van Waning Dijkhuis Opleidingen I I J r L L I en vaKmanscna Ruwbouw- en afbouwtimmerlieden gevraagd MBO'ers met karakter inter Ph arm zoekt... MEDEWERK(ST)ER ADMINISTRATE MEDEWERK(ST)ER LOONADMINISTRATIE ASSISTENT- ACCOUNTANT HAVEN ZIEKENHUIS Woonbegeleider m/v Secretariaats- medewerker m/v 4. Apothekersassistent/ verkooptelefonist m/v gpn HlftilF Voor diverse Iidbedrijven in de regio Rotterdam hebben wij vacatures voor: Week 41 TOTAAL - "K06 Bottled Watercoolers Sun Spring Watercoolers is op het gebied van watercoolers en puur helder drinkwater al ruirh lOjaar een toonaangevend jong en dynamisch bedrijf. Wegens de enormegroei van ons bedrijf, zijn wij op zoek naar een: Servicemedewerkster m/v Sun Spring Warercooiers werkt volgens tie HACCP normering. D.w.z. dat wij volgens de strengste hygiSnische eisen te werk gaan. Als servicemedewerkster ben je verantwoordelijk voor het in stand houden van de hygienische kwaliteit van onze producten. Dageiijks bezoek je onze klanten om het onderhoud en de schoonmaak van hun watercoolers te verzorgen. Ben jij jong (leeftijd rot 30 jaar), enthousiast, fiexibel en in het bezit van rijbewijs B? Vind jij het leuk en uitdagend om met een jong team te werken? Schrijf ons dan snel! Daarnaast zoeken wij met spoed een: Chauffeur in bezit van rijbewijs BC Wij zoeken een jonge (ieefrijd tot 30 jaar), enthousiaste en represenratieve persoon, met ruime ervaring op de weg. Heb je inccresse in ASn van beide functies, stuur dan zo snel mogelijk een sollicitatiebrief, voorzien van je CV naar; Sun Spring Watercoolers, t.a.v. Richard Kroon, Alumimumstraat 16B, 3067 GS Rotterdam -in *v* voor bouwprojecten in regio Rotterdam Reacties en informatie: Koninklijke Aannemingmaatschappij Van Waning bv De heer A. Wolst Postbus 5088,2900 EB Capelle a/d IJssel,Tel. 010-458 59 77 Voor een opleiding en een baan met perspectief Assurantiekantoren en verzekeraars in jouw regio hebben een probleem! Ze hebben een toe- nemend aantal klanten in een boeiende markt die steeds groter wordt. Mooi, zou je denken, maar steeds vaker kunnen ze geen deskundige buitendienstmedewerkers vinden om de klant van een goed ad vies te voorzien. Ook is er een groot tekort aan binnendienstmedewerkers die alles in goede "administratieve" banen leiden. Dijkhuis Opleidingen zoekt daarom gemotiveerde mensen op MBO-niveau die een baan zoeken met perspectief. Een baan die je verzekert van een goede toekomst. Dat je het vak nog niet beheerst begrijpen we, dat leren wij je! Wij zoeken alleen de ideale: Assurantiemedewerkers-in-spe Op 29 november beginnen we met een opleiding van circa 11 maanden in Rotterdam. In deze periode spijkeren we eerst je theoretische kennis bij en werken we aan je algemene, sociale, computer en commerciele vaardigheden. Daarna ga je in een stage alle kennis in de praktijk brengen. Natuurlijk kan je met deze opleidingen landelijk erkende certificaten en diploma's behalen. Als je de opleiding met succes doorloopt, en dat lukt je met de bruisende no-nonsense begeleiding, krijg je van ons een: Baangarantie! De garantie dat je een dienstverband krijgt aangeboden bij een assurantiekantoor of verzeke- raar. Wat verwachten wij? Als je werkloos werkzoekend bent met minimaal MBO-werk- en denkniveau dan kun je al reageren. Ben je daarnaast mobiel, representatief, fiexibel ten aanzien van werktijden en een doorzetter dan is dat mooi meegenomen. Het is wel belangrijk dat je al enige tijd enig type