1 h Zo maar in het diepe gegooid JtO Hoeveel salaris kun jij verwerken? \jj£2z DE DELFT OP KOERS Weg met de feestkilo Als beste getest In korte tijd 5 kilo afgevallen 0900.049.49.49 ■i Auto Bouman B.V. Week 2 Mainy Wijngaard, vrijwilliger van 'De Delft'; "Mijn zusje heeft mij stiekem Vriend van 'De Delft' gemaakt. Die was een goede reden om een Vriendenavond te bezoeken. Daar ontmoette ik allemaal enthou- siaste vrijwilligers. Ik werd die eerste avond al 'gevraagd voor het onder- steuningsteam. Dit team verricht administratief werk op het informa- tiecentrum van 'De Delft'. Ik kon gelijk aan de slag. Maar ik werd echt in het diepe gegooid, want ik wist nog bijna niets van 'De Delft'. Gelukkig was ik heel snel ingewerkt. Binnenkort ga ik een gidsen-cursus volgen. Vrijwilligers van 'De Delft' leren daarbij hoe ze rondleidingen moeten geven aan de toekomstige bezoekers van 'De Delft'. Ik werk niet alleen op het informatiecentrum. Ook op de beurzen laat ik regelmatig mijn gezicht zien. Samen met mijn zoontje Joshua probeer ik, gehuld in klederdracht, nieuwe Vrienden te werven. Dit zijn geweldige dagen. Je komt heel veel verschillende mensen tegen die echt geinteresseerd zijn in 'De Delft'. En iedereen wil met ons op de foto, omdat we er zo mooi uitzien. Verkooppunten aanmonsterpakket Op vele plaatsen in de regio Rotterdam en daarbuiten zijn aanmonsterpakketten te koop. In ieder geval kunt u terecht bij 50 postkantoren in en rond Rotterdam en telefonisch bij Stichting Historisch Schip 'De Delft'. Achterhaven 148 Telefoon (010) 276 0115 E-mail dedelft@luna.nl Website delfshaven.com/delft Sneller gewichtsverlies UUBTJi Manager Salarisafdeling Salarisadministrateur Verheldert HBD Total Security® Voor beveiligers m/v die bij ons aan boord willen Op zaterdag 15 januari 2000 en zaterdag 22 januari 2000 varen wij met de Fortuna door het Rotterdamse havengebied, een bruisend werk- terrein voor mensen die graag bij ons aan boord willen! Tijdens deze rondvaart laten wij u kennismaken met onze organisatie, het werkgebied en de verschillende contractmogelijkheden. Dit dagje uit heeft ten doel om een aantal nieuwe gemotiveerde medewer kers -en hopelijk ook u- binnen ons team als collega te kunnen verwelko- men, en wel in de volgende functies: MOBIELE SURVEILLANTEN BEVEILIGIN GSBEAMBTEN CENTRALISTEN voor Fulltime en parttime, tijdelijk en vaste aanstellingen. Indien u telefonisch reageert via het nummer 010-47 29 507, zenden wij u een sollicitatieformulier toe, dat wij per omgaande van u terug verwach- ten. Voor het bespreken van de boot is het noodzakelijk, dat u uiterlijk dinsdag 11 januari (voor de afvaart 15 januari) of uiterlijk dinsdag 18 janu ari (voor de afvaart 22 januari) contact met ons opneemt. Serieuze kandidaten, die in het bezit zijn van het ABM diploma, een geldig EHBO diploma, eigen vervoer en woonachtig in de regio Rijnmond zijn, krijgen van ons een uitnodiging om met ons mee te varen. Ook uw partner is hierbij van harte welkom. U wordt ontvangen met koffie, aansluitend krijgt u een korte video presen- tatie van HBD Total Security, en enkele presentaties van medewerkers over onze organisatie. Aansluitend is er een 4 uur durende rondvaart door het gehele havengebied. Tijdens de rondvaart krijgt u een koffietafel aangebo- den en vinden er met belangstellenden korte sollicitatiegesprekken plaats. Wevertrekken om 10.00 uurvanuitde haven van Spijkenisse enzullen omstreeks 