aejong™ OOGARTSPRAKTIJK 010-4 81 41 11 Epicor Woonplus Schiedam biedt 9 nieuwe collega's een schitterende baan! 6 MANPOWER accountemps - AmeWes Geen lange wachttijden KPMG Interkader Ttoc MIJN MODE KOOP IK BIJ ANNELIES DE JONG PATRiA D.C. Berkel Groep OPTICIEN Of LEERLING OPTICIEN (m/v) FORKLIFTS Op zoek naar een nieuwe uitdaging? ONDERDELEN MEDEWERKER Voor onze vestiging Syntec Rotterdam zoeken wij op korte termijn Commerciele medewerkers binnendienst m/v Je bent het telefonische aanspreekpunt voor afnemers, leveranciers en buitendienst- medewerkers. Je hebt een handelsgeest, werkt zelfstandig en durft initiatieven te nemen. Wij zoeken enthousiaste mensen die accuraat kunnen werken. Het is een voordeel als je al wat weet van onze producten, maar je krijgt een opleiding in onze vestiging. Je werkt samen in een leuk team en er zijn voldoende doorgroei mogelijkheden. Wil je meer weten? Bel dan Syntec Rotterdam en vraag naar dhr. W. van Gils, telefoon: 010-4153200. Een brief schrijven is niet nodig, we kunnen met- een een afspraak maken. VANAF HEDEN INSCHRIJVING NIEUWE PATIENTEN EEN BANENMARKT OP ZATERDAG 23 OKTOBER 1999 Wij zoeken voor detachering bij onze klanten in met name de regio's Rotterdam en Den Haaa gedreven financieel en administratief geschoolde mensen, niveau MBA t/m H0FAM+, met enige jaren relevante werkervaring. U kunt uw brief met uitgebreid C.V. voorzien van beschikbaarheidsdatum per omgaande opsturen naar Postbus 2080 -1200 CB Hilversum t.a.v. Mr Desiree Bloemenkamp-Lapre en/of Drs Arno Schaap Groog de advertentiecode RD004 vermelden Faxen kanook: 035-623 1709 Email: interkader@kpmg.nl Voor informatie kunt u bellen: 0800-023 1212 Components B.V. is een leverancier van electronica componenten op de wereldmarkt. Voor ons kleine en jonge team zoeken wij per direct: ASSISTENT-INKOPER m/v leeftijd 23-30 jaar Voor deze functie vragen wij: klantgericht denken goede beheersingvan de Duitse en Engelse taal spontaan en positieve instelling flexibel en stress-bestendig bij voorkeur commerciele opleiding (MBO-niveau) U kunt uw schriftelijke reactie sturen t.a.v.: H. Brokling Olivier van Noortlaan 110-118 3133 AT Vlaardingen ACCDUNTEMPS GELDDFT IN: DE MENS ALS KAPITAAL VEIOR DNDERNEMEND NEDERLAND Wij bieden: 2 medewerkers financieel beleid medewerker informatisering coordinator facility medewerker facilitaire diensten medewerker automatisering bouwkundig medewerker medewerker klantenservice/ reparatieverzoeken medewerker verhuur/incasso Week 42 T0TAAL-TX17 "U kent dat wel, modezaak in en uit en niet kunnen slagen. Tot een vriendin mij adviseerde bij Annelies de Jong te gaan kijken. Wat een keus in jacks, pakjes, jassen en vlotte combinatie-mode. En alles past even perfect. Je wordt er heel leuk geholpen en krijgt er een lekker kopje koffie. Ik heb mijn modehuis gevonden". maten 36 t/m 58, speciale korte-taiile maten 17 t/m 25 Net even anders... Molenvliet 121-123, Rotterdam-Lombardijen, tel. (010) 419 30 57 Straatweg 41 -43, Rotterdam-Hillegersberg, tel. (010) 422 19 43 maartdag en koopavond gesloten Patria Europe is een oruierdeel van een van de grootste indus tries concerns in Zuid-Oost-Azie met een distributienetwerk in Duitsland, Nederland, Belgie, Frankrijk en Engeland. Onze producten kenmerken zich door een zeer gunstige prijs- kwaliteits verhouding waarbij met name de factor kwaliteit en aftersales service een belangrijke rol spelen. Voor onze vestiging in Rotterdam zijn wij op zoek naar een: Functie-inhoud: bijhouden van magazijnvoorraden zelfstandig samenstellen van bestellingen selecteren en onderhandelen van en met leveranciers Wat wij vragen: enige ervaring met motorvoertuigentechniek (heftrucks) enige ervaring met onderdelendistributie en/of magazijnbeheer enige kennis van de Engelse taal geen 9 tot 5 inentaliteit iemand die bereid is de handen uit de mouwen te steken leeftijd tot ca. 25 jaar Ons aanbod Een afwisselende baan in een dynamische en collegiale omge- ving met ruime groeimogelijkheden, een