniaal teak, woondecoraties, Anne Ged- des collectabels, sfeerlichtjes, bali- nees houtsnijwerk... Kortom, te veel om op te noemen. Het interieur van de toekomst is flexibel en variabel. We veranderen zelf voortdurend: kleding, kapsel, gewicht, smaak en leefpatronen. Het nieuwe interieur verandert met ons mee. Voor de inrich ting van leefruimtes gelden dan ook geen vaste regels meer. Lichtgewicht, modulai- re, mobiele en stapelbare meubels maken de bewege- lijkheid van de ruimte mak- kelijker uitvoerbaar en waar- borgen daardoor een maxi- maal wooncomfort qua sfeer en functionaliteit. Het huis is niet alleen een plek waar we wonen maar ook steeds vaker de plek waar we werken en recreeren. Wonen en werken overlappen elkaar, ver- plichtingen en plezier versmel- ten. Een huis met zoveel ver- schillende functies moet flexi bel zijn.Waar het ene moment de laptop staat, wordt een half uur later huiswerk gemaakt of geschilderd. Naast high tech is er ruimte voor handwerk. Trendwatchers voorspellen dat mensen weer meer zdlf gaan maken: uitgebreid koken, het borduren van tafelkleden, het onderhouden van een moestuin, van zaaien tot oogsten en niet te vergeten, het doe-het-zelven in en om het huis. Creativiteit in wonen en werken. Minder is meer, maar zonder accessoires wordt het interieur wel heel sober. Naast de basis- behoeftes: bed, bank, kast, tafel en stoelen, is er in elk interieur ook ruimte voor met zorg geko zen decoratieve elementen. In het toekomstige interieur draait alles om de juiste mix van ac cessoires. Bouw het interieur stap voor stap op, begin met de basisbehoeftes en voeg daarna zoveel mogelijk functionele ac cessoires toe. Planten en bloemen van een ex tra groot formaat in bijpassende potten, vissen in grote glazen vazen, keramische objecten en abstracte schilderijen. design schemer-lampjes, strakvormge- geven tijdschriftenrekken zijn enkele voorbeelden van trendy accessoires. Het motto voor de 21e eeuw is 'durf te combine- ren\ Antiek met design, dure met goedkope objecten, oude met nieuwe dingen. Overdaad schaadt, in geval van twijfel is het beter om minder neer te zet- ten dan meer. We worden ons steeds beter be- wust van onze eigen smaak. Ons interieur is steeds meer een weerspiegeling daarvan. Door het grote aanbod van woonin- formatie via de (woon)bladen, televisie, internet en woonwin- kels zijn we beter op de hoogte van nieuwe producten en col- lecties waardoor we kritischer worden bij aankopen voor ons interieur. De individuele smaak krijgt hierdoor meer vorm en inhoud. Er ontstaan geen uni- forme woontrends meer. Ieder een heeft zijn eigen 'stijl' en 'identiteit' wat tot uitdrukking komt in onze kleding, onze eet- gewoontes, de muziek die we draaien en in ons interieur. Styling is een modern woord voor de wijze waarop de meu bels, stoffen, verlichting, acces soires met elkaar worden ge combineerd in de leefruimte, Het creeren van een bepaalde sfeer in huis staat of valt met de 'styling'. Het is een illusie te denken dat alleen maar dure en exclusieve producten beeldbe- palend zijn voor de 'perfecte' inrichting en woonsfeer. Het is de combinatie van de juiste kleuren en materialen en de zorgvuldige 'opstelling' waar door het interieur 'in balans' is. Het is een goed idee om bij de inrichting van een huis de huip te zoeken van een decorateur, stylist of binnenhuisarchitect. Deze professionals hebben zo veel ervaring met wat wel of niet 'werkt' dat er heel wat moeite en tegenvallers bespaard blijven. De van oudsher secundaire ruimtes in huis, de badkamer en de keuken, krijgen een primaire rol in het