maasstad T ravolta overtuigt als Columbo- protege in General's Daughter maasstad film preview theater a/d schie ladder Robert Long met zijn 'Lang genoeg jong' in show Luxor podium -i ROTTERDAM - Lang ge noeg jong luidt de titel van de nieuwe theatershow van Ro bert Long (55). Of beter ge- zegd: zijn nieuwste concert. Tot en met zaterdag 13 no vember is Lang genoeg jong te zien in het Luxor Theater in Rotterdam. Long zingt een selectie uit de meer dan vijf- honderd liedjes die zijn carri- ere rijk is. „Lekker veel mu- ziek en niet te veel gelul." ROTTERDAM - Wat is er erger dan verkrachting? Wanneer Paul Brenner (John Travolta) erin slaagt het ant- woord op deze vraag te vin den, kan hij de moordzaak oplossen waar het in de thril ler The General's daughter om draait. 'Moet kunnen' zo lijkt het, maar er zijn de nodi- ge obstakels. Zo is de omge- ving waarbinnen deze op- dracht vervult moet worden een wereld op zich. m Woensdag 10 november 1999 The Eclectics ROTTERDAM - Na de succesvol- le Chesterfield-party na de Fast Forward Dance Parade, komen vrijdag 12 november andermaal vele internationale dj's en acts naar Nighttown voor The Chesterfield Original Zone. De mainhall is ge- reserveerd voor Masters at Work aka Kenny'dope'Gonzales en Lil- 'Louis Vega, KC The Funkaholic en Ronald Molendijk. In de base ment staat een selectie van het Ber- lijnse Tresor label en Michel de Hey. In de theaterzaal is het Britse label Ultimate Dilemma vertegen- woordigd met hun acts Jadell en Runaways. Kaarten voor deze bij- zondere party kosten 25 gulden. Zaterdag 13 november is het Ko- penhagense trio Kashmir te zien in Nighttown. Hun sound kan het best omschreven worden als psy- chedelische en symfonische rock uit de jaren zeventig, met een dui- delijke orkestrale invloed van de Pink Floyd heren. Toegankelijke, melodieuze, hartverscheurende, onbeholpen en vooral niet opper- vlakkige popmuziek. Wie dat wil meemaken kan te'recht vanaf 21.00 uur. Kaarten kosten 12,50. De invloeden van The Eclectics zijn veel en uiteenlopend, maar op de laatste cd van dit gezelschap do- mineren ska en hardcore. Twee blazers geven het geheel extra swing. Morgen - donderdag - zijn zij vanaf 21.30 uur te zien op het podium van de Vlerk. Kaarten kos ten een tientje. Een dag later op hetzelfde podium de Popjachttour. Drie bands struinen het Zuidhol- landse circuit af en doen op 12 no vember de Vlerk aan. Doodoo's Coffee - de winnaar van Vers uit de Maas '98 - bijt het spits af. Zij wor den gevolgd door Fervidafkom- stig uit Dordrecht. De meest veel- belovende band van Zuid-Holland op dit moment is Jimmyhat. De zanger van dit viertal heeft een strot waar menig Amerikaanse grunge-zanger jaloers op zal zijn. De aanvang van dit avondje is 21.30 uur en de entree is gratis. In Rotown is donderdag de Haagse rockband Billy the Kid te zien. Zij speelden eerder in het voorpro- gramma van Golden Earring, Bry an May en Anouk. Op eigen kracht betreden ze donderdag het podium aan de Nieuwe Binnenweg. Voor 12,50. kunje erbij zijn. Zondag op hetzelfde podium het Arnhemse duo Lo-Lite. Zij worden gezien als een grote belofte. Het is dan ook zeer de moeite waard om zondag een kijkje te nemen in Rotown. De toegang is gratis. In Baroeg wordt morgen afgetrapt voor het weekend met de street- punk van Oxymoron. Zij worden gevolgd door de anarchopretpunk van Die Nakse