16.30 uur uiterlijk weer in de haven van Spijkenisse terug komen. Mocht u op beide dagen verhinderd zijn, dan kunt u uiteraard ook op voor- noemde telefoonnummer een sollicitatieformulier opvragen. HBD Total Security biedt een uitgebreid dienstverleningspakket aan. Onze klanten zijn gevestigd in de regio Rijnmond. Onze dienstverlening onderscheidt zich van anderen door het leveren van maatwerk, flexibiliteit en mobiliteit. HBD Total Security is een kwaliteitsorganisatie en is ISO 9002, VCA** en Borg 2.0 gecertificeerd. Service Adviseur m/v Monteurs Monteur TOTAAL-TXIO ■12.000 Vrienden huidige aantal Vrienden 8029 5.OOOste Vriend, 28-06- '99 jtichtina hiitorisch schip DELFT Het initiatief van Stichting Historisch Schip 'De Delft' wordt mede mogelijk gemaakt door bijdragen van ff BREUR IJZERHANDEL, Rivium BOOGAERDT BV, HOUTHANDEL fC CONSONANT, communicatie-advies en -projecten, Rotterdam fC Deloitte TouCHE EMERALD Driving Services Het Kader, bureau voor audiovisueie communicatie f^Jos SCHROER Promogifts f Noord-Brabant Rotterdam BV, binnenvaart PiantijnCasparie Vlaardingen Rotterdam Airport BV Rotterdams Dagblad f Shipmate Vlag Produictie bv i? Strategische Wijkaanpak delfshaven Tapes, Rotterdam TV Rijnmond ^Ziggurat design, bureau voor advertising, communicatie en vormgeving, Rotterdam Maaltijdvervanger is gezondste afslankmethode Zo net na de feestdagen heeft half Nederland het voornemen om af te vallen. Sommigen hopen dat die kilootjes vanzelf verdwijnen. Anderen stoppen met snoepen, laten de alcohol staan of gaan wat meer bewegen. Om de overtollige kilootjes snel en doeltreffend kwijt te raken blijkt de maaltijdvervanger het meest succesvol. Een maaltijdvervanger is een calorie- arme voeding die 50 tot 70% minder calorieen bevat dan een gewone maaltijd. Er is tegenwoordig bij dro- gist, reformhuis en supermarkt een ruime keuze aan maaltijdvervangers te verkrijgen. Voor degenen die snel willen afvallen, wordt meestal het Minikuur dieet aanbevolen. Dit Mini- kuur dieet is er in verschillende va- rianten van zeer streng tot heel luxe. Andere maaltijdvervangers zoals Maaltijd Plus en Twaalfuurtje worden over het algemeen in combinatie met een gewone warme maaltijd gebruikt. Ondanks het lage caloriegehalte van een Minikuur (slechts 500 tot 800 calorieen per dag) is er aan het gebruik geen gezondheidsrisico verbonden. In- tegendeel, zo'n kuur bevat letterlijk alle vitaminen, mineralen en eiwitten die je dagelijks nodig hebt en is daardoor zelfs gezonder dan menige 'gewone' maaltijd. Uit recent onderzoek van studenten dietetiek in samenwerking met een re- gionaal ziekenhuis is gebleken dat personen die hadden gelijnd met een maaltijdvervanger sneller waren afge- vallen dan personen die op eigen houtje hadden gelijnd. Bovendien bleek uit dit onderzoek dat lijnen met een maaltijdvervanger aanzienlijk ge zonder is dan op eigen houtje lijnen. Bij deze laatste groep bleef bijvoor- beeld de inname van diverse vitami nen en mineralen beduidend bene- den de hoeveelheid die iemand da gelijks nodig heeft. Lijners met een maaltijdvervan ger voelden zic dan ook vee r jfe jgg Uit steeds meer onderzoek en tv pro- gramma's blijkt lijnen met een maal tijdvervanger het meest succesvol. Zo kwam in een uitzending van Kassa de Minikuur als beste dieet uit de test. Niet alleen valt men met deze dieetmethode het meeste af, ook voelt men zich meestal veel fit ter dan bij de vele andere