I I Innovatie K! HYPOTHEEK- EN PENSIOENMANAGEMENT Gezond van binnenuit VLAARDINGEN ROTTERDAM ROTTERDAM Tegenwoordig lijkt het leven van een hond steeds meer op dat van zijn baas. Hij leeft in hetzelfde ritme, hij beweegt samen met zijn baas, hij rust tege- lijkertijd, hij speelt en sport samen met hem. Dit terwijl een hond andere behoeften heeft dan de mens en dus soms te weinig be weegt. Daarom is het belangrijk om goed na te denken over het levensritme en de voe- dingsbehoeften van onze hond. Het leefpatroon gaat zelfs zover dat de hond soms dezelfde dingen eet als zijn baas. In dit laatste schuilt ech- ter een risico. Dat de hond lek- ker mee-eet lijkt gemakkelijk, maar is niet altijd even gezond. Zo komt hij namelijk van alles tekort, net als de mens als deze niet goed op zijn voeding let. Want we weten allemaal hoe belangrijk een gezond en uitgebalan- ceerd dieet is voor ons welzijn. Daarom is het ook belangrijk om te letten op de specifieke voedingsbehoeften van ons trouwste huisdier, die wezen- lijk verschillen van die van zijn baas. Met de komst van com plete hondenvoeding, zoals droge brokken en diners, die alle noodzakelijke voedings- stoffen in de juiste verhoudin- gen bevatten, is het met de pot mee-eten ook niet meer nodig. Nieuwe ontwikkeling Een nieuwe ontwikkeling op het gebied van hondenvoeding vormt het gebruik van ingre- dienten die het inwendige milieu in het maag-darmkanaal positief bei'nvloeden. Omdat ze een gunstig effect hebben op de gezondheid en het welzijn van de hond noemt men deze voeding ook prebiotische voe ding. Een goed voorbeeld van een dergelijke voeding is Bonzo Digestion-!-. Bonzo brokken en diner zijn nu verrijkt met cicho- rei, een natuurlijk ingredient met de bovenstaande eigen- schappen. Met het vernieuwde Bonzo Digestion-f- assortiment krijgt de hond een complete, voedzame en smaakvolle maal- tijd, die de spijsvertering dag in dag uit optimaliseert. Gunstige uitwerking Waarom heeft cichorei zo'n gunstige uitwerking op de hond? Het darmkanaal wordt van nature bewoond door tal- loze soorten bacterien. Deze bevinden zich voornamelijk in de dikke darm, het laatste gedeelte van het darmkanaal. Gestimuleerd door bepaalde stoffen in cichorei kunnen micro-organismen als bifido- bacterien samen met de uitgebalanceerde voe- dingsstoffen in Bonzo Digestion+ positieve effecten bewerkstelli- gen, zoals het onder- drukken van ziektever- wekkers en het stimule- ren van de immuunfuctie. Tevens helpen ze de spijs vertering te verbeteren, de opname van essentiele voedingsstoffen te laten toenemen en kunnen ze zelfs het aanmaken van vita- mines bevorderen. Niet f zomaar een toevoeging aan de voeding, maar echt een innovatie op het gebied van hondenvoeding. Wetenschappelijk bewezen Dierenartsen en voedingsdes- kundigen van het Bonzo Voe- dingscentrum hebben aange- toond dat cichorei helpt bij het in evenwicht brengen van de darmflora van de hond. Het is bewezen dat het aantal bifido bacteria verhonderdvoudigt in een periode van slechts 30 dagen. Door de hond regelmatig te voeden met Digestion+ blijft de spijsvertering optimaal. Dit helpt de gezond heid van de hond van binnenuit op peil te houden, en een heel leven lang gezond en fit te blijven. Voor elke levensfase De Bonzo Digestion+ producten zijn 100% compleet en uitgeba- lanceerd. Ze bevatten f alle voedingsbestand- delen die onmisbaar zijn voor het welzijn van uw hond: eiwit- ten, koolhydraten, vet- ten, vitamines en mineralen. Al deze stoffen zijn in de juis te balans in deze producten verwerkt. Bovendien zijn de verschillende producten aan- gepast aan de behoeften van de hond, die wisselen al naar gelang zijn leeftijd. De opgroeiende pup bijvoor- beeld, die speelt en rent, heeft hele andere behoeften dan een volwassen hond. Ook de oudere hond heeft aangepaste voedingsbehoef ten. Vandaar de keuze uit ver schillende producten, zoals Puppy&Junior en Senior naast Diner Totaal en Krokante Menubrokken. Voor elke levens fase is er de optimale voeding voor een gezond en fit leven. Cichorei (Cichorum Intybus) is het ingredient dat karak- teristiek is voor het Bonzo Digestion+ programma. Het is een plant, waarvan som- mige soorten zelfs door de mens als groenten worden gegeten. Van andere soor ten wordt weer surrogaat- koffie gemaakt. Cichorei- koffie staat erom bekend dat het de spijsvertering bevordert. De wortels van de cichoreiplant zijn name lijk bijzonder rijk aan inu- line, een natuurlijke vezel die helpt de darmflora in evenwicht te brengen. De cichoreiwortel wordt eerst gewassen, in stukjes gesne- den en aan de lucht ge- droogd voordat het aan het Bonzo Digestion+ recept wordt toegevoegd. Deze toevoeging is een innovatie die door het Bonzo Voedingscentrum weten schappelijk is onderzocht. Het onderzoek toont aan dat cichorei de