maasstad podi imi t Gewone lezer welkom op Rotterdams literairfestijn 4 Dick Maas gaat internationaal met actiethriller Do Not Disturb Zwarte Piet in museum de Dubbelde Palmboom maasstad preview agenda Theater a.d. Schie Theater de Teerstoof ladder podium Derde editie Lezersfeest in de Centrale Bibliotheek Woensdag 3 november 1999 xq57 ROTTERDAM - Iedereen die van lezen houdt kan za terdag 6 november terecht in de Centrale Bibliotheek in Rotterdam voor de derde edi- tie van het Lezersfeest. In- middels is dit festijn uitge- groeid tot een van de grootste literaire evenementen van Nederland. „Het Lezersfeest is zo'n succes omdat het be- stemd is voor de gewone le zer. Er wordt geen onder- scheid gemaakt tussen lezers van detectives, streekromans, science-fiction of wat dan ook", aldus projectleider Joyce Ryken. ROTTERDAM - Laurens Geels en Dick Maas zijn twee Nederlandse filmmakers met een internationale blik. Pro- ducties als Flodder en Am- sterdamned waren Ameri- kaans achtige films vol actie en bedoeld voor het grote pu- bliek, dat ook in grote getale naar de bioscopen kwam. In die zin zijn Geels en Maas een uitzondering binnen de kwakkelende Nederlandse filmindustrie. Met hun nieuwste productie Do Not Disturb kijken zij nog na- drukkelijker over de grens. #14^ Parlour ROTTERDAM - In 1980 had nog niemand in Nederland gehoord van de Amerikaanse punkvariant genaamd hardcore. In dat jaar werd in Rotterdam-Noord echter de band Totaal Verlept opgericht. De hardcore van deze Rotterdamse pioniers bleek een tikkie te heftig voorde toenmalige punkscene. Pas halverwege de jaren tachtig kreeg Totaal Verlept de verdiende erken- ning. Vele punkrevivals later bloeit Totaal Verlept nog steeds. Donderdag 4 november laten zij zich van hun beste kant zien op het podium van de Vlerk. Tocado-re- cords maakt live-opnamen voor de cd 'Totaal Verlept live in de Vlerk'De entree is gratis en dan zie je ook nog het voorprogramma Second Chance. Een dag later het explosieve meng- sel van reggae, ska, hiphop, metal, rock en funk van Parlour. Ze noe- men het zelf powercrossover en't klinkt strak, funky en krachtig, on- geveer als The Red Hot Rage Against The Urban Dance Squad. Voorprogramma is Into The Void een gelegenheidsgezelschap dat werd opgericht om mee te doen aan het laatste Vers Uit De Maas- festival. Met hun uiterst energieke show van 'tribal dancerapmetal' lieten ze een verpletterende indruk achter. Aanvang: 21.30 uur en kaarten kosten tien gulden. In Rotown morgenavond - donder dag - een cd-presentatie van Le- moncrush. Dit vijftal speelt voor- namelijk stampende gitaarrock op een manier die in Amerika niet zou misstaan. Hun nieuwe album, geti- teld 'Selfish', zal de Nederlandse muziekliefhebbers zeker niet on- geroerd laten. En Lemoncrush pre- senteert de cd in Rotown omdat de leden Rotown gezellig, intiem, be- kend en lekker dichtbij vinden. Aanvang 22.00 uur en voor drie knaken ben je d'r bij. Vijf gulden meer ben je kwijt als je zaterdag 6 november Rude Rich and the High Notes wil zien in Ro town. Met blazers, keyboards, gi- taren, percussie, drums, vocalen en bassen weet je eigenlijk al zeker dat dit een feest wordt waar menig voetje van de vloer zal gaan. Dit wordt een traktatie van authentieke ska, Rocksteady en Early Reggae. Met ex-leden van Beatbusters en Bouncers wordt deze formatie ook wel 'the Dream team' genoemd. Het is alleen nog even afwachten of alle elf personen op het podium van Rotown passen. In Nighttown vandaag - woensdag - een optreden van Michael