Vi7Werk vraagt: (aankomend) schadecorrespondent f» 998 Lekker vers bij Bas zak 500 gram BAS VAN DER HEIJDEN Qiuly 3 liter HUtSPOt Goudgele bananen Shoarma Ivleesl Fanta orange regular of light 1,5 liter Happers frikandellen Koopmans pannenkoekmix Calve piodakaas Luxe roomi s literbak endenburg Bas heeft nou iets: de wijndoos. Een drie literpak eersteklas rode of witte wijn Ideaal voor feestjes. En eenmaal open, is-ie door de vacuumverpakking vele weken houdbaar. Bovendien zorgt het kraantje dat uw glas nooit lang leeg is. Uw portemonnee ook niet trouwens, want de wijndoos kost maar 14.98! Proost! Bag-in-box wiinen M King puzzel 1000 stukies Heerlijke doniits pak 5 stuks Hero fruitontbijt Halfvolle fruitkwark Slagersleuerworst St. Nloret roomkaas naturel kuip 150 gram elders 3.98 Uniekaas jonge kaas heel pond elders 6v98 speciaal van harte welkom! ERVAREN MODEADVISEURS M/V 2 eersteklas locaties in de regio Rotterdam Start Acquisiteur Servicetechnici Elektromonteurs Bel nil! Groot Sinterklaas speelboek Grappige spaarpot ebekende 5 x Dtheedoeken Origineel Star Wars horloge Luxedeurmat Grenen wissellijst met poster heel kilo heel kilo uitzendbureau Kassiere Scholieren Orderpickers Chauffeurs (rijbewijs B en of C) Verkoopmedewerkers Productiemedewerker 25 VESTIGINGEN IN NEDERLAND START LOGISTIEK ROTTERDAM Huwelijksfeesten KEIZERSHOF Huwelijksvoltrekkingen Personeelsfeesten 10 tot 1500 personen Menu's van 15 t/m 28 oktober Werkt zeker Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega voor ons kantoor te Rotterdam die als in teamverband de schaden in diverse branches gaat behandelen. De afdeling bestaat uit 35 medewerkers die zelfstandig en kiantgericht diverse verzekeringsarrangementen behandelen voor wat betreft advise - ring, acceptatie, schadebehandeling en administratie. U zult na een interne opleiding, waartoe ook een verzekeringstechnische opleiding behoort, zelfstandig schadeclaims van zowel verzekerden als derden moeten beoordelen. Hierbij zult u tevens intensieve contacten hebben met expertisebureaus. Wij zijn op zoek naar kandidaten met minimaal een MEAO-opleiding en die bereid zijn om naast hun werk verzekeringstechnische opleidingen te volgen. Wij verwachten van kandidaten dat zij een klantgerichte, commerciele en flexibele instelling hebben alsmede goede communica- tieve vaardigheden bezitten. U kunt uw sollicitatiebrief met CV voor 4 november a.s. zenden aan: Bishopsgate Schadeverzekering N.V. t.a.v. mw. S. Stoevelaar HR-consultant Postbus 2190 1180 ED Amstelveen. I 1 0P 0P elders 2.29 doos 20 st. slechts slechts Week 42 T0TAAL-TX12 Wil je bijverdienen als productiemede- werker of telemarketeer en wil je zelf je uren bepalen? Schrijf je dan in op onze vestiging in Rotterdam-Noord of bel John van Reeuwijk, 010-4663700. Voor een groothandel zoeken wij maga- zijnkrachten met wat ervaring.Je gaat vanaf een bestellijst goederen verzame- len, orders verzendklaar zetten en laden lossen Je hebt: LBO-niveau met een goed cijfermatig inzieht en een goed geheu- gen. Deze baan is voor een zeer lange pe- riode. Bel Jantine van der Stel, 010- 4326333. Voor een zuivelgroothandel in Rotterdam zoeken wij jonge chauffeurs i.b.v. eigen vervoer. Je gaat goederen laden en be- stellingen afleveren in regio Rotterdam. Werktijden: 04.00 tot 13.00 uur! Je hebt een uitstekende stratenkennis van Rotterdam, min.2 jaar aantoonbare werk- ervaring als chauffeur koerier en bent in het bezit van eigen vervoer i.v.m. werktij den. Bij goed functioneren kans op een vaste baan. Bel Adi Rensch, 010-4326333. Voor een restaurant winkel in Rotterdam zoeken wij per direct een kas siere. U zult ongeveer 30 uur per week werken waarbij u om de twee weken op zaterdag vrij bent. De voorkeur gaat uit naar iemand met ervaring in soortgelijk werk. Bij wederzijdse tevredenheid kan dit een vaste baan worden! Bel Edwin Dortland, 010-4733533. Voor een audio- videobedrijf in Rotterdam zoeken we mensen waarbij het verkopen in het bloed zit. Je gaat be- ginnen op een afdeling naar je eigen keu- ze en kunt op termijn doorstromen bin- nen het bedrijf naar bijvoorbeeld hoofd van een afdeling. Heb jij wat