maasstad 'Verstandelijkgehandicapten maken echt prachtig theater' I Martin Lawrence's theater van de lach in Blue Streak theater de teerstoof maasstad podium theater a/d schie film preview ladder Bijzondere tentoonstelling over Star Trek in Kunsthal Voorstelling van LeBelle neemt angst voor onbekende ROTTERDAM - Niet ieder- een weet dat mensen met een verstandelijke handicap goe- de acteurs kunnen zijn. Het bewijs, dat er ook spelers zijn die ondanks hun beperkingen toch talentvol zijn, wordt op donderdag 25 november ge- leverd door de Amsterdamse theatergroep LeBelle. Met de voorstelling De Kraken treedt het gezelschap op in het Theater Maatwerk, op de Willem Buytewechstraat in Rotterdam-Zuid. ROTTERDAM - Het lijkt wel een klucht. Juwelendief Miles Logan (Martin Law rence) steelt in Blue Streak een extreem kostbare dia- mant, maar wordt praktisch op heterdaad betrapt en dat mede door de hebzucht van teamlid (Peter Greene). Vlak voordat hij voor twee jaar in de eel belandt, lukt het hem de edelsteen in een bouwput te verstoppen. Wanneer de politie Logan afvoert, prent hij de locatie zo nauwkeurig als mogelijk in zijn hoofd; Derde verdieping, noord- kant... op de hoek van 'Fifth' en 'Grand'. i Duster 69 ROTTERDAM - Op de diverse podia in Rotterdam is deze week weer van alles te beleven. Zo kun je morgen terecht in de Vlerk voor een dubbeloptreden van de Neder- landse band 57Chevy en het Duitse Duster 69. Kyuss, films als Easy Rider en het geluid van V8 moto- ren vormen de inspiratie voor de krachtige metalsound van 57Chevy Zij worden voorafgegaan door de 'heavy lavasounds' van Duster 69. Beide bands halen een deel van hun inspiratie bovendien uit Black Sabbath. Het begint om 21.30 uur en kaarten kosten drie knaken. Liefhebbers van punk en hardcore kunnen morgen ook terecht in Nighttown voor een Bad Taste Re cording Package. Vier bands die zorgen voor het zwaardere werk: Trigger Happy uit Canada, Turtle Head uit Schotland, en Misconduct en Last Days of April uit Zweden. Dit stevige avondje vindt plaats in de basement van Nighttown. Kaar ten kosten 17,50. Diezelfde avond in de grote zaal een optre- den van legendarische reggaezan- ger Horace Andy. Hij start zijn show om 21.00 uur en voor 25 gul den kun je erbij zijn. Vrijdag in de Vlerk een doublebill met Whiskey Priests en The Pen guin. Gepassioneerde folk en rock abilly voor vijftien gulden. Het op- treden begint om 21.30 uur. In Nighttown zondag een optreden van de punkrockers van Teen Idols The Apers. Het begint om 21.30 uur en kaarten kosten vijftien gul den. Een half uur later betreedt Red het podium van Rotown. En voor dit optreden van 'the fantabulous mushman' hoef je helemaal niets te betalen. Ook Baroeg aan de Spinozaweg heeft komend weekend een vol programma. Op vrijdag 26 novem- ber tijdens de Club Regionale 'Punque Speciale' optredens van vier punkbands: Totaal Verlept, Area 51, Second Chance en No- Men. Aanvangstijd eerste band 20.00 uur. De entree bedraagt 7,50. Een dag later heeft Baroeg met Marduk, Angel Corps, Warlust en Enthroned een package 'boed- verziekende' blackmetalbands in huis. Voor twintig gulden kun je erbij zijn. De eerste band betreedt om 21.00 uur het podium. De zon dag staat geheel in het teken van de hardcore. Optredende bands: Cau se For Alarm, Fastbreak, Morser en Hellchild. Aanvangstijd eerste band 15.30 uur. Kaarten kosten vijftien gulden. 