Entourage Woondecoraties: Vakmanschap, kwaliteit en service Wie wordt Onde jrnemer van het jaar 2 !000 Bunnik PI heel veel aa 'We hebben e prijs gehad' Als de stroom uitvalt j f 1 m 1 A A Af NUMANSDORP - Vak manschap, kwaliteit en een persoonlijke benadering. Dat is Entourage Woonde coraties. Dit compacte, knus ingerichte bedrijf is gespe cialiseerd in de aankleding van elke woonruimte. Klan- ten kunnen daarbij kiezen uit een omvangrijk assorti- ment. De verkoop daarvan gaat gepaard met gedegen adviezen en een optimale service. Informatie Openingstijden BLEISWIJK - In de aan- loop naar de Rotterdamse Ondernemersprijs 2000 kijkt Maasstad Weekbla- den terug op de betekenis van die prijs voor de vori- ge winnaars. Bunnik Plants in Bleiswijk won de prijs twee jaar geleden. Di- recteur Hans Bunnik kijkt met tevredenheid terug op de prijs. Volgens hem heeft zijn bedrijf er zeker voordeel aan gehad. De Rotterdamse Onderne mersprijs komt tot stand middels de selectie van een aantal opvallende bedrij- ven. Na een eerste selectie van tien bedrijven vindt een accountantsonderzoek plaats en wordt weer ver- der geselecteerd. Bunnik herinnert zich nog de be- drijfspresentatie, die Bun nik Plants in de laatste fase van de verkiezing aan de jury moest geven. „We hebben ook regelmatig rondleidingen door ons be drijf", geeft hij aan dat de bedrijfspresentatie geen volslagen onbekend ge bied was. Bunnik Plants is een gro- tendeels geautomatiseerd productiebedrijf van ka- merplanten. Het meeste personeel werkt dan ook op de verkoopafdeling: zo'n honderd mensen. „We hebben ontzettend veel aan de prijs gehad", aldus Bunnik nu. „Naar klanten toe, maar ook voor personeel en organisatie. We krijgen nu geregeld open sollicitaties van men- sen die hier graag willen werken. Die prijs is een ondubbelzinnige bevesti- ging van wat je doet." Bunnik geeft aan dat hij ook internationaal veel klanten heeft en dat de On dernemersprijs uit een we- reldwijd bekende haven- stad als Rotterdam dan geen windeieren legt. „Ik heb veel reaches gehad op de prijsuitreiking. Dat is belangrijk. Die prijs bete- kent interesse voor je be drijf"besluit hij. 2000... Een magisch getal. Helaas voor computersystemen ook een lastig getal. Dankzij inspanningen van bedrijfsleven en overheid kunnen we er desondanks van uitgaan dat deze systemen gewoon werken. Ook in het komende jaar. De RET verwacht dan ook geen problemen tijdens de millenniumnacht. Mochten er zich toch problemen voordoen (bijvoorbeeld een stroomstoring), dan kan de RET snel maatregelen treffen. Voor alle zekerheid hebben wij daarom tijdens de jaarwisseling extra werknemers in dienst. Daarnaast zijn er medewerkers 'stand-by', zodat ze in het geval van een probleemsituatie snel ingezet kunnen worden. Voor alles willen wij er namelijk zeker van zijn, dat we onze reizigers zo goed mogelijk kunnen vervoeren. Voorlopig ziet het er naar uit dat we onze geplande dienstregeling kunnen rijden. Geen nachtbussen bij ernstige problemen Mocht de calamiteit zo groot zijn, dat bewoners in een be- paald deel van de regio geevacueerd moeten worden, dan komt de RET onmiddellijk in actie. Met behulp van bussen wor den bewoners dan uit het probleemgebied gehaald. Als de calamiteit zich in de millenniumnacht voordoet, zijn de nachtbussen direct inzetbaar. Dit betekent wel, dat zij de dienstregeling niet langer kunnen voortzetten. Nachtelijke pas- sagiers kunnen dan niet meer met de RET reizen. Wat doetde RET als de stroom is uitgevallen? Wanneer slechts delen van de stroom voor het tram- en metronet zijn uitgevallen, zullen er op die trajecten pendel- bussen worden ingezet. De rest van de tram- en metrodiensten gaan dan gewoon door. Valt