Xeapt mm de Week Chili mnltijdsoep WIJ ZOEKEN P/\nm loon lafoon •fife f"©©JB"itslciC|©sn TECHNICUM i Netwerk VlS Pi J Lekkear bijverdi@nien voor Zieken- verzorgenden m/v Activiteiten- begeleiders m/v ODS 2 DTP-ERS REKLAME- a F0T0STUDI0 a ICS* KPN. De beste plaats voor je ambities. COMMERCIEEL MEDEWERKER m/v met technische affiniteit Week 44 TOTAAL-TX08 I VERKOPER BINNENDIENST m/v <2 ns aanbodj Inspecteur Buitendienst M/V Hoofdgerecht goed voor 2 a 3 personen EEN ART DIRECTOR EN Tijdelijke medewerkers c"; Schiehoven-Wilgenplas klockner&co C De functie multi metal distribution ODS is een leverancier van staal, speciaalstaal en non-ferro, technische producten en railgebonden transportmiddelen met vestigingen in heel Nederland en het hoofdkantoor in Barendrecht. De verkoopgroep BOUWNIJVERHEID binnen onze afdeling ODS TECHNIEK is leverancier van kwalitatlef hoogwaardige bouwtechnische producten. Tot het relatiebestand behoren architected aannemers, constructiebedrijven en ramenfabrikanten. Wij verzorgen de verkoop van o.a. Jansen raam- en deurprofielen en RHS warm- gewalste buisprofielen; tevens bieden wij onze klanten dienstverlening op het gebied van technische know-how. Wij zoeken op korte termijn een: Hij/zij draagt de verantwoordelijkheid voor het totale ordertraject vanaf het moment van ontvangst van de order tot en met het moment van aflevering. Dit gebeurt hoofdzakelijk door middel van een intensief telefonisch contact met de klanten en de leveranciers. Naast de verkoop uit voorraad behoort ook de inkoop van artikelen die niet op voorraad worden gehouden tot het takenpakket. Tevens houdt de verkoper binnendienst zich bezig met het verlenen van technische adviezen aan onze klanten. Uw profiel Voor deze zelfstandige, verantwoordelijke baan zoeken wij kandidaten die beschikken over: - een middelbare opleiding; - affiniteit met betrekking tot technische artikelen; - een goede spreek- en schrijfvaardigheid in de Engelse en de Duitse taal; - goede contactuele eigenschappen; - een commercieel gevoel. Naast een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden bieden wij een gedegen opleiding zowel op ons kantoor als bij onze leveranciers in Zwitserland en Engeland. Interesse? Sollicitaties gelieve u te richten aan ODS b.v., afdeling Personeel Organisatie, Postbus 69, 2990 AB Barendrecht, t.a.v. de heer H. Buitenhuis. O E VERSPREIDER Netwerk VSP B.V. is gespecialiseerd in de verspreiding van reclamedrukwerk, samples en weekbladen en is in deze branche marktleider met een sterk groeiend markt- aandeel. De organisatie bestaat uit een hoofd- en verkoopkantoor in Utrecht, 13 regionale vestigingen en ca. 25.000 bezorgers welke uiteindelijk de ca. 6.400.000 consumentenadressen bereiken. Wegens uitbreiding van onze activiteiten is op onze vestiging in Ridderkerk de functie beschikbaar van (39 uur per week) Aard van de werkzaamheden: Onderhouden van het bezorgcorps Indelen en bijhouden van bezorgwijken Het bewaken van de kwaliteit van de bezorging Aansturen van rayoninstructeurs Van de kandidaat verwachten wij: MBO-niveau Stressbestendig en doorzettingsvermogen Inventiviteit en creativiteit Groot veranrwoordelijkheidsgevoel Flexibele instelling aangaande de werktijden Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Rijbewijs B Leeftijd tussen 23 en 35 jaar Wat bieden wij: Zelfstandigheid Aantrekkelijk salaris Goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een 13e maand en een auto van de zaak Heeft u interesse in deze functie dan verzoeken wij u uw schriftelijke reactie, tezamen met uw curriculum vitae te richten aan: Netwerk VSP B.V. T.a.v. Miranda Eerhard Postbus 3083 2980 DB Ridderkerk INGREDIENTEN I el olie 1 grote ui 250 g shoarmavlees 1 pot HAK Groenteschotel Chili con Carne kippenbouillon blokjes 1 potje zure room takje peterselie Verhit 1 el olie in een braad- pan. Snipper 1 grote ui en fruit die 3 minuten in de olie. Voeg 250 gram shoarmavlees toe en bak alles nog 5 minuten door. Voeg 1 pot HAK Groenteschotel Chili con Carne en een >/2 liter kippen bouillon (blokjes) toe en warm de soep goed door. Verdeel de soep over 4 borden en roer er de helft van 1 potje zure room doorheen. Garneer eventueel met een takje peterselie. Serveer de maaltijdsoep sa- men met flour tortilla's en wat extra zure room. BEREIDINGSTIJD: ca. 15 minuten (M/V) r