Brec- ker Band. Saxofonist Michael Brecker is een van de belangrijkste fusion musici. Hij heeft meerdere Grammy's op zijn naam staan en is een alom geprezen en gerespec- teerd jazzmusicus. Zijn optreden begint vanavond om 20.30 uur en kaarten kosten 35 gulden. In Nighttown zondag Jazz in Popular: He in van Geyn's Baseline. Een van de beste bassisten ter wereld legt zich in Baseline toe op een unieke vorm van driestemmig im- proviseren tussen gitaar, bas en drums. Aanvang: 20.30 uur en kaarten kosten 17,50. Zondag tenslotte in Nighttown het wereldberoemde duo Lamb. Zij combineren electronische jungle- en triphop-ritmes met emotionele zang en live gespeelde instumen- ten uit de klassieke muziek en jazz. Kaarten kosten 27,50 en het op treden begint om 21.00 uur. Die middag is er eerst nog Daylight Dancing, de razend populaire dansmiddag met Omar Ka, Obi- laya en Dj Caliente. Vincent Wernke DELFSHAVEN - Museum De Dubbelde Palmboom besteedt van 7 no vember tot en met 5 december 1999 aandacht aan de rol van Zwarte Piet in het Sinterklaasfeest. De expositie laat zien welke taken 'de knecht van Sint Nicolaas'allemaal heeft en hoe hij die in de loop der jaren heeft uitge- voerd. Het Historisch Museum Rotterdam organiseert deze tentoonstel- ling in samenwerking met het Sint Nicolaasgenootschap Nederland. Op de tentoonstelling kunnen kinderen brieven aan Sinterklaas schrijven en een echt Pieten-diploma behalen. Tevens organiseert het museum gedu- rende de tentoonstellingsperiode diverse activiteiten, zoals lezingen, workshops, een bezoek van de Sint en Piet, surprises en gedichten maken. Het activiteitenprogramma is op aanvraag beschikbaar: 010-217.67.38. De openingstijdens van De Dubbelde Palmboom, Voorhaven 12, zijn dinsdag tot en met vrijdag van 10.00-17.00; zaterdag, zondag en feestda- gen 11.00-17.00 uur. Stel het is 2001, het culturele leven begint in zijn voegen te kraken, uit zijn randen te barsten. Stel. Hier is dit, daar dat, daar weer wat anders. De musea lijken de rij- en niet te kunnen verwerken, de theaters zitten dag na dag, avond na avond bomvol. Op onverwachte plaatsen zijn tentoonstellingen te zien, manifestaties duiken daar op en dan weer onder. De uit- gaansstad herleeft, stedelijke bewoners hervinden de straten en de pleinen weer als hun territorium, de openbaarheid wint weer aan terrein. De stad heeft zijn uitnodigende gastvrijheid teruggevon- den. Stel. En stel dan je dan ook het volgende voor: Het is half elf. Na een avondvoorstelling in het oude of nieuwe Luxor, een avond muziek in de Doelen, een avontuur in de Schouwburg, een prachtvoorstel- ling in het Prinsestheater, heb je de keuze uit meerdere restaurants (in vele soorten, maten en prijsklassen) waar menje gastvrij ver- welkomt als je komt souperen (wel even reserveren natuurlijk). Sommigen bieden naast voortreffelijk eten ook nog de mogelijkheid om van jazz, cabaret, bel canto, staande en zittende komedianten, te genieten. En als je nu toch bezig bent, stel je dan ook nog maar voor dat, in diezelfde late nachtelijke uren, in bepaalde delen van de stad het horecawezen is geliberaliseerd en er een rijk en divers nachtelijk Rotterdam bestaatmet muziek en dans, met literaire cafes, met ge- gons, geroddel en ander plezier, hard en zacht, bol en hoi, gezellig en tof, cool en hot. En alles loopt een beetje door elkaar, zo zie je nog eens een ander en niet altijd jezelf, zo ontmoetje nog eens een ander en niet altijd jezelf, zo raak je nog eens in gesprek en niet al tijd met jezelf. Stel het is 