PANM() 19 december zuidplein Millennium Sale Winkelcentrum Zuidplein in 2000 enerverender dan ooit "R.TI9. Spifker Cor Bakker zet Zuidplein in vuur en vlam met trio The Box kijkt uit naar Millenniumviering Peek Cloppenburg ZUIDPLEIN - HOOG 451 Pagina Zuidplein in 2000 ook vol nieuws De winkel vol winkels is ook open op zondag Dit zijn de winkels Heeft vanaf 16 December een grote in Dames- Heren- en Kinderkleding Zuidplein luidt jaar met toppianist Cor Bakker uit (fjlh^Perzische Tapijten Zuidplein kijkt uit naar optreden piano-virtuoos r 269,- Het antwoord op zeldzame en dure uitgaanskleding Activiteiten agenda Moda di Domani Zuidplein Hoog 510 Openingstiiden gewijzigd in verband met feestdagen Eerstvolgende koopzondag in 2000: 6 februari WINKELCENTRUM WINKELCENTRUM Zuidplein Zondag 19 Dec. Geopend v. 12.00 -17.00 ZUID - Hij maakt momenteel een toernee door het land met de voorstelling 'Sinatra's Songbook' Elf avonden brengt hij een Sinatra-ode voor uitverkochte zalen. Toch maakt pianist Cor Bakker tussen repetities, optredens en het geven van interviews voor radio en televisie tijd voor een inter view met ons, ten behoeve van deze Zuidpleinpagina. „Ja, op zondag 19 december treed ik daar op. Het is heel druk inderdaad, want's avonds sta ik weer in Luxor, maar ik wilde dit toch niet laten schieten. Weet je, ik treed eigenlijk nooit op in winkelcentra, maar presentator Ruud van der Heij den heeft me overgehaald, heeft dat winkelcentrum de hemel ingeprezen en dus kom ik. Ik weet dat het goed georganiseerd wordt." Van 299,- - De Buddy's, jongens- koor 12.30 tot 16.30 uur Vrijdag 31 december: - Aurafotografie 11.00 tot 15.00 uur Zaterdag 18 december: - De Parade, een oudhol- lands zanggezelschap 12.30 tot 16.00 uur Zondag 19 december: - Trio Cor Bakker 12.30 tot 16.30 uur Twee rondlopende menselijke klokken 11.00 tot 15.00 uur J V - Close-act, menselijke insecten en aliens op stel ten 12.30 tot 16.30 uur voor uw business - trouwkostuums the originals De Kerstcollectie is 1111 hi linen! Day-Fashion Delifrance De Snor Damesmode Dixons Dixtone Dodgers Van de Doe Douglas Duifhuizen Lederwaren Restaurant Van Dijk Etos Footlocker Foxy Fashion Free Record Shop Gall Gall Guldenland Hakky Bar Hans Anders Van Haren Hema Hennes Mauritz v.d. Heuvel Verlichting Holland International Horn Het Huis Rinck Hunkemoller lei Paris XL Indo-Menu Invito It's Jens Mode De Jong Mode De Jong Tours Juwelier Zuidplein Kan Mode Kinorama Klootwijk Knaakland Kreymborg Kruidvat Kwantum La Boca Ladage Stoffen Lady Sting Restaurant Zuidplein Riroy Rijwielstalling/ Fietsshop Roma Roobol Royal Albert Shop Saja Boetiek Scapino De Schoenenreus Schoenen- kampioen Seen in Voque Shoe Factory Siebel Juweliers Sign Space Ledermode Spijker Sportshop Cnabot Steps Ster Mode Take Five Team Kapsalon The Box The Phone House Tjin Ton Hartman Toys'R Us Trekpleister Tuin van Zuidplein Twinkle Juweliers Verhage Fast Food Van Vorst Vroom Dreesmann WE men WE women Wonder Woman Xenos Van Zanten Zeeman Van Zummeren natuuurlijk dat, toen zijn TV-pro- gramma'CorenCo' nadriejaarwe- gens financiele problemen moest worden stopgezet, er uit het hele land een protestactie op gang kwam, aangezet door discjockey Edwin Evers. „Heel vleiend, zeker, en niet onverdienstelijk. We zijn weer om de tafel gaan zitten en laat het nou al voor negentig procent ze ker zijn dat we in September weer gaan starten!" Pas op elfjarige leeftijd sloeg Bak- ker de eerste toets van het klavier aan. „Liefde op het eerste gezicht. Ik droomde er mijn hele puberteit van en zei tot mezelf: 'Cor, jongen, jij wordt pianist. Dan zag ik mezelf ZU1D - In verband met kerst- mis en oud en nieuw zijn de openingstijden van de winkels in Zuidplein in de laatste twee weken van het jaar op een aantal dagen gewijzigd. Hier- onder volgen de juiste tijden: - zondag 19 december: geopend van 12.00 tot 17.00 