Medewerk(st)er Klantenservice Boekhoudkundlg medewerker Lege batterijen? Lever ze in! Relatie beheerder Extern Consultancy 2 a 3 dagen per week VAN DIJK I STUDIEBOEKEN ALL-ROUND BEDRIJFSLEIDER UTILITEITSBOUW PROJECTLEIDER WONINGBOUW ZELFSTANDIG UITVOERDER BOUWBEDRIJF CALCULATOR/ KOSTENDESKUNDIGE ALGEMEEN BOUWBEDRIJF www.novesta.nl Laboratorium medewerker Hilti Nederland B.V. behoort tot de internationaal zeer succesvolle Hilti Groep. Hilti is een wereldwijd werkende onderneming in de bevestigingstechniek voor de bouw en installatie. Wij zijn producent en aanbieder van hoogwaardige technologische producten. Tevens is Hilti dienstverlener en probleem- oplosser voor haar klanten. Eigen verantwoordelijkheid, teamwork en permanente innovatie zijn wezenlijke zuilen van de ondernemingsfilosofie. die telefonisch informatie verstrekt, klachten behandelt en telefonische verkoop verricht Wij zoeken iemand die: een MBO-opleiding heeft een accurate werkwijze en affiniteit met techniek heeft commerciele en/of administratieve ervaring is een pre. Wat Hilti u kan bieden: een afwisselende zelfstandige baan goede secundaire arbeidsvoorwaarden intensieve product- en toepassingstrainingen stabiele werkgelegenheid binnen een multinationale organisatie. Bent u geinteresseerd? Stuur of fax dan uw schriftelijke sollicitatie (met C.V.) voor 1 december 1999 naar Hilti Nederland B.V., t.a.v. mevrouw H.C. van der Hoff, Postbus 92, 2650 AB Berkel en Rodenrijs. Hilti Nederland B.V., Industrieweg 5, 2651 BC Berkel en Rodenrijs. Telefoon 010 - 519 11 00. Fax 010 - 519 11 98. M." u»".. 'N€VESIA« Vacatures in de bouwnijverheid idieboeken is marktleider op het gebied van in het tgezet onderwijs en het middelbaar beroepsonderwijs. zHfhaar optimale efficiency, voc Van f lexibiliteit waarin de medewerker een heeft. B(j Van Dijk zijn ruim 130 mense zomer nog eens aangevuld met ling var Start Werkt zeker LANDELIjKE INLEVERACTIE VAN START GEGAAN CT O) 0 Ml M ,Qv Regio Zuidwest-Nederland (Zeeland, Zuid Holland, Noordwest Brabant) Van Dijk Studieboeken hecht grote waarde aan een goede relaiie met haar klanten. Een team van 30 enthousiaste medewerkers. bestaande uit rektie- beheerders extern, relatiebeheerders intern, backoffiec, acqmsitcurs en taxateurs werken er hard aan om de school ten dfenste te staan op he? gebied van o.a. het boekenfonds en de boekenlijst. Om zijh werk goed te kunnen doen maakt de relatiebeheerder per school een accountplan. De relatiebeheerder extern reist zijn regio af om de scholen te bezoeken, afspraken te maken en om adequaat te kunnen reageren op vragen vanuit de scholen. De relatiebeheerder verstaat de taal van het onderwijs. Het doel van de relatiebeheerder extern is het uitbouwen van een con- structieve samenwerking met de school. WIJ VRAGEN: HBO-niveau affiniteit met en ervaring in het onderwijs commerciele vaardigheden uitstekende sociale vaardigheden werkervaring woonachtig in het Zuidwesten van Nederland of bereid daartoe te verhuizen Z2 WIJ BIEDEN: goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een lease-auto mogelijkheid tot het volgen van opleidingen HEB JE INTERESSE? Stuur dan voor 6 december a.s. een brief met daarin je motivatie en je CV naar Van Dijk Studieboeken, P&O, t.a.v. Hanneke Eygenraam, Postbus 23,8260 AA Kampen of per e-mail: hanneke.eygenraam@vandijk.nl. Wil je eerst meer informatie dan kun je contact opnemen met Peter van Ittersum, manager Sales, tel. (038) 339 58 70. Vector Aandrtjfteehnlek B.V. Is een toonaangevend bedrijf op het gebted van de aahdVijffeehrrtek, besturingstochniek en tndustrtSte automattsertng. Onze producten, die wij betrekken van gerenommeerde fabrikanten", vinden hun weg naar vele takken van de Nederta^dse Industrie. WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR EEN...U. die ens iogtstteke team komt versterken. Je takenpakket beeft alios te maken met het administratieve beheervan onze voorraden. Je anatyseert, bedenkt en voert ver- beteringen uit en bepaalt voorraadnlveaus, dit allesrin nayw over- ieg met andere afdelingen. Verder plaats en volg je bestetitngen. Je hebt al refevante werkervaring opgedaan en hebt daardoor een kantoonbaar MBO werk- en denkntveau, Daarnaast is beheersing van de Enaelse en Duitse taal noodzakeitjk. Ben je cemmunieatief eri analytisch sterk, toon je veel rnitiatief en ben je stressbesfendig, aar2et dan niet die onze ifoekhaucftng komt versterken. Btnnen de grootboekadministratie ben Je o.a. verantwoordelijk voor de eonhple op de juiste toepassing van BTW, het cfoen van BTW-aanglftes in en buiten Nederland en het opstellen van (kwartaai-jexploltatte-overzfchten er> begretingen. Vartzelfspr&k.. kend berrje betrouwbaar, acc-uraat en zelfstandig, maar daan> naast'vind Jaftet ook fljn om in een team te werken. Heb je Je MBA-diploma en de nodige ervaring opgedaan, datf nodigen we je van harte uit te solliciteren. a WIJ BIEDEN een concurrerend pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder ruime opleidingsmogelijkheden. De werksfeer is fnformeel en pretttg. WAT REST..... is je brief en cv zo snel mogelijk te sturen naar: Vector Aarrdrijftechniek, B.V. t.a.v: Esther Suurmeljer, Postbus 10085 3004 AB Rotterdam I ntemet: http://www.vector-aaridrijftechnlek.hl E-mai(: pz@vecter-aandrljftechniek.nl I _Ve.or vragen kun je-haar beilen op 010-4463779. Week 47 T0TAAL-TX16 NCVESTA Regio: Rotterdam Onze opdrachtgever is een solide, financieel sterk zelfstandig bouw- bedrijf met een omzet van ca. 100 miljoen gulden. Van oudsher heeft het bedrijf zich met name toegelegd op de bouw van woningen en apparte- menten maar in de achterliggende jaren worden er ook steeds meer utilitaire werken uitgevoerd. Omdat het beleid er op is gericht om met name in dit segment de activiteiten uit te breiden zijn wij op zoek naar een bedrijfsleider utiliteitsbouw. Functie cn mogelijke functie-groei: In deze zeer brede functie bent u verantwoordelijkheid voor het rendement van de utiliteits-bouw projecten vanaf de calculatiefase tot en met de nazorg.Bij gebleken geschiktheid en ambitie bestaat er de mogelijkheid om op middellange termijn door te groeien naar de functie van adjunct directeur U-bouw. U zult dan op den duur naast de verantwoording voor de produktie ook de commerciele activiteiten naar u toe moeten trekken. Functieproflel: U beschikt naast een opleiding op HTS-niveau over goede contactuele eigenschappen en leidinggevende capaciteiten en bent daarnaast een echte teamspeler. U heeft enige jaren ervaring in een projektleiders of bedrijfsleidersfunctie bij een bouwonderneming. Regio: Rotterdam Onze opdrachtgever is een kapitaalkrachtig zelfstandig bouwbedrijf met een omzet van ongeveer 40 miljoen gulden per jaar. Een groot deel van de omzet wordt verkregen door projecten zelf te ontwikkelen en deze voor eigen rekening en risico te realiseren. Voor deze opdrachtgever zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van projectleider. De functie: Als projectleicjer bent u verantwoordelijk voor het rendement van een aantal projecten vanaf de calculatiefase tot en met de nazorg. U geeft hierbij leiding aan een aantal uitvoeringsteams, onderhoudt contacten met opdrachtgevers, architected leveranciers en overige betrokkenen. U adviseert en rapporteert rechtstreeks aan de directie. Functieproflel: U beschikt over relevante ervaring in een soortgelijke functie, weet ande- ren te stimuleren en te motiveren. U bent nu bijvoorbeeld werkzaam als projectleider bij een groot bouwbedrijf en mist hier de persoonlijke betrokkenheid en het effect van uw eigen inbreng op het beleid van