Bananen. Afgelo- pen zomer werd hun debuut-cd 'Bummer '99' op het publiek los- gelaten en reken maar dat de band je live laat pogo'en tot je erbij neervalt. Aanvang: 21.00 uur en kaarten kosten vijftien gulden. Voor dat zelfde bedrag kun je een dag later kaarten kopen voor een uitgekiende mix van culj-death/ trash en black metal. Het Franse Agressor, wordt afgelost door And Oceans uit Finland. De finale wordt verzorgd door het Noorse Bloodthorn. Een ruig avondje van af 21.00 uur. De zaal gaat een uur eerder open. Na een Alternatieve Dansavond op zaterdag, is zondag de beurt aan vijf spijkerharde bands. Uit Slowa- kije komt deathmetalband Sanato rium, die worden gevolgd door een hele trits degelijke Zweedse death- metaleenheden. Centinex, Dawn of Deeay, Deranged en Vomitory be treden in die volgorde het podium. De entree voor deze hele lange middag bedraagt vijftien gulden. Om 15.30 uur betreedt de eerste beand het podium, maar vanaf 15.00 uur ben je welkom. Jimmyhat Wat is uitgaan in Rotterdam? Sommige mensen vinden boodschap- pen doen al een feest. Ik ken mensen die liefst twee keer per dag naar de Albert Heijn gaan. Voor mij bestaat er geen grotere straf dan win- kelen op zaterdagmiddag. Of toch: op zondagmiddag! Ik versta onder uitgaan veel eerder het avondlijk genieten in theater of bioscoop. Voor een goed toneelstuk krijg je mij wel warm. Dans is ook niet te versmaden. Een concert in de Doelen, ik gad' r voor. En ik ben een trouw bezoeker van het jaarlijkse Filmfestival. Bij Poetry In ternational liggen de kaartjes altijd voor me klaar. Uit 'etengaan is ook uitgaan. Het culinaire spectrum van alle eet- culturen in Rotterdam wordt steeds breder. Er zijn al diverse multi- culinaire receptenboekjes verschenen voor de doe-het-zelvers. Zelf prefereer ik meer de restaurantgids van Rotterdam. Volgens mij is er geen drempel zo laag als die van de vreemde keuken. Patat is Bel- gisch. Pizza is Italiaans. Paella is Spaans. Roti is Surinaams. De in ternationale keuken is eigenlijk een multicultureel integratiemodel. Op een aangename wijze krijg je begrip voor andermans cultuur. Een ongesubsidieerde vorm van multicultureel beleid. Nu de letteren. Zachtjes knetteren de letteren. De Bibliotheek bezorgt veel mensen een aangenaam verpozen. Dat geldt niet alleen voor de Cent rale Bibliotheek, maar ook voorde 22 bibliotheken in de wijken. Als je het aantal openingsuren optelt kom je aan zo'n 570 uur per week. Drieenhalfkeer zo veel als een week aan uren telt. We ontvan- gen bij elkaar vier miljoen bezoekers per jaar. Nou mag ik niet bewe- ren dat al die mensen 'uitgaan' in de betekenis zoals ik die zelfbe- doel. Maar de vele reacties tonen een behoorlijke tevredenheid. Vorig jaar gaven onze klanten ons het rapportcijfer 7,8. Een cijfer waar we ons geenszins voor schamen. Maar een 8 is nog mooier. Een bezoek aan een van onze Bibliotheken moet ook een vorm van 'uit gaan' zijn. We willen onze leden en bezoekers meer als onze gasten beschouwen. De Bibliotheek gaat zich meer en meer bekommeren om de wensen van de klanten. We verkennen de grenzen van het klassieke bibliotheek-imago. Behalve een centrum voor het uitlenen van boe- ken, is het ook een plek waar je naar toe gaat om te verblijven, te zit- ten lezen, ideeen op te doen, naar een optreden te gaan, uit eten te gaan, theater te zien. Het is begrijpelijk dat de