lijnmetho- den. Begrijpelijk, want een maaltijd vervanger telt maar heel weinig calo rieen (je valt dus snel af) en bevat letterlijk alle voedingsstoffen die het lichaam dagelijks nodig heeft. In de Consumentengids kwamen Minikuur en Maaltijd Plus als beste uit de bus. Maaltijd Plus is ideaal voor hen die niet te streng willen lij nen en's avonds gewoon warm wil len blijven eten. 65 kilo gaf de weegschaal van Marjan van Gurp aan na de 2de kerstdag. Een vakantie in het najaar en daarna ook nog eens de feestdagen waren teveel van het goede. Minimaal 5 kilo moest er af en liefst ook nog zo snel mogelijk. Diverse pogingen om af te vallen hadden niet geholpen of het gewicht zat er zo weer aan. fitter. De gebruikers van een maaltijd vervanger vonden deze methode bo vendien gemakkelijk; het maaltijd- vervangende dieet is gebruiksklaar en er hoeft niet te worden ge'rekend met calorieen. Als bijkomend voordeel bleek dat een dieet zoals Minikuur ook nog helpt het cholesterolgehalte en de bloeddrukte verlagen. UURTIi Samen met haar man be- sloot ze daar- om een Mini kuur dieet te volgen. Over het resultaat is ze heel en- thousiast. Zelf viel ze in 2 weken 5 kilo af en haar man, die nota bene veel minder streng lijnde, was zelfs ruim 6 kilo af gevallen. "Ondanks dat Minikuur zo weinig calorieen bevat, voelden we ons fitter dan ooit. Daarom ben ik nu ook aan conditie- tralning begonnen," vertelt Marjan geestdriftig, "want ik merk dat bewe- ging in combinatie met dit Minikuur dieet me gewoon goed doet." Het afvallen ging Marjan en haar echt- genoot gemakkelijk af. "De eerste da gen moet je je natuurlijk wel de no- dige discipline opleggen, maar daarna ging het als vanzelf. En als we wat extra trek hadden, aten we een appel of wat rauwkost." Na deze Minikuur hebben ze allebei hun traditionele ont- bijt ingeruild voor het Maaltijd Plus ontbijt. Beiden denken daarmee ge makkelijk op hun streefgewicht te kunnen blijven. Maaltijdvervangers met heel weinig calorieen Maaltijdvervangers zoals Minikuur en Maaltijd Plus zijn o.a. verkrijgbaar bij de drogist, apotheek, diverse supermarkten en het reformhuis. Bel voor een gratis lijnfolder of voor meer informatie de Weight Care Info-lijn: (44ct/min.) rnet 'WsvfxUd op al u h worml a/vaiM KPMG is een wereldwijde professio- nele dienstverlener op het gebied van assurance en consultancy. Bij KPMG Nederland werken circa 5000 mede werkers. Ons kantoor in Rotterdam kent een salarisgroep waar de salaris- administratie van circa 450 bedrijven wordt verzorgd. De 6 medewerkers van de groep zorgen niet alleen voor de salarisverwerking, maar bieden onze opdrachtgevers ook adviesdiensten met betrekking tot salarisadministratie. Om deze groep verder te versterken, zijn we momenteel op zoek naar 2 nieuwe medewerkers. De functie Je bent ambitieus in het realiseren van groeidoelstellingen en houdt je bezig met alle aspecten die daarbij komen kijken. Acquisitie van nieuwe klanten is uiteraard een van die aspecten, maar ook het bevorderen van de tevredenheid van bestaande klanten. Je motiveert, enthousiasmeert, coacht en zorgt voor opleiding en begeleiding. Je bewaakt de kwaliteit van proce9sen en dienstverlening en hebt affiniteit met automatisering. Tevens initieer je de werving en selectie van nieuwe medewerkers. Omdat de groep in opbouw is, houd je je de eerste jaren vooral bezig met structurering. Daarna zal het accent voor jou persoonlijk meer liggen op de uitvoering