Verrassend kompleet in trendy wonen! rustiek, exotisch, antiek, chique de Winckelaer pUnd^oppe^ Balustrade: maatwerk voor een mooie prijs Voor vakwerk naar Noordzij-Briele Demonstratie stoomoven bij Keukenstudio Rockanje Plavuizen in alle soorten en maten bij Deco Vloer Liefde voor Perzisch tapijt Rotanhuis Oost: al 35 jaar vakmanschap Dubbele Deur Antiek: adres om te onthouden Speciale aanbieding Meubelhome Spijkenisse ,7 OKTOBER... WOONMAAND in antiek en nieuw geloogd grenen meubelen, Mexicaans grenen meubelen, donker en teakhouten meubelen. Colonial Corner Uit't grenen tijdperk. Sfeerimpressies van ver... STRIJEN ir™ 9QQI Caramba, da's leuk! Home-office de Winckelaer DELTAHAVEN - Behalve standaardcollectieK zijn in de showroom van Dc Balustrade vooral veel tneubelen te zien die door eigenaar John Ligten- berg zelf ontworpen zijn en op ambachtelijke wijze in de eigen werkplaats vervaardigd zijn. Er wordt gewerkt met massief hout en alles kan gebeitst of ge- lakt worden in elke gewenste kleur. Er wordt gewerkt met beits en lak op waterbasis om het milieu zo weinig mogelijk te belasten. Meubels kunnen op bestelling gemaakt worden en ook een klant met een eigen ontwerp is welkom. Nog even een misverstandje nit de weg ruimen: veel mensen denken dat maatwerk altijd erg duur is. Hel zou heel jammer zijn als men zich door deze ge- dachte laat weerhouden bij De Balustrade binnen te stappen. Want ook al zijn veel meubelen uniek, de prijs zal u toch mee- vallen. De weg naar de nieuwe Balus trade is gemakkelijk te vinden: vanaf Voorne Putten rijdt u over de Haringvliet-dam, u volgt de borden naar Industrie- terrein Deltahaven en de rich- tingaanwijzers naar De Balus trade. BRIELLE - Noordzij-Brielle bestaat reeds bijna veertig jaar. Dit bedrijf verzorgt alle voor- komende werkzaamheden aan lood, zink, mechanische venti- latie, gas, water, sanitair centra- le verwarming, zonne-energie en airconditioning. .,Ons personeel is gekwalifi- ceerd en het bedrijf is ISO 9001, 9002 en VCA (veilig- heid) gecertificeerd. Wij zijn te- vens waarborginstallateur en aangesloten bij de bedrijfsver- eniging VN1. Ons bedrijf is hoofdzakelijk werkzaam in de particuliere sector en in de pe- trochemische industrie. Wij hebben service dan ook hoog in het vaandel staan", aldus een woordvoerder van Noordzij- Brielle. die daar aan toevoegt: „Ons bedrijf is gespecialiseerd in zonne-energie en ook lid van de Bedrijfsgroep Zonne-ener gie." ROCKANJE - Zaterdag 2 oktober vindt de eerste demonstratie plaats van de Miele Stoomoven. Op ver- zoek van rayonmanager de heer Van der Wal van Miele Nederland gebeurt dit bij Keukenstudio Ro ckanje. Tijdens de demonstratie, die ge- houden wordt van 10.00 tot 16.00 uur, wordt tevens allerlei andere apparatuur van Miele geshowd. De inbouwoven is, dankzij de geringe diepte van de oven, gemakkelijk in te bouwen op de plaats waar bij- voorbeeld eerst de magnatron stond. Bovendien is de stoomoven eenvoudig aan te sluiten, omdat geen speciale aansluiting voor toe- en afvoer van water meer nodig is. Woorden als overkoken of aan- branden kent de Miele stoomoven niet. Bovendien blijven vitamines en mineralen door deze 'speciale manier van koken' beter