prima salaris en uitste- kende arbeidsvoorwaarden. Indien wij hiermee uw interesse gewekt hebben, neem dan tele- fonisch contact op met dhr. S. Phoa onder tel. 010-4263334 of stuur binnen 14 dagen uw sollicitatiebrief met CV naar: Patria Europe, attn. dhr. S. Phoa, Van Deventerstraat 33, 3029 AW Rotterdam Syntec is een toonaange- uende en uooruitstre- uende technische groothandel uoor pro/essionele afnemers in de bouw en industrie. Het assortiment is breed met specialismen in hang- en sluitwerfe, bouiubeslag, beuestigingsmiddelen, gereedschappen en machines. groothandel voor bouw en industrie Wij doen meer 00MED/Sf. Voor ziekenfonds- en particulier verzekei tlen CBR-keuringen Omac is een onderdeel van Optiek Artistiek 3.V. Organiseert samen met de De D.C. Berkel Groep is met zo'n 100 perso- neelsleden werkzaam in diverse vestigingen in Spijkenisse, Hellevoetsluis, Rozenburg en Vierpolders. We zoeken kandidaten voor de volgende functies: Medewerkers Servicestations Lease Adviseurs Telefoniste/ AHminist.ratief medewerker Autoverkopers (le) Automonteurs Geinteresseerden kunnen een kijkje nemen op de desbetreffende afdeling en indien je profiel aansluit bij een van de functies, is het mogelijk direct een sollicitatiegesprek te voeren met iemand van D.C. Berkel. Heb je interesse in een van de bovenstaande functies kom dan langs op de banenmarkt op zaterdag 23 oktober 1999 op de vestigingen van D.C. Berkel aan de Maaswijkweg 1, 3, 5 en 7 te Spijkenisse tussen 10 uur en 14 uur. Wil je nu al informatie, dan kun je nu alvast contact opnemen met Erik Oorebeek, tel. 0181-692111. Optiek Nu is een snel groeiend optiekbedrijf, met een modieus karakter. Kwaliteit, vakmanschap, service en persoonlijke aandacht vinden we erg belangrijk. Wij zijn op zoek naar een die enthousiast, klantgericht en flexibel werkt en denkt. Wij bieden een leuke afwisselende baan in een klein en jong team. Voor informatie of solli- citatie kun je overdag bellen naar: (0182) 51 81 00, of stuur een schriftelijke sollicitatie Optiek Nu T.a.v. Rob van Waart Lange Tiendeweg 9 2801 KDGouda Accountemps is mondiaal het grootste gespeciaiiseerde uitzendbureau voor financieel, administratief en boek- houdkundig personeel. Als vakbe- kwame boekhouder, medewerker debiteuren- en crediteurenadmini- stratie, medewerker backoffice, con troller of hoofd fmanciCIe admint- stratle vind je via ons een ttjdelijke aanstelling op maat. Op basis van professionele gedrevenheid en eerlijk- heid zorgen wij voor een werkgever die perfect bij jou past! Dat maakt een snelle en probieemloze integratie in je nieuwe werkomgeving mogelijk. Wij houden bij elke opdracht rekening met de wensen en capaciteiten van beide parrijea. Op Accountemps kun je rekenen. Bel ons, wij maken graag een afspraak! ACCOUNTEMPS NEDERLAND Part of the proup Sobm Half International toe Kantoor Amsterdam: De Geelvinck, Singel 540, 1017 AZ Amsterdam, tel. (020) 420 32 30, fax (020) 623 06 20 e-mail: amsterdam@accountemps.nl Kantoor Rotterdam: Blakeburg, Blaak 22,3011 TA Rotterdam, tel.(010) 280 15 70, fax (010) 280 15 71 e-mail: rotterdam#accountemps.iil DAAR KUNT U OP REKENEN Woonplus Schiedam is met 130 medewerkers en ruim 15000 verhuureenheden een van de grotere woningcorporaties in het Rijnmondgebied. Woonplus is in juni van dit jaar ontstaan uit fusie tussen twee corporaties. Onze ambities zijn hoog voor onze dienstverlening en de woning- markt. Vele verbeteringen staan op stapel. Bij Woonplus draait alles om goede woondien- sten, innovatie en daadkracht. Onze marktgerichte organisatie willen wij aanvullen met negen enthousiaste medewerkers. Heb jij een klantgerichte instelling, toon je graag initiatief en wil je verantwoordelijkheid en plezier in het werk kunnen combineren, dan voel je je vast thuis in onze organisatie. Onze werksfeer is zakelijk, professioneel en toch informeel. Spreekt een van de onderstaande vacatures je aan, reageer dan snel: Zelfstandige en uitdagende functies, waarin je de ruimte