ven alles sanoFi~synthelabo senna X" ii^EL Ell LE( OSCATIWEVO (m/v) Bemiddelaars DI5CK HAVEN ZIEKENHUIS Assistente Personeelszaken Administratief Medewerker m/v Medewerker Economisch Administratieve Dienst (m/v) Laboratorium medewerker Start Delfshavense instelling voor sociaal cultureel werk en kinderopvang de Kuyper CHEF COMMERCIELE ZAKEN (m/v) M/V Koninklijke De Kuyper is een gerenommeerde producent van jenevers, likeuren en advocaat. De producten van De Kuyper worden geproduceerd in fiaar vestigingen te Schiedam en Middelharnis en in ruim 80 landen verkocht. De Kuyper voert een sterk merkenbeleid en kenmerkt zich als een organisatie met korte communicatielijnen, kwaliteitsbewustzijn en is internationaal georienteerd. Op de afdeling Economisch Administratieve Dienst (EAD) van de vestiging Schiedam zoeken wij op korte termijn een enthousiaste De EAD is verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling van alle verkooporders, de financiele administratie en de receptie/telefoon- centrale. Functie-omschrijving: De nadruk van de werkzaamheden zal liggen op het gebied van het op juiste wijze administreren en registreren van financiele gegevens. Functie-eisen: In het bezit zijn van het diploma MBA. Moet zelfstandig en nauwgezet kunnen werken. Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. Ervaring met spreadsheetprogramma's (Quattro Pro) en tekstverwerkingsprogramma's (WordPerfect) strekt tot aanbeveling. Moet de bereidheid hebben om aanvullende opleidingen te volgen. Voor verdere informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opne- men met de heer W.F. van Bokkem, Hoofd Economisch Administratieve Dienst, tel. 010 - 4279700. Stuur uw sollicitatie naar Koninklijke De Kuyper B.V., Afdeling Personeels zaken, t.a.v. de heer C.B. de Munnik, Postbus 62, 3100 AB Schiedam. Werkt zeker JULLHI 37,5 uur per week INHOUDELIJK MEDEWERK(ST)ER PEUTERSPEELZALEN WERKKRING De wereld thuis in t Havenziekenhuis Week 42 T0TAAL-TX16 Mient 3 - 7 en 22a, 2903 LC Capelle aan den IJssel IJssel en Lek is een veelzijdig bedrijf met ruim 600 medewerkers, dat voor een viertal gemeenten de Wet Sociale Werkvoorziening uitvoert. Het bedrijf kenmerkt zich door een grote variatie aan vakdisciplines, welke in vijf organisatorische een- heden zijn ondergebracht: Een industrieel bedrijf; Een grafisch bedrijf; Een cultuurtechnisch bedrijf; Een schoonmaakbedrijf; Een dienstverlenend bedrijf voor externe detacheringen. Een viertal stafafdelingen staat de directie en de bedrijfsonderdelen bij in de bedrijfsvoering, te weten: Financieel-Economische Zaken en Automatiserering; Personeelszaken; Algemene en Bestuurszaken; Bureau Commercieie Zaken. Op het Bureau Commercieie Zaken komt binnenkort de functie vacant van: Wij zoeken een kandidaat die kan functioneren op HBO-niveau en die voldoende koopmansgeest heeft om geschikt werk te acquireren voor een aantal pro- ductieafdelingen in uiteenlopende branches. De chef commercieie zaken ressorteert onder de directeur en geeft leiding aan een commercieel mede- werker buitendienst en een administratief medewerker. De chef commercieie zaken voert regelmatig overleg met de directeur, de bedrijfsleiders en productieleiders van de diverse bedrijfsonderdelen. Hij/zij zal aan de hand van dit overleg een commercieel plan opstellen om geschikt werk te acquireren voor de productieafdelingen. Van belang Is daarbij een goede analyse ie kunrien maken van markt- en productiemogelijkheden. De chef commercieie zaken voert