Ci f I f i V f 1 Ci J! J! Jl m. it it k r «i r joh.deHeer Duizendmaaldank Een bezoek aan de vernieuwde showrooms van Bouman Meubelen: P Activiteiten agenda Feestprogramma van 26 tot en met 31 december 'Werken bij Bouman, je voelt je Bouman' Ze houden bij Bouman Meu belen van superlatieven. Ie- dereen herinnert zich ongew- tijfeld nog de grandioze ope ning van de compleet gere- stylde begane grond. Een ju- weel, ingelegd op een nieuwe fundament. In letterlijke en figuurlijke betekenis, want direkteur Rien van Buuren wilde een nieuwe weg in- slaan: het uitdiepen van de woonthema's. „Van alles een beetje is van alles niets. Wil je aan kop blijven lopen dan dien je je te specialiseren, dan moet je alles van alles heb- ben, uitgesplits per segment. We zijn er denk ik, op een ongeevenaarde wijze in ge- slaagd alle thema's die aan- dacht en ruimte te geven die ze nodig hebben, we hebben er zelfs enkele, in Nederland nog onbekende, thema's aan toegevoegd: wonen in Ro- meins, Egyptisch en Afri- kaanse stijl." BOUMAN BBHIBS Zondag 26 december - David Mellaard aan de vleugel - De Zingende Kerstman Maandag 27 december - David Mellaard aan de vleugel Dinsdag 28 december - David Mellaard aan de vleugel - Cecilia aan de citer Woensdag 29 december - David Mellaard aan de vleugel - Wieteke aan de harp Donderdag 20 decem ber - David Mellaard aan de vleugel - Cecilia aan de citer Tot en met 2 januari: - Gratis hapjes en drank- jes - Bij aankoop van meu belen een avondje Doe- len - Alle artiesten treden op van 12.00 tot 16.00 uur - Vleugel is beschikbaar gesteld door Johan de Heer „Dank, dank, duizendmaal dank, zonder jullie gewel- dige inzet hadden we het niet gered." De direktie van Bouman Meubelen bedankt: Architect Nick Rijpers Aannemersbedrijf Cobriebouw Schildersbedrijf Schoors Electro technisch bureau A. v.d.Sluis Normakoestiek Alle medewerkers Bouman Meubelen van (advertentie) Jf J U U j] rnooj Het resultaat van de verbouwing van de begane grond was subliem. Maar wie nu boven komt, zal ver- bijsterd constateren dat Bouman hier alle grenzen heeft overschre- den. Ook de collecties zijn vrijwel compleet vemieuwd, specialisaties zijn uitgediept en door de inkoop van meubelen uit andere wereldde- len (Van Buuren heeft de afgelo- pen maanden de hele wereld afge- stroopt) zijn ook bij het totaal aan- bod alle grenzen overschreden. Ie- dere klant herkent hier zijn/haar persoonlijke smaak in diverse stijl- groepen. Of u even boven komt Met direkteur Rien van Buuren be- stijgen we zijn nieuwste parade - paard: 'Bouman boven'.Het eerste wat opvalt is dat je niet kunt begrij- pen dat het hier dezelfde ruimte betreft. Verdeeld over een opper- vlak van 3600 M2 is hier een totaal nieuwe woonwereld neergezet. Er moest vorige week nog heel ge- beuren, de hebben de race tegen de klok toch weer gewonnen. We lo pen vanzelf de gezellige, speels neergezette winkelstraat in die alle 'winkels' met elkaar verbindt door een kunstzinnig labyrint van zij- straatjes, ingangen van winkels etc. De winkels hebben namen als Country House, Royal Classic, Sfeervol Wonen, Fauteuil Plaza, Slaaptheater en er is een winkel waarin twee bijzondere stijlkamers zijn ingericht. Iedere winkel is on- derverdeeld in een aantal studio's, die allemaal een eigen stijl hebben en bestaan uit een aantal, geheel in stijl ingerichte kamers. Tot en met deuren in stijl, behang, vloerbedek- king (op sommige vloeren zijn kunstenaars losgelaten) en acces- soires, die ook allemaal te koop zijn. „De meeste kamers moesten wor- den ingericht met meubels afkom- stig uit verschillende werelddelen. Geen gemeengoed, de meeste meu bels worden speciaal voor ons ver- vaardigd, dat kost veel lijd maar dat hadden we niet. Alle fabrikan- ten hebben geweldig meegewerkt, zonder die tomeloze inzet en mede- werking van alle fabrikanten had den we het niet gered." Country House We wandelen 'Country House' binnen, een winkel waar de stu dio's verschillende 'landelijke' culturen vertegenwoordigen: Koloniaal. „Door ons zelf gei'mporteerde meubelen uit Indonesie. Omdat we ook daarin het niet alledaagse zoe- ken, maar wel veel in aantal, zijn ze dankzij de uiterste medewerking van de mensen in Indonesie net op tijd binnen." Eiken in olie* Grenen antiek* Episode Een studio waarvan de kamers consequent zijn