uur; - dinsdag 21 december: geopend tot 21.00 uur; - woensdag 22 december: geopend tot 21.00 uur; - donderdag 23 december: geopend tot 21.oo uur; - vrijdag 24 december: geopend tot 17.00 uur; - vrijdag 31 december: geopend tot 17.00 uur. ZUID - De pagina 'Zuidplein, een winkel vol winkels' ver- schijnt ook in het jaar 2000 bij- na maandelijks in de achttien verschillende edities van Maas- stad weekbladen. Want ook in het volgende jaar willen wij u op de hoogte houden van alle wetenswaardigheden rondom het grootste winkelcentrum van Nederland. Natuurlijk meldden wij fre quent over de verbouwing, die nog steeds in voile gang is, maar in het jaar 2000 afgerond gaat worden. De eerste contou- ren van het vernieuwde Zuid plein zijn reeds te zien, en dat wordt naarmate de dagen, we ken en maanden vorderen al- leen maar duidelijker. Verder houden we u in de toe- komst op deze pagina op de hoogte van alle activiteiten en vertellen de winkeliers aan de hand van een vraaggesprek over hun zaak. 161! Aktie Sport Albert Heijn Amici Damesmode Amici Herenmode Artisjok Arty Au Gout Exdusif Baby Gift Shop Bakker Bart BartSmit Beddenshop Nederland Bel Company Benelli Juweliers Bijbelkiosk Bistro 't Marktje Bloemenland Blokker Bluetiek-ln Boeken- voordeel Bo's Bram Ladage Bristol Bruna C&A Chinese Kunstartikelen Clubcenter/ E.C.I. Cool Cat Cool Cat Junior Cosmo Hairstyling Coster Crums Crums II D-Reizen Van Leest Lektuurshop Po- pulair Levi's Store Libertel City Point Lipstick Livera Lucky Gifts Luigi Lucardi Manfield Marskramer Matson MBC Sport McDonalds Miss Etam Moda di Domani Morena Byoux Moto M&S Mode M&W Peters Nic van Leeuwen Optiek Artistiek Palmo Mode Pearle Express Peek Cloppenburg Perry Sport Picobello Pimpel Parfumerie Prenatal Primafoon Printhouse Promiss Prontophot PTT Postkantoor Radio Modern Electronics daarom niet echt doorgebroken, maar het is een virtuoos van de eer ste orde!" Cor Bakker kickt zelf ook niet zo erg op succes. Veel mensen willen koste wat kost bekend worden. Dat ligt bij mij toch anders, zeg maar als een rubberbootje dat meegevoerd wordt in een stroompje." Een stroompje, gevoed door succes, want Cor Bakker staat hoog geno- teerd in Nederland. Niet voor niets Joh.deHeer MUXttKIN*f«UMi*?«NHANOtt tMtfttSCMY Mitrdan Muziek! Sinds 1898 PIANO'S/ 0RGELS/ KLEIN MUZIEKINSTUNIENTEN/ MUZIEKONDERWIJS/ KEYBOARDS SLIEORECHT (blj IKEA) ROTTERDAM (centrum) Alle actualiteiten op op internet: Leeghwaterstraat 101 Oostplein 131 -146 www.Johdeheer.nl 3354 AE Sliedrecht 3011 KZ Rotterdam Levering door geheel Nederland Telefoon (0184-419611 Telefoon (010)4115255 Vraagnaaronzeuniekehuur/koop Telefax (0184) 421717 Telefax (010) 4129775 betalingsvoorwaarden Donderdag Koopavond Vrijdag koopavond Bewonder alle topmodellen orgels en piano's op meer dan 1500 mtr2. Op Oudejaarsdag is het mogelijk om in Zuidplein een foto te laten maken van uw aura. Volgens de fotografen kan aan de hand van de kleuren van uw aura een toekomstvoorspelling worden gemaakt. ZUID - Het jaar 2000 belooft veel goeds voor winkelcentrum Zuid plein. Hoe kan het ook anders, voor de 'winkel vol winkels' is het begin van de 'derde' eeuw het jaar waarin de oplevering van een gloednieuw winkelcentrum, die medio november wordt verwacht, gaat plaatsvinden. Zuidplein is het grootste winkelcentrum van Ne derland. De afronding van de ver bouwing gaat gepaard met een se- rie feestelijke activiteiten. Zowel oude en vertrouwde als nieuwe acts zullen in het komende jaar de revue passeren. Want het winkel- plezier voor de bezoekers staat nog steeds voorop in Zuidplein. Maar het nieuwe jaar is nog niet aangebroken. Hoewel de voorbe- reidingen voor dat jaar in voile gang zijn, gaat Zuidplein eerst nog een zinderend einde van 1999 te- gemoet. Want niemand minder dan Cor Bakker bezoekt 19 december winkelcentrum Zuidplein. Samen met zijn trio geeft hij in de