groei van nuttige darmbacterien, zoals bifidobacterien stimu- leert. Het staat vast dat na slechts 30 dagen de Bonzo Digestion+ producten te hebben gebruikt, de con centrate van bifidobacte rien is verhonderdvoudigd. Hierdoor zijn de darmen beter in staat essentiele voe dingsstoffen op te nemen en blijft de hond gezond van binnenuit. Sorgeloos Hypotheek- en Pensioenmanagement adviseert niet in standaard opiossingen maar ontwerpt creatieve hypotheekoplossingen waarbij u maximaal profiteer! van fiscaie privileges en aantrekkelijke rente-arrangementen. Alle ruimte voor uw wensen, ideeen en toekomstplannen Persoonlijke advisering, ook nadat de zaak is geregeld Verrassende financiele arrangementen door het combineren van hypotheek, pensioen, spaar- en vermogensplanning Onafhankelijk en maatschappij-ongebonden Speciale rente-arrangementen voor bestaande- of nieuwbouwwoningen Unieke KoopBudget-methode, waarmee vooraf wordt berekend tot hoever u kunt gaan Professioneel en planmatig naar financiele onafhankelijkheid Sorgeloos gaat gewoon een stuk VERDER DAN U DENKT Heeft u koopplannen, wilt u pensioenzekerheid of wilt u dat de condities van uw huidige hypotheek worden aangescherpt? Neem dan vandaag nog contact op met een van de hieronder genoemde Sorgeloos vestigingen. Scheuller en Sorgeloos Schiedamseweg 10 3134 BJ Vlaardingen Tel.: 010 - 234 20 43 Fax:010-234 35 70 SnoeckVanBeek en Sorgeloos Mariniersweg 397 3011 NM Rotterdam Tel.: 010-280 27 77 Fax:010 - 413 66 45 Sorgeloos Support Office Frobenstraat 19a 3045 RD Rotterdam Tel.: 010-285 60 67 Fax:010 - 285 60 65 Technisch/ Commercieel Binnendienstmedewerk(st)er Servicemonteur Tel.: 010 - 488 58 99 IvLUCKNER Fax: 010 - 462 42 23 packaging machinery De absolute doorbraak in hondenvoer Een nieuwe ontwikkeling op het gebied van hondenvoer vormt de toevoeging van ingredienten (zoals cichorei) die het inwen dige milieu in het maag-darmkanaal posi tief beinvloeden. Voor elke levensfase is er nu de optimale voeding voor een gezond en fit ieven. 1 000.000 x 100 Voor begin van de test Na 30 dagen consumptie Waar uw naam niet verandert in een polisnummer "l"4 O O Sorgeloos Sorgeloos is gevestigd in Alphen aid Rijn, Barendrecht, Berkel en Rodenrijs, Breda/Zundert, Capelle aid IJssel, Den Haag, Numansdorp, Oud-Beijerland, Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen en Wijk bij Duurstede. Bel voor adressen: 010 - 285 60 67. "A Als u voor deze functie in aanmerking wilt komen, dan kunt u binnen 14 dagen uw schriftelijke reactie richten aan: lockner Hansel Tevopharm B.V. is een internationaal opererende producent, actief op het gebied van handling- -en verpakkingsmachines voor de voedingsmiddelen- industrie. Wegens uitbreiding van de organisatie zoeken wij enthousiaste nieuwe medewerkers die zich uitstekend thuis voelen op een niet-alledaagse werkplek. Het betreft hier de volgende functies: Voor onze afdeling Spare Parts zoeken wij per direct een: Functie: U bent werkzaam in een stimulerende en dynamische werkomgeving, waar teamwork, verantwoordelijkheid, veel afwisseling in uw werk en een grote mate van zelfstandigheid centraal staan. Uw afdeling Spare Parts verzorgt wereldwijd revisies en het ombouwen en leveren van reservedelen voor de Tevopharm verpakkingslijnen en onderhoudt dus ook de contacten met klanten en agenten. Na een gedegen interne praktische en theoretische opleiding houdt u zich bezig met de verwerving, verwerking en begeleiding van opdrachten. Daarom zoeken wij een medewerker die wil investeren in zichzelf en in Klockner Hansel Tevopharm, met de volgende profielschets. Uw profiel: Service- en klantgerichte instelling Opleidingsniveau: MBO Wtb/Elektro, evt. aangevuld met commerciele ervaring Bij voorkeur enkele jaren ervaring met montagewerkzaamheden U kunt constructietekeningen lezen U hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings- vaardigheid in het Engels, Duits en Nederlands U hebt ervaring met het werken onder Windows NT en met o.a. Word '97 Ter versterking van onze groeiende organisatie zoeken wij ook een: Functie: U zult na een gedegen interne werkperiode van ±1 jaar in staat dienen te zijn om wereldwijd onze verpakkingsmachines te installeren en te servicen. Vanzelfsprekend zult u tijdens de inwerkperiode alle benodigde middelen en ondersteuning krijgen om dit doel te bereiken. Uw profiel: Service- en klantgerichte instelling Opleidingsniveau: MTS/HTS E U bent praktisch ingesteld en hebt aantoonbare interesse in de mechanica U bent bereid veel te reizen U beschikt over kennis van de Engelse en Duitse taal U hebt goede contactuele eigenschappen Zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling Klockner Hansel Tevopharm B.V. t.a.v. Dhr. Fer Kesteloo Postbus 35 3100 AA Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 4