57Chevy ROTTERDAM - 'Trekkies' kun nen zich opmaken voor een heel bijzondere tentoonstelling. Van 18 december tot en met 2 april is in de Kunsthal in Rotterdam Star Trek: Federation Science te zien. Deze enige authentieke Star Trek ten toonstelling is het resultaat van een samenwerking tussen Paramount Pictures Corporation en het Ore gon Museum of Science and Indu stry in Portland. De tentoonstelling wqs in de Verenigde Staten een gpggt succes, en zal na Rotterdam doorreizen naar Londen. De^entoonstelling bestaat uit veer- Ti^ Iriteractieve modules rond ver- schillende thema's die met Star- - ship Enterprise te maken hebben. Bezoekers navigeren door een as- teroide veld, programmeren een stemcomputer, veranderen in een Klingon, laten zich naar een ande- re planeet 'beamen' en comman- deren Starship Enterprise. Uiter- aard zijn er vele decorstukken en kostuums uit de serie te zien. Star Trek heeft altijd velen gefasci- neerd. De serie is science fiction, maar poogt wel een realistische vi- sie op de toekomst te geven. De fantastische technologie en de bi zarre situaties zijn gebaseerd op wetenschappelijke feiten en moge- lijkheden. Sommige technolgieen uit de serie - zoals computers met floppy-disks - zijn tegenwoordig gemeengoed. cfb Ook ik ben niet vrij van zonden en overweeg te biecht te gaan bij de commissie die vermeende fraude onderzoekt. Anoniem, dat wel. Dan kan ik het lekker aandikken zonder dat iemand het kan controleren. Het is in de zomer van 1993. De ontvangst in de kamer van de burge- meester is opgewekt. Bram gaat Annemieke en mij trouwen. Die och- tend wordt het doorgesproken. We drinken niet een, maar wel twee kopjes kofpe. Bram vraagt de kamerbewaarder om een klein koekje. We gaan de strijd aan: wie eet het meest van het schaaltje? Uit ont- zag voor Bram geef ik hem voorrang. Hij snoept meer dan ik; Anne mieke blijft bescheiden. Nachten al lig ik - ruim zesjaar later - wak- ker: ben ik fout? Heb ik de belastingbetaler opgezouten met een on- nodige verhoging van de gemeentebelastingen? En dan na de plech- tigheid een samenzijn op de kamer van Peper. Met een beschaafd glas champagne. Wederom op kosten van de Rotterdammer. Plus een ge'tneentelijk geschenk: een shawl voor mevrouw, een das voor me- neer, compleet met dasspeld van de Erasmusbrug. Das en speld durf ik niet te dragen, want het is natuurlijk corruptie. Annemieke, verzets- held, draagt haar shawl uit solidariteit met Bram inmiddels dag en nacht. Daar lees je nu nooit eens iets over in het Algemeen Dagblad, de Washington Post langs de Maas. Ik herlees nog eens een hoofdstuk uit de biografie van Ben Bradlee, hoofdredacteur van de krant die president Richard Nixon de das om- deed (met dasspeld en alHoe hij keer op keer de verslaggevers Carl Bernstein en Bob Woodward de straat weer opstuurde. Prachtig al die anonieme bronnen, maar kom eens met echt bewijs. Het lukt die twee uiteindelijk. Het Anoniem Dagblad blijft vooralsnog steken in onbenulligheid en trekt zich lafterug. De dramatiek is groots en mee- slepend, maar blijft vooralsnog steken in drie zakken bloembollen en een vermoeden van trekhaak. Dan loop ik door de stad en zie hoe het aanzicht