behou- den, evenals de smaak van de le- vensmiddelen. Keukenstudio Rockanje, onder an dere specialist in levering van ver- vangingsapparatuur tegen de scherpst denkbare prijzen, is te vinden aan de Moolhoek 5 op het industriegebied van Rockanje. ROTTERDAM - De heer L.J.F. Boom opende vijf jaar geleden de deuren van zijn zaak aan de Man- gaanstraat 1-5 in Rotterdam. Boom, die ruim vijfhonderd soor ten plavuizen in zijn assortiment heeft, zegt: „De voorraad strekt zich uit van wit tot bij wijze van spreken pimpelpaars. We hebben dus voor elk wat wils." Hij vervolgt: „Er zijn heel veel verschillende soorten plavuizen op de markt en zo'n negentig procent daarvan kunnen wij leveren. Wil- len mensen toch iets hebben wat moeilijk leverbaar is, dan doen wij onze uiterste best om dat toch te pakken te krijgen." Boom weet waarover hij praat, want hij zit al vanaf zijn veertiende 'in de tegels'. „Mijn werk is mijn hobby", zo zegt hij. „Ik zou echt niet zonder kunnen en als je hobby je werk is, hoef je nooit meer te werken, zeg ik altijd." Mensen die bij Deco Vloer hun plavuizen kopen, hoeven die niet zelf te leggen. Wie meer dan 25 vierkante meter aanschaft, krijgt zijn aankoop gratis gelegd. Deco Vloer is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot en met 16.00 uur. Op maandag is de speciaalzaak gesloten. ROTTERDAM-HILLEGERS- BERG - De heer Derakhsham zit alweer 38 jaar in de tapijten- business. Oorspronkelijk stu- deerde hij voor binnenhuisar- chitcct, maar toen hij van een reis naar zijn geboorteland Per- zig terugkwam met een paar handgeknoopte tapijten, maakte zijn carriere een belangrijke wending. In zijn zaak, genaamd Derag BV, biedt hij een grote collectie tapijten aan. Meer dan tweedui- zend prachtige, met de hand ge- knoopte Perzische tapijten lig- gen er om bewonderd te wor den. ..Vroeger had elke stad zijn ei gen kleur en dessin. Daaraan kon je onmiddellijk zien of het tapijt uit een knoperij in Gnom of Meshed kwam. Bij antieke tapijten (ouder dan 75 jaar) is dat natuurlijk nog zo, maar dat is na de Tweede Wereldoorlog veranderd. De afstanden zijn kleiner geworden en men vari- eerde steeds meer in patronen", aldus Derakhsham. Derakhsham vertelt vol vuur over het ontwerp 'tapijt'. „Dat komt omdat ik Perzische tapij ten zelf zo mooi vindt. Sommi- ge mensen hebben graag een Mondriaan aan de muur han- gen, maar ik heb liever de warmte van een echt handge- knoopt Perzisch tapijt in huis." Zijn bedrijf, Derag BV, is te vinden aan de Freericksplaats 9 in Rotterdam-Hillegersberg. Naast het grote assortiment, rei- nigt en repareert Derag ook Perzische tapijten. ROTTERDAM - Rotanhuis Oost is al 35 jaar de rotanspeci- alist van Rotterdam. Deze win- kel biedt het allernieuwste op het gebied van rotan, loom, bamboe en koloniaal. Door de persoonlijke benadering wor den al uw vragen en wensen op een eerlijke en vakkundige wij ze behandeld. Want vakman schap is bij Rotanhuis Oost nog altijd meesterschap. Het is er een oase van sfeer en gezelligheid en men kan er naar hartelust combineren voor wat betreft de kleuren van het meu- bel en de stoffering. Rotanhuis Oost is te vinden aan de Frits Ruysstraat 54 in Rotterdam. ROTTERDAM - Na bijna twintig