2004 en het voorgaande bestaat nog steeds en heeft zich nog verder verdiept en verrijkt. Stel het is 2006 en er slaat een advertentie in de landelijke kranten: ofmensen als ze willen uitgaan in Rotterdam eerst de infolijn willen bellen, want de eerstkomende maanden is Rotterdam nagenoeg volgeboekt, maar met het oog op morgen wordt er druk gebouwd. Stel. Bert van Meggelen Intendant Rotterdam 2001, Culturele Hoofdstad van Europa Project/eider Joyce Ryken: ..Lezen kan ontspanning bieden, informatief zijn, maar ook emoties teweegbrengen. We hebben geprobeerd al die psychoiogische effecten terug te laten komen.foto: Rob Kamminga door Natasja de Groot Zo'n vijftig schrijvers - bekende en opkomende talenten - heeft Ryken naar Rotterdam weten te krijgen. Zij zullen hun boeken signeren of presenteren, eruit voorlezen, of zich laten interviewen op een van de vijf podia. „Het ideale is dat mensen zelf hun programma kun nen samenstellen", meent de pro jectleider. „Alle programma's zijn namelijk ingedeeld in blokken van ongeveer een uur." Een ander voordeel is dat de lezers zich niet hoeven te beperken tot literaire on- derwerpen en auteurs: er is ook aandacht voor sport en literatpur, digitaal lezen en tijdsbeleving in andere culturen. Zo staat Wilfried de Jong, cabare- tier, theatermaker en nog veel meer, aan het hoofd van het Sport- podium. Hij praat met sporters die schrijven, zoals bokser Don Diego Poeder, en met schrijvers die spor- ten, zoals sportjournalist Hugo Borst. Ook aanwezig is Frits Ba- rend die zich samen met zijn doch- ter laat interviewen. Nieuw op het Lezersfeest is tevens het Stripspek- takel, waarbij striptekenaars, beel- dend kunstenaars en tekstschrij- vers zijn uitgenodigd. Enkele strip tekenaars zullen een fragment interview met Esther Freud en Kristien Hemmerechts. Ook is zij nieuwsgierig naar de performance van debutant Clark Accord. Tij- dens zijn voordracht uit zijn roman De koningin van Paramaribo, zal een Surinaamse muziekgroep hem ondersteunen. „Alle interviews, voordrachten en lezingen worden afgewisseld met acts van conferen- ciers, cabaretiers, lettergoochelaars en rap-dichters", aldus Reyken. „Dat maakt het Lezersfeest heel divers, net als lezen." „Je kunt een boek lezen, maar ook een krant, blad of magazine, noem maar op", vertelt zij. „Het lezen voorlezen uit hun favoriete boek, terwijl zij tegelijkertijd speciaal gemaakte illustraties tonen. Van de partij zijn onder meer Remco Campert, Harry Mulisch, Kristien Hemmerechts, Levi Wee- moedt en Simon Vinkenoog. Spe- ciale gasten uit het buitenland zijn de Engelse schrijfster Esther Freud, de Oostenrijkse auteur Ro bert Menasse en wereldreizigster Lisa St. Aubin de Teran. Net als voorgaande jaren is de presentatie in handen van Philip Freriks. Ry ken is benieuwd naar zijn dubbel- kan ontspanning bieden, informa tief zijn, maar ook emoties teweeg brengen. We hebben geprobeerd al die psychoiogische effecten terug te laten komen. Als het over cul- tuur gaat, komt er emotie bij kij- ken, terwijl sport een vorm is van ontspanning." Ook is er een pro gramma digitaal lezen: „In ver- band met de populariteit van inter net kunnen aanwezigen chatten met andere lezers, literaire inter- netsites bezoeken, kennismaken met literaire CD-roms. Onervaren digitale lezers krijgen daarbij be- geleiding van specialisten. Tevens zal dit jaar weer een van de vele leesclubs die Nederland rijk is in het zonnetje worden gezet. Voor de tweede keer wordt de AD Lees- clubprijs uitgereikt aan de leesclub die de meest