hebt om initiatieven te nemen en je te ontwikkelen. We hebben een 36-urige werk- week. De CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties is van toepassing. Onze primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer uitstekend te noemen. Gei'nteresseerde kandidaten kunnen hun curriculum vitae met een begeleidende brief sturen naar Woonplus Schiedam, t.a.v. mevrouw J.W. van Randeraat, Postbus 25, 3100 AA Schiedam, E-mail: ara@woonplus.nl Je werkt voor de afdeling Planning Control, die zich bezig houdt met zaken als ad- viseren, begroten, administra- tieve organisatie, het opzetten van een management control- system (balanced scorecard) en interne controle, audits, treasu ry en de cijfermatige analyse van investeringsbeslissingen. Je maakt deel uit van een team van 5 medewerkers en kunt in principe belast worden met al deze taken, De praktijk is echter dat er een verdeling van de werkzaamheden plaatsvindt die afhankelijk is van ervaring en belangstelling van de team- leden. Voor deze functie zoeken wij twee medewerkers, waarvan een zeer ervaren en een starter. Wij vragen een opleiding op HBO-niveau. Voor informatie over deze functies kun je terecht bij de heerM.W. Hesse Iman, manager Planning Control, telefoon 010 - 204 07 60. In deze functie houd je je bezig met de informatiseringstaak bij de afdeling Planning Control. We hebben het hier over een nieuwe functie, die van de grond af aan opgebouwd moet worden. Het is aan jou om hier- aan invulling te geven. Je begint met het samenstellen en uitvoeren van het informati- seringsplan, ontwikkelt en implementeert informatievraag- stukken. Voor het jaar 2000 staat de inrichting en implemen- tatie van een datawarehouse op het prograrrima. Het is de bedoeling om de informatie beschikbaar te gaan stellen via een Executive Information System (EIS) en een Report Generator. Voor deze functie vragen wij een ervaren en voortvarende informatiseerderop HBO-niveau. Voor informatie over deze functie kun je terecht bij de heerM. W. Hesse Iman, manager Planning Control, telefoon 010 - 204 07 60. Voor 32 uur per week Je werkt voor de afdeling Bedrijfsbeheer. Een afdeling waarbinnen verschillende disciplines zijn ondergebracht en die een ondersteunende en ontwikkelende functie binnen Woonplus heeft. Als coordinator facility ben je belast met de zorg voor de (optimalisering van) de interne dienstverlening. Je geeft dage- lijks leidingaan de product- groepen Facilitaire Diensten en Automatisering. Je draagt o.a. zorg voor postregistratie, archivering en tetefonische bereikbaarheid. De afdeling is bezig met het invoeren van een elektronisch systeem voor postregistratie en met de digitalisering van het archief. Je verzorgt de algehele coordi- natie t.a.v. de automatisering en adviseert de directie in automatiseringsaangelegen- heden. Voor deze functie vragen wij iemand met een ruime ervaring op gebied van facility en automatisering. je opleiding ligt op MB0+ of kort HBO-niveau. Voor informatie over deze functie kun je je wenden tot de heerC.A. van Mansum, manager Bedrijfsbeheer, telefoon 010 - 204 07 45. Voor 20 uur per week De medewerker facilitaire diensten werkt binnen de af deling Bedrijfsbeheer in een team dat uit 6 personen bestaat. Facilitaire diensten houdt zich bezig met postregistratie, archivering en inkoop van kan- toorartikelen. De werkzaam heden worden in onderling overleg over de teamleden verdeeld. Je zorgt voor de registratie en distributie van de inkomende en uitgaande post. Verder houd je het archief op orde. Momenteel zijn wij bezig met het invoeren van een elektro nisch postregistratiesysteem en met de digitalisering van het archief. Bij deze processen word je nauw betrokken. Voor deze functie vragen wij een opleiding op HAVO/kort MBO-niveau. Voor informatie over deze functie kun je je wenden tot de heerC.A. van Mansum, manager Bedrijfsbeheer, telefoon 010 - 204 07 45. Automatisering is onder gebracht bij Bedrijfsbeheer. Dit is de facilitaire