jaar zijn er nog steeds Rotterdamse antiekliefhebbers die nog nooit van De Dubbele Deur Antiek heb ben gehoord. Er valt voor veel mensen dan ook nog heel wat te ontdekken. Het bedrijf is gevestigd in een fotogeniek hoekpand gele- gen in het Rotterdamse 'Tuindorp Vreewijk', een dorp in de stad. Zonder files bereikbaar en ook op zaterdag parkeert men probleem- loos voor de deur. De Dubbele Deur Antiek heeft een grote verscheidenheid aan antieke negentiende eeuwse meubelen in huis, met vooral veel 2-deurskas- ten in noten en mahonie. Zeer op- vallend is de enorme collectie schapenlederen meubelen. „Wij hebben hier 22 modellen staan", vertelt John van Hees. „Alleen al van het gezellige ronde Club-mo del 7 hebben wij verschillende uit- voeringen. Niet alleen de enorme keuze is voor onze klanten interes- sant, het is ook een bijzonder pro duct." De enthousiaste eigenaar vervolgt: „Deze stoelen worden namelijk volledig met de hand gemaakt. Het ongeschuurde schapenleder wordt handmatig gekleurd en met was af- gewerkt. Daardoor heeft elke stoel zijn eigen unieke karakter en cre- eer je een kleur alsof ze al honderd jaar oud is. Onze antieke meube len, die vaak veel ouder zijn dan honderd jaar, stralen diezelfde rus- tieke sfeer uit, gemaakt door am- bachtslieden om generaties lang praktisch en mooi te zijn." Ter il- lustratie toont John een prachtige schrijfdoos met geheime laden, een rolluikje, een schrijfklepje en een uittilbaar interieur. „Om mee te nemen op reis, de laptopcompu- ter uit de negentiende eeuw'lacht hij. De Dubbele Deur Antiek is een adres om te onthouden. SPIJKENISSE' - Meubelhome Spijkenisse biedt een compleet as sortiment aan van eiken meubelen, zowel in romantische als in moder- ne vorm. Daarnaast staan in de showroom aan het Kolkplein 11 tientallen schitterende leren en stoffen bankstellen opgesteld, die de moeite van het bezichtigen meer dan waard zijn. Omdat de maand oktober ook voor Meubelhome Spijkenisse een spe ciale maand is, komt deze zaak met een speciale aanbieding op de proppen. Een vitrinekast, uitge- voerd in blanke eiken en met alles erop en eraan, wordt in deze maand aangeboden voor de stunt- prijs van fl.998,-. De normale prijs, is fl. 1300,-. Chr. Huygensstraat 3 tel. 078 -674 30 00 Colonial e Corner "D<xowm>i j*> hm1 Stotft#! 7""" DOOR EIGEN IMPORT IS DE WINCKELAER ALTIJD DE VOORDELIGSTE! - Showrooms met airconditioning *D<kVUMWi (t/Mi WW1 Uniek in antiek- en geloogd grenen meubelen RiMi 15.000 m2 kompleet wonen onder 1 dak 200 gratis parkeerplaatsen eerlijk en volledig advies unieke collecties door rechtstreekse import altijd de voordeligste eigen meubeimakerij maatwerk mogelijk snelle levering gratis opslag voor latere levering mogelijk WOONMODE Chr. Huygensstraat 3 (ind. terr. naast Trendhopper) 3291 CN Strijen (Zuidholl. eilanden) tel. 078 - 674 30 00 fax 078 - 674 45 83 Antieke meubelen zijn, door het gebruik in vele tientallen jaren, niet mooi te noemen als ze bij de Winckelaer binnenkomen. Na ontdaan te zijn van de oude vertlagen, d.m.v. een loogbad, worden ze schoon gespoten en gedroogd. Daarna worden ze onder handen genomen In de eigen grote meubelwerkplaatsen, waar ambach telijke meubelmakers ze