is verprachtigd: hoe de stad sterker wordt door strijd en schrijf veel op het conto van de vi- sie van Peper. Niet het veranderde gezicht van de grootste haven van de wereld telt meer. Nee, het gaat over boottochtjes en verdwenen tul- pen. De jacht van Manuel Kneepkens van de Stadspartij op een ver dwenen Rolex is het voorlopige dieptepunt. Staak al het zoeken: ik moet er ergens nog eentje hebben liggen. Voor vijf dollar op straat gekocht in New York. Kan het ding nergens meer vinden: misschien wel verloren op de kamer van Bram. Cees van der Wel Hoofdredacteur TV Rijnmond Scapino Ballet Nico door Natasja de Groot „LeBelle bestaat uit een min of meer vaste groep van twaalf zorg- vuldig geselecteerde spelers die ondanks hun handicap al verschil- lende bijzonder prachtige voorstel- lingen hebben gemaakt", aldus Dirk van Duijn, initiator, regisseur en man achter de schermen van de theatergroep. „Dat mensen met een verstandelijke beperking to- neelspelen is op zich niet bijzon der", meent Van Duijn. „Wel uniek is de manier waarop de ac teurs van LeBelle bezig zijn." In de eigen theaterschool in Am sterdam zijn de spelers vijf dagen in de week full-time theater aan het maken. Iedere morgen krijgen zij les in stem, dans, drama en mime, en 's middags werken zij aan een voorstelling of een performance. Per theaterseizoen maakt de groep zo'n veertig voorstellingen die op scholen en theaters in het hele land worden gegeven. Iedere voorstel ling komt voort uit een idee van een speler en door middel van im- provisatie. Ook De Kraken is op deze wijze geboren. Het idee ontstond naar aanleiding van een gesprek over een bezoek aan Amerika. „Daar wil een van de spelers graag naar toe en gaandeweg kwam het ge sprek op de Italiaanse ontdek- kingsreiziger Columbus die in 1492 Amerika ontdekte." Het uit- gangspunt was dat zonder ontdek- kingsreizen en uitvindingen de mens zich niet zo zou hebben ont- wikkeld zoals is gebeurd. „Iedere innovatie brengt angst met zich mee. Belangrijk is om dat gevoel te Jedere bezoeker van een voorstelling zal ondervinden dat ook volwassen verstandelijk gehandicapten volwaardig toneelkunnen maken." overwinnen, wil je als mens verder komen. De angst voor het onbe- kende hebben we De Kraken ge- noemd, volgens overlevering uit de zeevaart, een enorm achtarmige inktvis die menig schip de diepte in heeft getrokken." De voorstelling begint met zeelie- den die in kroeg bevreesd spre- ken over het gruwelijke monster De Kraken. Op het- zelfde moment probeert Co lumbus thuis zijn vrouw ervan te overtuigen dat de aarde niet plat is, en dat hij dat moet en zal bewijzen. Samen met de zeelui vertrekt hij, op zoek naar de v/aarheid. Onder- weg doorstaan de mannen de zwaarste stormen, weten ze ziektes te overleven, vechten ze met pira- ten, halen ze met hun visnetten be- langrijke uitvindingen voor de zee vaart binnen - zoals een verrekij- ker. En tenslotte doet zich voordat het schip uiteindelijk El Salvador bereikt, ook nog een ontmoeting met De Kraken voor. „Net een spannend jongensboek", bekent de initiator. Na zijn studie mime aan de Am sterdamse Hogeschool voor de Kunsten besloot Van Duijn samen met het bestuur van de Amster damse Stichting AGO, gericht op gehandicaptenzorg, een speciaal dagverblijf in de vorm van een