verkooper- varing en wil je carriere maken? Bel Mirjam van der Schoor,010-4663700. Voor een bedrijf in Schiedam zoeken wij met spoed een productiemedewerker in een metaalbedrijf. Je gaat stalen kasten maken op een stansmachine en zorgen dat dit proces goed begeleid wordt. Je kunt op termijn de machine leren instel- len en ombouwen. Deze baan is met uit- zicht op een vast dienstverband. Bel Jos Zoetmulder, 010-4733533. Op deze vacatures kunnen zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten reageren. Voor meer informatie: Rotterdamsedijk 421 -A, Schiedam Tel: 010-4733533 Beijerlandselaan 104, Rotterdam Tel: 010-4326333 Zwart Janstraat 106-B, Rotterdam Tel: 010-4663700 Expediteurs, declaranten, transportplanners, cargadoors tijdens onze OPEN DAG zaterdag 23 oktober van 10:00 tot 15:00 uur Adres: Albert Plesmanweg 59, 3088 GB Rotterdam (Waalhaven, havennummer 2250) Informatie: www.start.nl of bel (010) 429 88 88 De Oilily collecties 'children's wear' en 'women's wear', met daarbij o.a. schoenen, horloges en accessoires worden verkocht via speciaalzaken in 40 verschillende landen via een zich steeds verder uitbreidend internatio- naal netwerk van Exclusive Oilily Stores. Voor onze Exclusive Oilily Store te Rotterdam zijn wij op zoek naar: (voor de weekenden) Je bent een echt "winkeldier" en vindt het prettig om mensen te adviseren bij hun aankoop. Je hebt meerdere jaren verkoopervaring. Je leeftijd is onbelangrijk; aan flexibiliteit, inzet en motivatie hechten wij daarentegen veel waarde. Wij bieden Uitdagende, afwisselende functies in een dynamische werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de Mode-CAO. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Cindy Verbeek of Manon van Garwe, Storemanagers, telefoon (010) 413 09 62. Heb je belangstelling? Stuur dan je brief met c.v. binnen 14 dagen naar: Oilily Stores b.v. t.a.v. afdeling Personeel Organisatie Postbus 8077 1802 KB ALKMAAR Restaurant - Partycentrum - Bowling Keizershof Martin Luther Kingweg 7 3069 EW Rotterdam-Ommoord Tel. 010-455 1333 Telefax 010-4568023 Noldijk 41a, 2988 CD, tel. 0180-621220 Rijsoord (gemeente Ridderkerk) telefax 0180-621280 Menu 1 a/39,50 Licht gebonden kerriesoep met julienne van appel Reepjes gebakken vis met een saus van citroen en kervel of In madeirasaus gestoofde kalfspoulet met aardappelpuree en ftjne groenten IJs met fruit en slagroom Menu 2 a 49,50 In Tandoorikruiden gemarineerde kipfilet op een bedje van kropsla Heldere kalfsbouillon met kruidenflensje Rode mulfilet met een saus van olijven en bieslook of Picata op pasta en groenten geserveerd met een pittige tomatensaus Cocosmousse met een compote van abrikozen en vanille Onie kerstarrangementen liggen voor u klaar. Bel even voor toe/ending! Menu van de chef a 79.50 Een 6-gangen verrassingsmenu, waarbij u aangeeft waar u niet van houdt. De chef maakt dan een keus voor u. Het menu van de chef kan iedere dag besteld worden tot 20.30 uur. Menu 3 a/59,50 Huisgemaakte lamsbout op een bonte salade met vinaigrette van knoflook en basilicum Licht gebonden bospaddenstoelensoep Verfrissing van fruit en witte wijn Zeeduivelmedaillons met gestoofde prei en een beurre blancsaus of Op de huid gebakken eendenborst met een saus van honing en tijm Gepocheerde peer geserveerd met kaneelparfait Menu 4a/ 69,50 Tartaar van zalm met gemarineerde zalm en een mosterddillesaus Heldere visbouillon met saffraan en groene kruiden Buideltje gevuld met zwezerik en sjalotjes Verfrissing van champagne en citroenijs Kalfsentrecote met aardappelrosti en een saus van rode port en dragon Compositie van verschillende desserts Iedere zpndag van 12.00 uur tot 14.00 uur brunch Uitgebreid genieten van een welkomsdrankje, koude gerechten (vis, vlees, salades) soepen, warme gerechten, desserts, als afsluiting koffie of thee. De brunch kost 35.- per persoon. Kinderen tot 3 jaar gratis. Kinderen van 3 t/m 11 jaar 10.