ingericht in Ro- meins, Afrikaans en Egyptische stijl. Handbeschilderde koppen op de eetkamerstoelen en kussens waarop onder meer Venus en Anti- no je uitnodigend aankijken. „De verschillende stijlen zijn onderling goed te combineren en helemaal nieuw op de Nederlandse markt." Sfeervol Wonen met stijlkamers We wandelen de fantastisch neer gezette winkel van Sfeervol Wo nen binnen, waar in de vele kamers verschillende woonprogramma's stijlvol gepresenteerd en gedeco- reerd zijn. In de twee aparte 'Stijl kamers' wil Bouman de bezoekers tot in de finesses laten zien hoe mooi een inrichting kan zijn. ,,We hebben de kamers stijlvol ingericht en afgestyled met serviezen, glas- werk, cassettes etc, beide kamers in de romantische sfeer." Royal Classic Onderverdeeld in maar liefst elf studio's worden de meubelen van de Royal Classic winkel in een sfeervolle ambience neergezet. Al le kamers zijn ingericht compleet met kasten, boekenwanden, acces- soires, aangepaste wanden, ver- lichting, vloeren en vloerbedek- king. Een fraaie wijnkelder ver bindt de twee verschillende stijlen met elkaar. Amerikaanse stijl Vier studio's met in de kamers meubelen van alleen maar Ameri kaanse ontwerpers. Vooral de Cap tains room, de Winter- en de Tuin- kamer zijn indrukwekkend mooi. Top van Nederland Zeven studio's waarvan de ver schillende kamers zijn ingericht door Nederlandse topfabrikanten. In alle kamers van Royal Classic overheerst niet het noten en maho- nieprogramma, maar zien we veel- al het trendy kersen, kersen/antiek en kersen finish. ,,We houden alle trends nauwkeurig in de gaten, volgen ze als ze passen in onze col lecties. Maar daarnaast willen we ook trendsetter zijn en onze bezoe kers nieuwe stijlen presenteren, die je elders niet vindt." Fauteuil Plaza Moe geworden van het wandelen en de vele indrukken? Een goed moment om de winkel Fauteuil Plaza binnen te stappen, waar we 45 stoelen voor het uitkiezen heb ben. Drie verschillende studio's die op hun beurt weer diverse ka mers in dezelfde stijl omvatten:* TV-en Relaxfauteuils Tot en met een echte library met fraai hekwerk en diverse schaap- leren fauteuils. Massagefauteuils Sommigen zelfs aangestuurd met drie motoren. Seniorenfauteuils Een brede keus in comfortabele en eventueel aangepaste seniorfau- teuils. Slaaptheater Slapen, zo stelt van Buuren, heeft te maken met de nacht.„Dat heb ben we tot uiting willen brengen in de sfeer van een mystiek theater." Waar je prettig wegzakt in de prachtige diepblauwe vloerbedek- king en waar je betoverd wordt door de blauwe wolken met ster- renhemels, waar je vanzelf gaat fluisteren." Het slaaptheater is zo onbeschrijfe- lijk mooi, zo sprookjesachtig en luxe, alsof je droomt! Duizenden lichtjes flonkeren in de wolken, vijf en dertig verschillende noder- ne- en romantische slaapkamers flonkeren mee en in de teststudio's bewijzen maar liefst 35 verschil lende testbedden dat er bij Bouman voor iederen een matras met latten- bodem op maat en met topcomfort bestaat. Even verderop schrijden de Auping Vision studio binnen, die voor zich spreekt. Het totale Slaaptheater is onder te verdelen in: Auping Vision Studio, die elders op deze pagina uitgebreid aan- dacht krijgt. Linnenkastenstudio, waar in di verse kamers totaal 45 linnenkas- ten gepresenteerd worden, zoals de beroemde kasten van Arte-M, on- derdeel van Hiilsta. ,,De linnenkas- ten van Svedex kunnen in exact de zelfde kleuren geleverd worden als de verschillende Auping bedden. Eastborn testbedden studio, een chique slaapzaal gelijk. Waar, ver deeld over een oppervlak van 300 Ml, dertig testbedden met verschil lende bodems en matrassen in alle soorten, maten en prijzen worden gepresenteerd. Ook de kwalitatief beste boxspring matrassen zijn breed vertegenwoordigd. Romantisch en modern slapen in stijl, opgesteld in 35 verschillende compleet ingerichte slaapkamers. Onvoorstelbaar wat hier is gepres- teerd, wat hier is neergezet in am- per zeven weken. Je probeert het te beschrijven, maar eigenlijk zijn er geen woorden voor. Diep onder de indruk gaan we de trap weer af, waar ons nog iets heel moois wacht! Want vergeet niet dat de ge- hele begane grond een half jaar ge- leden onder handen is genomen en er ook hier prachtige, compleet in gerichte showrooms zijn verrezen. Bouman Meubelen is, vlak voor