the- atergroep op te richten. Uit dit ini- tiatief is begin 1994 Theater Le Belle ontstaan. Sindsdien zijn de acteurs enorm geprofessionali- seerd. ,,Het verschil met vijf jaar geleden is groot. Dit komt vooral door het enthousiasme en de inzet waarmee de acteurs theatermaken. Iedere bezoeker van een voorstel ling zal ondervinden dat ook vol wassen verstandelijk gehandicap ten volwaardig toneel kunnen ma ken", zegt Van Duijn vol trots. „De theatergroep Maatwerk die ook al jaren op dit gebied bezig is, heeft dat aangetoond." foto: LeBelle Het applaus na iedere de voorstel ling getuigt volgens Van Duijn van puur enthousiasme en respect en heeft niets te maken met meewa- righeid. „Allicht zijn af en toe de beperkingen van de acteurs te zien. Soms hebben zij moeite zich tege- lijk op tekst en handeling te rich- ten, maar daar oefenen we dan ook goed op.'4 Ook M/Pff heeft de erva- ring geleerd dat er duidelij- ke regels en grenzen aan het acteren moeten worden gesteld. „Sommigen kun nen zo opgaan in het spel dat de grens tussen werkelijkheid en fic- tie vervaagt. Het belangrijkste is dat de spelers begrijpen wat ze doen, er plezier in hebben en iede re keer weer iets prachtigs op de planken neerzetten waar ze trots op mogen zijn." De Kraken is op 25 november te zien in Theater Maatwerk. Kaarten kosten f 15,-. Reserveren: tele- foon 010-276.30.39 of aan de kas- sa van het theater, Willem Buytew echstraat 24 in Rotterdam. door Richard Schoonenberg Wanneer de sympathieke crimi- neel na het uitzitten van zijn straf de bewuste plek bezoekt blijkt dat het pand in aanbouw inmiddels is veranderd in het hoofdbureau van de politie van Los Angeles. Het vervolg van de film laat zich ener- zijds raden, maar de vorm waarin het verhaal gegoten is, levert ge- noeg leuke en af en toe zelfs hilari- sche momenten op. Als Miles zelfs verkleed als pizzabezorger met een gigantisch paardengebit, niet in staat is de derde etage te bereiken, verzint hij iets waanzinnigs. De notoire inbreker wordt een po- litieman, en nog een goede ook. Door gebruik te maken van ver- valste papieren en een training via het televisieprogramma 'COPS' komt Miles Logan als de menig- maal gedecoreerde 'Detective Malone' de divisie inbraak binnen wandelen. Dankzij zijn carriere als inbreker lukt het hem uiteraard ook nog een aantal zaken op te lossen. Maar iedere keer als hij de diamant binnen handbereik heeft, wordt hij weer dwars gezeten. John Lanting en zijn theater van de lach is er af en toe niets bij. Martin Lawrence beleefde zijn grote doorbraak na het succes van Bad Boys waarin hij naast Will Smith ook een agent speelt. Nu is hij weliswaar een dief die een agent speelt, maar toch. De produ cer van Blue Streak, Toby Jaffe, verklaarde gei'nspireerd te zijn door de 'heist comedy' uit de jaren zeventig. In dit genre film is de hoofdpersoon weliswaar een cri- mineel, maar je krijgt zo veel sym- Martin Lawrence verkleed als pizzaverkoper in de komedie Blue Streak. pathie voor hem dat je echt wilt dat hij slaagt in zijn daad. Dat lukt in deze jaren negentig rolprent heel aardig, want al snel gun je Logan alias detective Malone zijn succes. Of hij slaagt in zijn missie is niet zo zeer de vraag, maar de manier waarop is des te inte- ressanter en nog best origi- neel ook. Wat