repareren. Door het antieke meubel at te werken met was is het klaar voor de tweede jeugd. Kijkt u gerust ook eens in de meubeimakerij van de Winckelaer. Voor eventuele technische vragen is er altijd wel een meubelmaker die even z'n beitel neerlegt. Nlets vermoedend wandelt u bij de Winckelaer naar boven en plotseling waant u zich op een Oosterse meubelbazar met gezellige winkeltjes. De trend van het moment. Door eigen import is de Winckelaer met z'n Colonial Corner trendsetter op het gebied van teakmeubelen. De oude koloniaie meubelen worden in eigen meubeimakerij gerestaureerd, terwijl nieuwe koloniaie meubelen veelal exclusiet door kleinschalige productie voor de Winckelaer gemaakt worden. 3291 CN Strijen (Zuidholl. eilanden) fax 078 - 674 45 83 uhrlcn in teak en Honker ho I - De Winckelaer pres®nteert: T NATUURLIJK WONEN Koloniaie meubelen in teak en donker hout Eettafel 'Bogor'. 150x90 cm. Uitgevoerd in vol teakhout. Van 995,- NU Eettafel 'Tillos' Gemaakt van oud Engels geloogd grenen hout. CCfl 160 x 90cm. 3Q2J1 Rieten stoel J t f Annei.es' Brede collectie riet en ROTAN f STOELEN. i Salontafel 'Tillos' 120 x 80 cm. i Incl. 2 laden. Oude 1-persoons- ledikanten. Antiek geloogd gre nen. NU vanaf Raketkast 'Discovery' Oud grenen kast met inschuifbare deuren in TVvak. NU Franse panelenkast. Antiek geloogd grenen. Vanaf Deze, van oorsprono KEUKENKASTEN, WERDEN ROND 1900 GEBRUIKT ALS BERGKAST VOOR SERVIES EN KEUKENGEREI. Computerbureau 'Menotti', J ft In loogwas 1 U of lak. NU I U DE GR00TSTE COLLECTIE COMPUTERMEUBELEN IN L00G< TEAK- EN KERSENKLEUR. Eettafel 'Merida' Mexicaans grenen. Computerkasten. f Gemaakt van oud geloogd grenen. In diverse ultvoerlngen. NU Computerbureau 'Rianne', in loogkleur. 128x143x85 cm Art. nr. 5427 Van 2700,- NU Mexicaanse klepsalontafel kist 'Forja'. Met zwaar ijzeren M I onderstel. Mm I1L 90 x 90 cm. M m Art. nr. 23738. Van 595- NU Strijen Is veel dichterbij dan u denkt: A Rotterdam De Winckelaer op 't industrie terrein in Strijen GEOPEND maandag 13.00 -17.30 uur dinsdag t/m donderdag 09.30 - 17.30 uur vrijdag 09.30 doorlopend tot 21.00 uur zaterdag 09.00 -17.00 uur Barendrecht Spijkenisse A Oud Beljerland Numansdorp m nuurxja umfj m -Moerdijk 1 - 18 km ten zulden van Rotterdam - 9 km ten westen van Dordrecht - 3 km ten noorden van Moerdijk A16 en A29 afslag VGravendeel Www Bij de Winckelaer vindt u een zeer uftgebreide collectie Mexicaanse meubelen. De Winckelaer vond in Mexico de ambachtslleden die oud en nieuw grenen verwerken tot unieke meubelstukken. Door het kleinschalige karakter is ieder meubelstuk anders van structuur. Kleine atwijkingen in de maatvoering zijn mogelijk. Omdat de Winckelaer zelf deze collectie importeert, vindt u bij ons de meest unieke modellen en de zwaarste kwal'rtelt tegen de laagste prijs. ZH u ook altijd boven achter de computer en de rest van de familie beneden? De Winckelaer en Colonial Corner hebben de oplossing in de vernieuwde Home-Office afdeling. Decoratieve en functionele computermeubelen in grenen, kersen, teak, vuren, eiken en mahonie uitvoerlng. Maatwerk is veelal mogelijk. Uniek in antiek- en geloogd grenen meubelen

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 22