zondagsopening zo 'n succes is, want de zondag is een prachtig moment om 'uit te gaan Onze meest succesvolle activiteit is sinds drie jaar het Lezersfeest. Eenfeest waarbij de literatuur centraal staat. Ik schrijf dit stuk 'the day after' het Lezersfeest. Nog wat zyvaar in het hoofd na prachtige avond met optredens van bijna vijftig schrijvers. We hebben zo'n drieduizend bezoekers geteld. Allemaal mensen die weten dat je in Rotterdam kunt uitgaan. Van heinde en verre (zelfs uit Amsterdam! was men gekomen, Als u het per ongeluk heeft gemist, of als u er wel was en ook terugkijkt op een mooie literaire avond, noteer dan vast de datum voor het volgende Lezersfeest: zaterdag 4 november 2000. Weereen mooie gelegenheid om in Rotterdam uit te gaan. Frans Meijer directeur Bibliotheek Rotterdam xq57 Trotse 'ouwe lul' is lang genoeg jong geweest door Johan van Boven De titel doet misschien vermoeden dat Long zich niet meer jong voelt, eerder oud. Hij legt uit dat het an- ders gei'nterpreteerd moet worden. „Het is geen kwestie van voelen. Als ik om me heen kijk, constateer ik dat ik niet meer jong ben. De te- levisie, de commercie, alles is erop gericht dat men zo jong mogelijk moet zijn. Het schijnt een pluspunt te zijn, maar het wordt allemaal zo krampachtig. Ik zie lievereen oude dame van zeventig jaar met diepe groeven in het gezicht, dan een vrouw van veertig die er wil uit- zien als een 25-jarige. Ik wil graag oud worden, dan moet ik niet gaan klagen als ik ongeveer op de helft zit en zie dat ik een dagje ouder word. Als mens weet je dat je oud wordt, daar moet je je op instel- len", zo vindt de zanger. Lang genoeg jong is voorlopig de laatste theatershow van de in Italie wonende artiest. Na de laatste voorstellingen in april gaat hij zich volledig richten op zijn nieuwe musical die waarschijnlijk in 2001 in premiere gaat. „Ik ga een jaar schrijven. Heerlijk. Maar er is veel tijd en concentratie voor nodig. Gordijnen dicht en een lamp boven me hoofd, dan kan ik er echt geen theater bij doen." Long legt de na- druk op voorlopig laatste theater- voorsteling. „Daarvoor vind ik het veel te leuk om te doen. Ik kan nog wel zes shows als 'Lang genoeg jong' samenstellen. Ik heb zo veel oud materiaal, dus wie weet." De 'trotse ouwe lul', zoals hij zich- zelf noemt, had met het selecteren Robert Long: „Zolang ik plezier heb en het fysiek aan kan, ga ik door met theater. Maar het moet niet genanten lach wekkend worden.foto: Dick siuijter van vijfentwintig uit vijfhonderd liedjes een luxe-probleem. „Het was een enorm karwei, maar als ik in mijn leven geen grotere proble- men krijg, kan ik daar goed mee le ven", zegt hij lachend. „De selec tie is hoofdza- kelijk gebouwd op het gevoel van 'ik weet ze- ker dat ze dit willen horen' en op mijn ei gen smaak. Ik heb een nieuw orkest en drie zan- gers naast me op het podium. Nu kan ik nummers die ik nog nooit li ve heb gezongen wel zingen." Over de promotieposter van de voorstelling is veel te doen ge weest. Op de poster wordt Long geflankeerd door twee naakte mannen. Een man is ongeveer tachtig en de andere is een gespier- de twintiger, van wie het geslachts- deel te zien is. Enkele theaters heb ben de poster niet opgehangen of het 'pijnlijke gedeelte' afgeplakt. „Die ophef is echt van voor de oor- log. Ik begrijp er niets van dat mensen geschokt worden door naakt. Het is toch