- korting. Uitsluitend op reservering VVekelijks brunches - Specialiteitenrestaurants - tweewekelijks wisselende menu's - ook a la carte mogelijk Kijk voor nicer vacatures op onze internetsite: www.start.nl. ELEKTROTECHNIEK B.V. Endenburg Elektrotechniek B. V. is een technisch bedrijf dat gespecialiseerd is in het ontwerpen, aanleg- gen en onderhouden van de meest uiteenlopende elektrotechnische instal- latiewerken, met name in de sectoren Utiliteit en Industrie. Ons bedrijf telt ca. 120 primaire medewerkers, viert volgendjaar haar 50-jarig jubileum en heeft in deze periode een gedegen reputatie opge- bouwd. De organisatie heeft een heldere struc- tuur met vergaande medezeggenschap, uit stekende arbeidsvoor waarden en een no- nonsense mentaliteit. De dagelijkse bedrijfs- voering is sterk gericht op de persoonlijke ont- plooiing van de mede werkers. Vooral binnen de Total Energy Services worden, zowel regionaal als internationaal een brede variatie aan opdrach- ten gerealiseerd. Gezien het succes en de ambitie om het stijgende marktaandeel verder uit te bouwen zijn wij ter versterking van ons enthousiaste team van medewerkers op zoek naar: In deze dynamische functie pleegt u acquisltie voor indus- trieel technische systemen en installaties. U legt en onder- houdt contacten met bestaande en potentiele opdracht- gevers. Tevens voert u markt- en marketingonderzoek uit. U heeft MBO werk- en denkniveau, minimaal de opleiding NIMA-A en beschikt over voldoende technische kennis. Daarnaast bent u bekend met de markt en heeft u ervaring in het plegen van acquisitie. In deze zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor het in bedrijf stellen van industrieel elektronische systemen. Verder verricht u controle- en beproevingswerkzaamheden en lost u storingen op. U heeft een MTS-E diploma aangevuld met elektronica cursussen of een vergelijkbare opleiding en een ruime ervaring met elektronische systemen. op elk niveau De vier verleidingen om bij ons bedrijf te gaan werken: •Dynamiek •Zelfstandig Doorgroei Ondememen belonen Een bedrijf dus dat u inspireert. Voor meer informatie kunt u terecht bij Irma Hazeleger, telefoon 010-4523822 of stuur uw CV met begeleidend schrijven naar Endenburg Elektrotechniek b.v., Postbus 4197, 3006 AD Rotterdam. E-mail: info@endenburg.nl Website: www.endenburg.nl Goede wiin behoeft eeen ties bij Bas. gmm M L, 4 Uit Frankrijk keuze uit Cabernet Sauvignon Rouge en Sauvignon Blanc met handig tapkraantje elders £5*95" *260m\ atdet*™ kinderen zijn zoet tot de Goedheillgman komt. 80 pagina's bomvol met de allerleukste it speltetjes elders J2r9tj perfect voor het geld dat u dagelijks bij ons bespaart, gemaakt van aardewerk, als beer of varken elders JMfrS' 38s puzzelplezier voor de komende lange winter- avonden. Diverse afbeeldingen elders 43s bovertzijde voorzlen van zeer zware ruig- geschoren natuurkokos, 40 x 70 cm, elders_24s9S" met vele functies en keuze uit diverse figuren uit de nieuwste film elders ltd8 123s nooit meer met tegenzin afdrogen, in diverse kleuren, 100% katoen, ca. 65 x 65 cm eldersJMKT per 1HV stuk souplesse in de keuken, voor gas en elektra, met onverwoestbare anti-aanbaklaag, formaat 30 x 22 cm elders 93s Bas heeft deze week een aanbieding om het koud van te krijgen: prachtige verse, voorgesneden peen en uien Daarmee maakt u in een handomdraai een pan heerlijke hutspot. U hoeft er zelf alleen nog een lekker stukje vlees of worst bij te doen. En uiteraard heeft die zak originele winterkost bij Bas een hartverwarmend prijsje. Hollandser kan toch niet? Vers gesneden waarom zijn de bananen krom? Van die prijs natuurlljk! elders _24JS~ 13s lekker in een pita- broodje met sia en knoflooksaus boordevol vitamines, granen en vezels, keuze uit diverse smaken, fles 750 ml elders 3*29 keuze uit aardbei en abrikoos, kuip 450 gram Huuskes met diverse afbeeldingen, 40 x 50 cm voorzien van krasvrij acrylglas elders geldt voor bovenstaande artikelen per stuk 300 gram elders 1.89 A|*OHC6v volgens Amerikaans recept elders 2^39 Hmdakaa* elders elders 2.79 geschikt voor oven, grill friteuse, koekenpan en barbecue pak 400 gram elders 1.59 smeui'g tot op de bodem pot 500 gram elders 3.59 keuze uit de smaken Malaga, Straccia- tella en Vanille Bourbon Het wordt steeds leuKer bii Bas week 42 - aanbiedingen geldig tot 24 oktober 1999

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 40