I KB hebben plaats r jongeren die willen worden Wiltrade een professional voor witgoed monteur verkoper Kun i« W (J al onze reparatie,-en onder- houdswerkzaamheden (m/v) BAARTMANS r>S/ HAVEN ZIEKENHUIS BALIE/MAGAZIJNMEDEWERKERm/v BOEKHOUDER M/V Ill vi at 0=9 fulltime fulltime De wereld thuis in t Havenziekenhuis GEDIPLOMEERDE BEVEILIGINGSBEAMBTEN m/v Raadgevend Bureau Klarenco PROJECTMANAGER PROJECTS TURNAROUNDS ft tel.: 0181 412799 Assistent-Teamleider ontvangst goederen l/> IT met de kracht van mensenkennis Helpdeskmedewerkers Netwerkbeheerders www.ttp.nl £6. Week 3 TOTAAL-TX08 4"28 E Het Havenziekenhuis is het kleinste atgemene ziekenhuis in Rotterdam maar tevens het grootste havenziekenhuis ter wereld. Dat contrast zorgt voor een even intieme en collegiale werksfeer als 'Interna tionale allure. Dat laatste wordt nog eens versterkt door de specialisatie in tropische ziekten. Ruim yoo collega's, waaronder zo'n 40 specialisten, zetten zich in voor vernieuwing, kwaliteit en patientgerichtheid. Voor de afdeling Centrale Sterilisatie zoeken wij vanaf 1 maart 2000 een enthousiaste: MEDEWERKER CENTRALE STERILISATIE M/V Binnen de modernegoed geoutilleerde Centrale Sterilisatie wordt u met vijf collega's verantwoordelijk voor de reiniging, desinfectie, sterili satie en distribute van sterield medische hulpmiddelen (non-disposa bles). Tevens draagt u zorg voor het klaarzetten van benodigdheden ten behoeve van de OK-programma's. Daarnaast adviseert u ten aanzien van het verbeteren van werkmethoden. U bent in het bezit van het diploma Sterilisatie-assistent en beschikt over een flexibele instelling en goede contactuele vaardigheden. Daarmee levert u een bijdrage aan een positief werkklimaat. Ook bent u bereid per toerbeurt bereikbaarheidsdiensten te verrichten. WIJ BIEDEN Een collegiale werksfeer in een wereldziekenhuis en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De salariering is conform de CAO Ziekenhuizen, FWG,25. Een parttime dienstverband van minimaal 24 uur behoort tot de mogelijkheden. INTERESSE? Voor meer informatie neemt u contact op met mevrouw C.J. Radstake, meewerkend leidinggevende, pieper 127. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan het Havenziekenhuis, afdeling Personeel Organisatie, Haringvliet 2, 3011 TD Rotterdam. Havenziekenhuis, Haringvliet 2,3011 TD Rotterdam. KB Beveiliging, onderdeel van de Eerlandgroep Facilitaire Diensten en gevestigd te Krimpen aan den IJssel, is een regionaal opererend beveiligingsbedrijf gespecialiseerd in objectbeveiliging, winkelsurveillance en mobielsurveillance is vanwege een enorme groei van haar bedrijfsactiviteiten op zoek naar: Voor deze functie dient u in het bezit te zijn van het Basisdiploma Beveiliging of het diploma Algemeen Beveiligingsbeambte en een rijbewijs. Tevens dient u bij voorkeur over eigen vervoer te beschikken. Wij bieden de juiste kandidaten een fulltime baan, een salaris conform de CAO 'Particuliere Beveiligingsorganisaties' en doorgroei- mogelijkheden binnen ons bedrijf. Indien de functie u aan- spreekt, kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met Edwin Siepman op telefoonnummer 0180-540814 BEVEIL^ Onze opdrachtgever is een grote onderneming op het gebied van industriele dienstverlening, deel uitmakend van een gerenommeerd internationaal bouwconcern. Ter opvolging van de huidige functionaris wordt contact gezocht met een ervaren Leeftijd 40jaar. Met kennis