hal van het centrum een concert voor de bezoekers, die overigens bij dat concert een actieve rol kunnen spe- len. Bakker speelt namelijk niet al- leen 'zijn' liedjes, maar speelt te- vens verzoeknummers. Het optre- den van Bakker wordt overigens begeleid door de jongenszang- groep De buddy's. Dit koor, dat bestaat uit dertien jongens tussen de tien en zestien jaar, zingt niet al- leen, maar danst eveneens. Ze zin- gen uitsluitend een populair reper toire en doen dat in verschillende talen. Door een samenwerking met Hennie Huisman raakten ze be kend via televisie. De laatste twee jaar werden cd's met kinderliedjes in house-stijl opgenomen. Diezelfde dag verzorgt de groep Close-act in Zuidplein een optre- den. Het betreft een optreden waarbij menselijke insecten en aliens centraal staan. Volgens in- gewijden een optreden van groot formaat. Een dag eerder, op zaterdag 18 de cember, zijn enkele vertrouwde gezichten te zien in Zuidplein. Het oudhollandse gezelschap De Para de, bestaande uit drie steltopers en twee muzikanten, zetten dan het winkelcentrum op stelten. Ze be- zorgen sfeer, spanning, gezellig- heid en doen dat door actief met de bezoekers bezig te zijn. En dan zijn we er nog niet, want op Oudejaarsdag wordt u, naast de ge- legenheid om uw aura (voor een goede kijk op uw toekomst) te la- ten fotograferen, door twee grote rondlopende klokken attent ge maakt op de tijd. De tijd die dit jaar dubbel zo belangrijk is, uiteraard vanwege 2000. Ruud van der Heijden is sinds en kele jaren een van de organisatoren van de feestelijkheden in Zuid plein. Hij is mede-verantwoorde- lijk voor de feestelijkheden in 2000. Over het activiteitenpro- gramma voor volgend jaar zegt hij: De Buddy's begeleiden Cor Bakker. Deze jongenszanggroep •wir\n+ lio/Virtf u/f n/tni ilnir nanm Velen kennen Cor Bakker als den van de pianisten bij het Metropole orkesten van zijn radio- en TV-pro- gramma's. „Daar heb ik alle beken- de musici voorbij zien komen, tien jaar lang. Zo heb ik Paul de Leeuw leren kennen, de bakermat voor mijn latere samenwerking met hem." Zes jaar lang 'De schreeuw van de leeuw', wat heeft Bakker vaak onder de vleugel van het la- chen gelegen.'. „Dat vind ik heel belangrijk, goede muziek is ddn, maar er moet wel een beetje bij gela- chen kunnen worden, een beetje ke- ten bij de muziek, dat past bij mijn genre. Daarom bewonder ik Sinatra ook zo, de beste mannelijke zanger van deze eeuw!" En pianist van de eeuw? „Die kent haast niemand, maar mijn lichtend voorbeeld is de Amerikaan Clare Fischer bij wie ik een tijd heb mogen studeren. Hij timmert helemaal niet aan de weg, wil niet vercommercialiseren en is al staan, vooral samen met een groot orkest, dat was mijn vurigste wens." En die kwam uit. De Sinatra-toer- nee is er een voorbeeld van: „Dat is uniek, het komt vrijwel nooit meer voor, dat je door het land trekt met een eigen orkest, wel mooi even met 26 man sterk. En dan nog de solis- ten: Matilde Santing, Gerrie van der Klei, Vera Mann en Melise de Win ter, een kanjer van een team." En Cor Bakker neemt in het geheel de plaats in van orkestleider, gastheer, verteller en pianist. Functies die hem op het lijf geschreven staan, want Bakker houdt ervan samen te musiceren, samen tot een mooi eindprodukt te komen, alhoewel hij soleren ook niet schuwt. Op zondag 19 december in win kelcentrum Zuidplein: pianist Cor Bakker speelt samen met zijn bassist Edwin Corziiius en drum mer Frits Landesbergen van 12.30 tot 16.30 uur de sterren van de hemel. Het optreden van Cor Bakker en consorten in winkelcentrum Zuidplein is uniek te noemen. NU MET GRATIS HANDSFREESET T.W.V. 24.95 HEMA BELPAKKET NOKIA 5110. BELLEN VANAF 0.25 PER MIN DOOR HEEL NEDERLAND 1NCL. 45, KPN TELECOM BR.TEGOED „We hebben voor volgend jaar het thema vier jaargetijden uitgewerkt. Lente, zomer, herfst en winter worden dan in Zuidplein door ver- rassend