onderhandelingen met opdrachtgevers, onderneemt promotieactiviteiten, bemiddelt tussen productiebedrijven en opdrachtgevers. Verder wordt verwacht dat de chef commercials zaken op een inspirerende wijze zijn/haar medewerkers kan stimuleren. Wanneer u denkt de geschikte man of vrouw te zijn voor deze functie wordt u uitgenodigd te solliciteren. Informatie kunt u inwinnen bij en sollicitaties kunt u richten aan de directeur van IJssel en Lek, de heer H. Staring, (010) 264 17 00, Postbus 492, 2900 AL Capelle aan den IJssel. fulltime (38 uur) De afdeling De afdeling personeelszaken bestaat uit een medewerkster Personeelszaken, met name verantwoordelijk voor de (salaris)administratie; een Assistente Personeelszaken, met name verantwoordelijk voor de secretariele ondersteu- ning; een directeur Personeelszaken en drie telefonistes/receptionistes. De afdeling is verantwoordelijk voor het personeelswerk en de personeels- administratie. Functie inhoud secretariele ondersteuning Directeur Personeelszaken voor een groot deel zelfstandig afhandelen correspondence personeelszaken coordinate werving en selectie nieuwe medewerkers en uitzendkrachten coordinate training en opleidingen coordinate introductie nieuwe medewerkers bijhouden en opstellen van PZ procedures bijhouden van personeelsdossiers informeren van medewerkers over interne personeelsvoorzieningen bijhouden personeelsgids back up pdrsoneelsadministratie (salarisadministratie; personeelsmanagementsysteem etc.) back up telefooncentrale (af en toe) Functie profiel minimaal VWO Schoevers uitstekende beheersing, zowel mondeling als schriftelijk, van het Nederlands en Engels bij voorkeur enkele jaren ervaring als directiesecretaresse of assistente P&O manager ervaring met Windows 95, Word en Excel in staat medewerkers klantvriendelijk te helpen representatief, flexibel, stressbestendig in staat het werk met intelligence en analytisch vermogen aan te pakken fulltime (38 uur) De afdeling De afdeling Finance Admin;stration Logistics bestaat uit 19 medewerkers en verzorgt de financiele administrate, inkoop, IT, logistiek en onderhoud. De administratief medewerker verzorgt samen met een collega en het hoofd administrate de financiele administrate. Functie inhoud verzorgen van de crediteuren administrate Verzorgen van de rapportage aan het hoofdkantoor in Frankrijk Verlenen van assistente aan het hoofd van de administrate Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid tot doorgroei naar Assistent Controller Functie profiel minimaal MBA bij voorkeur enige ervaring in voornoemde werkzaamheden goede beheersing van Engels kennis van Word en Exel zelfstandig; serVicegericht communicatief vaardig Vriendelijk verzoeken wij uw sollicitatie en curriculum vitae binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie onder vermelding van de vacature aan ons toe te zenden. De sollicitatie kunt u richten aan Sanofi-Synthelabo B.V., t.a.v. de heer Drs. R.A. van der Mije, Postbus 97, 3140 AB Maassluis Op 18 mei jl. is de fusie tussen Sanofi en Synthelabo van start gegaan. De nieuwe groep - genaamd Sanofi-Synthelabo - is een Frans bedrijf met 33.000 mensen in dienst. Sanofi-Synthelabo is in meer dan 100 landen actief en is met een omzet van ongeveer 13 miljard gulden het zesde farmaceutisch bedrijf in Europa. De belangrijkste indicates waarop wij actief zijn betreffen genees- middelen op het gebied van hart- en vaatziekten, neurologische en psychiatrische stoornissen, kanker en interne geneeskunde. Onze