wel erg voorspelbaar is en de kij- ker desondanks toch gunstig stemt, is dat de 'bad boys' van de film zo als verradend teamlid Deacon hun afstraffing niet ontlopen. Blue Streak is geen hoogdravende film, maar wel een waarbij een lach zo nu en dan niet te onderdrukken valt. Maandag 29 november is er weer een Grolsch Maandag Preview. Deze keer is A Midsummer Nights Dream te zien, naar het beroemde werk van William Shakespeare. Regisseur Michael Hoffman brengt dit tijdloze verhaal naar een unieke plaats en tijd; Toscane aan het eind van de 19e eeuw. Iedereen wordt op de proef gesteld wanneer zij in aanraking komt met een ge- heim toverdrankje. De consequen- ties lijken niet meer te overzien en de betekenis van ware liefde wordt tijdens een boze droom in een ogenschijnlijk gewone nacht op zijn kop gezet. In deze moderne verfilming zien we onder meer Mi chelle Pfeiffer, Rupert Everett en Kevin Kline. Prijsvraag: Maasstad weekbladen verloot drie pakketten - bestaande uit 66n kaartje voor de preview van A Midsummer Nights Dreams op 29 november, een boekenleg- gen en een ori- ginele filmpos- ter - onder de inzenders die het antwoord weten op de volgende vraag: In welke moderne Shakespeare ver filming worden de hoofdrollen ge- speeld door Leonardo DiCaprio en Clair Danes? Stuur uw antwoord naar: Maasstad weekbladen, post- bus 1685, 3000 BR Rotterdam. Zorg ervoor dat uw inzending maandag bij ons binnen is en ver- meld even een telefoonnummer waar u te bereiken bent. De popmuziek heeft reeds vele legendes opgeleverd. Edn van hen is Nico, in de jaren zestig zangeres bij cultrockgroep The Velvet Underground. De in 1988 overleden vocaliste staat vanavond centraal bij Scapino Ballet Rotter dam, waar artistiek leider en huischoreograaf Ed Wubbe een choreografie wijdde aan haar leven en haar werk. Voor het ballet Nico schreef John Cale, samen met Lou Reed indertijd de muzikale leider van The Velvet Under ground, elf werken. Ed Wubbe voegde er nog zes aan toe van enkele solopla- ten van Nico zelf. Nico is een pure dansvoorstelling, die wordt nergezet door negen mannen en evenzovele vrouwen, onder begeleiding van een speciaal samengesteld muziekensemble. De voorstelling is doorpers en publiek zeer enthousiast ontvangen. Vrijdag 26 november, aanvang 20.15 uur, toegang eerste rangfl. 39,-/fl. 36,50, tweede rangfl. 34,-/fl. 31,50. Salonorkest Da Capo Speculaasconcert De sfeervolle klassieke tonen van het Salonorkest Da Capo zorgen voor een fantastisch familiespektakel random Sint Nicolaas. Bijna twee uur uniek vermaak met acterende musici, een musicerende acteur en een zingende Sint.Boeiend van de eerste tot de laatste minuut. Sinterklaas komt enorm in de problemen wanneer zijn hoofdpiet die ene rode knop op zijn computer intoetst. Met als gevolg, terug naar 1900. Het millenniumprobleem heeft rampzalige gevolgen voor de pakjesbezorging. Ouderwets speelgoed, vreemde verkleedpartijen, paniek bij de Sint en het Salonorkest dat zich mu- zikaal door de eeuw spoedt, vol verwachting uitziend naar het jaar 2000. Spanning en humor rijgen zich aaneen, het publiek wordt doorlopend be- trokken bij de voorstelling. Een concert zoals er elk jaar maar een is... Niet missen dus! Zondag 28 november, aanvang 20.15 uur, toegang kinderenfl. 17,50, vol- wassenenfl. 