afdeling, die voor de totale organisatie werkt. Het team bestaat uit 3 full timers van wie de werkzaamhe den nauw op elkaar aansluiten. De medewerker automatisering houdt zich bezig met de (mede) ontwikkeling en implementatie van een integraal automatise- ringsplan. )e vertaalt de moge- 1 lijkhedenvan IT naar concrete toepassingen binnen de organi satie. Met behulp van Visual Basic leg je koppelingen tussen de programma's. Verder beheer je het Unix-platform waarop onze primaire proces sen draaien, het NT-platform en diverse database systemen. Je bent contactpersoon voor de gebruikers. Voor deze functie heb je een IT-opleiding op MBO+/HBO- niveau. Je hebt kennis van databasestructuren w.o. Informix, Access, Paradox, SQL-server en van de beheersystemen Unix, Windows 95/98. Je bent bekend met beheertools voor het NT-netwerk zoals Arcserve, Mcafee, BackOffice Pro, SMS. Verder vragen wij kennis van Office 97, Visual Basic 6.0 en vba. Voor informatie over deze functie kun je je wenden tot mevrouw T. Diepstraten, telefoon 010 - 204 07 51, ofde heerC.A. van Mansum, manager Bedrijfsbeheer, telefoon 010 - 204 07 45. Je gaat werken voor Vastgoed, een nieuwe afdeling die staat voor dynamisch vastgoed- beheer. Deze benaderingvan ons bezit gebeurt vanuit drie invalshoeken, strategisch voorraadbeleid, projectmanage- ment en techniek. De vacature is bij Techniek. Techniek is ondergebracht bij de afdeling Technische Zaken. Het team van TZ richt zich op taken als planmatig onderhoud, het onderhouden van een woning- cartotheek en het geven van bouwkundige en installatie- technische adviezen. In de functie van bouwkundig medewerker ben je verantwoor- delijk voor de voorbereiding van de (meerjaren)onderhouds- begroting en de uitvoering ervan. Je beoordeelt complexen op grond van noodzakelijke planmatige ingrepen, waarbij je rekening houdt met de uitkom- sten van het reeds genoemde strategisch voorraadbeleid. Je maakt bestekken, besteedt het werk aan, verzorgt de plan ning en houdt toezicht op het werk. )e informeert bewoners en collega's van de frontoffice over de (voorgenomen) werk zaamheden. Voor deze functie vragen wij, naast een ruime ervaring, een bouwkundige opleiding op MBO+/HBO-niveau. Voor informatie over deze functie kun je je wenden tot de heer W. de Reuver, manager Vastgoed, telefoon 010 - 247 58 66. De klanten van Woonplus moeten goed en snel geholpen worden. Het team van klanten service is dan 00k een centraal punt in onze organisatie. Het verzorgt het inkomend telefoonverkeer en receptie, beantwoordt vragen en behan- delt reparatieverzoeken van "klanten. In deze functie registreer je met name de telefonische en schriftelijke reparatieverzoeken van onze klanten. Een deel van deze verzoeken handel je aan de hand van instructies via de aannemer zelf af. De overige verzoeken geef je door aan de medewerker technisch beheer voor wie je 00k afspraken maakt. Verder zorg je voor de administratieve afhandeling van de reparatieverzoeken. Voor deze functie vragen wij een opleiding op HAVO/kort MBO-niveau. Voor informatie over deze functie kun je je wenden tot mevrouw P. Kempers, coordinator Klantenservice, telefoon 010 - 204 07 31. Het verhuren en beheren van woningen en overige objecten is ondergebracht in 3 units. Binnen deze units werken mede werkers vanuit verschillende diciplines aan deze kerntaken. Een van hen is de medewerker verhuur/incasso. In deze functie houd je je in eerste instantie bezig met het innen van huur, stook- en servicekosten. Je bent in staat om het gehele incassoproces indusief de automatische gegevensverwerking zelfstan dig uit te voeren. Maar je doet nog meer. Zo bied je o.a. woningen aan, sluit je huurcontractengeef je informatie over woningen en regelingen op het gebied van huisvesting. Je hebt een opleiding op HAVO/kort MBO-niveau. Voor informatie over deze functie kun je je wenden tot deheerj.C. van Bel, Unitmanager Stad, telefoon 010 - 247 58 65 H

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 32