STAD ROTTERDAM VERZEKERINGEN Hi 'Gedistingeerde reclame op een verrekt belangrijk punt' J I GRATIS: WA/aero Ieder z'n geld. Adjunct-directeur Jan van Vliet over Topsportcentrum: Met veel feestelijk vertoon is dinsdag het Topsportcentrum Stad Rotterdam Verzekeringen ofticieel geopend. Tweeenhalve maand na de bouwkundige oplevering zorgde een enorme vuurpijl ervoor dat het sportcentrum nu echt in gebruik kan worden genomen. De openingsceremonie werd bijgewoond door 2500 genodigden. Zij zagen een bonte stoet van honderden sporters uit de stad aan zich voorbij trekken: de Rotterdam Sport Parade. Later op de avond werden de Rotterdamse sportman, -vrouw en -ploeg van het jaar bekendgemaakt. Diverse artiesten zorgden er met hun optredens voor dat het feest in het Topsportcentrum nog tot in de kleine uurtjes doorging. mm Brief aan het Topsportcentrum Eigenlijk heeft Jan van Vliet helemaal geen tijd voor een in terview: vijf dagen voor de offi- ciele opening van het Topsport centrum Stad Rotterdam Ver- zekeringen moet hij nog zoveel regelen. Toch zegt hij toe, het is immers een uitgeiezen moge- lijkheid het Topsportcentrum waarvan hij adjunct-directeur is in een positief daglicht te stel- len. Glimmend van trots: „Het iseenfan-tas-tischgebouw." In 1985 trad Jan van Vliet in dienst bij wat in de volksmond nog altijd Sportpaleis Ahoy' heet. Evenementen, van klein tot groot, zijn z'n lust en z'n leven. Toen duidelijk werd dat Ahoy' de exploitatie van het Topsport centrum zou gaan verzorgen, is Van Vliet tot eerstverantwoorde- lijke hiervoor benoemd. In de rustige business lounge in het Topsportcentrum roemt de adjunct-directeur de 'synergie' tussen zijn centrum en Ahoy'. „Er is voortdurend sprake van dialoog, van samenwerking tus sen beide gebouwen. Straks, tij- dens de World League Finals (volleybal, red.) van 10 tot en met 16 juli in Ahoy', doet het Topsportcentrum dienst als trai- ningsruimte voor de deelnemers, zoals onlangs tijdens de Holland Basketball Week trouwens ook al het geval was." Een maand eer- der, van 10 juni tot en met 2 juli, verandert het Topsportcentrum in een groot mediacircus. Honder- den journalisten zullen vanuit het sportcomplex naast de Kuip ver- slag doen van de vijf wedstrijden die tijdens het EK voetbal in het Feyenoord stadion worden ge- speeld. „Voor ons zit een rustige zomer er dit jaar niet in", zegt Van Vliet handenwrijvend. „En ook volgend jaar geen dip in de zomermaanden, want dan is Rot terdam Culturele Hoofdstad van Europa. Een groot bedrijf heeft een optie genomen om bij die ge- legenheid het Topsportcentrum af te huren en als ontvangstruim- te voor genodigden te gebrui- ken." „Een gekkenhuis." Volgens Van Vliet loopt het storm met aanvra- gen van bedrijven en organisaties die het Topsportcentrum geheel of gedeeltelijk willen huren. Hoewel de naam van het gebouw anders doet vermoeden, gaat het hierbij niet uitsluitend om evene menten van sportieve aard. Zo vindt over een aantal weken een popconcert plaats en werd kort na de ingebruikneming, eind vo- rig jaar, een vlooienmarkt gehou- den. Met name die vlooienmarkt is Van Vliet op de nodige kritiek komen te staan van onder meer de gemeentelijke dienst Recrea- tie Rotterdam (dRR), de eigenaar van het sportcentrum, die het evenement ongepast vond. Hoewel de adjunct-directeur be- grip kan opbrengen voor de geui- te bezwaren, wil hij de nadruk leggen op het nut van de vlooien markt. „We hebben er veel van geleerd, het was een goede try- out. We weten nu bijvoorbeeld hoe we de afdekmatten die de houten vloer beschermen, moe- ten leggen en hoe lang we hier- over doen." Niet minder belang- rijk vindt Van Vliet het dat de vlooienmarkt geld in het laatje heeft gebracht. Zonder markt zou het Topsportcentrum op die be- wuste zondag hebben leegge- staan. „En leegstand is