enthousiaste Boeken Top-10 heeft ingeleverd met een recensie erbij van een speciale tip. Wat er nog meer valt te beleven? Als opmaat voor het Lezersfeest kunnen lezers overdag naar de Dag van de Lezer onder meer in de Kunsthal. Daar is de tentoonstel ling Van mug tot olifant te bezich- tigen van de bekende schrijvers en illustratoren van kinderboeken, In- grid en Dieter Schubert. Ook het Historisch Museum Rot terdam, Donner Boeken, het Schielandshuis houden diverse ac tiviteiten voor de lezer. Na midder- nacht vormt de hal van het Biblio theek het decor voor een groot feest, namelijk het Lezersbal. Sinds maandag staan vijf grote 'li- terair aangeklede' containers van de ECT voor de entree van de Cen trale Bibliotheek Ryken: „Terwijl de lezers zaterdagavond onder de feestelijke toegangspoort staan te wachten om naar binnen te mogen, zullen zij worden vermaakt met optredens en acts." Kaarten voor het Lezersfeest zijn in alle vestigingen van de Rotter damse Bibliotheek te koop. Kaar ten bedragen f 30,-. Op vertoon van een geldige ledenpas krijgt u f 15,- korting per kaart. door Vincent Wernke Het is even stil geweest in de bio- scoop rond regisseur Dick Maas. Hij regisseerde de laatste jaren wel afleveringen voor de Flodder-tele- visieserie en een aflevering van Young Indiana Jones en schreef bovendien een boek. De internatio nale productie Do Not Disturb is zijn eerste bioscoopfilm sinds Flodder 3. Met deze Engels ge- sproken actie-thriller richt Maas zijn blik meer dan ooit op de inter nationale markt. Voor de dure pro- ducties die Maas en collega Lau rens Geels doorgaans maken, is de Nederlandstalige markt immers te krap. Daar is het grote geld immers niet te halen. En op nagesynchoni- seerde films zitten Amerikanen nu eenmaal niet te wachten. Voor Do Not Disturb heeft Maas de internationale sterren William Hurt Children of a Lesser God en Body Heat) en Jennifer Tilly (Liar, Scene uit Do Not Disturb van regisseur Dick Maas. Liar en The Getaway) gestrikt. Zij vormen samen het echtpaar Walter en Cathryn. Hun 10-jarige dochter- je Melissa (Francesca Brown) kan niet meer praten. Ze communiceert via gebarentaal. Op een dag ver- trekt het gezin naar Amsterdam. Walter - die voor een pharmaceu- tisch bedrijf werkt - heeft daar een zakelijke afspraak. De familie verblijft tijdens de aan- sluitende vakantie in de Neder landse hoofdstad in hetzelfde hotel als een beroemde popster. In de drukte van gillende fans rond het hotel raakt Melissa haar ouders kwijt. Ze komt terecht op de bin- nenplaats van het hotel. Daar is ze ongewild getuige van een moord. Natuurlijk begint vanaf dat mo ment de ellende pas echt. De moor- denaars hebben het namelijk voor- zien op de 10-jarige Melissa. Dick Maas keert met Do Not Dis turb terug in Amsterdam, de sfad die hij eerder op z'n kop zette voor de actie-thriller Amsterdamned (1988). Ook in die film bewees Maas dat zijn films moeilijk te ver- gelijken zijn met de films die door gaans in Nederland gemaakt wor den. De trailer van zijn nieuwste film belooft wat actie betreft weer veel goeds. De tramstellen en au to's vliegen je om de oren. Met Do Not Disturb kijken regisseur Dick Maas en producent Laurens Geels meer dan ooit om zich heen. Met hun volgende film zal dat niet an ders zijn. Laat dat nu net De Lift zijn, een remake van de succesfilm van Maas uit 19£3. Die hebben we hier in het Nederlands al gezien. De Grolsch Maandag Preview heeft op 8 november de actie-ko medie Blue Steak met in de hoofd- rol komiek Marin Lawrence, be- kend