de onderneming. Regio: Rotterdam Onze opdrachtgever is een solide goed renderende middelgrote Rotterdamse bouwonderneming met een jaaromzet van ca. 50 miljoen gulden. Door kwaliteit, veelzijdigheid en betrouwbaarheid is in de achter liggende decennia een uitstekende naam opgebouwd bij haar opdrachtge vers. Naast kwaliteit en de efficiency van de onderneming heeft men ook veel aandacht heeft voor de mensen die dit mogelijk moeten maken. Voor deze opdrachtgever zijn wij op zoek naar een zelfstandig uitvoerder. Functie en functieproflel: Als uitvoerder bekleedt u een van de sleutelposities in het bedrijf. In samenspel met en met hulp van andere afdelingen, zoals werkvoorbe- reiding, inkoop en administratie heeft u de verantwpording over de uitvoering van een of meerdere werken. U beschikt over een MTS-opleiding of heeft een gelijkwaardig niveau bereikt door praktijk- gerichte cursussen. U beschikt over goede contactuele eigenschappen en bent uitstekend in staat om uw mensen op de bouwplaats te motiveren en te stimuleren. Standplaats: Rotterdam Onze opdrachtgever is een gerenommeerde bouwonderneming die deel uitmaakt van een beursgenoteerde holding. Haar vestiging in de regio Rotterdam met een omzet van ca. 140 miljoen gulden is actief is in zowel de woningbouw als utiliteitsbouw. Een groot deel van de omzet komt voort uit de eigen projectontwikkeling. Voor deze opdrachtgever zijn wij op zoek naar een ervaren calculator/kostendeskundige. Functie en functieproflel: Als kostendeskundige verzorgt u de complete inschrijfbegrotingen en beoordeelt u prijzen van onderaannemers en leveranciers. U houdt zich bezig met ramingen, stelt alternatieven voor en werkt deze financieel uit. Op basis van uw ervaring en kennis begeleidt u assistent-calculatoren en leidt hen op. U heeft een opleiding op HTS (HTI) niveau of een MTS opleiding maar dan aangevuld met praktijkgerichte cursussen. U heeft ervaring heeft met moderne calculatie-methodes en beschikt over een collegiale werkhouding. VECTOR Novesta is actief als personeelsbemiddelaar in de bouwnijverheid. Wij bemiddelen uitsluitend in vaste dienstverbanden. Al uw informatie wordt strikt vertrouwelijk behandeld. Wilt u aanvullende informatie over een van deze functies of wilt u een uitgebreide documentatiemap ontvangen neemt u dan telefonisch contact met drs. Erik Woudman of drs. Henri Bouwknegt. Orienterende gesprekken vinden plaats op onze ontvangstlocatie te Rotterdam. Postadres: Novesta, Postbus 74, 7940 AB Meppel. Telefoon: 0522-243248. Fax: 0522-243249 Tel.: 0522-243248 drs. E. Woudman, drs. H. Bouwknegt j Postbus 74, 7940 AB Meppel Een groot milieulaboratorium gevestigd in Hoogvliet is op zoek naar een laboratorium medewerker. Je taken bestaan uit extractie- werkzaamheden, de besturing van analyses en verdere voorkomende laboratoriumwerkzaam- heden. Voor deze functie ben je in het bezit van een diploma van het (Kort) Middelbaar Laboratorium Onderwijs of heb je de mavo of havo succesvol afgerond met scheikunde in je vakkenpakket. Het betreft een fulltime functie met kans op een vast dienstverband. Informatie bij Machteld de Wolde, (010) 472 08 00, Start Uitzendbureau, Stelle 24, Hoogvliet. Lege batterijen horen niet thuis in de vuilnisbak, maar moe ten apart worden ingeleverd. Om dat nog eens extra onder de aandacht te brengen, is er dit najaar een landelijke actie van start gegaan met als slogan "Lege batterijen? Lever ze in!". Bij honderden winkels zijn speciale batterijboxen neer- gezet waar ze gratis kunnen worden ingeleverd. Spotjes op radio en tv ondersteunen de actie. De actie is opgezet door Stibat, dat is een organisatie van fabrikanten en importeurs van batterijen. Stibat zorgt voor inzameling en milieuvrien- delijke recycling. Stibat werkt samen met een aantal grote winkelketens