Ziekenverzorgenden en Bejaardenverzorgenden m/v Zorgbemiddelaar/Medewerker dagbehandeling m/v SAMEN ADVERTEREN OM SAMEN TE VERKOPEN Cebuco^ji Ook u viert vast de millenniumwisseling. Of toch niet? Met de volgende tips hoeft niets een feestelijke jaarwisseling in de weg te staan. 6 Brand Inbraak Vorst en water Reizen Groepsleerkracht WM (1 fte) ECOTONE is een succesvol bedrijf in Rotterdam dat zich bezig houdt met het recyclen van tonercartridges. Wij zoeken: COMMERCIELE B1NNEND1ENST MEDEWERKERS voor onze salesafdeling. Interne opleiding, vast dienstverband, prima secundaire arbeidsvoonvaarden en doorgroeien behoren tot de mogelijkheden. Heb jij een middelbare opleiding, doorzettingsvermogen en een vlotte babbeldan willen wij jou uitnodigen om het volgende telefoonnummer te bellen: 010 - 245 60 21. Schiehoven-Wilgenplas De directe werkomgeving. In Zorg- en reactiveringscentrum Schiehoven- Wilgenplas worden binnen de genoemde sectoren 147 lichamelijke zieke, overwegend oudere clienten en 74 psychogeriatrische clienten verpleegd. Een unit biedt plaats aan ca. 19 clienten. De personele bezetting van een unit omvat ±12 formatieplaatsen. Tevens is er een afdeling dagbehandeling voor 12 somatische clienten en worden er binnen de afdeling verzorging 87 clienten verzorgd. De functieomschrijving. Door het bieden van zorg en gastvrijheid, creeert u tesamen met de anderen teamleden een klimaat, waardoor de client in staat wordt gesteld om op grond van zijn wensen zijn eigen leven te leiden. U beschiktover vaardigheden om in multidisciplinairteamverband op een positieve manier samen te werken, u levert een constructieve bijdrage aan het ontwikkelen van de zorgplannen en neemt actief deel aan de clientbesprekingen. U dient, indien nodig, bereid te zijn tot het volgen van specialistische opleidingen, teneinde een deskundige verzorging te kunnen garanderen. Uw profiel. U bent in het bezit van het diploma ziekenverzorging, of diploma MDGO-VP, dan wel een diploma bejaardenverzorgende. De voorwaarden en salariering zijn conform de CAO-verzorging- en verpleging. Voor beide functies zijn parttime en fulltime dienstverbandmogelijkheden bespreekbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Graafland, sectorhoofd Somatiek en Verzorging, T [010] 422 80 22. De directe werkomgeving. In de zorgregio Schiebroek, te weten Zorg- en reactiveringscentrum Schiehoven-Wilgenplas, wordt aan zelfstandig wonende clienten in de wijk Schiebroek en Hillegersberg zorgbemiddeling geboden middels een samenwerkingsverband tussen de Stichting Thuiszorg Rotterdam en 'De Stromen'. Het zorg- en dienstenpakket wordt samengesteld met de vraag van de client als uitgangspunt. De functieomschrijving. Als zorgbemiddelaar (18 uur), informeert u clienten over de mogelijke oplossingen voor individuele dienst- en zorgvragen. Teneinde de zelfstandigheid van de clienten te bewerkstelligen biedt u ondersteuning bij het samenstellen van een passend en integraal aanbod aan deze clienten. Als medewerker dagbehandeling 18 uurmaakt u onderdeel uit van het dagbehandelingsteam en biedt u ondersteuning aan 12 clienten, die voor behandeling en revalidatie komen. Er wordt gestreefd naar het verbeteren en/of stabiliseren van het functioneren van deze clienten in de eigen huissituatie. Uw profiel. U heeft een opleiding op HBO-niveau, kennis van de zorgmarkt en affiniteit met ouderen. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en kunt zelfstandig en inzichtelijk werken. De voorwaarden en salariering zijn conform de CAO-verzorging- en verpleging en afhankelijk van opleiding en ervaring. Bij deze functie gaat het om een fulltime dienstverband. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw P. van den Brand, Unithoofd Transmurale Zorg, T [010] 422 80 22. Co-adverteren is ook voor een branchevereniging een effectieve manier om met haar leden te adverteren zonder het zicht op haar merk te verliezen. Meer weten over deze gratis service? Bel het Cebuco, het aanspreekpunt voor krantenadverteerders: (020) 430 91 00 of kijk op www.cebuco.nl Misschien uitbundig omdat de overgang naar 2000 een uniek moment is. Of juist gezellig thuis in kleine kring. Het millenniumprobleem lijkt geen roet in het eten te gooien, want overheid en bedrijfsleven verwachten geen ernstige verstoringen. Ook verzekeringsmaatschappijen hebben zich goed voorbereid op een ongestoorde dienstverlening. Uw particuliere polisdekking blijft bovendien, ook bij eventuele millenniumschade, gewoon van kracht. Het kan dus een groot feest worden. Tijdens elke jaarwisseling ontstaat meer schade in en om het Imis dan op andere momenten. Dit gegeven, samen met onverhoopte ongemakken door het millenniumprobleem, is reden om extra alert te zijn. Vuurwerk kan brand veroorzaken in en om het huis. Controleer of ramen en deuren en eventueel uw brievenbus goed gestoten zijn, zodat er geen vuurwerk binnen kan komen. Zet zo mogeiijk uw auto op een veilige plaats. Zorg