-\r randstad uitzendbureau ViaWerk unique uitzendburo uAAnMl Vedior 50 dames gezocht pmi u i - m Randstad brengt de mensen en de banen bij elkaar. Ook in Schiedam. ■Rmm fy unique uitzend Detacheren Werven en selecteren Opleidingen Direkt is met spoed op zoek naar Administratief medewerkers m/v Telefoniste/Receptioniste Commercieel Medewerkers m/v Di r) Secretaresses Officemanagers m/v Ben jij in het bezit van een MBO-diploma en/of heb jij relevante werkervaring, dan zijn wij op zoek naar JOU! Informatie te verkrijgen bij: Claudia en Miriam Direkt Uitzendbureau B.V., Oranjestraat 13, 3011 AM Schiedam, tel.nr. 010 - 4264344, faxnr. 010 - 4735590 Nieuw millennium nieuwe baan nisatie ter wereld gm Randstad biedt volop werk voor gezondheidszorg-, administratief-, horeca- en technisch personeel, productiekrachten en voor mensen die in de logistiek en distributie willen werken. Stadserf 46-48 3112 DX Schiedam telefoon (010)204 23 00 ViaWerk Uitzendbureau zoekt: MEDEWERKER PERSONEELSZAKEN MAGAZIJNKRACHT CHAUFFEUR C/CCVB Voor een orchideeenkwekerij in Maasland zoeken wij 50 dames tussen de 20 en 55 jaar voor het maken van valentijnsstukjes. De werktijden zijn van 07.00 -16.00 uur. Beheers je de Nederlandse taal en beschik je over een enthousiaste instelling, kom dan gauw even langs bij Vedior van Eijk. Wij regelen het vervoer. Geinteresseerd? Bel of kom langs voor meer informatie. Neem bij een inschrijving het volgende mee: sofinummer bank-of gironummer ziekenfonds geldig legitimatiebewijs of ID-kaart Vedior Van Eijk Uitzendbureau B.V. Hoogstraat 146 3131 BR Vlaardingen 010-248 97 07 Specialist in de agrarische sector Van Eijk STUDENTEN/SCHOLIEREN kunnen via Unique aan de slag in een bouwmarkt voor verkoop en kassawerkzaamheden. Het werk is in de avonduren en/of weekenden. Per 3 weken word je ingeroosterd, rekening houdend met tentamens en jouw beschikbaarheid. Gemiddeld werk je 6 uur per week. Indien het van beide kanten bevalt, kun je een vast contract krijgen. Meld je z.s.m. aan bij Unique in Schiedam, Rotterdamsedijk 443. Telefoon: 010 - 2462320. Ben je representatief, dienstverlenend ingesteld, fysiek sterk en beheers je het Nederlands goed in woord en geschrift? Bij een informeel en vlot verhuisbedrijf in Rotterdam zou je aan de slag kunnen als VERHUIZER Het betreft een fulltime baan met uitzicht op een vast dienstverband. Interesse? Neem dan z.s.m. contact op met Unique Uitzendburo, Rotterdamsedijk 443, Schiedam. Telefoon: 010 - 2462320. Administratief medewerker m/v Telefoniste/Receptioniste m/v Telemarketeer m/v Ploegleidster productie afdeling m/v Schoonmakers m/v I Verkoopmedewerkers m/v Broersveld 11,3111 LC Schiedam Tel. 010 - 2730730, Fax 010 - 2730830 1 J[ «- Ben jij de motor achter je bestaan? Assemblage monteur m/v Administratief medewerker m/v Uitzendbureau Geen uitzendkrachten maar dienstverleners QEAKOM Bl 9 XONTENT (welkom bij Content) Ben je op zoek naar een uitdagende baan? Dan heet Content je van harte welkom! Wij bieden banen aan in alle beroepssectoren en op elk niveau (m/v) hebben in uiteenlopende branches gewerkt. Daarom is er altijd een con- sulent met verstand van je beroep, iemand die jouw taal spreekt en weet wat er allemaal bij komt kijken. Door deze brede kennis en deskundig- heid kan Content je van dienst zijn in diverse functiegebieden, zoals: administratief secretarieel financieel commercieel productie techniek automatisering horeca Dankzij het grote aantal bedrijven, gevestigd in de regio Rotterdam, waarmee Content zaken doet, hebben wij altijd een uitgebreid en gevarieerd aanbod van banen. In veel gevallen gaat het dan om uitzend- banen, maar er zijn ook mogelijkheden voor een vast contract bij een van onze opdrachtgevers of op detacheringsbasis bij Content. Omdat de arbeidsmarkt in de loop der jaren behoorlijk veranderd is, bemiddelen we tegenwoordig hoofdzakelijk in banen met uitzicht op vast dienstverband en niet net als vroeger in tijdelijke banen. Tevens verzor- gen we de werving en selectie voor tal van gerenommeerde bedrijven in de regio Rotterdam. Ook kunnen we tegenwoordig een detacherings- contract met de sollicitant aangaan (vast contract van 12 of 3 jaar) bij Content en werkzaam bij diverse opdrachtgevers van Content). Normaal gesproken zijn we bescheiden maar aangezien we onszelf hier mogen presenteren willen we graag de voordelen van werken via Content bij