huis van de 21e eeuw. De keuken is multifunctioneel, het hart van het huis met ruimte genoeg voor allerlei bezigheden zoals koken, eten, koffie drin- ken, huiswerk maken, lezen, spelletjes doen en bloemschik- ken. De badkamer is de ontspan- ningsruimte bij uitstek: lekker langdurig in bad met een glas wijn en een goed boek (of part ner) of om te genieten van een massage of gezichtsmasker. De therapeutische werking van wa ter staat centraal in deze natte ruimte waarin de uiterlijke en innerlijke mens tot rust kan ko- men. Omdat in de keuken en badka mer meer tijd wordt doorge- bracht, zullen deze ruimtes gro- ter worden en zullen er ook mooiere en betere producten voor worden ontwikkeld. Er worden materialen toegepast die we vroeger alleen in zitka- mer of slaapkamer zagen en er wordt nagedacht over alterna- tieve inrichting, styling en de juiste accessoires. 0 D A G E N Tien dagen long actie, de nieuwste trends in de Kook Voedingsshow, de Mode (osmeticashow, de Fun Dynamics-show, Inline skateshow op een echte wervelende inline skate-baan, de Noviteitenshow, Muziek, Doe-het-zelven, Hobby en Vrije Tijd, Entertainment, Line dansen, Proeverijen en nog veel meer. Tien dagen showtime betekent 10 dagen fun! Met sutces voor de 2e keer Sfeer Interieur. De beurs voor inspirerende woonideeen, woontrends en noviteiten. Afwisselende en inspirerende activiteiten in de Creashow met unieke workshops en de Kookshow met kook- en sfeertips. Tien dagen showtime betekent 10 dagen long genieten van de allerbeste sfeer- en interieurtrends. Twee beurzen voor een entreebewijs en bovendien een reductiebon van 25,- voor de aankoop van de unieke Woon-(D. Voordelige combi-kaarten verkrijgbaar bij de bekende RET voorverkooppunten in Rotterdam. Geopend: mo l/m zo 11.00 - 17.00 en 19.00 - 27.30, zo 10.00 - 17.00 uor. Bezoek onze website www.temina.nl FEMINA Het gestroomiijnde design is verfraaid met klassieke details. Model Curved is, naast kersenhout, ook leverbaar in noten- en berkenhout. Met Ozo breekt een nieuw tijdperk voor waterbedden aan. Want als het gaat om vormgeving, construc- tie en materiaalgebruik, dan mag dit nog maar net ontworpen water- bed met recht revolutionair wor den genoemd. Het frame is ge maakt van licht, duurzaam en vormvast aluminium. In combina tie met het bijzondere ontwerp ont- staat een zelfdragende constructie, die het gebruik van conventionele gewichtsverdelers en een plint overbodig maakt. Zo ontstaat een bed dat voldoet aan de hedendaag- se eisen met betrekking tot slaap- comfort en design. Omdat smaken verschillen is Ozo er in drie verschillende uitvoerin- gen. Bij de verschillende modellen horen passende accessoires die di rect op het bedframe kunnen wor den gemonteerd. Of, met de multi- functionele Flexibel stang, zwe- vend kunnen worden bevestigd daar waar u maar wilt. U kunt kie- MAASSLUIS - Is de stof van uw bank uit de tijd, maar is het zitcom- fort nog uitstekend? Dat is geen re- den om uw meubilair weg te doen. Quint Interieur stoffeert uw bank of stoel weer als nieuw. Op die ma nier hoeft u geen afscheid te ne- men van uw oude vertrouwde spullen. Banken, stoelen, tafels, dressoirs, sitetables, meubelstof- fen, leer, gordijnen, vitrages, la- mellen, tapijt, fournituren, maar ook accessoires, schilderijen en lampen. „De nadruk ligt bij ons op het per- soonlijke vlak. De showroom heeft bewust een huiselijke uitstraling. Het biedt overzichtelijkheid: de klant ziet meteen wat de mogelijk heden zijn en wat wij binnen hun stijl te bieden hebben", aldus een woordvoerder van Quint Interieur. Quint Interieur