25,-. De Vliegende Panters Hype In 1995 wonnen ze in het Amsterdamse Nieuwe de la Mar Theater de Wim Sonneveldprijs, nadat ze aan het Amsterdams Kleinkunst Festival hadden deelgenomen. Vorigseizoenstondenzij almeteentry-outvanhunprogram- ma Hype in Theater de Teerstoof. Inmiddels hebben zij een zeer succesvolle premiere achter de rug en is erecht sprake van een hype rond het jonge caba- rettrio. Desgevraagd zei een van de panters over het nieuwe programma: 'Van grote importantie is, om deze wereld uzelf te durven opengooien en mee te surfen op onze inner website.' Rutger de Bekker, Diederik Ebbinge en Remko Vrijdag zullen er alles aan doen om met absurde liedjes en klink- klare nonsens een nieuwe rage te ontketenen. Woensdag 1 en donderdag 2 december, aanvang 20.15 uur, toegang eerste rangfl. 31,50/fl. 29,-, tweede rangfl. 26,50/fl. 24,-. The Weird Sisters Loveplay Na het overweldigende succes van hun eerste tournee in Nederland met Its Uncanny! Hebben Alison Goldie en Kathe Burlinson besloten hun weg te vervolgen op het pad van de uitdagende liefdesperikelen. Loveplay is een komisch drama waarin beide dames een tiental personages voor hun reke- ning nemen in hun struggle for love. Verkwikkend en fris brengen zij hun Loveplay als cabaret en stand-up comedy op typisch Engelse wijze. Grap- pig, ontroerend en razendsnel openen zij de harten van hun personages op zoek naar nieuwe perspectieven in de liefde en relaties. Zal Pippa, de acht- tienjarige sprankelende lesbienne, haar amazone vinden? Zal de stoere maar uiterst gevoelige Dava het nog uithouden bij zijn nerveuze en opgewonden vrouw Julie? Er is maar een manier om daar achter te komen.kom naar The Weird Sisters. Vrijdag 3 december, aanvang 20.15 uur, toegang fl. 26,-. Toegangskaarten voor Theater a.d. Schie en Theater de Teerstoof zijn ver- krijgbaar bij de Schiedamse Theaterkassa, Stadserfl, van maandag tot en met vrijdag van 11.00 tot 16.00 uur en op zaterdag van 12.00 tot 15.00 uur, tel. 2 467 467. Bioscoopagenda 25 november tot en met 1 de cember: Arcaplex, Groene Kruisweg 19, Spijkenisse: Star Wars Episode 1The Phantom Mena ce. Dagelijks: 13.30, 18.45, 21.30 uur; vr. za. zo. wo. ook 16.15 uur. Tarzan (originele ver- sie). Dagelijks (Beh. Za.) 14.00 18.00 21.30 uur; Vr. Za. Zo. Wo. ook 16.15 uur. Mickey Blue Eyes. Dagelijks (Beh. Za.) 13.45 19.00 21.30 uur (Wo. niet 13.45 uur); Za. 13.45 16.15 18.45 20.45 uur; Vr. Zo. ook 16.15 uur. Deep Blue Sea. Dagelijks (beh. Za.) 19.00 21.30 uur; Za. 16.15 18.45 22.40 uur; Do. Ma. Di.ook 14.00 uur; Vr. Zo. Wo. ook 16.15 uur. Tarzan (Nederlandse versie). Dagelijks 14.00 uur; Vr. Za. Zo. Wo. ook 13.00 15.00 16.45 uur; Vr. Za. Zo. Wo. ook 16.15 uur; Za. ook 19.00 uur. The World is not Enough. Wo. 1 december 13.45 16.15 18.45 21.30 uur. The Haunting. Dagelijks (beh. Za. Ma.) 19.00 uur; Za. 19.00 22.45 uur; Do. Ma. Di. ook 13.45 uur. The General's Daughter. Da gelijks (Beh. Di.) 21.45 uur. Notting Hill. Da gelijks (beh.,Za. Di.) 19.00 uur; Za. 21.20 uur; Do. Ma. ook 13.30 uur. Fight Club. Dagelijks (Beh. Ma. Wo.) 21.30 uur. Happiness. Di. 13.30 19.15 21.30 uur. Sneak Preview. Ma. 21.30 uur. Inspector Gadget. Vr. Za. Zo. Wo. 13.45 uur. Imax, Leuvehaven 77, Rotterdam: Cocos, is land of the sharks. Dagelijks 13.00 15.00 