Research and Development organisatie met bijna 5.000 mede werkers met 15 onderzoekscentra in 6 landen speelt een toon- aangevende rol binnen de voor noemde segmenten. De belangrijkste activiteiten in Nederland zijn de reserarch, registratie, marketing en distributie van op recept verkrijgbare genees- middelen. In Nederland zijn bij Sanofi-Synthelabo meer dan 140 medewerkers werkzaam. Een groot milieulaboratorium gevestigd in Hoogvliet is op zoek naar een laboratorium medewerker. Je taken bestaan uit extractiewerkzaamheden, de besturing van analyses en verdere voorkomendc laboratoriumwerkzaamheden. Voor deze functie ben je in het bezit van een (K)MLO-diploma, of je hebt een mavo- of havo-diploma met scheikunde in je vakkenpakket. Het betreft een fulltime functie met kans op een vast dienstverband. Informatie bij Machteld de Wolde, (010) 472 08 00, Start Uitzendbureau, Stelle 24, Hoogvliet. Ktjk voor meer vacatures op onze internetsite: www.start.nl. KLOIET is een onderhoud schilders- bedrijf dat volgens VCA" en ISO 9002 normen is gecertificeerd. Met circa 100 medewerkers zijn wij een modern georganiseerd professioneel bedrijf, werk zaam in de randstad. Onze bedrijven verzorgen het totaalonderhoud aan onroerende goederen en zijn daarnaast werkzaam in de industrie. Wij zoeken ter versterking van ons team een: Taakomschrijving: - zelfstandig Offertes Schrijven - CAlculeren - Technische Jnspecties uitvoeren - samenstellen van WErkVOorbereidingen Functie-eisen: - bouwkundigeopleiding Mbo-/Hbo-niveau - schildersopleiding op Mbo-/Hbo-niveau - kennis van Nederlandse taal in woord en geschrift Ervaring met diverse computerprogramma's strekt tot aanbeveling Uw sollicitatie kunt u binnen 2 weken na datum van deze advertentie vergezeld van een curriculum vitae richten aan: Schildersbedrijf Kloet Vlaardingen B.V. T.a.v. de directie Postbus 368 3130 AJ Vlaardingen Het bedrijf Werkkring detacheert en bemiddelt personeel. Onze specialiteit is de reintegrate van werkzoekenden op de arbeidsmarkt. Voor dit complexe werkt wordt gebruik gemaakt van verschillende instrumenten (testen, assessments trainingen) en subsidies (onder andere de WIW en de REA). De combinatie van klantgerichte coaching en resultaatgerichte bemiddeling is onze kracht. Voor ons kantoor in Zwijndrecht zoeken wij enthousiaste De functie: Scherp analyseren van belemmeringen en capaciteiten Ontwikkelen van een ambitieus en realistisch trajectplan Plannen en coachen tijdens het traject Acquisitie van banen Uitzenden of bemiddelen Profiel van de kandidaat: HBO-niveau Analytisch vermogen, goede sociale vaardigheden Ervaring in bemiddeling of uitzending Flexibel en resultaatgericht Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden perspectief voor de toekomst en een prettige werksfeer. Nadere informatie is verkrijgbaar bij Ron Genneken, telefoon 078 - 6206880. Sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: Sagenn, t.a.v. R. Genneken, Postbus 539,3330 AM Zwijndrecht. E-mail: genneken@sagenn.nl M« Stichting DISCK is een welzijnsorganisatie voor sociaal cultureel werk en kinderopvang in de Deelgemeente Delfshaven te Rotterdam. DISCK, unit Spanesse unit Schiehaven zoeken ieder per direct een 1. Bij Spanesse voor 22 uur per week (op termijnn wellicht 28 uur). 