9 1 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 TAE-BO Shake ©Shape Shake 5Shape -ir randstad uitzendbureau FULL-TIME Zie onze advertentie elders in deze krant Vedior Wegens enorm succes startenwij weermet nieuwe lessen op dinsdagavond 4 januari om 19.15 uur en op donderdagochtend 6 januari om 10.00 uur Het nieuwe jaar in met een nieuwe baan? Rotterdamsedijk 431a Schiedam Tel.: 010-246 03 38 Niet alleen de gezelligste maar nu ook een van de modernste fitnesscentre uitde regio! T 010-4261008 Voorfl.40,-permaand kuntu kiezen uit: 1x per week tae-bo fitness of 1x per week body-fit fitness kinderoppasaanwezig Slen World Studio Wat is er bij ons allemaal te doen? Fit worden op de bewegingsbanken Administratief, Commercieel, Grafisch, Technisch, Productie en Schoonmaak Randstad brengt de mensen en de banen bij elkaar. Ook in Schiedam. IP 111 m i zoekt cLi 1 1 1 Admiraal Trompstraat 21 3115 HK Schiedam Bel voor vrijblijvende informatie Aangepast aan uw eigen lichamelijke conditie trainen op zeven in snelheid regelbare banken onder begeleiding van een gediplomeerd bewegingsconsulente. Gratis proefles. Bruinen in onze staande zonnecabine Hygienisch, snel en u wordt overal bruin. 6 minuten is gelijk aan 20 minuten normale zonnebank. Gold Line Body Wrap Dit is een gezonde manier om centimeters kwijt te raken en bovendien de huid zacht en strak te krijgen en te zorgen voor een aanzienlijke vermindering van cellulitis. Schoonheidsbehandelingen U kunt bij ons kiezen uit verschillende behandelingen. Wij werken uitsluitend volgens afspraak. Voor meer info kunt u ons altijd vrijblijvend bell en. (gevestigd in verzorgingscentrum "Thurlede") Nieuwe Damlaan 759 3119 AT Schiedam Telefoon 010 - 409 32 55 (Bus 52 stopt voor de deur en er is ruime parkeergelegenheid) Ook in Nederland is Tai-Bo een rase aan het worden. Tai-Bo is een leuke en effectieve vorm van aerobics. De voordelen van Tai-Bo ziin eindeloos. Niet alleen het uithoudinasvermoeen wordt verbeterd maar ook de spierkracht en leniaheid. Het heeft ook noa een positieve lichaamswerkine van vet versus spiermassa. Uoorts corriseert het de houdina en is vooral leuk! Geeft u zich snel op want vol is vol. Van maandag t/m vrijdag Gratis introductieles fltvallen wordt nu noa makkeliiker door onze effectieve afslanktraininaen en uitaebreider cardio-fitnessproaramma. Jeugd Aerobic (v.a. 6 jaar) WU-SHU (oorsprong van vele ge- vechtssporten) (v.a. 6 jaar) Callanetics Aerobics/Streetdance Steps Aerobics (verschillende niveaus) BBB training Aeronetics Combi training Boksen Slank en Fit - cursus i.s.m. Pro-Fit Fitness/cardio-Fitness Krachttraining Tai Chi Fysio-Fitness (met fysiotherapeut) Rugschool (voor rugpatienten) Revalidatie Sport-ontspanningsmassage Bedrijfsfitness (ook verenigingen) Dieet- en voedingsadviezen Keep fit Informeer naar onze „speciale" korting voor de jeugd, studenten en ouderen. Wij beschikken tevens over een kinderopvang, sauna en zonnebank. FITNESSCENTRUM FIT-PLUS Wij hebben een nieuwe vestiging in hartje Schiedam geopend en zijn op zoek naar nieuwe uitzendkrachten voor onze opdrachtgevers. Wij hebben werk in de volgende disciplines: Heb je interesse in een baan uit bovengenoemde categorieen, kom dan bij ons langs en schrijf je in. Op dit moment staan er alleen in de vestiging Schiedam ongeveer 75 vacatures per direct open. Broersveld 11,3111 LC Schiedam Tel. 010 - 2730730, Fax 010 - 2730830 Net een secretariele, administratieve of hbo-opleiding afgerond en wil je aan het werk, of heb je al een prima baan maar zoek je meer perspectief? Informeer dan eens bij een van de consulenten van Content. WIL III WETEN WAT IE WAARD BENT OP DE ARBEIDSMARKT? Bij Content Vlaardingen Schiedam hebben we de rollen omgedraaid. We luisteren naar jouw wensen en begeleiden jeop weg naar jouw nieuwe uitdaging. Of je nu op zoek bent naar een tijdelijke of vaste baan, een parttime of fulltimefunctie of ben je herintredend? Bij Content heb jij het voor het zeggen! Samen met de consulent vind je altijd defunctieen het bedrijf die bij jou passen. Hoe dit mogelijk is? We brengen jouw ambities, interesses en capaciteiten in kaart en zorgen daarnaast bij de bedrijven voor een grondige inventarisatie van de vacature. Schrijf je nu in en jezult zien dat je niet alleen nu maar ook in de toekomst CONTENT met je werk bent en zult blijven! Interesse: Neem contact op met Content Schiedam, Hoogstraat 20, tel. (010)4730322. 