natuurlijk", zegt Long met opgehaalde schouders. „We bevinden ons inmiddels in een klaagmaatschappij. Er bestaan weet ik hoeveel klachtenlijnen, er is een reclamecode-commissie. Als er maar wat te klagen valt." Dat het een publiciteitsstunt zou zijn, wuift hij evenzeer van de hand. „Ik vond het gewoon een mooi plaatje. Een oude man en een jonge knul en ik sta daar tussenin. Ik ben over de vijftig dus het is een mooie chronologische weergave die bij de titel van mijn show past", aldus Long. Hij stond er vroeger om bekend dat hij overal en nergens tegenaan schopte. Dat dat nu minder lijkt, ligt volgens de zanger niet aan hem, maar aan de verandering van de maatschappij. „Normen, waar- den en zeden hebben een andere inhoud gekregen. Toen ik een kwarteeuw geleden 'kut' riep, viel heel de zaal van z'n stoel. Nu is het 'kut' voor en 'kut' na." Over het einde van zijn carriere heeft Long nog niet echt nage- dacht, maar heeft wel een mooi scenario in zijn hoofd. „Zolang ik plezier heb en het fy siek aan kan, ga ik door met thea ter. Maar het moet niet genant en lachwekkend worden. Net als Toon Hermans, ja. Tijdens zijn laatste shows was hij tachtig, maar er stond ook iemand. Mooi om te zien hoe zo iemand oud wordt, prachtig!" Robert Long: Lang genoeg jong is nog tot en met 12 november te zien in Luxor Theater. Op 15 december te zien in Kunstmin in Dordrecht en op 26februari 2000 in de Stads- gehoorzaal in Vlaardingen. Voor meer informatie: www.robert- long.nl. John Travolta en James Cromwell in The General's Daughter door Richard Schoonenberg In The General's daughter van re- gisseur Simon West Con Air) draait het allemaal om de voor de buitenwereld gesloten wereld van het Amerikaanse leger. Hier wor den geheimen diep begraven en wordt de vuile was niet buiten ge- hangen. West krijgt het voor elkaar de beklemmende sfeer die een strict hierarchische structuur die een leger vormt naar de kijker over te brengen. Gelukkig geven de speciale bevoegdheden van topon- derzoeker Brenner weer wat ge voel van rechtvaardigheid terug omdat hij de volmacht heeft mili- tairen, ongeacht welke rang, zowel verbaal als fysiek vast te zetten. Travolta komt in het begin van de film nogal sullig over maar al snel blijkt dit een facade als die van de vermaarde rechercheur Columbo te zijn. Tegenstanders hebben de neiging dergelijke figuren te on- derschatten wat uiteraard resulteert in ontboezemingen die het onder- zoek ondersteunen. Van de slanke gestalte die Travolta ooit was, is weinig meer over. Maar het ietwat vadsige lijf nu draagt absoluut bij aan het karakter van Paul Brenner. Het vormt overigens ook een mooi contrast met het welgevormde li- chaam van Brenners partner Sarah Sunhill (Madeleine Stowe). Samen bijten zij zich vast in de moord op Kapitein Elisabeth Campbell (Leslie Stefanson). Zij is de dochter van de immens populai- re Generaal 'Fighting Joe' Camp bell. Wanneer zij dood en vastge- snoerd wordt aangetroffen op het trainingsveld lijkt in eerste instan ce verkrachting een gegeven. Zo als vaker is ook in The General's Daughter niet alles wat het lijkt. Hoe meer het onderzoek vordert des te duidelijker tekenen zich de contouren af van een omvangrijke doofpotaffaire met wortels die tot in het verleden reiken. In Cinerama aan de Westblaak is maandag om 20.00 uur opnieuw een Grolsch Maandag Preview. Deze keer is de