uitkering (in welke vorm dan ook) ontvangt en woonachtig bent in Rotterdam of omgeving. In dat geval is de opleiding helemaal: Gratis! Lijkt het je wat om met ons een nieuwe weg in te slaan? Stuur dan een briefje met een uitge- breid C.V. naar Dijkhuis Opleidingen. Bellen met projectmanager Debby Heltzel mag natuurlijk ook: telefoonnummer 038-452.81.47. Als je graag wilt dat wij contact met je opnemen, stuur dan onderstaande bon in naar hetzelfde adres. Reageren kan tot en met 1 november. Mocht deze opleiding niet zijn wat je zoekt, maar ben je gei'nteresseerd in ande- re opleidingen, neem dan ook contact met ons op! -frs O Ja, ik ben gei'nteresseerd in de opleiding tot assurantiemedewerker in Rotterdam en de baangarantie die er aan vast zit. Neem snel contact met mij op om mij er meer over te vertel- len! Naam:(M/V) Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoonnummer: Stuur deze bon zonder postzegel in een gesloten enveloppe naar Dijkhuis Opleidingen, Antwoordnummer 3095,8000 WB Zwolle. lende type or de selectle va het presentatteboek t.b.v. commercials, reclame modefotogcafie, tot figuranten bij) m m pi mensen; dus fort, lang, dik of §j Wij vragen geen inschrijfge! Dus bet voor een afspraakf Tel. 010-4X13000 CMaandag t/m zoni I .At* 7.00 tot 2S.00 uur) Weena 88/3015 CH Rotterdam *Vanuit Centraal Station (links); 5 mln. lopen richttnjfHofpletn rotonde; 19 stage Weenaflat-Kantoor (zie groot Heineken-reclame bovenop hetgebouw); am tegenover Hilton/Shell. Mini afd. begeleid zelfstandig wonen 30 uur voor 20 uur over 5 dagen De wereld thuis in t Havenziekenhuis Solliciteer bij 400bazentegehiL Bel (026) 355 03 51 voor algemene informatie over Werk Vakmanschap. TIG Lasser/Plaatwerkers Draaier/Freezer CNC Procesoperators, Zaltbommel Monteurs woning-ventilatiesystemen, werkgebied Rotterdam e.o. Leerling Monteur Laagspanningsnetten (MLN), werkend leren Assistent Monteur Distributie Gas (AMDG), werkend leren Sinih tm KONINKLIJKE AANNEMINGMAATSCHAPPIJ accountants en belastingadviseurs Volte is een middelgrote organisatie van accountants, belastingadviseurs en automatiseringsadviseurs. Volte heeft vestigingen in Rotterdam, Midden-Holland en Utrecht met een personeelsbestand van circa 80 over- wegend jonge mensen. Trefwoorden voor de bedrijfscui- tuurzijn kwatiteitsgericht, open, enthousiast en humor. Voor onze vestiging in Rotterdam zijn wij op zoek naar een: (fulltime) De werkzaamheden Na een inwerkperiode houd je je voornamelijk bezig met het bijwerken van de diverse interne administraties inclusief het verzorgen van de declaraties. Daarnaast behoren voorbereidende werkzaamheden ten behoeve van de rapportage tot de werkzaamheden. Onze wensen Je hebt 2 jaar relevante ervaring opgedaan in een soort- gelijke functie en je bent in het bezit van MEAO/-MBA- of vergelijkbaar diploma. (fulltime of parttime) De werkzaamheden Na een inwerkperiode houd je je voornamelijk bezig met het (op kantoor) zelfstandig verzorgen van loonadminis- traties van onze clienten in diverse bedrijfstakken. Daarnaast verzorg je een aantal financiele administraties van diverse clienten. Onze wensen Je hebt relevante ervaring opgedaan op een administra te- of accountantskantoor. Je bent bekend met het wer ken met een salarispakket (bijvoorbeeld Exact). (fulltime of parttime) De werkzaamheden Je zult voornamelijk worden belast met het onder bege leiding van ervaren collega's samenstellen van jaarreke- ningen, verzorgen van tussentijdse rapportages en fis- cale aangiften. Onze wensen Je bent in het bezit van MBA (en studerend voor SPD) en hebt minimaal 2 jaar ervaring op een AA-afdeling. Neem contact op met Volte Ben je gei'nteresseerd? Stuur dan binnen 14 dagen een bondige brief met c.v. aan Volte accountants en belas tingadviseurs, postbus 4155, 3006 AD Rotterdam. Heb je nog vragen, bel dan: (010) 2884949. Contactperso- nen: Administratie: mw. F. van Velzen, Loonadministratie Assistent: de heer A.H.J. Mooijman. 