de stroom uit bij alle tram- en metrolijnen, dan kunnen alleen bussen nog rijden. In dat geval rijden de bussen alleen nog een alternatief lijnennet. De bussen rijden dan via een 8-tal hoofdroutes die hiernaast staan afgedrukt. De passagiers kunnen in- en uitstappen bij de langs de route gelegen halten van Bus, Tram en Metro. Ook op andere belan- grijke locaties mogen passagiers in- en uitstappen, mits dit op een veilige en verantwoorde wijze mogelijk is. Luister naar Radio Rijnmond (93.4 fm), lees de huis-aan-huis- bladen of raadpleeg Openbaar Vervoer Reisinformatie (0900-92 92) voor meer informatie. De RET wenst alle passagiers een goede jaarwisseling en een voorspoedig 2000! Zuidplein - Hoogvliet (Ringlijn) Capelle a/d IJssel via Kralingen - Crooswijk naar Centraal Station Zuidplein - Ridderkerk (Ringlijn) l;t* Metrostation Zuidplein - Centraal Station (Ringlijn) LW Vlaardingen via Schiedam naar Centraal Station Spaland via Woudhoek - Groenoord Overschie naar Centraal Station Zevenkamp via Ommoord-Hillegersberg-Schiebroek naar Centraal Station Metrostation Hoogvliet - Spijkenisse Metrostation de Akkers (Ringlijn) (Advertentie) (Advertentie) Vakmanschap, kwaliteit en een persoonlijke benadering. Dat is Entourage Woondecoraties. Dit compacte, knus ingerichte bedrijfis gespecialiseerd in de aankleding van elke woonruimte. Eric Hijmans is eigenaar van Entourage Woondecoraties. Eric Hijmans is eigenaar van En tourage Woondecoraties. Hij zegt: „Een ruime sortering en aandacht voor de wensen van de klant, dat is voor ons de juiste combinatie gebleken om succes- vol te zijn." Die sortering omvat onder andere gordijnen, behang, tapijt. binnenzonwering, vinyl en laminaat. Maar ook voor diverse bijpassende accessoires is Entou rage Woondecoraties het juiste' adres. De vestiging is gesitueerd aan de Heulbrug, midden in het schil- derachtige Numansdorp. Een lo- catie, waar Eric Hijmans over te spreken is. „Het is hier mooi en bovendien heerst er een gezellig, sfeervol winkelklimaat." Samen met de klant gaan de me- dewerkers van Entourage op zoek naar de woondecoraties die bij het betreffende huis passen. „De klant legt zijn wensen op ta- fel en aan de hand daarvan advi- seren we en doen we sugges- ties", zegt Eric. De winkel be- schikt over staalboeken die de klant mee naar huis kan nemen om vervolgens rustig kleuren en stoffen met elkaar te vergelijken. Entourage Woondecoraties heeft zowel tapijt, vinyl, marmoleum als laminaat in huis voor een mooie afwerking van de vloer. Stuk voor stuk hoogwaardige producten van gerenommeerde merken, die in vele soorten, ma- ten en variaties verkrijgbaar zijn. De producten worden gelegd door specialisten die de bijbeho- rende verpakkingsmaterialen en ander afval keurig opruimen. Voor wat betreft behang beschikt het bedrijf over diverse exclusie- ve merken. ..Merken als Arte, Es- ta en Novo zullen menigeen niet veel zeggen, maar op het gebied van behang zijn dat namen met een prima reputatie." Raamdecoraties heeft Entourage in overvloed. Op het gebied van zonwering heeft het bedrijf onder andere topmerken als Luxaflex en Sunway in huis. „Wij hebben zonwering in allerlei prijsklas- sen." De veelzijdigheid van de Numansdorpseinterieurspecialist voor wat betreft (vouw)gordijnen en vitrages doet daar niet voor onder. Van klassiek tot modern en in diverse prijsklassen. Na- tuurlijk zorgt Entourage voor een professionele confectie van de gordijnen. Het is overigens mogelijk om voor s' avonds een afspraak te maken. Vrijblijvend maakt En tourage een offerte en natuurlijk is het meten en stofferen door Entourage gratis. Voor meer informatie kunt it terecht bij: - maandag tot en met vrijdag Entourage Woondecoraties