dat brandende kaarsen stevig staan zonder contact te maken met andere voorwerpen. Blaas kaarsen uit als u het huis verlaat en laat tv en andere apparatuur niet op de standby-positie staan. Denk ook aan de frituurpan en de open haard. Controleer of ramen en deuren goed gesloten zijn als u uw huis verlaat. Laat een of meer lampen branden. Controleer de werking van uw alarminstallatie en raadpleeg zonodig uw leverancier op de millenniumbestendigheid ervan. Sluit buitenkranen af als het gaat vriezen en isoleer leidingen in onverwarmde ruimten tijdig. Controleer tijdens een vorst- periode regelmatig de werking van de verwarmingsinstallatie. Mochten leidingen bevriezen. ontdooi deze dan zo snel mogeiijk; gebruik hierbij geen open vuur. Sluit bij het ontdooien van drinkwaterleidingen tijdig de hoofdkraan af om waterschade naderhand te voorkomen. Als u niet thuis bent, laat de verwarming dan op minimaal tien graden staan. Vraag altijd de buren of een bekende om rond de jaarwisseling op uw huis te letten, ook als u maar een paar dagen niet thuis bent. Laat voor de zekerheid een sleutel achter. Informeer bij uw reisbureau naar speciate reisadviezen over uw bestemming. Houd ook rekening met de andere tips om inbraak. brand of vorst- en waterschade te voorkomen. Namens de Nederlandse verzekeringsmaatschappijen wenst het Verbond van Verzekeraars u een feestelijke jaarwisseling en een voorspoedig 2000. Week 51 TOTAAL - TX20 1 III III III III III III! II llll in in m in in llll p llll Vereniging "De Kralingsche School" zoekt per 1 februari voor haar school voor algemeen bijzonder onderwijs aan be Rozenburglaan 27 te Rotterdam een Wij zoeken iemand, die goed in zijn/haar vak is die enthousiast is die ervaring heeft met, of zich wil verdiepen in de mogelijkheden van de computer die actief wil bijdragenaan hettotalefunctioneren van de school Onze school kenmerktzich door een prettig werkklimaat teamspirit een leerstofjaarklassensysteem met aandacht voor'zelfstaitdig werken' en 'adaptief onderwijs' veel mogelijkheden op ICT-gebied (computerlokaal met vrijgeroosterde activiteitencoordinator) een gunstige ligging in een groene wijk, nabij metro-station een continu-rooster geen vergadercultuur geen gecombineerde groepen groepen van maximaal 29 leerlingen vakleerkrachten voor gymnastiek, handvaardigheid en muziek een grote verbondenheid van de ouders met de school een uitstroom naarvoornamelijk HAVO/VWO Meer informatie kunt u vinden op onze homepage: http://www. rota nn l/ROP/kra I ingsche/ Voor inlichtingen kunt u zich op maandag tot en met donderdag tussen 16.30 en 20.00 uur wenden tot de heer A. den Ouden (directeur) 010 - 4526056 of mevrouwY van Dijk (adjunct-directeur) tel.: 076-5040209. Sollicitaties kunnen tot 10 dagen na verschijning van dit blad gericht worden aan de secretaris van vereniging "De Kralingsche School" mevrouw C.D.W. Doeksen, Postbus 4027,3006 AA Rotterdam. Te koop gevraagd: Verkade- albums voor 1925. Tel. 0180- 617345. Na 20.00 uur. Te koop gevraagd: maandbla- den cactussen-succulenta's voor 1960. Tel. 0180-617345. Na 20.00 uur. Te koop gevraagd: plakplaat- jes-album over auto's. Tel. 0180-617345. Na 20.00 uur. Te koop: diverse jaargangen van tiidschriften natuurbe- houd de vliegende Hollander herkenning. Tel. 0180- 427765. Te koop: CD's Toni Braxton "Breathe again"; Eternal "Power of a woman"; Deborah Cox "Who do you love" /20,- per CD, in edn koop 50,-. Tel. 06-28404984. Te koop: 58 lp's The Beatles, Rolling Stones, Santana, Pink Floyd, The Flock, Simple Minds, Kiss, Level 42, The Byrds e.a. 150,-. Tel. 010- 4860354. Te koop: 1 Philips stereo spoe- len deck type 7150 met long life koppen, 3 motoren, 3 snel- heden, in prima staat, voor /125,-. Tel. 010-4860354. Stichting 'De Stromen' bestaat uit 14 verpleeg- en verzorgingshuizen in Rotterdam en Ridderkerk. Vanuit deze huizen biedt De Stromen zorg en gastvrijheid aan de inwoners van zeven zorgregio's. Momenteel maakt de Stromen een omvangrijk veranderingsproces door. Uitgangspunt voor de nieuwe organisatie is de een op een relatie ciient-hulpverlener. De zorgregio Schiebroek bestaat onder andere uit zorg- en reactiveringscentrum Schiehoven-Wilgenplas. Schiehoven-Wilgenplas is opgebouwd uit drie sectoren te weten: Chronische Intensieve Zorg, Tijdelijke Intensieve Zorg en Verzorging en de sector Psychogeriatrie Transmurale Zorg met elk ongeveer 100 clienten. Schiehoven-Wilgenplas ligt in de wijk Schiebroek en heeft uitstekende verbindingen met het centrum van Rotterdam. Op korte termijn zoeken wij voor deze sectoren enthousiaste: Zorg- en reactiveringscentrum De sollicitatieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Zorg-en reactiveringscentrum Schiehoven-Wilgenplas Ter attentie van mevrouw R. Hoogendoorn, afdeling P&O Hamakerstraat 77 3052 JA Rotterdam HOE ZORGT FOCWA ERVOOR DAT HAAR MERK UIT DE KREUKELZONE BUJFT? VERBOND VAN VERZEKERAARS

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 29