SOLLICITATIEBRIEF EN CV STUREN NAAR: Lekker bijverdienen voor de feestdagen of de wintersport? Dat kan bij bijna alle Primafoonwinkels in Nederland. Want speciaal in de drukke maanden november, december en (eerste helft van) januari kunnen we in onze winkels wel een extra helpende hand gebruiken. Het betreft dus een tijdelijke aanstelling. We zoeken vooral caissieres en verkopers mobielpakketten. Je houdt je dan bezig met het beheer van de kassa of met het verkopen van prepaid pakketten of De Primafoon is meer dan een winkel waar we onze producten en diensten verkopen. Het is de plaats waar we onze klanten persoonlijk ontmoeten en kunnen adviseren. Hier ben je dan ook het gezicht van KPN naar de buitenwereld. Vanuit de positie van de klant denk je mee hoe je onze producten en diensten, varierend van de meest eenvoudige telefoon tot multimedia- diensten als ISDN en internet, kunt toepassen. mobiele telefoons van diverse merken. Daarnaast zijn we ook nog op zoek naar verkopers multi media. Als specialist op het gebied van multimedia adviseer je onze klanten professioneel over de multimediaproducten en -diensten van Primafoon. Onze werktijden zijn zeer flexibel. Je kunt werken van maandag tot en met vrijdag, op koop- avonden en/of op koopzondagen. En het mooie is dat er altijd wel een Primafoonwinkel bij je in de buurt is. Lijkt het je wat om in de gezelligste tijd van het jaar'je portemonnee flink te iaten pieken, bel dan 0800-022 49 49. Elke 10e beller die een contract aangeboden krijgt (en uitdient) krijgt een gratis Hi-prepaid pakket. Reden genoeg dus om nu de telefoon te pakken. Geinteresseerd? Bel 0800 - 022 4949. Elke 10e beller die een contract aangeboden krijgt (en uitdient) krijgt een gratis Hi-prepaid pakket. Roland PCM Datarom For U- 110 6x organ 6x kerk-orgel 6x harpicord. idem orchestral met hobo, klar., tuba enz. van 172 v. 35,- p.St. Tel.: 010 - 4708849 T.k. radio-cass. recorder fm+am, merk: first line c200' ldeur zilvergrijs op 220v op batterijen. Als nieuw slechts! 20,-.Tel.: 010-4708849 Te koop: 16 delen panorama's 150,- 4 delen het leven 50,- 2 delen spiegel 25,- playboy 868788 LP cabaret musical jazz i.v.m verhuizing Tel 010 5214971 Te koop accusnellader, 12 en 24v. dynamic 520 ook voor starthulp nog nieuw, nieuw prijs f 699,- nu voor 350,- Tel. 010-4512319 Te koop: mountain bike 26 nwe banden, vaste prijs 100,- figuurzaagmachine 13 kin2060 nwe muurventilator 450 m3/u 140,- Tel. 0181 - 311708 Comode 1 1/2 jaar oud vr.pr. 200,- babyledikantje vr.pr. f 200,- met toebehoren, meis- jeskleding mt. 62 tot 104 Tel. 06 24607805 Te koop: nieuwe muurventila tor merk Kanal flakt afzuigka- paciteit 450 m3/uur nieuw prijs 280,- nu voor 140,- koopje !!!Tel. 0181 311708 Pantoffels (schoenen) originele Portugese arcopedico v. dames mt. 39 nieuw marine zwart rood beige w. omstandigheden i/70,- NU /30,-. Tel.: 010 - 4159828 Te koop: schaarse Beatrix munten unc: 5 -gld. 92 t/m 99 /ll,- p.st. .rijksd. 90 t/m 99 10,- p.st. guld. 91 8,- 90 4,- 89 4,- kwartje 1994/7,- Tel. 078 6772495 Barbies gevraagd uit de jaren 60, mattel made in Japan voor een gave barbie geef ik 100,- ooklosse doosjes gevraagd Tel. 010 4742465 Te koop: MARSHALL Valve- state 8040: 40 watt buizenver- sterker normal en chorus channel incl. pedaal, in zeer goede staat, prijs 700,- Tel. 010 4147745 (Justin) Lattenbodem+matras 90x190 ledikantje+matras 60x120 vouwlogeerbed+matras vaste afhaalprijs totaal 50,- Tel. 0186-610147 Technicum Uitzendburo is met 20 vestigingen in Nederland, het grootste bureau in de techniek! Wij zijn gespecialiseerd in het uitzenden en detacheren van technisch geschoolde vakmensen, met name in de metaal en elektro- techniek. Technicum maakt deeI uit van het beursgenoteerde fonds Unique International. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij voor onze vestiging in Rotterdam zoeken wij een: Wat houdt de functie in? Als technisch/commercieel medewerker breng je zelfstandig uitzendingen tot stand. Je onderhoudt contacten met werkzoekenden en bedrijven: je voert sollicitatiegesprekken en benadert mogelijke opdrachtgevers. Het ene moment ben je in gesprek met een monteur, even later zit je te bellen met een directeur of personeelsfunctionaris! Je voert bovendien onderhandelingen over loon- en tariefafspraken en verzorgt de administratieve afwikkeling. Een veelzijdige baan dus! Aan welke eisen moet je voldoen? We verwachten dat je vlot communiceert met mensen van uiteenlopende niveaus. Daarnaast beschik je over organisatietalent en een goed commercieel inzicht. Deze functie is de ideale opstap voor MBO school- verlaters met een technische achtergrond. Maar ook voor kandidaten die al enige commerciele ervaring hebben opgedaan, biedt deze veelzijdige functie voldoende uitdaging! Een technische achtergrond is in dat geval een pre maar niet strikt vereist. Interesse? Schrijf dan binnen twee weken een korte brief met CV naar: Technicum Beheer B.V. T.a.v. de heer J.A.E. van Aken (regiomanager Noordwest Nederland) Postbus 11300 AA Almere Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Caroline Spanjer, telefoon (036) 53 82 681 m/ Stichting 'De Stromen' bestaat uit 14 verpleeg- en verzorgingshuizen in Rotterdam en Ridderkerk. Vanuit deze huizen biedt De Stromen zorg en gastvrijheid aan de inwoners van zeven zorgregio's. Momenteel maakt de Stromen een omvangrijk veranderingsproces door. Uitgangspunt voor de nieuwe organisatie is de een op een relatie client-hulpverlener. De zorgregio Schiebroek bestaat onder andere uit zorg- en reactiveringscentrum Schiehoven-Wilgenplas. Schiehoven-Wilgenplas is opgebouwd uit drie sectoren te weten: Chronische Intensieve Zorg, Tijdelijke Intensieve Zorg en de sector Psychogeratrie Transmurale Zorg met elk ongeveer 100 clienten. Op korte termijn zoeken wij voor deze sectoren enthousiaste: De directe werkomgeving. In Zorg-en reactiveringscentrum Schiehoven-Wilgenplas worden binnen de genoemde secioren 147 lichamelijk zieke, overwegend oudere clienten en 74 psychogeriatrische clienten verpleegd. Een unit biedt plaats aan ca. 19 clienten. De personele bezetting van een unit omvat 12 formatieplaatsen. Tevens is er een afdeling dagbehandeling voor 12 somatische clienten en worden er binnen de afdeling verzorging 87 clienten verzorgd. De functieomschrijving. U dient structuur in de dagindeling te brengen, teneinde voor de client een zo veilig mogelijke situatie te creeren. U beschikt over vaardigheden om in multidisciplinair teamverband op een positieve manier samen te werken, levert een constructieve bijdrage aan het ontwikkelen van de zorgplannen en neemt actief deel aan de clientbesprekingen. U dient, indien nodig, bereid te zijn tot het volgen van specialistische opleidingen teneinde een deskundige verzorging te kunnen garanderen. Uw profiel. U bent in het bezit van het diploma ziekenverzorging, dan wel een diploma MDG0-VP. De voorwaarden en salariering zijn conform de CAO-verzorging- en verpleging. De functie is ingedeeld in FWG 35. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Graafland, sectorhoofd TIZ/Verzorging, T [010] 422 80 22. De functieomschrijving. U werkt binnen de bovengenoemde sectoren. Als activiteitenbegeleider brengt u in overleg met andere disciplines structuur in de dagindeling van de clienten. Teveps stelt u een evenwichtig groeps en individueel weekactiviteitenplan op en voert dit uit in overleg met de medewerkers van de units. U zorgt mede voor de psychosocial begeleiding en bent in staat de aard van de begeleiding helder te verwoorden in het zorgplan en in de clientenbespreking. De werktijden zijn volgens rooster en zijn afgestemd op de activiteiten binnen de sectoren. Uw profiel. U bent in het bezit van het diploma MDG0-AB of een gelijkwaardig diploma. De voorwaarden en salariering zijn conform CAO-verzorging- en verpleging. De functie is ingedeeld in FWG 35. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw I. Hartman, coordinator activiteitenbegeleiding, T [010] 422 80 22 Voor beide functies verwachten wij dat u flexibel, inventief en creatief bent en in staat tot resultaatgericht werken. Dit alles met het oog op het creeren van zo gunstig mogelijke voorwaarden voor het leveren van zorg en gastvrijheid aan onze clienten binnen de sectoren. Voor beide functies zijn parttime en fulltime dienstverband- mogelijkheden bespreekbaar. Zorg- en reactiveringscentrum De sollicitatieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen lOdagen richten aan: Zorg- en reactiveringscentrum Schiehoven-Wilgenplas Ter attentie van mevrouw R. Hoogendoorn, afdeling P&0 Hamakerstraat 77 3052 JA Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 24