-TIME zoekt heel veel mensen Kom nu inschrijven!!! Vedior nsranan VlTWerk randstad uitzendbureau wmm parttime logistiek medewerkers Assemblage monteur m/v Administratief medewerker m/v Vele handen maken licht werk!! UITZENDBURO Rotterdamsedijk 431a Schiedam Tel.: 010-2460338 Hoofdkantoor Direkt Uitzendbureau is verhuisd. Administratief, Commercieel, Grafisch, Technisch, Productie en Schoonmaak Vk Hi Hi "Hi Bk. Hi H BENT U HERINTREDER, STUDENT OF WILT U GEWOON PARTTIME WERKEN??? Randstad brengt de mensen en de banen bij elkaar. Ook in Schiedam. Ben jij de motor achter je bestaan? En zou je de spil van een groot internationaal bedrijf willen zijn? Dan is er werk, met uitzicht op vast dienstverband in de functie van Voor een opdrachtgever in Rotterdam, die aandrijfmotoren produ- ceert, zijn wij op zoek naar mensen met een technische achter- grond, die graag in een team werken en verantwoordelijkheidsge- voel hebben. Het werk bestaat uit het assembleren van verschillende soorten aandrijfmotoren. Zoek jij jouw verdere toekomst Never in de administratieve sector, dan is er volop werk in de functie van: Voor verschillende opdrachtgevers in Rotterdam en omgeving zijn wij op zoek naar allerhande talenten, er is werk voor zowel fulltime als parttime telefonistes/re- ceptionistes, secretaresses, boekhoudkundig medewerkers en commerciele bin- nendienstmedewerkers. Gevraagd wordt minimaal een MBO-werk- en denkni- veau en enige werkervaring in een soortgelijke functie. Gei'nteresseerd? Bel voor meer informatie en een afspraak naar (010) 29812 98 en vraag naar Esther, Francisca, Artie of Femke Uitzendbureau Geen uitzendkrachten maar dienstverleners. Vrijdag 19 november jl. betrok het hoofdkantoor van Direkt Uitzend bureau het nieuwe pand aan de Essebaan 73 in Capelle a/d IJssel. De huidige lokatie, eveneens in Capelle, was na 8 jaar echt te krap geworden. "Direkt is uit haar huisje gegroeid", aldus mevrouw P.E.D. van der Graaff, directrice van het uitzendbureau. Acht filialen Het eerste filiaal van Direkt Uitzendbureau's opende in 1988 haar deuren aan de Oostmaaslaan in Rotterdam Centrum. A1 snel volgden de filialen in Schiedam (Oranjestraat) en Zoetermeer (Oranjelaan). Nu, elf jaar later, is het uitzendbureau met acht filialen in de regio Rijnmond, Den Haag en Dordrecht een begrip geworden. Bij een dergelijke groei hoort ook het schitterende nieuwe hoofdkantoor in Capelle a/d IJssel. Na 6 maanden verbouwen aan de Essebaan, heeft vrijdag 19 novem ber de verhuizing plaatsgevonden. Hemelsbreed slechts enkele honderden meters, maar kwalitatief gezien een enorme sprang vooruit. Essebaan Het nieuwe hoofdkantoor bestaat uit twee verdiepingen, een schitterende entree, twee trainingsruimten en prachtige inge- richte kantoren. Vanuit dit pand zal de centrale administratie verzorgd worden voor de filialen van het uitzendbureau. Vol- gens de medewerkers van het hoofdkantoor een echte aan- winst. Direkt werkt direct! Direkt Uitzendbureau is een allround-uitzendbureau, actief in alle bran ches. De enthousiaste medewerkers zijn volledig op de hoogte van de ont- wikkelingen in de markt en besteden veel aandacht aan de persoonlijke benadering van werkzoekenden. Het motto van Direkt is niet voor niets: "Niemand de deur uit zonder een baan!" Claudia Vromans van het filiaal Schiedam kan dit beamen: "Zeker gezien de huidige situatie op de ar- beidsmarkt, loont het de moeite eens bij een van de filialen binnen te stap- pen. En voor ons filiaal zeggen wij altijd: hoe dichter bij Schiedam, des te sneller je aan het werk kan. Een nieuw hoofdkantoor, diverse filialen, enthousiaste mensen, een leuke baan, kortom: genoeg redenen om eens bij een van de filialen binnen te lopen of om te kijken op http://www.direktwerk.nl Succes verzekerd, want Direkt werkt direct! cLb ri_b Wij hebben een nieuwe vestiging in hartje Schiedam geopend en zijn op zoek naar nieuwe uitzendkrachten voor onze opdrachtgevers. Wij hebben werk in de volgende disciplines: Heb je interesse in een baan uit bovengenoemde categorieen, kom dan bij ons langs en schrijf je in. Op dit moment staan er alleen in de vestiging Schiedam ongeveer 75 vacatures per direct open. Broersveld 11,3111 LC Schiedam Tel. 010 - 2730730, Fax 010 - 2730830 Ben jij enthousiast, gemotiveerd, leergierig, heb je een afgeronde opleiding op middelbaar niveau, houd je van een afwisseling en ben je nieuwsgierig wat er zich allemaal afspeelt op de arbeidsmarkt? Wordt dan een DETACHERINGSMEDE WERKER bij Content. De periode bepaal je zelf (1,2,3 jaar), goede arbeidsvoor- waarden, een gratis opleiding, een bonus, extra vakantiedagen, onbetaald verlof, pensioenregeling en spaarloon. Natuurlijk ben je van harte welkom om jouw mogelijkheden eens te bespreken, wij helpen je graag. Content Uitzendbureau, Hoogstraat 20,3111HH Schiedam, Tel.: 010-4730322. 