romantische kome- die Mickey Blue Eyes te zien. Hugh Grant speelt in deze film Michael Felgate, die op een dag zijn vrien- din Gina Vitale (Jeanne Tripple- hom) ten huwelijk vraagt. Ze barst in tranen uit en zegt dat ze hem nooit kan trouwen. Ze vreest na- melijk dat Michael dan deel uit gaat maken van haar familie. Niet zo maar een familie, maar een maf- fiafamilie. Om Gina alsnog voor zich te winnen, besluit Michael de maffia waar mogelijk tegen te wer- ken. Dat heeft uiteraard verregaan- de gevolgen, want Michael wordt door Gina's charmante vader met open armen ontvangen. Mickey Blue Eyes is vanaf volgende week te zien in de bioscopen. Het Toneel Speelt De Verlossing De Verlossing gaat bij Het Toneel Speelt met een echte 'ster-cast' in (we- reldjpremiere en behoort tot de beste stukken van Claus: Bruid in de morgen, Vrijdag en Suiker. De Verlossing is een bittere komedie waarin veel kan worden gelachen zonder dat de personages belachelijk worden. Het speelt zich af in het kleinburgerlijk katholieke milieu van de Vlaamse provincie. Oscar, de groteske patriarch, zijn bedlegerige vrouw Magda, zijn fletse zoon Karel en zij n dochter Julia die helaas getrou wd is met een ondermaatse voet- baller, komen samen in de ouderlijke woning. Er gaat iets mis met Magda, die niet alleen door haar lichamelijk verval gekweld wordt, maar ook door visioenen van haar overleden zuster Marleen. Woensdag 17 november, aanvang 20.15 uur, toegang eerste rangfl. 45, -/fl. 42,50, tweede rangfl.40,-/fl37,50. Astrid van Helden De Ongetemde Diva Er wacht u een ongewone ontmoeting met een zogeheten ongetemde diva! Astrid van Helden heeft een enorm stembereik en een uitgebreid repertoire en... is een niet alledaagse theaterverschijning. In een verrassend optreden, waarbij het publiek regelmatig op vaak hilarische wijze op het verkeerde been wordt gezet, maar daarbij zeker waardering zal hebben voor wat er op het podium gepresteerd wordt, zal Astrid van Helden laten zien en horen dat zij toch niet al te vast zit aan theaterconventies. In die zin zal De Ongetemde Diva een aangename en soms hernieuwde kennismaking zijn met eigen in- terpretaties van een ongekend repertoire dat reikt van Mozart tot aan Queen. Donderdag 18 november, aanvang 20.15 uur, toegang fl. 25,50/fl. 23,-. Hoofdstad Operette Eine Nacht in Venedig Eine Nacht in Venedig van Johann Strauss jr. is den van de populairste ope- rettes aller tijden met een overvloed aan herkenbare melodieen. De Hoofd- stad Operette heeft hem reeds twee maal eerder, en met succes, op de plan- ken gebracht. De geschiedenis speelt zich af tijdens een groot gemaskerd bal in Venetie aan het begin van deze eeuw. Het romantische aspect van deze drij vende stad samen met de zorgeloze Italiaanse sfeer zorgt voor een spran- kelend verhaal. Tijdens een gemaskerd bal in het palazzo van de hertog van Urbino raken de adellijke gemoederen verhit. Niemand lijkt meer zichzelf te zijn. De verwarring is compleet als echtgenotes worden verwisseld en min- naars worden ontmaskerd. De uitbundige decors en kostuums en het vele dans- en ensemblewerk van solisten, koor en orkest zorgen voor een sfeer- volle avond operette. Terug in de tijd en genieten maar! Vrijdag 19 november, aanvang 20.15 uur, toegang eerste rangfl. 49,-/fl. 46,50, tweede rangfl. 