achteruit- gang." Naast de landelijk op het hoogste niveau acterende basketballers en volleyballers van respectievelijk Gunco Rotterdam en Cadenz- .Nesselande, hebben op een na alle voormalige bespelers van de gesloten sporthal IJsselmonde het Topsportcentrum als nieuwe thuishaven gekozen. Het Albeda College maakt vijftig uur per week gebruik van het centrum. Tijdens evenementen in het com plex kunnen Albeda-studenten stagelopen, bijvoorbeeld als mas seur, maar ook als kok in de keu- ken. „Op termijn", zegt Jan van Vliet, „is het de bedoeling dat we samen met het Albeda College een ClOS-opleiding gaan verzor gen." Glunderend: „A1 dat on- derwijs betekent een vorstelijke injectie voor onze bezetting over- dag." Als het gesprek is afgelopen, staat Van Vliet op en loopt naar een kast waarin met schakelaars de verlichting in de business lounge kan worden geregeld. De adjunct-directeur drukt op een aantal knoppen. Als al het licht is gedoofd, zegt hij met een veelbe- tekenende glimlach: „We blijven natuurlijk wel op de kleintjes let- ten..." Rente Krediet Bij Algero maken we van kredietverlening geen punt. Logisch, financiele dienstverlening is ons Dus iedereen die geld wil lenen. Eigenlijk doe ik zelf te weinig aan sport", bekent Carlo de Swart, voorzitter van de raad van bestuur van ASR Verze- keringsgroep, de moeder van Stad Rotterdam Verzekerin gen. „lk zou meer moeten be- wegen, maar ja, dat roep ik al jaren." Stad Rotterdam Verzekeringen. 280 jaar geledeti opgericht als ,W Maatschappij van Assuran- tie, Discontering en Beleening der Stad Rotterdam anno 1720, is een van de oudste, nog altijd zelfstandig opererende Rotter damse bedrijven. „Onze betrok- kenheid bij alles wat er in de stad gebeurt is ontzettend groot'zegt De Swart. Deze be- trokkenheid komt onder meer tot uiting in het sponsoren van musea. diverse sportclubs en evenementen. waaronder het jaarlijkse Philharmonisch Gala in de Doelen. Op televisie springt de naam van de verzeke- raar het meest in het oog op de shirts van de spelers van Feye noord en Excelsior. „We wor den zo vaak benaderd met de vraag om een sponsorbijdrage, dat we hebben besloten ons te beperken tot verenigingen en or ganisaties uit de Maasstad, en evenementen die zich in Rotter dam afspelen", aldus De Swart. ,,Bij het bepalen of een sponsor- verzoek al dan niet wordt geho- noreerd, speelt het effect van de sponsoring op onze medewer- kers een belangrijke rol: het per- soneel moet trots op zijn werk- gever kunnen zijn." Een jaar of twee geleden meldde zich een delegatie namens de ge- meente Rotterdam bij De Swart. „Of wij onze naam wilden ver- binden aan wat toen nog de 'TopsporthaT heette?" De voor zitter van de raad van bestuur herinnert zich nog goed hoe de ambtenaren hun uiterste best de- den *ons met allerlei prachtige brochures en artist impressions lekker te maken voor het idee'. „Ze hadden zelfs op de tekenin- gen alvast onze naam op het ge bouw gezet." De Swart en zijn marketingme- dewerkers hoefden niet lang over het verzoek na te denken. „We waren direct enthousiast. Ons ideaal is op alle belangrijke toegangswegen van Rotterdam onze naam fors in beeld te heb ben, bij voorkeur in verlichte ne- onletters. Het Topsportcentrum, waarvan ik vind dat het een gro- te architectonische schoonheid bezit, staat op een punt met een enorme verkeersintensiteit, een verrekt belangrijk punt. Boven- dien is die gigantische, maar toch gedistingeerde lichtreclame te zien op steenworp afstand van de Kuip, waar wij Feyenoord sponsored." Stad Rotterdam Verzekeringen heeft haar naam voor tien jaar aan het Topsport centrum verbonden. Met de overeenkomst is een bedrag van 1,3 miljoen gulden gemoeid. Onderdeel van het contract is de mogelijkheid voor de verzeke- ringsmaatschappij tegen geredu- ceerd tarief van de accommoda- tie te