10800-8160 Randstad biedt volop werk voor gezondheidszorg-, administratief-, horeca- en technisch personeel, productiekrachten en voor mensen die in de logistiek en distributie willen werken. Stadserf 46-48 3112 DX Schiedam telefoon (010) 204 23 00 Detacheren Werven en selecteren Opleidingen You'll like the way we work? "DIREKT WERKT DIREKT" Niemand de deur uit zonder een baan! Diverse vacatures: - Administratief medewerkers m/v - Commercieel binnen/buitendienst medewerkers m/v - (Directie)Secretaresses - Technisch medewerkers - (Hulp)Monteurs - Productie/magazijnmedewerkers m/v - Schoonmakers m/v - Chauffeurs Helaas geen ruimte voor alle vacatures. Bel of schrijf je in zonder afspraak. Direkt Uitzendbureau B.V. ORANJESTRAAT13 IN SCHIEDAM 010-4264344 W uitzendbureau V° Vedior van Eijk is op zoek naar mensen die graag willen werken op een plantenkwekerij. Het gaat om het uitzetten, oppotten, veilingklaarmaken en inpakken van planten. ledereen die bij ons aan de slag gaat, kan gebruik maken van de spaarloonregeling, uitbetaling volgens de Tuinbouw CAO, gratis vervoerd worden met onze busjes en gebruik maken van ons VIP-pakket met kortingen op de verschillende verzekeringen. Tevens kan je bij ons terrecht met al je vragen over de wet Flexibiliteit en Zekerheid. Neem bij een inschrijving het volgende mee: sofinummer bank-of gironummer ziekenfonds geldig legitimatiebewijs of ID-kaart Vedior Van Eijk Uitzendbureau B.V. Hoogstraat 146 3131 BR Vlaardingen 010-248 97 07 Specialist in de agrarische sector \fcn Eijk UITZENDBURO Week 50 MAASPOST SCHIEDAM - XQ06 9 a Alle lessen worden in de ochtend, middag en avond gegeven. Bent u nieuwsgierig geworden, kom dan snel langs of bel: Schoolstraat 1 - Schiedam - tel. 4.737.018 Geopend: maandag t/m woensdag 9.00-22.00 uur donderdag 10.30-22.00 uur - vrijdag 9.00-21.00 uur zaterdag 9.00-14.00 uur - zondag 12.00-14.30 uur WIJ HEBBEN DE pa/i <Lovctow5f-oZo u h&t bCwC: -A4 UUro Asbestsaneerders Voor een groot sloopbedrijf in Schiedam zijn wij altijd op zoek naar gediplomeerde of ervaren asbestsaneerders. Het bedrijf werkt vanzelfsprelcend op locatie en houdt van vroeg beginnen, soms al om 5.00 uur! Heb jij je asbestpapieren of een goede werkervaring op dit gebied, dan kunnen we altijd iets voor je betekenen. Het bedrijf overigens ook: zij investeren graag in hun personeel en bieden je diverse cursussen en trainingen aan om je verder te specialiseren. Magazijnchef Bij een gerenommeerde kantoormeubelengroothandel is men op zoek naar een magazijnchef. Vereist zijn: ervaring in een leidinggevende functie en een opleiding op MBO-niveau. In deze uitdagende functie ben je verantwoordelijk voor een juiste afwikkeling van de goederenstroom en zuije een planning maken voor het in te zetten personeel. Chauffeur C/CCVB Voor diverse relaties zoeken wij per direct chauffeurs in bezit van een C rijbewijs en chauffeurs- diploma. Deze banen zijn vacant bij bedrijven in diverse branches. Vaak kun je de volgende dag al aan de slag!Ervaring als chauffeur is een pre. Bij inschrijvingliefst CV, sofinummer en geldig legitimatiebewijs meebrengen. Voor meer informatie: Rotterdamsedijk421-A 3112 ARte Schiedam Tel. 010-4733533 Fax. 010-4739298 E-mail: schiedam@viawerk.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 30