in Nederland. QV "Twee op de drie lege batterijen worden netjes apart ingeleverd" zegt jan Bartels, adjunct-directeur van Stibat, "dat is een compliment waard, maar het is nog niet genoeg. Als je ziet hoeveel batterij en er nog in het afval verdwijnen, dan schrik je. Per maand verliezen we meer dan zeventig ton. Dat zijn drie vrachtwagens vol!" Als batte rijen in het afval terecht komen, is dat schadelijk voor het milieu. Bovendien gaan daarmee waarde- volle grondstoffen verloren. Fruitschaal Uit onderzoek blijkt, dat de meeste mensen weten dat batterijen niet in de vuilnisbak horen. Maar veel mensen weten niet waar ze er mee terecht kunnen. Daardoor heeft iedereen er wel een stuk of wat lig- gen. Ergens in een laatje, op de vensterbank of in de fruitschaal. Jan Bartels: "Als je bij het opruimen dezelfde lege batterijen een paar keer in je handen hebt gehad, is de kans groot dat ze alsnog in de vuil nisbak verdwijnen. Wij willen het In honderden filialen van enkele grote winkelketens staan batterijboxen. Ze zijn duidelijk herkenbaar aan "BatteryMan" en aan de slogan "Lege batterijenLever ze inl". daarom extra makkelijk maken om ze in te leveren. Daar is de actie op gericht." Winkelketens In samenwerking met enkele grote winkelketens heeft Stibat bij hon derden winkels batterijboxen neer- gezet. Ze zijn duidelijk herkenbaar aan "BatteryMan", de mascotte van Stibat, en aan de slogan "Lege batterijen? Lever ze in!". Via fol ders en reclames op radio en tv wordt duidelijk gemaakt welke winkelketens aan de actie mee- doen. Het gaat daarbij om winkels waar ook veel batterijen worden verkocht, zoals speelgoedwinkels, supermarkten, fotozaken, doe-het- zelfwinkels, winkels voor huishou- delijke apparaten en warenhuizen. Chemokar En kun je met lege batterijen nog wel terecht bij het kca-depot van de gemeente? Jan Bartels: "jazeker. Wat wij samen met de winkelke tens doen is extra. De bestaande kanalen zijn ook heel succesvol. In sommige gemeenten hebben de mensen een milieubox en in ande re gemeenten rijdt een chemokar. Daar worden heel veel batterijen mee ingezameld. Dus dat willen we zeker zo houden. Dat geldt trouwens ook voor de acties die veel scholen van tijd tot tijd orga- niseren." Xv HEMA laplinders DekaMarkt EM-Tfi Primafoon- ESHSH aaaaaaa hoogvuets" ioWiojJis GEffl Spotjes op tv en radio ondersteunen de batterij-actie. Milieuvriendelijke recycling Stibat haalt alle ingezamelde bat terijen op en zorgt voor milieu vriendelijke recycling. Eerst wor den ze door een volautomatische sorteermachine gescheiden in zes typen, zoals staafbatterijen en knoopcellen. leder uur passeren hier maar liefst 40.000 batterijen. Daarna gaan ze naar enkele ver- werkingsfabrieken in Europa, waar- onder Nedstaal in Alblasserdam, en die halen er alle grondstoffen uit. Dat levert schone metalen op zoals nikkel, staal en zink. En daar- van worden weer nieuwe produc ten gemaakt. Jan Bartels: "We heb ben een betrouwbaar systeem opgezet en daarmee kunnen we milieuvriendelijke recycling van alle ingeleverde batterijen echt garanderen. Daarom wil ik tegen iedereen zeggen: Lege batterijen? Lever ze in!" Dieselstraat 1, 8263 AE Kampen, Postbus 23, 8260 AA Kampen Telefoon (038) 331 57 57, Fax (038) 339 58 31, Internet: www.vandijk.nl Grijze stalen kantoorkast met 4 leggers 90 cm breed 196 hoog 44cm diep, met slot 100,-Tel. 010 4521272 T« koop: national geographic ±120 stuks jaren 1960 in e^n koop/70,-Tel. 0104352148 Te koop gevraaed: miniatuur- flesjes van parfum en eau de toilette oud nieuw vol of leeg voor mijn verzameling Tel. 0104184917 Te koop: waardebon 100,- Gran Dorado nu 30,- Tel. 0180 612769 Verzameling speciale edities over vorstenhuizen 50 stuks vanaf 1930 450,- Tel. 0180 632153

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 26