In Boutique Beau Monde word je vanzelf een beetje hebberig Auping heeft zo haar eigen visie op comfortabel slapen Bouman Meubelen Vernieuwde showrooms Bouman Meubelen Spectaculaire openingsacties bij Bouman meubelen: vraag naar onze vele openingsaanbieding Uit met Bouman! Bij iedere meubelaankoop biedt Bouman Meubelen u een 'avondje Doelen' a Een combinatie van ligcomfort, sfeer en kleur KRALINGSE VEER - Hec- tiek viert momenteel nog hoogtij bij Bouman Meube len aan de IJsselmondselaan 75. De laatste hand wordt ge- legd aan de realisatie van de totaal vernieuwde en gere- stylde showrooms op de bo- venverdieping. We namen al- vast een kijkje, en wat zich voor ons ontvouwde, daar word je een beetje stil van. We hebben al heel wat ver- nieuwingen in bedrijven meegemaakt, waaronder ver- schillende bij Bouman Meu belen, maar wat hier gerealis- serd is, in zeven weken tijd, dat grenst aan het onmogelij- ke, daar zijn geen woorden voor te vinden. Toch willen we u graag informeren over de nieuwste meubelstand van zaken bij Bouman. Extra openingstijden, zondag 19 december, tweede kerstdag! Zoveel moois, dat wil u allemaal zo snel mogelijk zien! Op vrijdag 17 december worden de nieu- we showrooms van de bovenetage geopend. Uiteraard met hapjes en drankjes, die maar meteen tot en met 2 januari dagelijks rondgedeeld worden. Om iedereen de gelegenheid te geven kennis te maken met de vernieuwde showrooms, met de vernieuwde 'total look', zet Bouman Meubelen op zondag 19 december en op tweede kerstdag van 12.00 - 17.00 uur haar deuren open om iedereen feestelijk te ontvangen, u bent van harte wel- kom! Op maandag 27 december gaat de winkel voor een keer al om 10.00 uur open. IJsselmondselaan 175 Rotterdam Telefoon: 010-2842111 Extra feestweek Alsof de presentatie van de schitterende nieu- we showrooms nog niet voldoende zijn, heeft Bouman Meubelen van 26 tot en met 31 de cember aan aantal festiviteiten gepland, waar u met de hele familie van zult genieten. Zo- maar gratis, om de feestdagen extra luister bij te zetten, zullen we maar zeggen. We verklap- pen nog niets, kijk volgende week op de spe- ciale Bouman pagina in deze krant! 1 Blik terug en blik vooruit Wat is er gebeurd: we gaan even terug naar 20 maart van dit jaar, toen de prachtig vernieuwde bega- ne grand feestelijk werd heropend. Een grandioos feest, met een con- stante stroom van enthousiste men- sen en een dots directieteam. Dat niet tevreden achterover ging zit- ten. Nee, het was niet gepland, maar die bovenverdieping he, die stak nou toch wel wat af bij die su- blieme begane grond. Koppen bij elkaar gestoken, dagenlang verga- derd, planning op planning ge- maakt: met vereende krachten zou het moeten lukken. Ook al ver- klaarden architect, aannemers en werknemers hem voor gek, direc- teur van Buuren wist wat hij wilde en zette door, geen houwen meer aan: nog voor het eind van het jaar moest de gehele bovenverdieping ertegen aan, alles nieuw en ook een geheel vernieuwd assortiment. Gelukt, en hoe Wat geen ondernemer zou aandur- ven, maakte van Buuren waar: Ze ven weken lang een complete cha os, waarin alle ruimtes leegver- kocht werden, waarin dag en nacht zo'n 25 mankrachten nog beter dan hun best deden, waarin alle medewerkers van Bouman zich achter hun directeur schaarden en keihard meewerkten en vakanties werden uitgesteld.... De klus is zo goed als geklaard, Ze hebben erbij Bouman een speciali- satie bij verworven en dat is ver- bouwen onder zware tijdsdruk! Nog twee nachtjes slapen voor u, nog twee nachten doorwerken voor het Bouman team: vrijdag 17 december mag u komen kijken naar het resultaat en ook u zult ver- stomd zijn. Al meteen wanneer u de trap opkomt kunt u niet begrij- pen dat dit dezelfe ruimte is, het lijkt wel drie maal groter. „Architect Nick Ryper uit Hilver- sum heeft een huzarenstuk gele- verd. Hij heeft zelfs jonge kunste- naars op de vloeren losgelaten om iets bijzonders van iedere vloer te maken." Winkelstraat komt uit in Slaaptheater U moet het zich voorstellen als een chique winkelstraat, compleet met bankjes, planten, straatlantarens etc, waarin u wandelend kunt af- slaan naar de verschillende win- kels. Iedere winkel heeft een ge heel eigen identiteit en is onderver- deeld in een aantal toonkamers, die compleet ingericht zijn in de stijl van de te presenteren meubelen. Meubelen, die nu per thema een ei gen ruimte en sfeer hebben gekre- gen. De routing is zodanig, zo vernuft gemaakt, dat u vanzelf van de ene in de andere winkel wandelt en u voortdurend in een geheel andere sfeer waant. En dan, de grande fi nale van uw wandeling, u loopt vanzelf misschien nog wel