4° 281E Het Havenziekenhuis is het kleinste algemene ziekenhuis in Rotterdam en tevens het grootste havenziekenhuis ter wereld. Dat contrast zorgt voor een even intieme en collegiale werksfeer als internationale allure. Dat laatste wordt nog eens versterkt door de specialisatie in tropische ziekten. Ruim 700 collega's, waaronder zo'n 40 specialisten, zetten zich in voor vernieuwing, kwaliteit en patientgerichtheid. De afdeling Technische Dienst verzorgt werkzaamheden op het gebied van installatie, controle, onderhoud en reparatie. Uw toekomstige collega's zijn op zoek naar een enthousiaste: ELEKTROMONTEUR (36 UUR) M/V U gaat zich bezighouden met de elektrische en regeltechnische installaties. U bent in het bezit van het diploma LTS-elektrotechniek C en diploma V.E.V.-MSI. Daarnaast bent u vertrouwd met gebouwenbeheersystemen. In verband met bereikbaarheidsdiensten bent u woonachtig in de omgeving van het ziekenhuis. MEDISCH ELEKTRONICUS (36 UUR) M/V U verricht alle voorkomende werkzaamheden aan medische apparatuur alsmede elektronisch installatiewerk (PZI, BMC en telefooncentrale). U beschikt minimaal over het diploma MTS-elektronica. U woont in de omgeving van het ziekenhuis in verband met bereikbaarheidsdiensten. WIJ BIEDEN Een collegiale werksfeer in een wereldziekenhuis en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De salariering is conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. INTERESSE? Voor meer informatie neemt u contact op met de heer E. Schoenmakers, medewerker bedrijfsbureau, telefoon 010 - 4043835. Graag uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeel Organisatie, Haringvliet 2, 3011 TD Rotterdam. 'orruox* is een landelijk opererende farmaceutische groothandel. Voor de afdeling Verkoop Binnendienst van de vestiging Rotterdam zoeken wij een enthousiaste voor 36 uur per week. Functie-inhoud Het profiel Interesse? Informatie Hoofdtaak is het opnemen van orders en het verstrekken van informatie aan onze apotheek- en artsenrelaties. Ben je gediplomeerd apothekers- assistent(e), heb je goede communicatieve vaardigheden, een clientgerichte instelling en kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking? Dan ben jij degene die wij zoeken! Zin in een nieuwe uitdaging? Stuur je reactie binnen 10 dagen naar: Interpharm BV, dhr. J. Mathot, Postbus 11269, 3004 EG Rotterdam. Wil je iets meer weten voordat je reageert? Bel gerust met dhr. J. Mathot, hoofd verkoop binnendienst, tel.: (010)4467711. Tz Tevens gevraagd: kapsters/visagisten/fotocaaf SSMMh* Stichting R'go staat met 150 medewerkers voor 'de Rotterdamse aaoak bij elke handicap'. Voor mensen met een handicap en hun omgeving R'go een breed georienteerde, effectieve en invloedrijke dienstverlemgs- en ondersteuningsorganisatie. Keuzevrijheid varyndividuen en het rent op een onafhankelijk leven, volgens eigen inzichten, normen en waaron staat voorop. Wij zijn op zoek naar nieuwe enthousiaste collega's