van de petro chemische industrie. Reacties worden gaarne ingewacht door boven vermeld bureau, Oranjehof 41, 3761 KD te Soestdijk. Telefoon: 035-6026780. De open dagen Het verhaal Het Procescollege Mainport Rotterdam is een samenwerkingsverband tussen procesindustrie bedrijven en opleidingsinstituten, Binnen het Procescollege worden jonge mensen opgeleid tot operator in elektriciteitscentrales en de procesindustrie. De theorie-opleiding vindt binnen het Procescollege plaats via de Beroeps Opleidende Leerweg, terwijl de Beroeps Praktijk Vorming (voorheen stageperiode) plaatsvindt bij de aangesloten bedrijven. Er kan gekozen worden voor de opleiding tot middenkaderfunctionaris die vier jaar duurt of voor de opleiding tot operator B die drie jaar duurt. 1 5 Vrijdag 21 januari 2000 van 14.00 tot 21.00 uur Zaterdag 22 januari 2000 van 10.00 tot 14.00 uur Afdeling Procestechniek Jan Ligthartstraat 250 Rotterdam tel.: 010 4237918 Het aanbod De opleiding geeft uitzicht op een baan met uitstekend toekomstperspectief. Voor kandidaten wordt het les- en boekengeld betaald door de aangesloten bedrijven en zij ontvangen in de Beroeps Praktijk Vorming (voorheen stageperiode) een vergoeding van 400,- per maand. De kandidaat Wij zijn op zoek naar gemotiveerde kandidaten die bereid zijn zich gedurende de opleiding en de periode daarna maximaal in te zetten. Je moet minimaal beschikken over het MAVO VBO diploma op C niveau, met Wiskunde, Natuur- en/of Scheikunde. Ook als je over een HAVO of VWO diploma met Wiskunde B, Natuur- en/of Scheikunde beschikt, kunnen wij je een interessant aanbod doen. Ben je geen schoolverlater en sta je als werkzoekende ingeschreven bij het arbeidsbureau en heb je een van de hierboven vermelde diploma's op zak, dan kun je natuurlijk ook reageren. Je bent ge'i'nteresseerd? Vul dan nu de onderstaande bon in. Je krijgt dan een uitnodiging voor een voorlichtingsbijeenkomst thuisgestuurd. SCHEEPVAART EN TRANSPORT COLLEGE ft O T T 8 R O Vrijdag 21 januari 2000 van 19.00 tot 21.00 uur Zaterdag 22 januari 2000 van 10.00 tot 14.00 uur en Zaterdag 18 maart 2000 van 10.00 tot 14.00 uur Woensdag 7 juni 2000 van 13.00 tot 17.00 uur Afdeling Operationele Techniek Kerkhoekstraat 1 Brielle Naam m/v Adres Postcode Woonplaats Telefoon Geboortedatum Mijn vooropleiding is: VBO MAVO C/D HAVO VWO Ik sta ingeschreven bij het arbeidsbureau Mijn voorkeur is: opleiding middenkaderfunctionaris opleiding operator B Deze bon kan in een ongefrankeerde enveloppe verzonden worden naar: Procescollege Mainport Rotterdam t.a.v. EBB Antwoordnummer 946 3190VG Rozenburg van eyle ruygers Van Eyle Ruygers bv, onderdeel van het succesvolle beursgenoteerde Geveke nv, is een groothandel gericht op industrie, overheid en installatiesector. Het bedrijf levert technische gebruiks- en verbruiksartikelen, gereedschappen en machines; het assortiment bestaat uit 90.000 artikelen, waarvan 30.000 op voorraad. Op de zes vestigingen te Rotterdam, Amsterdam, Groningen, Hengelo en Arnhem zijn in totaal 160 medewerkers werkzaam. Voor het centrale magazijn op ons hoofdkantoor in Rotterdam zijn wij op zoek naar een; Uw functie Voor deze magazijnfunctie zijn wij op zoek naar een gemotiveerde collega met doorzettingsvermogen. U bent verantwoordeiifjk voor het juist en snel verwerken van de dagelijks binnenkomende goederen en het op voorraad teggen van de goederen. U geeft leiding aan een team medewerkers van 