kunnen gebruikmaken. Op 13 januari zijn alle 2500 perso- neeisleden van de ASR Verze- keringsgroep uitgenodigd voor een n teu wj aarsbijeenkom st. Later dit jaar, op 22 juni om pre- cies te zijn, viert Stad Rotterdam Verzekeringenliet 280-jarig be- staan. Ter gelegenheid van deze mijlpaal, en om haar maatschap- pelijke betrokkenheid te tonen, wil de verzekeraar samen met een aantal andere bedrijven 'iets doen' tegen de tweedeling in de maatschappij. Voor concrete plannen is hilt nog te vroeg, maar De Swart denkt aan het fi- nancieel ondersteunen van 'een project in een achterstandswijk in Rotterdam-Zuid'De yoorzit- ters van de deelgemcenteraden j van Chariots en Feijenoord zijn bij deze gewaarschuwd. dagelijks werk belt direct Alger En omdat lenen voor iedereen anders is, heeft Algero altijd een Zo bent u verzekerd van de beste, voor uw eigen situatie. En daar maken we Effect Krediet: lenen zonder af te lossen persoonlijk advies. meest betrouwbare bij Algero nu weer wel een punt van. Beste basketbaltempel, Nooit hebben we gevoeld en geweten dat er iets ontbrak bij de Kuip. Maar nu pas is de Stadiondriehoek compleet. Als voorschot op je officiele opening mochlen wij al twee basketbalwedstrijden op je prachtige houten vloer spelen. De eerste ging na verlenging verloren. in de tweede behaalden we een grote overwinning. Er kwamen I 2800 basketballiefhebbers op kraamvisite en ze waren alien onder de indruk. Na een week voelen we ons al thuis in jouw huis en we zijn er daarom van overtuigd dat we samen een geweldige toekomst tegemoet gaan. Met i Rotterdamse sport nummer 6en in de Kuip en Rotterdamse sport nummer twee in het Topsportcentrum i Stad Rotterdam Verzekeringen. 1 Namens Gunco, Nico Janssens i Voorzitter Stichting Basketbal Promotie Maandag t/m vrijdag 9.00 - Zaterdag 10.00 - 16.00 uur ik wil graag snel een betrouwbaar krediet Ate: ingevuld en zonder postzegel in een gesloten envelop naai f Financiele Dienstverlening n iwbi mss Het is een fan-tas-tisch gebouw Jan van Vliet Wij zijn Algero. Wij lenen u geld. krediet Etl. rente Rente Netto te betalen per mnd* Theor. looptljd linnet op jaarbasis permaand 60% 1.8. 50% IB. 37,5% 1.1. in maanden" j 25.000,- 7,7% 0,623% j 02,- 1 78,- f 97.- 158 f 30.000,- 7,5% 0,608% f 73,- f 91,- 1114,- 154 f 40.000,- 7,5% 0,608% f 97,- 122,- f 152.- 154 1 55.000,- 6,8% 0,553% f 122,- J 152,- 190.- 147 1 75.000,- 6,0% 0,553% 1166,- j 207,- 1 259.- 147 Carlo de swart Be earste 5 jsai betaalt u alleen rente, daama ten afiossing van 1% ten tie linnet. Ingangsdatum na 5 jaar. Andere bedragen vanaf f 5.000,- laogelijk Krediet Eh. rente Rente Inoplijd bij e n rendement van* limiel op jaarbasis per maand 7% 9% 11% f 25.000, 7,7% 0,623% 11 jaar 9 jaar 7,5 jaar j".?' f 30.000, 7,5% 0,668% 11 jaar 9 jaar 8 jaar Fd 40.000, 7,5% 0,608% 11 jaar 9 jaar 7,5 jaar f 55.000, 6,8% 0,553% 11 jaar 9 jaar 7,5 jaar f 75.000, 6,8% 0,553% 11 jaar 9 jaar 7,5 jaar *De attossing geschiedt door onddol vao ooo beleggrng Io aaodoloit en nbligalias von oon goronommoord beleggingsfonds. Hot dividend wordt laariijks herbsligd Per maand betaalt u alleen rente die wordt berekend over hot opgonomon saldo De waarde van dn belegging Iran llactooran. In het vorledon behialde reseltaten biadan gaan garanties voor de toekomst Ik vul deze bon volledig in en doe hem direct op de bus. Belt u mij voor een persoonlijk advies. Ik wil graag lenen: j Naam: Voorletters: Postcode: Tel.nr. overdag: Huurwoning G Gehuwd Naam partner: Netto inkomen aanvrager: 'Ik wil max. Tel.nr. 's avonds: Koopwoning L.J Ongehuwd U Samenwonend Netto inkomen partner: j Bel direct 0800-1415 of stoor deze boo volledig ingevuld en Stuur deze hon volleilig film (0 Ai twoordnum net 263 3000 VB Rotte Algero. Antwoordnummer 1263,3000 VB Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 13