herstelt, maar biedt tevens een grote collectie nieuwe meubelen en aanverwante artike- len aan. Een bezoekje aan Quint Interieur levert dan ook op z'n minst goede, leuke ideeen op. Quint Interieur is te vinden aan de Indurstrieweg 80-84 in Maassluis. HELLEVOETSLUIS - In de ruim drie jaar dat de Brocantiek nu be staat wordt met veel enthousiastme gewerkt. Velen kennen de winkel, gevestigd aan de Industriehaven (vesting) in Hellevoetsluis. Maar het is niet alleen de winkel die ge rund wordt, de vele grenen meube len, die in de winkel te koop staan, worden zowel op ambachtelijke wijze gemaakt als gerestaureerd. In de verkoopruimte, die zo'n drie- honderd vierkante meter groot is, kan iedereen wel iets van zijn ga- ding vinden. De keuze is zeer uit gebreid. Zo zijn er onder andere ta fels, stoelen, buffetkasten, slaapka- merkasten, spekkasten, spiegels, oude kachels en banken te vinden. Er is voldoende parkeergelegen- heid voor de winkel. De Brocan tiek is geopend op donderdag vrij dag en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zondag van 12.00 tot 16.30 uur. BRIELLE - Woonteak'd Jawa, de naam onthult het al een beetje. Dit bedrijf is gespecialiseerd in hard- houten binnen- en buitenmeubelen uit Indonesie. Zoals onder andere teakhouten tuinmeubels, maar ook repro-antieke en oudgemaakte houten kasten, tafels en stoelen. Naast meubilair verkoopt Woonteak 'd Jawa ook woonac- cessoires en cadeau-artikelen, die grotendeels vervaardigd zijn van natuurlijke materialen als bananen- blad, palmschors en cocosschil. De produkten zijn in de meeste geval- len handgemaakt en dus uniek. Ze zijn afkomstig uit de zogenaamde Kampung, waar Indonesische fa milies in hun onderhoud voorzien door dergelijk schitterende pro dukten te maken. Het samenwer- kingsverband tussen de Kampungs en Woonteak'd Jawa zorgt ervoor dat de Indonesiers goede prijzen ontvangen, terwijl de Nederlandse afzetmarkt een uiterst billijke prijs betaalt. Zo snijdt het mes aan twee kanten. 'S-GRAVENZANDE - Peter Stierman Zn., specialist in pla- fond-systemen, is onlangs ver huisd. Het bedrijf heeft de oude lo- catie in Schiedam verlaten en is nu te vinden aan de Edisonstraat 14 in 's-Gravenzande. De oude locatie voldeed niet meer, want de ruimte was te klein geworden. De groei van het bedrijf maakte de verhui- zing noodzakelijk. De nieuwe lo catie in 's-Gravenzande is niet al leen groter maar ook voorzien van alle gemakken. In de splinternieuwe showroom komt het assortiment van Peter Stierman Zn. beter dan ooit naar voren. De vele opstellingen van plafonds en bijbehorende verlich ting maken het voor de klant mak- kelijker te kiezen. Daarnaast is het mogelijk dat Stierman een ontwerp vervaardigt van de specifieke pla fonds. De keuze van motieven en kleuren is uitzonderlijk groot. Voor informatie kan gebeld wor den: 0174-441587. ROTTERDAM - De Spits Binnen- huiskunst, te vinden aan de Hoog- straat in Rotterdam, staat voor 42 jaar ervaring in advies, ontwerp en inrichting. Een goede reden om de showrooms en interieurstudio's van De Spits, te vinden aan de Hoogstraat in Rotterdam en de woonmall Alexandrium III in Alexanderpolder, te bezoeken. „Niet alleen omdat die mensen dan zeker nieuwe ideeen zullen op- doen, maar ook omdat diezelfde mensen door ons van allerlei ad- viezen en informatie over meube len en accessoires kunnen worden voorzien. Want tussen ergens wo nen en je ergens thuisvoelen ligt een wereld van verschil", aldus een woordvoerder van De Spits. De interieurvormgever van De Spits helpt desgewenst bij het in- richten van de woon-werkomge- ving. Een 154 