van de kaskraker Bad Boys Lawrence schittert als de beruchte juwelendief Miles Logan die een waardevolle diamant steelt. Hij wordt echter gepakt, maar weet de diamant nog wel in een bouwput te verbergen. Als hij vrijgelaten wordt, gaat hij op zoek naar de dia mant. Tot zijn ontzetting staat op de plaats van de toenmalige bouw put een hoofdbureau van politie. Vermomd als detective probeert hij in het pand te geraken. Prijsvraag: The Publicity Compa ny en Maasstad weekbladen verlo- ten 3 t-shirts 3 caps 3 vrijkaart- jes onder de goede inzenders die het antwoord weten op de vraag Met wie speelde Martin Lawrence in Bad Boys? Stuur uw antwoord naar Maasstad weekbladen, post bus 1685, 3000 BR Rotterdam Zorg ervoor dat uw oplossing ui terlijkmaandag binnen is en ver- meld even het telefoonnummer waarop u maandag overdag te be reiken bent. Pippi Langkous Het sterkste avontuur van de hele wereld Ze heeft rood haar, twee vlechtjes, zomersproeten en een aanstekelijke lach. Wie kent haar niet, de brutale oersterke Pippi die haar paard Witje moeite- loos omhoogtilt en die nergens bang voor is. Haar theateravontuur speelt zich af in het dorpje waar ze samen met haar paard Witje en aapje mijneer Nilsson, intrekt in een groot, mooi, oud maar kleurig huis: Villa Kakelbont. Pippi en haar vrienden gaan op zoek naar haar vader, die door piraten gevan- gen wordt gehouden op het Taka-Toeka eiland in de Stille Zuidzee. Dinsdag 9 november, aanvang 16.00 uur en woensdag 10 november, aan vang 13.00 uur, toegang kinderenfl. 25,-, volwassenenfl. 35,-. Liesbeth List, Caspar van Bohemen e.a. Piaf, de musical 'Non, je ne regrette rien, 'Milord, 'La vie en rosd. Het zijn onvergetelijke liedjes van den van de allergrootste artiesten van deze eeuw; Edith Piaf. Nu, 35 jaar na haar dood en na successen onder meer in Londen en New York is de indrukwekkende muzikale productie over haar leven eindelijk in een compleet Nederlandse uitvoering te zien. De titelrol wordt gespeeld door de Nederlandse Grande Dame van het chanson: Liesbeth List. Vrijdag 12 november, aanvang 20.15 uur, toegang fl. 45,-/fl. 40,-. Blof Theaterconcert Na op vele festivals en poppodia in het land te hebben gespeeld, doet Blof voor het eerst dit seizoen de Nederlandse theaters aan. De uit Zeeland af- komstige rockband heeft een passie voor muziek en taal, die tijdens optre dens gemakkelijkoverslaat op hetpubliek. In 1994 verscheen hun debuutal- bum Naakt onder de hemel waarvan het nummer Aan de kust uitgroeide tot het nieuwe volkslied van Zeeland. Landelijke bekendheid kreeg Blof met de hits Liefs uit Lonen en Wat zou je doen. Zaterdag 13 november, aanvang 20.15 uur, toegang fl. 36,-. Herman Finkers Kalm aan en rap een beetje Verheugend nieuws voorde cabaretliefhebbers in Schiedam en omstreken. Het VSB-theater heeft 66n van de meest populaire cabaretiers van dit mo ment, Herman Finkers, bereid gevonden om vier voorstellingen in Schie dam te komen geven. Het is een welkome aanvulling op het seizoenpro- gramma waarin reeds alle kaartverkoop-records, sinds de opening van het theater, ruimschoots overtroffen zijn. Het is overigens de eerste keerdat Fin kers in het nieuwe theater komt optreden. Het programma waarmee de Twentse cabaretier door het land trekt heeft een veelzeggende titel 'Kalm aan en rap een beetje' meegekregen. Herman Finkers heeft zo zijn eigen vi- sie en wensen ten aanzien van de kaartverkoop: geen voorverkoop via abon- nementen maar gelijke kansen voor iedereen en rechtstreeks aan de kassa