uur. Whales. Za. Zo. 12.00 uur. Wildfire Feel the Heat. Do. t/m Za. 16.00 uur. Extreme. Zo. t/m Wo. 16.00 uur. Africa's Elephant Kingdom. Dagelijks 14.00 uur. Deep Blue Sea. Dagelijks 19.30 21.45 uur. Lantaarn/Venster, Gouvernestraat 133, Rot terdam. Vel: Mifune's Last Song. Dagelijks 19.30 21.45 uur (Ma. niet 21.45 uur); Vr. Wo. ook 15.00 uur. Sneak Preview. Ma. 22.00 uur. Kirikou en de Heks. Zo. 13.00 15.00 uur; Wo. 15.00 uur. Ve2: Goethe en Film. The Shining. Vr. 15.00 uur; Zo. 15.00 19.30 uur; Ma. Di. Wo. 19.30 uur. Kain en Artim. Zo. 15.00 uur. Trois Couleurs Blue. Di. 20.00 uur. Tabu. Wo. 20.00 uur. Ve3: Aimee und Jaguar. Dagelijks 19.30 uur; Vr. 15.00 uur. Buena Vista Social Club. Dagelijks 22.00 uur; Zo. ook 13.00 uur. Children of Heaven. Zo. Wo. 15.00 uur. Ve4: The Big Lebowski. Vr. 15.30 uur. Dis-moi Que je Re- ve. Dagelijks (Beh. Di. Wo.) 20.00 uur; Zo. ook 13.00 uur; Wo. ook 15.00 uur. Sombre. Dagelijks (Beh. Di.) 22.00 uur; Di. Wo. 22.15 uur. PathCinerama, Westblaak 18,. Rotterdam: Cinl: Star Wars Episode 1: The Phantom Menace. Dagelijks (beh. Ma.) 18.00 21.20 uur. The World is not Enough. Wo. 18.00 21.20 uur. Grolsch Preview: A Midsummer Night's Dream. Ma. 20.00 uur. Tarzan (Ne derlandse versie). Dagelijks 13.00 15.30 uur. Cin2: Random Hearts. Dagelijks 12.15 15.15 18.10 21.10 uur. Cin3: Notting Hill. Dage lijks 12.30 15.20 18.10 21.10 uur. Cin4: Runaway Bride Dagelijks 12.30 15.20 18.10 21.20. Cin5: Celebrity. Dagelijks 18.40 uur. Analyze This. Dagelijks 12.20 15.10 21.40 uur. Pathe Lumitre, West Kruiskade, Rotterdam: Lul: Blue Steak. Dagelijks 13.00 15.30 18.15 21.00 uur. The World is not Enough. Vr. Za. 00.15 uur. Lu2: The Haunting. Dagelijks 12.45 15.30 18.30 21.15 uur. Lu3: Big Daddy Dagelijks 13.15 16.00 18.45 uur. The Ma trix. Vr. Za. 00.15 uur. The 13th warrior. Dagelijks 21.30 uur. Lu4: Do Not Disturb. Dagelijks 18.30 21.30 uur; Do. Vr. Ma. Di. ook 13.30 16.00 uur. The Blair Witch Pro ject. Vr. Za. 00.30 uur. Inspector Gadget. Za. Zo. Wo. 13.45 18.00 uur. Pathe Schouwburgplein, Schouwburgplein 101, Rotterdam: Pal: Mickey Blue Eyes. Da gelijks 11.20 13.50 16.20 18.55 21.40 uur. Pa2: The General's Daughter. Dagelijks 16.00 18.40 21.30 uur; Do. Vr. Ma. Di. 11.40 uur. Inspector Gadget. Za. Zo. Wo. 11.20 13.20 uur. Pa3: Star Wars Episode 1: The Phantom Menace. Dagelijks 11.10 14.05 17.00 20.00 uur. Pa4: Tarzan (originele ver sie). Dagelijks 11.10 13.20 15.30 17.40 19.50 22.00 uur. Pa5: Fight Club. Dagelijks 15.20 18.15 21.15 uur; Do. Vr. Ma. 11.30 uur. Tar zan (Nederlandse versie). Za. Zo. Wo. 11.00 13.10 uur. Pa6: The Blair Witch Project. Da gelijks 15.20 17.30 19.40 21.50 uur (Di. geen 21.50 uur); Do. Vr. Ma. Di. ook 11.00 13.10 uur. Sneak Preview: 'The Party is over!'. Di. 21.50 uur. Kabouter Plop. Za. Zo. Wo. 11.00 13.10 uur. Pa7: Deep Blue Sea. Dage lijks 11.10 13.40 16.10 18.45 21.30 uur. Rexanele Middellandstraat 115, Rotterdam. Dagelijks geopend van 12.00 tot en met 01.00 uur. Doorlopende voorstelling. Filmhuis Schiedam, Nieuwstraat 12, Schie dam. Cookie's Fortune. Do. Vr. Zo. 21.00 uur. Dance to my Song. Za. 21.00 uur. Filmtheater Het Zeepaard, Schiedamseweg 51, Vlaardingen: Dance me to my Song. Vr. 21.00 uur. Cookie's Fortune. Za. 21.00 uur.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 25