44,-/fl. 41,50. Rob Kamphues De Hernia van Atlas Rob Kamphues stond vorig seizoen al met zijn programma De Hernia van Atlas in Theater de Teerstoof. Wegens groot succes ontmoet hij zijn groei- ende schare fans vanavond in Theater a.d. Schie. Het grote publiek kent hem als 'die kale brutale' van gpijkers, het satirische tv-programma van de V ARA waarin hij samen met Erik van Muiswinkel en Diederik van Vleuten het nieuws bespreekt. Echte cabaretliefhebbers weten dat hij voor die tijd al tien jaar met De Types door het land trok en sinds vorig jaar in zijn eentje op de planken staat. Twee succesvolle soloprogramma's heeft deze raskomiek inmiddels op zijn naam staan: Pikkie Noga's en 1 Kale Vlakte. Zijn nieuwe programma De Hernia van Atlas gaat over ons onvermogen om achterover te leunen en van het leven te genieten. En ons talent om ons druk te maken over de meest onbelangrijke zaken. Rob Kamphues heeft niet alleen eenn grote bek maar kan ook gewoon een mooi en ontroerend verhaal vertellen. Zaterdag 20 november, aanvang20.15 uur, toegang eerste rangfl. 27,50/fl. 25,-, tweede rangfl. 22,50/fl. 20,-. Louis van Dijk en Jan Vayne Een avontuur voor twee piano's Deze twee piano-virtuozen zijn nog lang niet op elkaar uitgekeken. De muzi- kale ontmoeting is iedere keer een uiterst boeiende belevenis, waarbij im- provisatie en virtuoos pianospel centraal staan. Van klassieken, musicals en popmuziek tot blues en jazz. Zij staan garant voor een inspirerend concert, waarbij zij steeds elkaars terrein verkennen. Louis en Jan zijn twee klank- kunstenaars, twee persoonlijkheden, met ieder een eigen karakteristieke aanslag. Louis van Dijk heeft een lange en rijke carriere achter de rug. Hij maakte veel solistische platen en heeft inmiddels drie Edisons in zijn bezit. Jan Vay ne is altijd op zoek naar de mogelij kheden van melodieen. Hij maakt daarbij dankbaar gebruik van zowel zijn klassieke scholing als zijn interesse voor de eigentijdse popmuziek. Zondag 21 november, aanvang 14.00 uur, toegang eerste rangfl. 35,-/fl. 32,50, tweede rangfl. 30,-/fl. 27,50. Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij de Schiedamse Theaterkassa, Stad- serfl, van maandag tot en met vrijdag van 11.00 tot 16.00 uur en op zater dag van 12.00 tot 15.00 uur, tel. 2467467. Bioscoopagenda 4 november tot en met 10 no vember: Arcaplex, Groene Kruisweg 19, Spij- kenisse: Star Wars Episode 1: The Phantom Menace. Dagelijks: 13.30, 18.45, 21.30 uur; vr. za. zo. wo. ook 16.15 uur. The General's Daughter. Dagelijks 13.30 19.00 21.45 uur; Vr. Za. Zo. Wo. ook 16.00 uur. Deep Blue Sea. Dagelijks (beh. Za.) 14.00 19.00 21.30 uur; Za. 14.00 16.15 18.45 22.30 uur; Vr. Zo. Wo. ook 16.15 uur. Fight Club. Dagelijks 21.30 uur. The Haunting. Dagelijks (beh. Za.) 19.00 21.40 uur (Ma. niet om 21.40 uur); Za. 16.15 18.45 21.15 23.15 uur; Do. Vr. Ma. Di. ook 13.45 uur; Za. Zo. Wo. ook 16.15 uur. The Blair Witch Project. Dagelijks (beh. Za. Di.) 21.45 uur; Za. 19.00 20.45 23.30 uur. Notting Hill. Dagelijks (beh. Za. Di.) 19.00 uur; Za. 16.10 21.20 uur; Do. Vr. Ma. ook 13.30 uur; Zo. Wo. ook 16.10 uur. Do Not Disturb. Dagelijks 19.30 uur; Do. Ma. Di. ook 14.oo uur. Beloved. Di. 12.45 20.45 uur. Sneak Preview. Ma. 21.30 uur. Inspector Gadget. Vr. Za. Zo. Wo. 13.45 15.45 uur. De Koning en Ik. Vr. 16.15 uur; Za. Zo. Wo. 14.00 uur. Kabouter Plop. Vr. 16.15 uur; Za. Zo. Wo. 14.00 uur. Imax, Leuvehaven 77, Rotterdam: Cocos, is