vanhettheater.Devrijeverkoopbegintmaandag 15novembervan 1 l.OOtot 16.00 uur. Alle kaarten ruim 2800, gaan op maandag 15 november in de vrije verkoop. Er zijn per voorstelling zo'n 700 kaarten ter beschikking. Telefo- nisch kan, zolang de voorraad nog strekt, vanaf dinsdag 16 november wor den gereserveerd. Iedereen kan maximaal vier kaarten per persoon kopen. Wij raden deechte Finkers-fans aan zich tijdig aan de kassa van het theater te voegen. Woensdag 23, donderdag 24, vrijdag 25 en zaterdag 26februari 2000, aan vang: 20.15 uur, toegang: alle rangen fl. 40,-; geen paskorting. Hetty Feteris Klein Blond Leed Een ongewenst kind, geboren met de navelstreng om haar nek, probeert in anderhalf uur recht te lullen wat krom zit. Speciaal voor u komt zij in Klein Blond Leed even onder haar dekbed vandaan. Daglicht kan zij niet verdra- gen maar kunstlicht is lekker warm. Klein Blond Leed gaat over depijndieje voelt als zelfs de eenden je uitlachen... en je jezelf hardop hoort zeggen: te recht. Hetty Feteris won in 1997, strijdend tegen een felle concurrentie, het Leids Cabaret Festival. Zaterdag 13 november, aanvang 20.15 uur, toegang fl. 25,-. Freek de Jonge Titel extra leesvoorstelling In de 10-delige serie 'De Grens' werpt De Jonge ons over de grens van de tijd. Met deze serie voorstellingen breekt hij met het verleden. Sinds januari brengt hij zijn thematische voorstellingen niet in verschillende theaters in het land. Iedere maand beent hij in Het Felix Meritis in Amsterdam namelijk een ander onderwerp uit. Elke voorstelling is een schakel in de serie. Teza- men vormen deze avonden de ontdekkingsreis naar het nieuwe millennium. Alleen het thema staat vast. Het moment en de interactie met het publiek be- palen de show. Iedere avond is anders en vormt een opname in de tijd. Voor- dat De Jonge aan zijn laatste deelHet Verdachte Koffertje' begint, geeft hij bij wijze van hoge uitzondering twee extra leesvoorstellingen in Theater de Teerstoof. Woensdag 9 en donderdag 10 december, aanvang: 20.15 uur, toegang: fl. 23,-. Toegangskaarten voor Theater a.d. Schie en Theater de Teerstoof zijn ver- krijgbaar bij de Schiedamse Theaterkassa, Stadserfl, van maandag tot en met vrijdag van 11.00 tot 16.00 uur en op zaterdag van 12.00 tot 15.00 uur, tel. 246 74 67. Bioscoopagenda 4 november tot en met 10 no vember: Arcaplex, Groene Kruisweg 19, Spij- kenisse: Star Wars Episode 1: The Phantom Menace. Dagelijks: 13.30, 18.45, 21.30 uur; vr. za. zo. wo. ook 16.15 uur. Do Not Disturb. Dagelijks (beh. ZaT) "14.00 19.00 21.30 uur; Za. 14.00 16.15 18.45 20.45 22.45 uur; Vr. Zo. Wo. ook 16.15. Fight Club. Dagelijks 18.45 21.30 uur; Do. Ma. Di. ook 13.30 uur; ZO. Wo. ook 16.15 uur. Deep Blue Sea. Da gelijks (beh. Za.) 14.00 19.00 21.30 uur; Vr. Zo. Wo. ook 16.15 uur. Za. 14.00 16.15 18.45 33.30. The Haunting. Dagelijks (beh. Za. Di.) 19.00 21.40 uur (Ma. niet om 21.40 uur); Za. 16.15 18.45 21.15 23.15 uur; Do. Vr. Ma. Di.ook 13.45 uur; Za. Zo. Wo. ook 16.15 uur. The Blair Witch Project. Dagelijks (beh. Za. Di.) 21.45 uur; Za. 20.45 23.30 uur. Notting Hill. Dagelijks (beh. Za. Di.) 19.00 uur; Za. 21.20 uur. The Astronaut's Wife. Vr. 13.30 uur; Za. 16.15 uur. Inspector Gadget. Dage lijks 13.45 uur; Vr. Za. Wo. ook 15.45 uur; Za. ook 18.40 uur. Festen. Di. 13.30 19.15 21.30 uur. Sneak Preview. Ma. 21.30 uur. Inspec tor Gadget. Dagelijks (beh. Di) 13.45 uur; Vr. Za. Zo. Wo. ook 15.45 uur; Za. Zo. ook 18.40 uur. De Koning en Ik. Vr. 16.15 uur; Za. Zo. Wo. 14.00 uur. Kabouter Plop. Vr. 16.15 uur; Za. Zo. Wo. 