die ok voor deze maniervan werken willen kiezen. Taken begeleiden van mensen met een lichte verstandelijke handicap die zelfstandig wonen; het samen met de client opstellen van een begeleidingsplan; verzorgen van praktijkgerichte training, ondersteuning en advisering op het gebied van zelfstandig wonen. Functie-profiel een relevante opleiding op MBO-niveau; affiniteit met de doelgroep; zelfstandig kunnen werken; ervaring met het opstellen en werken met begeleidingsplannen; rapportage-vaardigheden en ervaring met WP. Taken bewerken en verwerken van correspondentie; registratie van clientgegevens; het aanleggen en bijhouden van dossiers; het bijhouden van het archief; het telefonisch te woord staan van en het geven vp inlichtingen aan clienten. Functie-profiel ervaring met secretariaatswerkzaamheden; een goede type-vaardigheid; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings- vaardigheid in de Nederlandse taal; ervaring met WP8 voor Windows en databasebestanen; zowel in teamverband ais zelfstandig kunnen werke. Arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO Welzijn. Aanstelling voor 1 jaar, met uitzicht op een vast dienstver band. Sollicitatie Richt uw sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae voor 22 oktober 1999 aan Stichting R'go, mevroiv E.M.J, van den Berg, afd. P&O op onderstaand adres. Meer informatie over R'go vindt u op onze websit. Stichting R'go Postbus 21217 3001 AE Rotterdam www.stichting-rgo.nl Werk 8i Vakmanschap is een snelgroeiend samenwerkingsverband van meer dan 400 industriele bedrijven. Gemotiveerde vakmensen en vakmensen in opleiding komen bij Werk Vakmanschap in dienst. Zij krijgen een meerjarige arbeidsovereenkomst met uitstekende voorwaarden (schoiing en opleiding, pensioen- en spaarloon- regelingen, etc) en gaan werken bij een of meerdere iidbedrijven. Bijna altijd leidtdittot een dienst verband bij een van hen. Een arbeidsovereenkomst bij Werk Vakmanschap is de ideale opstap naar zekerheid in de techniek. Havenziekenhuis, Haringvliet 2,3011 TD Rotterdam. Het seriematig produceren van vloeistoftanks van dun RVS plaatmateria;; TIG-lassen niveau 2 of hoger/tekening kunnen lezen. SOM-CNC Draaien/Frezen of MTS-Verspanende Technieken; Enige jaren ervaring is een pre, maar jonge schoolverlaters worden ool uitgenodigd. Vapro B/MTS-procestechniek of studerend hiervoor; Bereidheid om te verhuizen, goede verhuiskostenregeling. Renovatie en onderhoud van ventilatiesystemen.Ervaring en/of opleiding in de elektrotechniek is een pre. Heb je twee rechterhanden kun je goed met mensen omgaan en heb je interesse in een afwisse- lende baan, reageer dan. Voor ons lidbedrijf ENECO zoeken wij: Via een leer-werktraject ga je de opleiding volgen voor diverse laag- spanningskabelnetten, zoals het maken van verbindingsmoffen, aftak- moffen en eindafsluitingen; Het monteren van aansluitkasten en aansluiten van kWh-meters; VBO/MAVO diploma Via een leer-werktraject ga je de opleiding volgen voor de aanleg en fct onderhoud van hoofd- en dienstleidingen voor het transport van gas; VBO/MAVO diploma. Wij nodigen iedereen met een technische achtergrond uit om een afspraak te maken voor een orienterend gesprek. Uw schriftelijke en/of telefonische reactie kunt u richten aan mevr. E. Havelac of dhr. M. Demirel Werk Vakmanschap, Merwedestraat 62, 33 13 CS Dordrecht, tel.: (078) 631 29 29 of (010) 212 28 22.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 18