u onder de aandacht brengen. Groot aanbod van interessante vacatures Veel opdrachtgevers in uiteenlopende branches Functies op elk niveau Banen voor vast dienstverband, detachering of op uitzendbasis Mogelijkheden om ervaring en kennis op te bouwen Sneller en makkelijker dan zelf solliciteren Vaste arbeidsvoorwaarden zoals: goed salaris, 24 vakantiedagen, 8% vakantiegeld, pensioen, aanvullende uitkering bij ziekte Deskundige medewerkers met verstand van zaken Persoonlijke begeleiding en loopbaanadvisering Aanvullende opleidingsmogelijkheden Brainpoints voor 25% korting op een avondopleiding van Schroevers Opleidingen Belastingvrij Spaarloonplan i(>8008160 wpcuo u Kfcf- bevt-t' I Een greep uit onze diverse vacatures. Magazijnmedewerkers. Voor diverse bedrijven in en random Schiedam zijn wij op zoek naar (ervaren) magazijnmedewerkers (mogelijkheid ploegendienst). Medewerkerpersoneelszaken parttime. Functie is vacant bij een technisch bedrijf in Schiedam. Betreft 20-28 uur per week verdeeld over 4/5 dagen. Service representative. Voor diverse internationale bedrijven zoeken wij native speakers Frans en Duits. Chauffeur!beiader. Voor een reinigingsdienst zoeken wij mensen met een groot rijbewijs en CCVB-diploma. Administratief! boekhoudkundig mdw. Bij een drukkerij in Schiedam zijn ze op zoek naar versterking op de administratie/boekhouding. Aankomend loonadministrateur. Starterfunctie op de loonadmini- stratie bij een facilitair dienstverlenend bedrijf. Bij inschrijving ontvangt u een leuke attentie. Bezoek tevens onze internetsite voor meer vacatures http://www.adecco.nl. Rotterdamsedijk 258 d, tel: 010 - 4734022, fax: 010 - 4736238 I E-mail: patricia.knolQadecco.nl uitzendbureau Voor een dienstverlenend bedrijf in Schiedam zijn wij op zoek naar een medewerker personeelszaken. Het is een parttime functie voor tussen de 20-30 uur per week. Werkt u op MBO-niveau en heeft u ervaring in een soortgelijke functie reageer dan sneiDit is een baan met uitzicht op een vast dienstverband. Bij een gerenommeerde elektrotechnische groothandel zijn wij op zoek naar een magazijnkracht met enige kennis van elektrotechniek. Dit is een fulltime baan. Bij gebleken geschiktheid kun je een contract verdienen. Voor diverse relaties zoeken wij per direct chauffeurs in bezit van een C-rijbewijs en chauffeursdiploma. Deze banen zijn vacant bij bedrijven in diverse branches. Vaak kun je de volgende dag al aan de slag!Ervaring als chauffeur is een pre. Bij inschrijving liefst C.V., sofinummer en geldig legitimatiebewijs meebrengen. Voor meer informatie: Rotterdamsedijk 421 -A 3112 ARte Schiedam Tel: 010-4733533 Fax:010-4739298 E-mail: schiedam@viawerk.nl WIJ HEBBEN DE JUISfE BAAN VOOR U! 1 I ve Wij zijn voor onze opdrachtgevers altijd op zoek naar goed en gemotiveerd personeel. Of je nu werk zoekt voor vaste of tijdelijke projecten, als afwashulp of zeefdrukker, wij hebben voor elk watwils. Wij zoeken op dit moment met spoed: Heb je interesse in een van deze vacatures of wil je informeren wat de eventuele andere mogelijkheden kunnen zijn, bel dan snel het onderstaande nummer. Voor elke uitzendkrachtdiezich vanaf.bij ons inschrijften ook daadwerkelijk voor ons aan de slag gaat, stellen wij een eenmalige bonus ter beschikking. Informeer op onze vestiging naar de voorwaarden. En zou jij de spil van een groot internationaal bedrijf willen zijn? Dan is er werk, met uitzicht op vast dienstverband in de functie van Voor een opdrachtgever in Rotterdam, die aandrijfmotoren produceert, zijn wij op zoek naar mensen met een technische achtergrond, die graag in een team werken en verant- woordelijkheidsgevoel hebben. Het werk bestaat uit het assembleren van verschillende soorten aandrijfmotoren. Zoek je jouw verdere toekomst liever in de administratieve sector, dan is er volop werk in de functie van: Voor verschillende opdrachtgevers in Rotterdam zijn wij op zoek naar allerhande talenten, er is werk voor zowel fulltime als parttime telefonistes/receptionistes, secretaresses, boek houdkundig medewerkers en commerciele binnendienstmedewerkers. Gevraagd wordt minimaal een MBO- werk- en denkniveau en enige werkervaring in een soortgelijke functie. Geinteresseerd? Bel voor meer informatie en een afspraak naar (010) 29812 98 en vraag naar Esther, Francisca, Artie of Femke. .,/il i-i I d f t

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 10