14.00 uur. Imax, Leuvehaven 77, Rotterdam: Cocos, is land of the sharks. Dagelijks 13.00 15.00 uur. Whales. Za. Zo. 11.00 uur. Wildfire Feel the Heat. Dagelijks 12.00 uur. Extreme. Da gelijks 16.00 uur. Africa's Elephant King dom. Dagelijks 14.00 uur. Deep Blue Sea. Dagelijks 17.15 19.30 21.45 uur. Lantaarn/VensterGouvernestraat 133, Rot terdam. Vel: Buena Vista Social Club. Da gelijks 19.30 22.00 uur (Ma. niet 22.00 uur); Vr. Wo. ook 15.00 uur. Sneak Preview. Ma. 22.00 uur. Kirikou en de Heks. Zo. 13.00 15.00 uur; Wo. 15.00 uur*Ve2: Peeping Tom Do. Vr. Za. Zo. 19.30 uur. The Way Throu gh The Bleak Woods. Dagelijks (beh. Di.) 22.00 uur. II Conformista. Zo. 15.00 uur; Ma. Di. Wo. 19.30 uur; (Zo. Ma. Di. in Venster 3) L'America. Vr. 15.30 uur. Don Quichotte. Zo. 15.00 uur. Sombre. Ma. 19.30 uur. Le Collier Perdu De La Colombe. Di. 20.00 uur. Ve3: La Vida es Silbar. Dagelijks 19.30 22.00 (Ma. Di. niet om 19.30) uur; Vr. 15.00 uur. Ve4: Dis-moi Que je Reve. Dagelijks 20.00 uur; Zo. ook 13.00 uur; Wo. 15.00 uur (Ve2). I>es Amantes Del Circulo Polar. Da gelijks 22.00 uur. De Bal. Zo. Wo. 15.00 uur. Pathe Cinerama, Westblaak 18, Rotterdam: Cinl: Star Wars Episode 1: The Phantom Menace. Dagelijks (beh. Ma.) 14.30 18.00 21.20 uur; Ma. 13.30 16.40 uur. Grolsch Pre view: Blue Streak. Ma. 20.00 uur. Cin2: The Haunting. Dagelijks 12.45 15.40 18.25 21.00 uur. Cin3: Notting Hill. Dagelijks 12.30 15.30 18.30 21.25 uur. Cin4: Runaway Bride Dagelijks 15.15 17.50 20.45; Do. Vr. Ma. Di. ook 12.20 uur. Madelief: Krassen in het ta- felblad. Za. Zo. Wo. 13.00 uur. Cin5: The Thomas Crown Affair. Dagelijks 15.45 18.20 21.15 uur; Do. Vr. Ma. Di. ook 13.00 uur. All Night Horror Show Part VII. Za. ndcht. De Koning en Ik. Za. Zo. Wo. 13.15 uur. Pathe Lumitre, West Kruiskade, Rotterdam: Lul: Deep Blue Sea. Dagelijks 12.15 15.15 18.15 21.15 uur. Lu2: Seniorenbios: Antonia Di. 13.00 uur. Do Not Disturb. Dagelijks 12.30 16.00 18.45 21.30 uur; Za. Zo. Di. Wo. geen 12.30 uur. The General's Daughter. Vr. Za. 00.15 uur. Inspector Gadget. Za. Zo. Wo. 13.oo uur. Lu3: The 13th warrior. Dagelijks 13.00 15.45 18.30 21.15 uur. The Matrix. Vr. Za. 00.15 uur. Lu4: The Blair Witch Project. Dagelijks 12.15 14.30 16.45 19.00 21.30 uur. Pathe Schouwburgplein, Schouwburgplein 101, Rotterdam: Pal: Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Dagelijks 11.00 14.00 17.00 20.00 uur. Pa2: The Blair Witch Project. Dagelijks 15.30 17.35 19.40 21.50 uur (Di. geen 21.50 uur); Do. Vr. Ma. Di. ook 11.00 13.15 uur. Kabouter Plop. Za. Zo. Wo. 11.00 13.15 uur. Pa3: The Haunting. Dage lijks 15.50 18.30 21.10 uur; Do. Vr. Ma. Di. ook 11.50 uur. De Rode Zwaan. Za. Zo. Wo. 11.10 13.30 uur. Pa4: Do Not Disturb. Dage lijks 16.20 18.55 21.30 uur; Do. Vr. Ma. Di. ook 11.10 13.45 uur. Inspector Gadget. Za. Zo. Wo. 11.10 13.45 uur. Pa5: Fight Club. Dagelijks 11.30 14.50 18.00 21.10 uur. Pa6: Big Daddy. Dagelijks 11.30 uur 14.20 16.40 19.00 uur The Astronaut's Wife. Dagelijks 21.40 uur Pa7: Random Hearts. Dagelijks 11.50 15.00 18.05 21.00 uur. Sneak Preview: 'Hoe was Johnny Weismuller'. Di. 21.50 uur. Rexane, le Middellandstraat 115, Rotterdam. Dagelijks geopend van 12.00 tot en met 01.00 uur. Doorlopende voorstelling. Filmhuis Schiedam, Nieuwstraat 12, Schie dam. Place Vendome. Do. Vr. 21.00 uur. Les Parapluies de Cherbourg. Za. 21.00 uur. Filmtheater Het Zeepaard, Schiedamseweg 51, Vlaardingen: Les Parapluies de Cher bourg. Vr. 21.00 uur. Place Vendome. Za. 21.00 uur.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 17