0800-8160 wjex*/* o3v\^ov\^f-oXo ia hj&r bCvctz HHHHHHHHi Detacheren Werven en selecteren Opleidingen I You'll like the way we work? "DIREKT WERKT DIREKT" Niemand de deur uit zonder een baan! Diverse vacatures: - Administratief medewerkers m/v - Commercieel binnen/buitendienst medewerkers m/v - (Directie)Secretaresses - Technisch medewerkers - (Hulp)Monteurs - Productie/magazijnmedewerkers m/v - Schoonmakers m/v - Chauffeurs Helaas geen ruimte voor alle vacatures. Bel of schrijf je in zonder afspraak. Direkt Uitzendbureau B.V. ORANJESTRAAT 13 IN SCHIEDAM 010- Vedior van Eijk heeft diverse banen openstaan in de tuinbouw en op de Bloemenveiling. Wij hebben zowel fulltime als parttime werk. Tevens zoeken wij dames voor het maken van kerststukjes in de maand december. Goede verdiensten. Vervoer wordt geregeld. Gei'nteresseerd? Bel of kom langs voor meer informatie. Neem bij een inschrijving het volgende mee: *sofinummer *bank-ofgironummer ziekenfonds geldig legitimatiebewijs of ID-kaart Vedior Van Eijk Uitzendbureau B.V. Hoogstraat 146 3131 BR Vlaardingen 010-248 97 07 Specialist in de agrarische sector Van Eijk Dan kunt u bij Content direct aan de slag bij een Interna tionaal distributiecentrum in Schiedam. Dit bedrijf is le- verancier van kleine hoogwaardige staalproducten. Het bedrijf is goed te bereiken met openbaar vervoer. Wij hebben momenteel mogelijkheden voor: De werktijden zijn van 7.30-11.30 uur of van 13.00 tot 17.00 uur. U bent minimaal 3 dagdelen per week be- schikbaar voor een langere periode. De werkzaamheden: je werkt in een team en bent ver- antwoordelijk voor het juist en snel picken van de or ders met behulp van een handscanner en het verzend- klaar maken van de orders. Ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Daarbij beschik je over een gezonde, serieuze werkmentaliteit, werk je accuraat en beschik je over een flinke dosis doorzettingsvermogen en zelfstandigheid. Denk je aan deze baan de juiste inhoud te kunnen ge- ven? Neem dan contact op met Wilma van der Ree van Con tent uitzendbureau, Hoogstraat 20, Schiedam tel. 010- 4268674. m Kef bCvt^z- 0800-8160 ViaWerk Uitzendbureau zoekt: uitzendbureau VERKOPER BUITENDIENST M/V le/2e MONTEUR(S) M/V Voor meer informatie: Rotterdamsedijk 421a 3112 AR te Schiedam Tel. 010 - 473 35 33 Fax 010 - 473 92 98 E-mail: schiedam@viawerk.nl Internet: www.viawerk.nl Randstad biedt volop werk voor gezondheidszorg-, administratief-, horeca- en technisch personeel, productiekrachten en voor mensen die in de logistiek en distribute willen werken. Stadserf 46-48 3112 DX Schiedam telefoon (010) 204 23 00 Week 48 MAASPOST SCHIEDAM - XQ03 fggf cTP Voor een bekende dealer van vrachtauto's en bestelbusjes van gerenommeerde merken zijn wij op zo.ek naar enthousiaste medewerkers: het bedrijf is op zoek naar een ervaren verkoper buitendienst voor de verkoop van bestelbusjes. Gezocht wordt naar een kandidaat met commerciele ervaring in de automc jielbranche. Ben je een door-| zetter en een echte verkoper kom dan bij ons langs. Dit is een uitdagende fulltime baan met uitzicht op een vast dienstverband. Ook zoeken wij met spoed le of 2e monteurs i.b.v. een APK 2 diploma. Je zult voornamelijk ingezet wor-1 den voor het plegen van onderhoud en reparaties aan bestelbusjes. Ben je in het bezit van de gevraagde diploma's en/of ervaring metdieselmotoren schrijf je dan bij ons in. Er wordt gewerkt in een ochtend-en een avondploegvan 7.15 uur tot 16.15 uur en van 15.30 uur tot 24.00 uur. Dit is een fulltime baan met uitzicht op een vast dienstverband. Bij inschrijving liefst C.V., sofinummer en geldig legitimatiebewijs meebrengen.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 30