Maasstad weekbladen geeft kleur aan het nieuws De prijswinnaars staan in de krant van 24/25 november a.s. KNIP UIT, STUUR OP! 1} I k DOE MEE EN WIN EEN VAN DEZE FANTASTISCHE PRIJZEN! 1 Ja. ik it staat. PETERS001 2. Hoe heet deze cultuurtempel? A. Het Luxor theater B. Het Zuidplein theater C. De Doeleri 5. We Ik winkelcentrum is dit? A. De Koopgoot B. De Crimpenhof C. Het Zuidpleiri 1. Welk gebouw is dit? A. Het Poortgebouw B. De Schans C. Het Nedlloyd gebouw Welk museum is dit? Museum voor Volkenkunde Sleepvaart museum Visserij museum 4. A. B. C. 7. Welk verzekeringsconcern zetelt A. Erasmus Verzekeringen B. Stad Rotterdam Verzekeringen C. Nationale Nederlanden 8. Bij welke kerk hoort de toren op de foto? A. De Laurenskerk B. De Pauluskerk C. De Kerk van het Heilige Hart Maasstad weekbladen is vernieuwd en viert dat met een spannende fotoprijsvraag. Weet u de naam van de negen gebouwen of objecten die hierboven staan, doe dan mee aan deze puzzel. Noteer de letter van het juiste antwoord bij het nummer van de foto op het wedstrijd- formulier rechtsonder. Vul uw naam en adres in, knip het formulier uit en stuur dit in een voldoende gefran- keerde enveloppe aan Maasstad week bladen, Postbus 1162, 3000 BD Rotterdam. Doe dit voor 16 november a.s. Wie weet wint u een van de vele afgebeelde prachtige prijzen! Dit is de laatste puzzel van de serie. Wij hopen dat u het leuk vond om mee te doen. De uitslag met de prijswin- naars staat in Maasstad weekbladen van 24 resp. 25 november a.s. 1. 2. 3- 4. 5. 6. 7. 8. 9. Naam Adres M/V Postcode/plaats Telefoon Opsturen voor 16 november 1999 a.s. in voldoende gefrankeerde enveloppe aan: Maasstad weekbladen, Fotoprijsvraag, Postbus 1162, 3000 BD Rotterdam. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Medewerkers van Maasstad weekbladen en het reclamebureau zijn uitgesloten van deelname. 7-daagse busreis naar Praag voor 2 personen. Op basis van halfpension. Excl. entrees bij excursies. Waarde 898,- Genoemde reizen worden beschikbaar gesteld uit het aanbod van 6. Welke fraaie haven is dit? A. Eerste Petroleumhaven B. Eemhaven C. Veerhaven 9. Hoe heet deze brug in de volksmond? A. De Zwaan B. De Oude Willem C. De Hef 5-daagse vliegreis naar New York voor twee personen. Maaltijden, tuchthavenbelasting en excursies voor eigen rekening. Waarde 2350,- 3-daagse busreis naar Londen voor twee personen. Op basis van logies/ontbijt. Excl. entrees bij excursies. Waarde /698.- 3-daagse busreis naar Parijs voor twee personen. Op basis van logies en ontbijt. Exct. entrees bij excursies. Waarde /518,- Personal computer, Pentium II. Beschikbaar gesteld door Klein Informatica Schiedam. Waarde 2295,- Pocketline Swing mobiele telefoon met beltegoed (Hi prepay). Waarde /245,-. Beschikbaar gesteld door STAj BUS: NL.-a- CBNTettcr- eitvcuN tea Dagtocht naar Disneyland Parijs. Exclusief maaltijden. Inclusief entree. Waarde 218. 3. A. B. C. Waar staat dit pittoreske kerkje? Rotterdam Oud-Beijerland Capelle a/d IJssel w x ..S'****.-.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 14