goede acts uiteen gezet. Verder staat Zuidplein in mei 2000 in het teken van Euro 2000 en in September 2000 komen weer enke le vertrouwde activiteiten terug: zoals het talentenfestival met jury- lid Jac'd Ancona en een groots op- gezet modefeest. Tenslotte staat november in het teken van de - dat kan ik alvast verklappen - specta- culaire heropening met aansluiten- de diverse december-activiteiten." Hij vervolgt: „Kort gezegd komt het hierop neer: het activiteitenpro- gramma voor 2000 is goed over- dacht en zit vol spectakel. In sa menwerking met diverse culturele gezelschappen staat Zuidplein ook in 2000 bol van entertainment van hoog niveau." ZUID - Uitgaanskleding: het is lang niet overal te vinden en bo- vendien vaak duur. The Box heeft er de laatste jaren een passend ant woord op. Inmiddels is er een ke- ten van 27 winkels door heel Ne derland. De formule is eigenlijk eenvoudig: betaalbare feest-en uit gaanskleding voor jong en oud. Rotterdam kent drie vestigingen van The Box, waarvan een op het Zuidplein. „De eerste winkel is in Rotterdam begonnen, in een kubus op het Binnenwegplein", vertelt Karin Vermaat van The Box. „We zitten nu in alle grote steden en alleen op A-locaties, midden in de stad." The Box heeft zich sterk geprofi- leerd in uitgaanskleding en daar blijkt duidelijk een markt voor te bestaan. The Box is tegelijk een tr endsetter geworden, die de nieuw- ste modesnufjes op uitgaansgebied oppikt. Momenteel richten de win kels van The Box zich sterk op de komende feestdagen, maar vooral ook op de Millenniumviering. Daar willen we heel uitbundig en feestelijk bij stilstaan", aldus Ver maat. Daar mogen best wat extra glitters en een rode loper bij." r\~A~„\rc A~ ir/wwtn/lAmn/lA De medewerkers van The Box kijken uit naar de Millenniumviering. foto Dick siuijter ties is het idee achter The Box al- tijd hetzelfde gebleven. Het pu- bliek mag dan voor een groot deel bestaan uit 'de jonge vrouw die er feestelijk gekleed uit wil zien', maar in de praktijk is de uitgaans kleding zowel voor jong als oud geschikt. Of het nu om discokle- ding of om een galajurk gaat, het is w:: t: V der met haar dochters kan hier goed slagen, voor iedereen is er wel iets bij", vindt een medewerk- ster van The Box op het Zuidplein. De vestiging op het Zuidplein is 66n van de oudste vestigingen van de inmiddels gegroeide keten. De collectie van The Box veran- dert regelmatig. Het assortiment is een etentje als een avondje stap- pen. 'Ik heb een feest, dus ik ga naar The Box', moet het motto zijn. The Box probeert ook het klant- vriendelijkste bedrijf te worden, verzekeren de medewerksters op het Zuidplein. „Er kan altijd een kopje koffie worden gedronken en we dringen niets op maar laten de klant rustig rondkijken." Voor regelmatige klanten heeft The Box ook een klantenpas. „Bij elke 100 gulden wordt een punt, een boxje, gegeven. Twintig pun- ten zijn een waardecheque waard." Klanten die eenmaal bij The Box als vaste klant zijn inge- schreven, krijgen een of twee keer per jaar een uitnodiging voor een 'vriendinnenavond'. „Dat is een doordeweekse avond waarop klan ten 10% korting krijgen", aldus The Box. Het personeel ziet zich graag ook een beetje als een vrien- din van de klant. „We zijn een echt team en we willen er staan voor de klanten", klinkt het enthousiast. De formule van The Box lijkt met het nieuwe millennium voor de boeg dan ook nog lang niet aan het eind van haar succes. The Box is te vinden op Zuidplein iti.i _r/r\ 1 AN'Y/tnA a n 4 Op zaterdag 18 december treedt het kleurrijke gezelschap De Parade op in winkelcentrum Zuidplein. De groep bestaat uit drie steltlopers en twee muzikanten, die je niet over het hoofd kuntzien. Twee menselijke klokken attenderen bezoekers van winkelcentrum Zuidplein er op 31 december op dat de eeuwwisseling nadert.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 35