svoering H R O H0GESCH00LR0TTERDAM, GEEF JE STUDIE EEN EIGEN GEZICHT Voor onze filialen in Dordrecht, Oud-Beijerland, Ridderkerk en Zwijndrecht zoeken wij een: Filiaalleider m/v Vervangend Filiaalleider m/v Verkoop* medewerk(st)er Na 100.000 liter melk weten wij er nog iets moois van te maken exact personeelsintermediair ALDI commercieel talent met karakter Sint Franciscus Gasthuis J Jij bepaalt hoe ver we gaan. plezier in je leven, plezier in je werk. uitzenden, detacheren, werving en selectie Regelmatig hebben wij vacatures voor: verpleegkundigen (m/v) verpleegkundigen in opleiding (m/v) radiodiagnostisch laboranten (m/v) doktersassistenten (m/v) apothekersassistenten (m/v) automatiseringsmedewerkers (m/v) Sollicitatie 1 MARKT Tot uw taken behoren met name de leiding over personeel en de personeelsplanning, de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciele opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pre. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u het vermogen heeft met mensen om te kunnen gaan, dan bent u voor deze positie geschikt. 0m uw taken goed te beheersen, bereiden wij u intensief voor op uw inzet als filiaalleider. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op het bereikte prestatieniveau. Wij verwachten naast leidinggevende verantwoordelijk heid en persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. In het geval van vervanging, behoren tot uw taken het inzetten van personeel, de goederenstroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciele opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pre. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u verantwoording kunt nemen, dan bent u voor deze positie geschikt. Wij bieden flexibele werktijden welke in overleg kunnen worden vastgesteld. Een planmatige en gedegen inwerkperiode is voor ons vanzelfsprekend. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Promotie tot filiaalleider behoort tot de mogelijkheden. Wij verwachten naast persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. Wij bieden: afwisselende en verantwoordelijke werkzaamheden in teamverband; - flexibele werktijden van 2 tot 5 dagen per week; - een goede werksfeer; - groeikansen tot vervangend filiaalleider of filiaalleider; - een gedegen en planmatige inwerkperiode. Gei'nteresseerden die geen opleiding in de detailhandel hebben genoten of die langere tijd niet hebben deelgenomen aan het arbeidsproces, worden uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren; - uitstekend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een prestatie-premie. Wij verwachten: - klantvriendelijk optreden; - een verzorgd en net uiterlijk; - bereidheid verantwoordelijkheid te nemen. Uw sollicitatie met CV en diploma's, stuurt u naar: ALDI Roosendaal B.V. T.a.v. Dhr. W.JJ. van Gool, Postbus 1850,4700 BW Roosendaal Melkkoeien worden gehouden voor de productie van melk en zuivel. Na het verminderen van de melkgift worden deze gezonde dieren gebruikt voor de productie van natuurlijk rundvlees. Goedegebuur Vlees Rotterdam heeft zich de afgelopen tien jaar gespecialiseerd in de verwerking van rundvlees van alleen dit vee en is binnen haar specialisme een van de marktleiders in Europa. Ruim 140 medewerkers zorgen dagelijks voor hoogwaardige tailor-made producten voor retail, catering en vleeswarenindustrie van Finland tot Portugal. Onze doelstelling voor de komende jaren is het verhogen van de toegevoegde waarde door uitbreiding van het assortiment (consumentenproducten) en uitdieping van de bestaande markten. Voor directe uitbreiding van ons verkoopteam zijn wij op zoek naar Om honderden tonnen vlees te verkopen, hoef je geen 'stager' te zijn, belangrijk is een 'aangeboren' gevoel voor commercie, spreekvaardig- heid in minimaal 4 moderne talen, HBO-werk- en denkniveau en dat je woonachtig bent in de Randstad. Een jaar werkervaring in bijvoorbeeld een vergelijkbare branche (AGF/Vis/Pluimvlees) is