de grootste trots van Bouman binnen: Het Slaaptheater, zo sprookjesach- tig mooi, hier wil je helemaal niet meer weg, geen duizend-en-een nacht! Vrijdag 17 december is het zover: het complete team van Bouman Meubelen nodigt u met heel veel trots uit, even boven te komen en zelf te constateren dat wat hier ge- realiseerd is, onbeschrijfelijk mooi is. (advertentie) Onbeschrijfelijk... seurs van Bouman zijn speciaal opgeleid en voortdurend aanwezig voor advies en rondleiding door dit hoogstaande dromenland. waarbij onze folders, monsters en stalen het advies illustreren. Bovendien is er alle ruimte om ongestoord te kunnen proefliggen op de verschil lende testbedden." Drie sfeerthema's: Colour, Neutral en Pastel Ligcomfort staat bij Auping Vision voorop, maar het oog wil ook wat. De presentatie van Auping Vision is bij Bouman Meubelen opge- bouwd random drie sfeerthema's: Colour, Neutral en Pastel. Ieder een geheel eigen identiteit, dat zich ondermeer uit in kleuren, dessins, materialen en herkenbare vormen. Neutral staat voor natuurlijke kleu ren waarin de hoofdrol is wegge- legd voor grijstinten, ecru, zwart en wit en het hele bruingamma. Een sobere functionele vormge- ving met natuurlijke materialen, voornamelijk hout. Licht, zacht, schoon en fris, dat zijn de uitgangspunten bij het the ma Pastel. De materiaalkeuze voor aluminium en matte kunststoffen sluit hier naadloos bij aan. Bij Colours draait het om uitbundi- ge vrolijke kleuren als felrood, zonnegeel, lime en indigoblauw. Waarbij duidelijk invloeden van Afrikaanse, Zuidamerikaanse en Aziatische culturen zijn te herken- nen. Slapen in de sfeer waarin je je pret- tig voelt, Auping heeft de dekbed- den geraffineerd afgestemd op de verschillende thema's, evenals de keuze voor andere accessoires waaronder nachttafeltjes, bed- lampjes etc. Direkteur Auping trots om onderdeel van Bouman te zijn „We zijn erg ingenomen met de in stallable van onze Auping Vision Studiuo in zo'n prachtige ambian ce als bij Bouman Meubelen. Voor ons is het concept Auping Vision een unieke manier om onze hoog- waardige produkten op de juiste specialistische wijze onder de aan- dacht te brengen van de consu- ment. Om het winkelen optimaal aantrekkelijk te maken hebben we gekozen voor een inrichting van de studio waarbij naast de presentatie van een stuk techniek ook aan- dacht wordt gegeven aan een stuk sfeer. De studio bij Bouman Meu belen verwezenlijkt niet alleen on ze eisen, maar overtreft zelfs onze stoutste dromen." Algemeen di recteur Auping, Johan Koning heeft ook nog een persoonlijk woord voor het gehele Bouman team: „Proficiat met zo'n mooi slaaptheater, met zo'n prachtige restyling van het gehele bedrijf. We zijn er trots op dat we daar deel van mogen uitmaken. Veel succes!" Vergeet u niet, voordat u naar bui- ten gaat, of voordat u bij binnen- komst de showrooms ingaat, eens even een kijkje te nemen bij een paradepaardje van Bouman, de Boutique Beau Monde, die vlak bij de fraaie Tourniquetdeur is gesitu- eerd. Waar u uitstekend terecht kunt voor allerlei aparte accessoires, hebbedingen en kadootjes als kus- sens, lampjes, vazen, klokken, spiegels, kaarsenstandaards, bij- zettafeltjes, grand foulards etc. Accessoires waar je een beetje hebberig van wordt en die een per- soonlijke touch geven aan ieder in- terieur. Een van de afdelingen in het Slaaptheater van Bouman is de stu dio Auping Vision.Waar bedden- fabrikant Koninklijke Auping bv uit Deventer een totaal nieuwe winkel introduceert: Auping Vi sion'. Een totaalconcept op het ge- bied van comfortabel slapen. Om de exclusiviteit en het deskundig advies te waarborgen hebben de specialisten van Auping besloten dat slechts 75 dealers van Auping zich mogen inrichten met de Au ping Vision Studio. Na een strenge selectieprocedure is Bouman als een van de eersten uitverkoren de Auping visie in juiste stijl uit te dragen. Hoofd verkoop bij Bouman, de heer Van de Heuvel: „In de Au ping Vision Studio draait alles om ligcomfort, sfeer en kleur. Drie thema's die je overal weer ziet te- rugkomen. Het complete, gedeel- telijk vernieuwde, Auping-assorti- ment presenteren we hier heel aan trekkelijk en in een speciale sfeer: van spiraalbodem tot matras, van bedmeubel tot bedlamp en alle soorten dekbedden, alle mogelijke dekbedovertrekken hebben we overzichtelijk uitgestald." Om optimaal ligcomfort te verkrij- gen, meent Auping, is een juiste combinatie van spiraalbodem en matras vereist. ,,Een combinatie, die voor iedereen anders is, daar- om is een deskundig advies zo be- lan'g bij die juiste keus. De advi-

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 34