2. Bij Schiehaven voor 9,6 uur. Het gaat om twee afzonderlijke functies. De medewerker komt te werken in het kader van Operatie SpeelGoed (OSG). Onder OSG vallen peuterspeelgroepen en diverse projecten m.b.t. ouderondersteuning en samenwerking met basis- scholen. De inhoudelijk medewerk(st)er werkt onder verantwoor- delijkheid van de afdelingscoordinator Kinderopvang. Belangrijkste taken: ontwikkelen, implementeren en vastleggen van activiteiten gericht op toeleiding naar peuterspeelzalen, ouderondersteuning en samenwerking met basisscholen; leidinggeven aan assistenten ouderbetrokkenheid; bijdrage leveren aan (een deel van) het werkplan en de begroting. Functie-eisen: relevante HBO-opleiding; vermogen om medewerkers aan/bij te sturen en te enthousiasmeren ervaring in en visie op ouderondersteuning; contactueel sterk, enthousiast, creatief, doortastend maar ook geduldig. Salariering: CAO-Welzijn functiecode C2, salarisschaal 18-30. Sollicitatiebrieven en CV voor 3 november 1999 sturen naar: 1. Stichting DISCK, unit Spanesse, t.a.v. Cora van Berendonk, postbus 6463, 3002 AL Rotterdam. 2. Stichting DISC, unit Schiehaven, t.a.v. Letty Stel, Postbus 63002, 3002 JA Rotterdam. Telefonische informatie voor Spanesse (1) bij Cora van Berendonk op dinsdag 19 oktober van 13.00 - 16.00 uur, tel.; 010 - 415 79 05. Telefonische informatie voor Schiehaven (2) bij Letty Stel, tel.: 010 -476 65 22. Het Havenziekenhuis is het kleinste algemene ziekenhuis in Rotterdam maar tevens het grootste havenziekenhuis ter wereid. Dat contrast zorgt voor een even intieme en collegiate werksfeer als Internationale allure. Dat laatste wordt nog eens versterkt door de specialisatie in tropische ziekten. Ruim 700 coiiega's, waaronder zo'n 40 specialisten, zetten zich in voor vernieuwing, kwaliteit en patientgerichtheid. Hou jij van vaart in je werk? Voor onze polikliniek Longziekten zijn wij name- lijk op zoek naar een enthousiaste: DOKTERS-ASSISTENT M/V FULLTIME/PARTTIME Spreekt diversiteit je aan? Dan vind je in deze functie genoeg uitdagingen. Zoals adminstratieve werkzaamheden ter ondersteuning van het spreekuur. Of het verrichten van longfunctie en allergologisch onderzoek. En niet te vergeten het assisteren bij andere medische verrichtingen. Je bezit het diploma dokters- assistent en hebt affiniteit met het specialisme Longziekten. Ervaring met het werken op een polikliniek strekt tot de aanbeveling. Je salaris valt onder de CAO voor het ziekenhuiswezen FWC 35. Het is zelfs mogelijk om deze functie als duo- baan te vervullen. Voor onze polikliniek Cardiologie zijn wij op zoek naar een: MEDISCH SECRETARESSE/TYPISTE M/V (MINIMAAL 24 UUR) Ben je er voor de afdeling, maar bovendien voor de patienten? Dan biedt deze functie veel perspectief. Je verzorgt het afdelingsarchief, maar informeert bijvoorbeeld ook de patienten. Je maakt onderzoekskamers gereed en verzorgt alle administratieve en secretariele werkzaamheden. Een diploma medische terminologie en een goede typevaardigheid zijn een must. Je beloning vind je terug In de CAO voor het Ziekenhuiswezen FWC 25. INTERESSE? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de afdeling Personeel en Organisatie, telefoon 010-4043385. Craag je schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de afdeling Personeel en Organisatie, Haringvliet 2,3011TD Rotterdam. ANNO 1 G 9 S KONINKLIJKE DISTILLATE UR8 Werkkring is een rei'ntegratiebedrijf dat werkt voor gemeenten, uitkeringsinstanties en bedrijven. Momenteel werken 10 professionals bij ons. Nogditjaarverwachten we een fusie met een gelijksoortig bedrijf in de regio. Havenziekenhuis, Haringvliet 2,3011 TD Rotterdam. 4" 28 E

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 36