'binnenkomst goederen'. U rapporteert aan de teamleider van het magazijn. Uw profiel u bent iemand met een gezonde en serieuze werkmentaliteit die beschikt over leidinggevende capaqiteiten. Werken in teamverband is voor u een uitdaging, U hebt ruime ervaring opgedaan in magazijnwerkzaamheden, bij voorkeur in een leidinggevende functie. Wij bieden Een zelfstandige functie in een slagvaardige organisatie, ruimte voor zelfontplooiing en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan; Van Eyle Ruygers bv, t.a.v. mevrouw N. de Ugt. Postbus 35040, 3005 DA Rotterdam. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer M. de Man, teamleider magazijn (010-245 5000). gm geveke groap Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ml Ridderkerk FABLL Wiltrade Fasteners b.v. is als een van de FABORY Centres Benelux, de regio-specialist in bevestigingsartikelen, gereedschappen, en industrie- artikelen. Ons team, onze brede voorraad en onze vakkennis zijn de basis van onze service, welke, net als onze showroom/afhaalbalie, bekend is tot in de wijde regio. Ter versterking van ons team zoeken wij op korte termijn een fulltime: voor verkoop aan de balie. alle voorkomende magazijnwerkzaamheden en assistentie in onze zagerij. Wij vragen: Accuratesse, netheid, enthousiasme, zeer klantgerichte en collegiale instel ling en een stevige werklust. Ervaring met magazijnwerk en "feeling" voor verkoop en techniek strekt tot aanbeveling. Leeftijd 20-35 jaar. Wij bieden: Een prima werkkring in een zeer gezond en dynamisch bedrijf met een fij- ne werksfeer en prima teamgeest. Een passend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw handgeschreven sollicitatie en curriculum vitae gaarne binnen 5 dagen sturen naar: Wiltrade Fasteners b.v., Postbus 4142, 2980 GC Ridderkerk t.a.v. mevr. P.W.F1. Heijnemans (telefoon direct 0180-442210) Woonplus Schiedam is met 130 medewerkers en ruim 15.000 verhuureenheden een van de grotere woning- corporaties in het Rijnmondgebied. Onze ambities zijn hoog voor onze dienstverlening en de woningmarkt. Bij Woonplus draait atles om goede woondiensten, innovatie en daadkracht. Onze marktgerichte organisatie willen wij aanvullen met: )e bent werkzaam binnen de Unit Stad en als allround vakman houdt je je bezig met het uitvoeren van diverse reparatieverzoeken. Dit betekent onder meer het repareren en/of vernieuwen van ramen, deuren, kozijnen, vloeren en loodgieters- en electriciteitswerkzaamheden aan bestaande installaties. Verder verwachten wij dat je in staat bent bewoners te adviseren over het onderhoud en de veiligheid in en rondom de woning. Om deze functie goed te kunnen uitoefenen heb je een LTS- diploma aangevuld met een ruime ervaring op je vakgebied. Heb jij een klantgerichte instelling, toon je graag initiatief wil je verantwoordelijkheid en plezier in het werk kunnen combineren, dan voel je je vast thuis in onze organisatie. Wij bieden je een 36 urige werkweek waarbij de CAO voor woningcorporaties van toepassing is. Onze primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer uitstekend te noemen. Heb je interesse stuur dan je curriculum vitae met een begeleidende brief naar: Woonplus Schiedam T.a.v. mevrouw A. van Randeraat Postbus 25, 3,100 AA Schiedam T (010) 20 45 100 E wps@woonplus.nl occ Natuurlijk kunnen we je gouden bergen beloven, kunnen weje in een luchtballon laten stappen of het sollicitatiege- sprek op de maan houden. Maar