pagina's dikke Lig- ne Roset catalogus ligt verder voor iedere bezoeker klaar. zen voor tafeltjes van hout, glas, aluminium of gespoten MDF. Te vens vormt de stang de basis voor een glashouder, een schaaltje of leeslamp. Vanzelfsprekend mag een nieuw ontwerp niet ten koste gaan van het slaapcomfort. Ozo is verkrijgbaar in twee stabilisatieniveaus en heeft een ingebouwd verwarmingsele- ment met thermostaat waarmee de temperatuur van het bed individu- eel kan worden ingesteld. De ma- trassen zijn gemaakt van sterk en soepel vinyl voorzien van een rek patroon, en hebben een lendesteun voor nog meer comfort. Bij Ozo wordt een Osana matrasdek gele- verd waarvan de vulling is ge maakt van 100% zuiver scheerwol of gezuiverd katoen. De bovenlaag is altijd van katoen. BRIELLE - Dit jaar viert 'In den Bedstee', de specialist uit Brielle (Nobelstraat 18) op het gebied van antiek en woondecoratie, haar 25- jarig bestaan. Wat in 1974 begon als een hobby, is uitgegroeid tot een volledige baan. En nog steeds beleeft eigenaresse mevrouw Boe- kestijn heel veel plezier aan haar werk. In den Bedstee is veelzijdig op di verse vlakken. Op het gebied van antiek heeft de winkel meubelen, zilver, koper, tin, schilderijen, sie- raden en allerlei curiosa in huis. Momenteel zijn vooral grote tafels, strakke kasten, kleine vitrinekast- jes en mooi tafelzilver erg in trek. „Gaafheid is op dit moment ook heel belangrijk. lets wat erg ver- waarloosd of beschadigd is, wordt eerst opgeknapt en gerestaureerd, zodat het een mooi plekje in huis kan krijgen", zegt mevrouw Boe- kestijn. OUD-BEIJERLAND - De laatste maanden van dit jaar, zo vlak voor het millennium, vormen voor de workshops in de Elzentuin aanlei- ding om deelnemers extra leuke en bijzondere onderwerpen te laten presenteren die passen bij deze unieke tijd. De Elzentuin staat deze maanden in het teken van najaars-, kerst- en millenniumworkshops. De periode van de millennium- workshops valt tussen Kerstmis en de jaarwisseling. De najaarswork- shops vinden plaats van oktober tot half november en de Kerstwork- shops worden gehouden van half november tot 24 december. Voor meer informatie over de El zentuin kunnen belangstellenden terecht bij de VVV Dordrecht, de VVV Oud-Beijerland en bij de El zentuin. Het telefoonnummer van de Elzentuin, dat te vinden is aan de Zinkweg 172 te Oud-Beijer land: 0186-618768. SCHIEDAM - In de toonzalen van Meubelfabriek Modern, te vinden aan de Schiedamse Buitenhaven- weg 132-140, is de nazomershow 1999 gestart. De show staat be- kend om de vele spektaculaire aan- biedingen. „Maar wat het belang rijkste is", zegt een medewerker van Meubelfrabriek Modem, „is dat ieder meubelstuk van een uit- zonderlijke kwaliteit en tevens be taalbaar is. Dat komt niet vaak voor. Overigens geldt dat voor zo wel de woon- als de slaapkamer- meubelen. Dus geen imitatiemo- dellen of namaakprodukten en - materialen, maar gewoon zoals het hoort." Belangstellenden kunnen de nazo mershow in de hele maand oktober komen bezoeken. VLAARDINGEN - Interboektiek heeft zichzelf naam verworven op het gebied van woningstoffering, maar is ook groot in meubelen. In het rustieke monumentale pand aan de Westhavenkade 44 te Vlaardingen vindt men drie etages met exclusieve meubelen en wo ningstoffering. Eigenaresse Gerda Hoogendijk omschrijft haar collectie als 'nieuw klassiek'. Vaak gaat zij persoonlijk bij de mensen langs om voor hun individuele wensen oplossingen te zoeken. Zij geeft advies over meu belen, gordijnstoffen, tapijt en woonaccessoires. i

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 21