land of the sharks. Dagelijks 13.00 15.00 uur. Whales. Za. Zo. 11.00 uur. Wildfire Feel the Heat. Dagelijks (Beh. Do.) 12.00 uur. Ex treme. Dagelijks (Beh. Do.) 16.00 uur. Afri ca's Elephant Kingdom. Dagelijks (Beh. Do.) 14.00 uur. Deep Blue Sea. Dagelijks 17.15 19.3021.45 uur; Do. 19.3021.45 uur. Lantaarn/VensterGouvernestraat 133, Rot terdam. Vel: Mifune's Last Song. Dagelijks 19.30 21.45 uur (Ma. niet 21.45 uur); Vr. ook 15.00 uur. Sneak Preview. Ma. 22.00 uur. Ki- rikou en de Heks. Zo. 13.00 15.00 uur; Wo. 15.00 uur. Ve2: Die Tragodie Eines Grossen. Do. 19.30 uur. Lost Paradise.Vr. Za. Zo. 19.30 uur. Inquietude. Vr. Za. Zo. Ma. Wo. 22.00 uur. Kurt Courtney. Vr. 15.30 uur. II Conformista. Zo. 15.00 uur; Ma. Di. Wo. 19.30 uur; (Zo. Ma. Di. in Venster 4) Greed. Zo. 15.00 uur. Het Offer. Di. 20.00 uur. Ve3: Buena Vista Social Club. Dagelijks 19.30 22.00 uur; Vr. ook 15.00 uur; Zo. ook 13.00 uur. De Bal. Zo. Wo. 15.00 uur. Ve4: Dis-moi Que je Reve. Dagelijks (Beh. Di.); Vr. ook 15.00 uur. Pathi Cinerama, Westblaak 18, Rotterdam: Cinl: Star Wars Episode 1: The Phantom Menace. Dagelijks (beh. Ma.) 14.30 18.00 21.20 uur; Ma. 13.30 16.40 uur. Grolsch Pre view: Mickey Blue Eyes. Ma. 20.00 uur. Cin2: Runaway Bride Dagelijks 12.20 15.25 17.50 20.50. Cin3: Notting Hill. Dagelijks 15.30 18.30 21.30 uur; Do. Vr. Ma. Di. ook 12.30 uur. De Koning en l£ Za. Zo. Wo. 13.15 uur. Cin4: The Haunting. Dagelijks 16.20 18.45 21.40 uur; Do. Vr. Ma. Di. ook 13.25 uur. Madelief: Krassen in het tafel- blad. Za. Zo. Wo. 13.00 uur. Cin5: The Tho mas Crown Affair. Dagelijks 13.00 15.45 18.20 21.10 uur. PathS LumiSreWest Kruiskade, Rotterdam: Lul: Deep Blue Sea. Dagelijks 12.15 15.15 18.15 21.15 uur. Lu2: Big Daddy. Dagelijks 13.00 15.30 18.00 uur. The Astronaut's Wife Dagelijks 21.00 uur. Inspector Gadget. Za. Zo. Wo. 13.00 uur. Lu3: The 13th warrior. Dagelijks 15.45 18.30 21.15 uur; Do. Vr. Ma. Di. ook 13.00 uur. The Matrix. Vr. Za. 00.15 uur. Lu4: The Blair Witch Project. Dagelijks 12.15 14.30 16.45 19.00 21.45 uur. Vr. Za. ook 00.30 uur. PathS Schouwburgplein, Schouwburgplein 101, Rotterdam: Pal: Star Wars Episode 1: The Phantom Menace. Dagelijks 11.00 14.00 17.00 20.00 uur (Zo. geen 11.00 uur). Pa2: The Blair Witch Project. Dagelijks 15.30 17.35 19.40 21.50 uur (Di. geen 21.50 uur); Do. Vr. Ma. Di. ook 11.00 13.15 uur. Kabouter Plop. Za. Zo. Wo. 11.00 13.15 uur. Sneak Preview: 'Nederland was er niets als de apen bij'. Di. 21.50 uur. Pa3: The Haunting. Dagelijks 15.50 18.30 21.20 uur; Do. Vr. Ma. Di. ook 11.40 uur. De Rode Zwaan. Za. Zo. Wo. 11.10 13.30 uur. Pa4: Fight Club. Dagelijks 15.10 18.10 21.10 uur; Do. Vr. Ma. Di. ook 11.30 uur. Inspector Gadget. Za. Zo. Wo. 11.00 13.45 uur. Pa5: The General's Daughter. Dagelijks 11.40 15.50 18.40 21.30 uur. (Zo. niet 11.40 15.50); Zo. 16.00 uur. Pa6: Do Not Disturb. Dage lijks 11.20 13.45 16.20 18.55 21.40 uur. Pa7: Random Hearts. Dagelijks 11.50 15.00 18.05 21.00 uur. Rexane, le Middellandstraat 115, Rotterdam. Dagelijks geopend van 12.00 tot en met 01.00 uur. Doorlopende voorstelling. Filmhuis Schiedam, Nieuwstraat 12, Schie dam. Pleasantville. Do. Vr. 21.00 uur. La Pa- rola Amore Esiste. Za. 21.00 uur. Filmtheater Het Zeepaard, Schiedamseweg 51, Vlaardingen: La Parola Amore Esiste. Vr. 21.00 uur. Pleasantville. Za. 21.00 uur.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 19