meegenomen. Onze verkoop is een spel zonder grenzen. Na een ruime inwerkperiode word je verantwoordelijk voor de telefonische verkoop aan een of meerdere landen in Europa. Daarnaast bezoek je klanten en beurzen en ben je binnen jouw gebied voortdurend op zoek naar nieuwe relaties. Wij bieden jou een afwisselende baan met doorgroeimogelijkheden bin nen een dynamisch internationaal bedrijf, met een typisch Rotterdamse no-nonsense mental iteit. Spreekt het bovenstaande je aan, schrijf direct naar Goedegebuur Vlees Rotterdam, Groothandelsmarkt 201, 3044 HH Rotterdam, t.a.v. dhr. Marcel van der Vlag. Voor meer informatie belt u dhr. Ben van Wijngaarden op telefoonnummer 010-2452600 of zend een e-mail: Goedegebuur.vlees@wxs. 1* KPN levert klanten oplossingen op alle gebieden van tele- en datacommunicatie. We innoveren voortdurend en beschikken over de nieuwste technieken voor mobiele en satellietcommuni- catie en communicatie via het vaste netwerk. Het is onze ambitie voorop te blijven lopen. Dat betekent volop uitdagingen voor jonge HBO'ers met een financiele achtergrond en al dan niet een paar jaar ervaring. Want jij bepaalt hoe ver we gaan. KPN is sterk in bewe- ging. De concurrentie wordt steeds groter. Daardoor moeten we steeds slimmer met onze mid- delen omgaan. We staan genoteerd aan de beurzen van Amsterdam, Frankfurt, Londen en New York en de aandeelhou- ders kijken kritisch over onze schouders mee. En dan is er ook nog de regelgever die bepaalde grenzen stelt. Als financiele HBO'er sta je dicht bij de business en biedt de complexiteit van de financiele organisatie van KPN je vele mogelijkheden. Zo kun je bijvoorbeeld als senior medewerker administratie de finan ciele systemen en pro- cessen zo inrichten dat er goede managementinfor- matie beschikbaar is. Ook kun je beginnen als junior controller. Je bewaakt dan de voortgang, beoordeelt marketingplannen en geeft hierover des- kundige adviezen. Je werkt altijd samen met mensen uit andere disciplines en je werk heeft direct invloed op de bedrijfsvoering. Als financieel specialist kun je bijvoorbeeld analyseren hoe KPN door kostprijsbeheersing en efficiency-operaties de concurrentie de baas kan blijven. En dat zijn nog maar een paar voorbeelden van wat je als financiele HBO'er (met bijvoorbeeld HEAO-BE) bij ons kunt doen. Er zijn startmogelijkheden in de Randstad, maar ook elders in het land. Als je na een paar jaar het vak grondig hebt leren kennen, zijn er volop doorgroei- mogelijkheden, bijvoorbeeld in treasury, risk management, control, cash en credit management en accountancy. KPN biedt je volop opleidingsmogelijkheden om je persoonlijk en professioneel te ontwikkelen. Want bij ons bepaal je je carriere zelf. En 6en ding is zeker: kies je voor KPN, dan kies je ervoor om voorop te lopen in je vakgebied. Wil je de wervingsbrochure aanvragen of meer weten over mogelijke startfuncties, bel dan Linda Mandemakers (070) 343 50 43. Of e-mail: carriere@kpn.com Internet: www.carriere.kpn.com Wil je meteen solliciteren, stuur dan een brief met c.v. naar KPN, HBO werving en selectie, Postbus 30000, 2500 GA Den Haag. Adviseurs Een solide financiele organisatie in Rotterdam is op zoek naar een kandidaat die niet van rust houdt en graag aan de bal wil zijn. Werkzaamheden: Als financieel adviseur is het je taak om de klan ten een goed advies te geven en een passend financieel product te verkopen. Dat kan een pensioen zijn, maar ook een spaarvorm of een hypotheek. Je verschaft de klanten een eerlijk en degelijk financieel advies, na een grondige analyse van wensen en mogelijk heden. Profiel: Je bent een teamplayer, een initiatiefnemer maar zeker geen mooiprater. Je hebt veel energie en je wilt werken in een solide organisatie. Je bent een persoonlijkheid die openstaat voor signalen van buitenaf en je weet die direct te vertalen in slagvaar- dig handelen. Je opleiding is op MBO niveau en je hebt enige jaren commerciele werkervaring. Laat je informeren