HunterDouglas* MEDEWERK(ST)ER PERSONEEL ORGANISATIE ■■BMIIRHM Franchisenemers J T^ma\ V iaW G r k vraagt: Topmerken met kortingen tot 60% Designer truien voor meesterlijke prijzen DPD WITS Direct Parcel Distribution Nederiand B.V. (DPD) allround Onderhouds Timmerlieden Uitvoerder r zoekt voor haar hoofdkantoor in Rotterdam een LUXALON Koelewijn Partners Speciale partij truien geleverd! Er ligt vanaf dit weekend bij TK Max een speciale collectie gebreide truien op je te wachten. Verfijnd design uit de bekende dames- en herencollecties en met kortingen tot zelfs 60%. is een sterk groeiende organi satie die zich op Europees niveau bezig houdt met pak- ket-distributie. Met meer dan 400 depots in Europa en meer dan 250 miljoen pakketten per jaar, is Direct Parcel Distribution een toonaan gevend bedrijf binnen deze branche. Ter versterking van onze loodsorganisatie is DPD op zoek naar: Kijk op Internet www.dpd.de Medewerkers Transportafdeling Onze kandidaten zijn minstens 25 jaar en hebben een oplei- ding op minimaal MBO-niveau. Zij zijn verantwoordelijk voor alle bestel- en afhaalactiviteiten in een bepaald gebied en begeleiden de chauffeurs. Naast de bewaking van de kwaliteit van onze dienstverlening bent u ook kosten ver antwoordelijk. De werktijden wisselen tussen 7.00 uur en 19.00 uur. Leidinggevende loodsmedewerker Wij zijn op zoek naar een voorman (vervangende loodsma- nager). De beoogde kandidaat is minstens 25 jaar en heeft een afgeronde opleiding op LBO of MBO-niveau. Met een eigen verantwoordelijkheid gaat u leiding geven aan een aantal loodsmedewerkers. Gewerkt wordt in een tweeploe- gendienst (dag en avond). De geschikte kandidaat zal komen te werken in een jong en enthousiast team. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zullen in overeenstemming met ervaring en opleiding vast- gesteld worden. Uw readies zien wij graag binnen twee weken tegemoet. Indien u nog vragen heeft over bovenstaande functie, kunt u contact opnemen met mevrouw J. de Baan, telefoon 010- 4610308. Uw schrijven kunt u sturen naar: Bovendijk 192, 3045 PD ROTTERDAM, t.a.v. mevrouw J. de Baan, e-mail: jose.de.baan@skynet.be uitzendb-ureau Veilingmedewerkers Productiemedewerker metaal Magazijnkrachten Medewerker PZ Administratief medewerk(st)ers Verhuizers 25 VESTIGINGEN IN NEDERLAND Week 40 TOTAAL - TX04 WITS Groep is met 350 medewerkers een van de grootste organisaties in Nederiand op onderhouds- gebied. Het dienstenpakket bestaat uit bouwkundig onderhoud, staalconserve- ring, beton- en gevelreno- vatie en schilderwerk. Met de tien zelfstandig opere- rende vestigingen is de WITS Groep in staat om zowei grote landelijke pro- jecten als prpjecten op regionaal niveau uit te voeren. WITS heeft vestigingen in de volgende plaatsen: Almere, Amsterdam, Beilen, Den Bosch, Den Haag, Dokkum, Franeker, Groningen, Heerenveen, Leeuwarden, Rotterdam, Utrecht en Veendam. Vanwege sterke toename van de werkzaamheden zoekt WITS Van Loon Schilders in Rotterdam fulltime: en een met ervaring in bouwkundige onderhoudsprojecten. Wij zoeken enthousiaste en gemotiveerde medewerkers met minimaal 1 jaar werkervaring, een flexibele instel- ling en in het bezit van een rijbewijs (minimaal BE). Wij bieden een uitdagende baan in een team van collega's, waarin teamspirit, werklust en betrokkenheid sleutelbegrippen zijn. Stuur je sollicitatiebrief met CM binnen 10 dagen naar: WITS Van Loon Schilders B.V., t.a.v. de afde- ling Personeelszaken, Van Blommesteynstraat 33- 35, 3087 BX Rotterdam. Bellen met de heer J. Hart kan ook. Tel: (010) 429 25 88. bouwkundig onderhoud staalconservering GROEP gevelrenovatie De Schilders van Nederiand "Itf' die in nauwe samenwerking met een P&O adviseur een aantal units binnen onze organisatie administratief ondersteunt. Jouw dagelijkse werkzaamhe den bestaan uit het verzorgen van correspondentie, coordinatie van solli- citatieprocedures, actief werken met het personeelsinformatie systeem. Daarnaast ben je binnen onze afdeling het eerste aanspreekpunt voor de organisatie, coordineer je het inlenen van uitzendkrachten en lever je een pro-actieve bijdrage aan de verdere professionalisering van de afdeling P&O. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een service gerichte collega met MBO werk/denk niveau en ruime ervaring met Word en Excel. Spreken de werkzaamheden je aan en herken je jezelf in bovenstaand profiel, dan zien wij je reactie graag snel tegemoet. Voor vragen kun je contact opne- men met Mirjam Bikker (010 - 486 94 66). Wie zijn wij? Hunter Douglas is een internationale groep met hoofdkantoor in Rotterdam met: - Hfl. 2.7 miljard omzet - 140bedrijven - activiteiten in meer dan 80 landen - 14.000 medewerkers Hunter Douglas vervaardigt een uitgebreid programma van - Luxaflex® raambekledingproducten en - Luxalon® bouwproducten Onze stijl Hunter Douglas werkt als een gedecentraliseerde, internationaal gerichte groep van onafhankelijk opererende ondernemingen. Onze stijl is daarom ondernemend, flexibel, informeel en resultaat- gericht. Wij stimuleren initiatief en creativiteit. GeTnteresseerd? Reactie: Henk van Harten Hoofd Personeel Organisatie Hunter Douglas Europe B.V. Piekstraat 2 3071 EL Rotterdam Fax. 010-486 9319 Email: h.vanharten@hde.nl is een toonaangevend advies- bureau voor het ontwikkelen, opzetten, uitbouwen en onderhouden van franchise- organisaties. Onderdeel van onze activiteiten is de werving en selectie van franchisenemers. Wij zijn lid van de Nederlandse Franchise Vereniging. Koelewijn Partners bv Franchise Management Consultants Eemnesserweg 79 3743 AG Baarn T (035) 542 08 28 F (035) 541 86 04 www.koelewijn.nl info@koelewijn.nl Marskramer is een succesvolle winkelformule in huishoudelijke artikelen en speelgoed. Momenteel heeft Marskramer meer dan 190 vestigingen, verspreid over geheel Nederiand. Hierbij werkt Marskramer samen met zelfstandige ondernemers/franchisenemers. Samen met Marskramer is de franchisenemer in staat een aantrekkelijk rendement te behalen. Marskramer zoekt voor enkele bestaande vestigingen in Rotterdam (waaronder Groe- ne Hilledijk en Binnenhof) en Papendrecht die willen delen in het succes van Mars kramer. Marskramer vraagt ondernernersmenta- liteit, verkoopervaring in de detailhandel, een ondernemersdiploma en een eigen startkapitaal. Gei'nteresseerd? Bel naar Koelewijn Partners. Een uitgebreid informatiepakket ligt klaar! Buitenkansie! Noorder Arcade Noorderkade 130 Alkmaar De Grote Lijn (oude Termeulen-gebouw) Binnenwegplein/Lijnbaan Rotterdam Meer dan je verwacht, voor minder dan je dacht Wij kunnen tot onze spijt niet garanderen dat de afgebeelde artikelen verkrijgbaar zijn in elke vestiging. Door ons enorme assortiment en de hoge omzetsnelheid verandert het aanbod continu. Direct Parcel Distribution C0 Voor de veiling in Barendrecht, zoeken wij gemotiveerde aanpakkers voor langere tijd. Eisen: geen bezwaar hebben tegen wisselende diensten en zwaar sjouwwerk. Werkzaamheden: inpakken en verzend- klaar zetten van sinaasappels en citroe- nen.Bel Adi Rensch, 010-4326333. Voor een technisch bedrijf in Barendrecht zijn wij op zoek naar technische aanpak kers. Eisen: LTS-metaal-niveau en in bezit van eigen brommer of auto. Werkzaam heden: boren, zagen, ponsen, knippen van metaal en licht montagewerk. Bij goed functioneren, kans op een vast dienstverband. Bel Jantine van der Stel, 010-4326333. Voor een groot distributie-centrum in Geldermalsen zijn wij op zoek naar order- pickers. Spreekje goed Nederlands en wil je hard werken? Kom je inschrijven en je kunt morgen aan de slag! Bel Mirjam van der Schoor, 010-4663700. Voor een handelsonderneming in Schiedam zoeken we een vlotte MBO-er voor 20 uur in de week op de afdeling Personeelszaken. Je kunt zeer goed over- weg met Word en Excel, je bent accuraat en zelfstandig. Je bent flexibel inzetbaar qua werktijden. Lijkt dit je een leuke part- time uitdaging, bel dan Maria la Paglia, 010-4733533. Voor een aantal bedrijven in Rotterdam zijn wij op zoek naar administratief me dewerkers. Parttime of fulltime, er is voor iedereen wel een geschikte uitdaging te vinden. Ervaring en opleiding op MBO-ni veau en enige kennis van software is een must. Bel Margaret Cramers, 010- 4663700. Voor een verhuisbedrijf in Schiedam zijn we altijd op zoek naar stevige en repre- sentatieve jongens die een tijdelijke klus aan willen pakken. Enige ervaring met professioneel verhuizen is een pre. Bel Jos Zoetmulder, 010-4733533. Op deze vacatures kunnen zowei mannelijke als vrouwelijke kandidaten reageren. Voor meer informatie: Rotterdamsedijk 421 -A, Schiedam Tel: 010-4733533 Beijerlandselaan 104, Rotterdam Tel: 010-4326333 Zwart Janstraat 106-B, Rotterdam Tel: 010-4663700

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 12