van 9.30 tot 18.00 uitr; Heulbrug 6 - vrijdagavond van 19.00 tot Numansdorp 21.00 tut r; Telefoon: 0186-657281 - zaterdag van 9.30 tot 16.00 Telefax: 0186-657282. tutr. De strijd om de belangrijkste ondernemersprijs in de regio Rotterdam is losgebarsten. De inschrijving is vanaf nu ge- opend en de winnaar wordt na een strenge selectieprocedure op 23 maart bekend gemaakt. De prijs: fl.20.000- en een enorme hoeveelheid gratis pu- bliciteit. Wie denkt te exceHe re n in zijn branche maakt kans op de titel 'Ondernemer van het jaar'. De kroon op het werk van iedere zichzelf res- pecterende ondernemer. De Rotterdamse Ondernemers prijs wordt in 2000 voor de ze- ventiende maal georgani- seerd. Een publieke erkenning voor goed ondernemerschap, tot uitdrukking gebracht in een schitterende trofee, veel publi- citeit en een geldbedrag van fl.20.000,-. Een uitdagende competitie voor ondernemin- gen uit Rotterdam en de zeven- tien omliggende gemeenten. Het gaat daarbij om de kwali teit van het ondernemerschap. Hoe wordt een bedrijf geleid? Hoe worden marktkansen be- nut? En hoe gaat de onderne mer om met het milieu en zijn personeel? Wie de jury weet te overtuigen van zijn kwaliteiten mag zich een jaar lang 'onder nemer van het jaar' noemen. Iedere ondernemer, die geves- tigd is in de regio en zijn be- drijfsresultaten van tenminste drie jaar kan overleggen, kan kosteloos meedingen. Stichtin- gen, verenigingen en (semi) overheidsinstellingen zijn van deelname uitgesloten. De com petitie is vooral gericht op het midden- en kleinbedrijf. Op ondernemers met een jaarom- zet van fl.500.000- tot circa fl.50.000.000 en een perso- neelsbestand dat ligt tussen de vijf en ongeveer tweehonderd. Zij kunnen zich via een aan- meldingsformulier inschrijven voor de wedstrijd. Aanmeldin- gen moeten uiterlijk op 3 janu- ari 2000 in het bezit van de or- ganisatie zijn. Wie zich wil in schrijven voor de Rotterdamse Ondernemersprijs 2000 kan contact opnemen met de afde- ling Voorlichting van zijn ge- meente of met de organisatie. Telefoon: 010-489.71.77. Metrostation Zuidplein halte Lijn 76 Charlois (Overstappunt Streekvervoer) - Gooilandsin- gel - Zuiderparkweg - Slinge - Groene Kruisweg - Laning - Aveling - la. Oude wal - Mosoelstraat - Max Havelaarweg - Venkelweg - Aveling (Overstappunt Streekvervoer) - Duifhuisweg - Kapershoekseweg - Kouwenaardseweg - Metrostation Hoogvliet (Perron A) - Kouwenaardseweg - Kapershoekseweg - Duifhuisweg - Aveling (Overstappunt Streekvervoer) - Venkelweg Max Havelaarweg - Mosoelstraat - Oude Wal - Aveling - Laning - Groene Kruisweg - Slinge - Zuiderparkweg - Gooilandsingel - Metrostation Zuidplein (Overstappunt Streekvervoer). Overstappunten Streekvervoer: Metrostation Zuidplein Aveling Hoogvliet Begin/eindpunt Lijn 31: Kerklaan bij Metro Centrum - Fluiterlaan - Rivierlaan - Kanaalweg - Capelseweg - Hoofdweg - Prins Alexanderlaan - Jac. Dutilhweg - Kral- ingse Zoom - via Busstation Kralingse Zoom (overstappunt streekvervoer) - afrit 's- Gravenweg - Kralingse Zoom - 's-Gravenweg - Oudedijk - Vlietlaan - Goudserijweg - Boezemsingel - Boezemstraat - Pijperstraat - Crooswijksestraat - Linker Rottekade - Jonker Fransstraat - Adm. De Ruyterweg - Pompenburg - Hofplein - Weena - Cen traal Station halte Lijn 45 (overstappunt streekvervoer en NS) vice versa. Overstappunten Streekvervoer: id Metrostation Kralingse Zoom Centraal Station (tevens overstap NS) Metrostation Zuidplein halte Lijn 75 (overstappunt Streekvervoer) - Gooilandsingel - Zuiderparkweg - Strevelsweg - Bree - Breeplein - Breeweg - Marathonweg - Stadionweg - Adriaan Volkerlaan - Groene Tuin - Groeninx van Zoelenlaan (draaien bij de kruising Can- nenburgstraat) naar halte