van complexere adviesopdrach- ten, veelal in samenwerking met andere consultants. De eisen Je hebt een opleiding op hbo- of vergelijkbaar niveau en je kunt aantonen dat je over leidinggevende en communicatieve vaardigheden beschikt. Uiteraard beschouwen we het als een plus als je in het bezit bent van het praktijkdiploma Loonadministratie en kunt bogen op praktijkervaring als salarisadministrateur. De functie Als ervaren salarisadministrateur neem je zelfstandig een vast klantenpakket voor je rekening, waar nodig ondersteund door een assistent-salarisadministrateur. Je adviseert clienten en onderhoudt contacten met uitvoeringsinstanties, belastinginspec- ties en pensioenfondsen. De werkzaamheden vinden doorgaans op kantoor plaats, maar kunnen ook bij de client plaatsvinden. Ben je op zoek naar een deeltijdfunctie, dan is dat bespreekbaar. De eisen Je beschikt over een opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met het Praktijkdiploma Boekhouden. Je hebt al enige jaren ervaring, bij voorkeur op de salaris administratie van een accountants- of administratiekantoor. Gezien je achtergrond weet je wat er van je wordt verwacht: een zelfstandige en servicegerichte houding en goede communicatieve vaardigheden. Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met Guus de Wit, telefoon (010) 453 42 70. Je kunt ook meteen een sollicitatiebrief met c.v. sturen naar KPMG, t.a.v. Rianne Pepping, postbus 29174, 3001 GD Rotterdam. Meer informatie over KPMG vind je op internet: wvuw.kpmg.nl. Eigen v i s i e op veiligheid Di AUDI EN VOLKSWAGEN DEALER VOOR ROTTERDAM Audi Auto Bouman behoorf tot de grofere Volkswagen- en Audi-dealers van Nederland. Vonuit twee vestigingen in Rotterdam houden wij ons bezig met de vetkoop von nieuwe en gebruikte auto's, reporotie, onderhoud en schadeberstel. Daornaost zijn wij actief in de lease- en veihuurmarkt. Auto Bouman streeft de komende jaren noor een versnelling van de groei. Dit wordt bereikt door een sterke klontgerichte organisatie waarin consequent concepten worden ontwikkeld om betere service aan onze klanten te verlenen. Om deze groeidoelstellingen te realiseren zijn wij op zoek noar een: De Inhoud van de Functie Verantwoordelijk voor plonning, aannome, routing, focturatie en administratie van onderhouds- en reporotie werkzaomheden Op een klontvrienaelijke en betrokken wijze clienten adviseren over onderhoud en reporotie Bijdragen oan het optimoliseren en bewoken van kwaliteit Contino verbeteren van de klanttevredenheid Het Profiel van de Functie MB0 opleiding bij voorkeur MTS Motorvoerluigentechniek I Ervaring in de autobranche Goede communicatieve vaardigheden Service gerichle, commerciele persoonlijkheid Slerk organisatorisch vermogen en slressbestendig Door uitbreiding von onze werkplaots op de Autostrada zijn wij op zoek noar: personenwagens m/v Voor onze vestiging aon de Vlambloem zoeken wij een: (lichte) bedrijfswagens m/v De Inhoud van de Functies zelfstandig kunnen uitvoeren von onderhouds- en reparotiewerkzaamheden Het Profiel van de Functies LTS/MTS opleiding motorvoertuigen techniek Service gerichte instelling - en Heeft u interesse Schrijf een beknopte brief en stuur deze tezomen met uw curriculum vitae noor Auto Booman B.V., Postbus 81193, 3009 GD Rotterdam, t.a.v. de directie. U kunt ook telefonisch contort opnemen met dhr. R. de Winter. Tel. 010 - 2722333

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 37