over deze mooie baan waar begeleiding vanzelfsprekend is! Bel ons op 010 - 414 13 11 of mail rotterdam@exactpi.nl New Business Consultant Voor een financieel-administratief specialist. Een hectische baan voor een pro-actieve commerciele persoonlijkheid. Werkzaamheden: Je bent verant- woordelijk voor de uitbouw van het klantenbestand. De uitbouw wordt bewerkstelligd door het intensief bewerken van de markt door middel van persoonlijke, telefonische en schriftelijke con- tacten met potentiele klanten. De hoofdactiviteiten van de organi satie liggen op het gebied van detachering van financieel-admi- nistratieve specialisten. Profiel: Je hebt een opleiding op HBO niveau bij voorkeur in een financiele richting. Commerciele werkervaring is een must. Deze baan biedt naast uitstekende sala- riering een commerciele uitda- ging in een kleine en dynamische organisatie. Ben je een represen- tatieve, communicatief vaardige kandidaat met ondernemers capaciteiten? Neem dan contact met ons op: 010 - 414 13 11 of mail rotterdam@exactpi.nl Consultant Voor een juridisch adviesbureau. Een uitdagende functie voor een kandidaat die van puzzelen houdt. Werkzaamheden: Afhankelijk van je interesses op juridisch gebied ben je verantwoordelijk voor het uitdiepen van juridische vraagstukken. Daarnaast maak je analyses voor opdrachtgevers teneinde een advies op maat te kunnen geven. Onderzoek, analy ses, conclusies en aanbevelingen zijn je hoofdtaken. Profiel: Je hebt een universitaire Rechten studie of HEAO- MER opleiding gevolgd. Je bent een representatieve, communicatief en organisatorisch sterke per soonlijkheid. Je bent in staat je volledig te verdiepen in ingewik- kelde vraagstukken zonder de hoofdlijnen uit het oog te verlie- zen. Is dit jouw profiel en ben je op zoek naar een dynamische baan met veel zelfstandigheid en verantwoordelijkheid? Bel ons dan op 010 - 414 13 11 of mail rotterdam@exactpi.nl. Uiteraard is het salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Rotterdam, Meent 114 T 010 414 1311 Delft, Hippolytusbuurt 24 T 015 219 0500 Den Haag, IMoordeinde 75 T 070 362 4736 Kon. Julianaplein 30/15 (Babylon) T 070 347 4141 Rijswijk, Haagweg 116 T 070 306 2333 Zoetermeer, Oostwaarts 3e T 079 341 7281 Leiden, Prinsessekade 2a T 071 514 2020 Haarlem, Kruisstraat 14 T 023 531 5215 Hoofddorp, Concourslaan 47a T 023 555 4400 Sint Franciscus Gasthuis Al ruim een eeuw neemt het Sint Franciscus Gasthuis een belangrijke en gewaardeerde plaats in op de kaart van Rotterdam. Een algemeen gedeelde zorgvisie en respect voor elkaar en elkaars deskundigheid zorgen ervoor dat we ons credo 'zorgzaam en gastvrij* kunnen waar- maken. En die zorgzaamheid en gastvrijheid bewaren we niet alleen voor de patienten maar ook voor onze medewerkers. I Het primaire werkgebied van het Sint Franciscus Gasthuis strekt zich uit over Rotterdam Noord en de gemeenten Bleiswijk, Bergschenhoek en Berkel en Rodenrijs. Jaarlijks komen er ongeveer 250.000 patienten naar ons ziekenhuis voor een polikliniekbezoek en worden er meer dan 17.000 patienten in de kliniek opgenomen. Met de ruim 1500 medewerkers en 600 bedden behoren wij tot 66n van de grootste algemene ziekenhuizen in de regio Rotterdam. Voor acht medische specialismen verzorgen wij de opleiding tot medisch specialist en wij wer ken mee aan de opleiding van huisartsen, basisartsen en verloskundigen. Verder hebben wij oplei- dingsplaatsen voor onder andere verpleegkundigen, radiodiagnostisch laboranten, operatie-assi- stenten, anesthesie-assistenten en doktersassistenten. Interesse? Inlichtingen over deze functies kunt u inwinnen bij: Pierre Pijpers en Aris-Jan Hofker, personeelsfunctionarissen, tel. nr. 010-461 60 60. Zij informeren u graag over uw mogelijkheden in het Sint Franciscus Gasthuis. U kunt uw sollicitatie richten aan de stafafdeling P&O van het Sint Franciscus Gasthuis, postbus 10900, 3004 BA Rotterdam.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 17