van Connexxion aan de overzijde Groeninx van Zoelenlaan Groeninx van Zoelenlaan bij Cannenburgstraat - (Beverwaard) Groeninx van Zoelenlaan (overstappunt Streekvervoer) - Kreekhuizenlaan - Kreekhuizenplein - Spinozaweg (over stappunt NS Station Lombardijen) - Slinge - Zuiderparkweg - Gooilandsingel - Metrosta tion Zuidplein (overstappunt Streekvervoer). Overstappunten Streekvervoer: Metrostation Zuidplein Groenix van Zoelenlaan Spinozaweg (alleen overstappen NS Station Lombardijen) Begin/eindpunt Lijn 56: Olmendreef - Utrechtlaan - Parijslaan - Korhoenlaan Reigerlaan - Lepelaarsingel - Burgemeester Heusdenslaan - Burgemeester Pruissingel - van der Driftstraat - Markgraaflaan - Liesveldviaduct (overstappunt streekvervoer) - Schiedamseweg - Verploegh Chasseplein - Schiedamseweg - Station Vlaardingen Oost (overstappunt streekvervoer en NS) - van Hogendorplaan - Burgemeester Heus denslaan - Hargalaan - Nieuwe Damlaan (primair) - Burgemeester van Haarenlaan -'s- Gravenlandseweg - Broersvest - Koemarkt (overstappunt streekvervoer) - Rotterdamsedijk - Schiedamsedijk - Marconiplein - Mathenesserweg - Mathenesserplein - van Citterstraat - Burgemeester Meineszplein - Beukelsdijk - Weena - Centraal Station halte Lijn 38 (over stappunt streekvervoer en NS) vice versa. Metrostation Zuidplein halte lijn 76 (overstappunt Streekvervoer) - Gooilandsingel - Carnissesingel - Goereesestraat - Zuidenwijdsestraat - Zuidplein - Mijnsherenlaan - Dordtselaan - Putselaan - 2e Rosestraat - Laan op Zuid - Stieltjesstraat - Koninginnebrug - Prins Hendrikkade - Brugweg - Willemsbrug - Boompjes - Schiedamsedijk - Coolsingel - Weena - Centraal Station halte lijn 49 (overstappunt Streekvervoer) - Weena - Beukelsdijk - Heemraadssingel - Mathenesserlaan - Claes de Vrieselaan - Rochussenstraat - G.J. de Jongweg - Droogleever Fortuynplein - Maastunnel - Pleinweg - Goereesestraat - Carnissesingel - Metrostation Zuidplein Overstappunten Streekvervoer: Metrostation Zuidplein Centraal Station Begin/eindpunt Lijn 54: Slimme Watering - Scheepvaartweg - van Dalsemlaan - Mozartlaan - Zwaluwlaan - 's-Gravelandseweg - De Brauwweg - Vlaardingweg - Hogenbanweg - Burg. Baumannlaan - De Lugt - Oost Sidelinge - Kedichemstraat Abtsweg - Kleinpolderplein - Kanaalweg - Gordelweg - Statenweg - Statentunnel - Weena - Centraal Station halte Lijn 33 (overstappunt streekvervoer en NS) vice versa. Overstappunt Streekvervoer: Centraal Station (tevens overstap NS) Overstappunten Streekvervoer: Liesveldviaduct Vlaardingen Station Vlaardingen Oost (tevens overstap NS) Koemarkt Schiedam Centraal Station (Tevens overstap NS) Begin/eindpunt Lijn 35: Zevenkampsering - Zevenkampseweg - President. Rooseveltweg - Ommoordseweg - Terbregseweg - Molenlaan - Grindweg - Argonautenweg - Jasonweg - Ringdijk - Melanchtonweg - G.K. van Hogendorpweg - Schieplein - Schieweg - Schiekade (overstappunt streekvervoer) - Hofplein - Weena - Centraal Station halte Lijn 49 (overstap punt streekvervoer en NS) vice versa. Metrostation Hoogvliet (Perron A) - Kouwenaardseweg - Rietbroek - Aveling - Groene Kruisweg - Spijkenisserbrug - Schenkelweg - Ruwaard van Puttenweg - Metrostation Spijkenisse Centrum (overstappunt streekvervoer) - Hekelingseweg - Heemraadlaan - Metrostation Heemraadlaan - Akkersweg - Lenteakker naar Met rostation de Akkers - Akkersweg - Heemraadlaan - Hekelingseweg - Ruwaard van Puttenweg - Schenkelweg - Groene Kruisweg - Spijkenisserbrug - Aveling - Rietbroek - Kouwenaardseweg - Metrostation Hoogvliet. Overstappunt Streekvervoer: Metrostation Spijkenisse Centrum Overstappunten Streekvervoer: Schiekade Centraal Station (tevens overstap NS)

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 21