het wisselen van de eeuw, een to taal nieuwe weg ingeslagen en luidt daarmee een nieuw tijdperk voor wonen in! Kerst, muziek en veel extra aanbiedingen Wat zijn ze blij bij Bouman, wat zijn ze meer dan tevreden met hun totaal vernieuwde woonwinkel. Een winkel die met geen ander woongebeuren te vergelijken is, enig en uniek. Ze popelen om u hun nieuwe showrooms te tonen en verwelkomen u graag als ere- gast in de feestelijke openingswe- ken. Op vrijdag 17 december werden de nieuwe showrooms van de boven- etage geopend. Uiteraard met hap jes en drankjes die maar meteen. tot en met 2 januari, dagelijks rondgedeeld worden. Alsof de pre- sentatie van de fraaie nieuwe showrooms nog niet voldoende is, hebben ze bij Bouman van 26 tot en met 31 december een aantal fes- tiviteiten voor u georganiseerd, waar u met de gehele familie van zult genieten. Zomaar gratis, om de feestdagen extra luister bij te zetten, zullen we maar zeggen. 26 December Oh Bouman, oh Bouman, wat zijn je showrooms wonderschoon! Op Tweede kerstdag is er de gehele dag een zingende kerstman aanwe- zig. Daarnaast heeft de pianofirnia Joh. de Heer, ter ere van haar hon- derdjarig bestaan, een vleugel neergezet bij Bouman, waaraan de getalenteerde leerling van het con- servatorium David Mellaard iedere dag tot en met 30 december, een virtuoos pianospel ten gehore zal geven. 28,29, en 30 december: citer en harp Er zit muziek in Bouman Meube len. Op dinsdag 28- en donderdag 30 december speelt de bevallige Cecilia meesterlijk op haar citer. De dag daartussen, op woensdag 27 december, zal harpiste Wieteke vele gevoelige snaren weten te ra- ken. Laatste dag van het jaar: In de olie... bollen Nog een specialisatie van Bouman: oliebollen bakken. Ze smaken naar meer, maar veeg uw handen en toet goed af, al die mooie nieuwe meubelen! Let u de gehele feestperiode op de vele, zeer aantrekkelijk geprijsde aanbiedingen! Bovendien: bij aan koop van een meubel krijgt u een avondje Doelen aangeboden. In de feestelijke finale van het jaar, de laatste weken van 1999: trakteer u zelf op een bezoek aan Bouman meubelen, veel genoegen. ./N: Uit het Boumanhuis Niet alleen de inrichting, de collec ties van alleen maar het hogere segment, waarin ook de service opereert, niet alleen het markante gebouw en de 'total look', ook het personeelsteam is uniek te noemen bij Bouman. Het bedrijf kent weinig verloop van medewerkers en de medewer- ker die weggaat, komt dikwijls na een half jaar weer terug, het Bou- man-gevoel missend. We spraken met enkele medewerkers. „Of je nu bij de receptie staat, hoofd verkoper bent of de klanten van een kopje koffie voorziet, de direktie laat iedereen meedenken, geeft ons een eigen stukje verant- woordelijkheid waardoor een groot 'wij-gevoel' ontstaat en we allemaal trots zijn op het succes, toch maar mooi bereikt door ook een stukje persoonlijke inzet van ons zelf. We hebben een dikke ei gen personeelskrant en willen het liefst allemaal in de redaktie. Je hoort het wel vaker zeggen maar hier zijn we echt net een grote fa milie met grote betrokkenheid voor elkaar en voor het bedrijf." Opleidingen, trainingen en work shops, de medewerkers worden ge- stimuleerd zichzelf verder te ont- wikkelen en dat komt ook de kwa- liteit in de verkoop ten goede. Ver- koopleider de heer Van de Heuvel: „Onze medewerkes zijn adviseurs, weten waar ze over spreken, heb ben van nature een klantvriendelij- heid zoals wij dat wensen en waar op we ons personeel selecteren. Ze zijn erop getraind tot aan de uiter ste grens van mogelijkheden servi ce te verlenen, dat weten onze klanten en dat is 66n van onze on- derscheidende krachten. MUMKiNIIIUMINriNKHNim COTTtHOAM }t»UMtNTINH«NOIl MUXMKIMffKUMi MEr dan Muziek! Sinds 1898 PIANO'S/ ORGELS/ KLEIN MUZIEKINSTUMENTEN/ MUZIEKONDERWIJS/ KEYBOARDS SLIEDRECHT (bij IKEA) Leeghwaterstraat101 33MAESIiedrecht Telefoon (0184-419611 Telefax (0184) 421717 Donderdag Koopavond ROTTERDAM (centrum) Oostplein 131 -146 3011 KZ Rotterdam Telefoon (010)4115255 Telefax (010)4129775 Vrijdag koopavond Alle actualiteiten op op internet: www.Johdeheer.nl Levering door geheel Nederland Vraag naar onze unieke huur/koop betalingsvooraraarden Bewonder alle topmodellen orgels en piano's op meer dan 1500 mtr2.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 19