wij denken dat werken bij TIP avontuurlijk genoeg is. We richten ons al sinds 1987 zowel op automatiseringsdiensten en IT projecten, als op werving selectie, multimedia en opleidingen. Onze formule is simpel. Bij TTP gaan we namelijk altijd uit van de kracht van mensen. Of het nu gaat om detache- ring of zware IT-trajecten, jouw talent staat centraal. Onze business unit TTP Automatiseringsdiensten zoekt voor haar regiokantoor in Rotterdam (m/v): We gaan altijd uit van de kracht van mensen. Want auto- matisering blijft nog altijd mensenwerk. Daarom onder- steun je als helpdeskmedewerker de klanten zo perfect mogelijk; zowel telefonisch als op de werkplek. Ook zorg je voor een adequate administratieve afhandeling en een follow-up van de storingen. Daarnaast installeer je hard en software en test je nieuwe toepassingen voor zowel stand-alone als netwerkomgevingen. Last but not least is het ook jouw taak om de gebruikersconfiguraties te opti- maliseren. Voor deze functie beschik je over minimaal een MBO-opleiding, aangevuld met ruime ervaring op het gebied van ondersteuning van PC-netwerkapplicaties. Tevens ben je door de wol geverfd als het gaat om kennis van DOS en Windows (applicaties). Heb je ook kennis van Novell, Windows NT en internettoepassingen, dan is dat mooi meegenomen. Jouw talenten staan centraal. En talent heb je. Voor uit stekend functionerende en beveiligde (afdelings)netwer- ken bijvoorbeeld. Daar heb je oog voor. Je weet precies welke apparatuur en software het best kunnen worden aangeschaft, en je draait je hand niet om voor goede implementatie en documentatie daarvan. Verder draag je zorg voor de instructie en gebruikersondersteuning en los je zonder problemen storingen op. Dat is niet niks, en daarom heb je een HBO werk- en denkniveau en heb je bovendien een vakgerichte opleiding gevolgd als ONE of MCSE. Ook beschik je over relevante werkervaring met onder meer Windows NT, Novell en/of Unix. Ben jij een IT'er die kennis van zaken combineert met een tomeloze drive en een flinke dosis humor? Kijk dan op Of schrij'f naar: TTP Automatiseringsdiensten bv t.a.v. Tanja van der Linden K.P. van der Mandelelaan 100,3062 MB Rotterdam, tel (010) 2643030 fax (010) 2643033 e-mail: specialist@ttp.nl Erkend B&O dealer EP: RADIO BOELAARS Hifi-TV-Video-Huishoudelijke apparatuur i.v.m. de toenemende drukte zoeken wij op korte termijn voor service aan huis, i.b.v. rijbewijs B, representatief voorkomen, enige kennis op gebied van reparaties ktv's/vcr is een pre. En bereid zijn tot het volgen van opleidingen/cursussen o.a. Miele, Bosch. Goede contactuele eigenschappen, representatief voorkomen, i.b.v. rijbewijs B, kennis en/of affinitert met het merk B&O is gewenst. En bereid zijn tot het volgen van opleidingen/cursussen o.a. B&O. Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden en een prettige werksfeer. Stuur je sollicitatiebrief met c.v. peromgaande naar: EP: RADIO BOELAARS t.a.v. dhr. Baks Beethovensingel 40-42,3055 JK Rotterdam Internationaal Transport B.V. BAARTMANS INTERNATIONAAL TRANSPORT B.V., een in Schiedam gevestigd transportbedrijf, maakt samen met Van de Water Transport B.V. deel uit van de Baartmans Groep. Beide bedrijven hebben gezamenlijk een wagenpark van ca. 70 wagens. Wij zoeken voor zo spoedige mogelijke indiensttreding: Functie-omschrijving: - financiele administrate - loonadministratie - facturatie - beheer verzekeringspakket en schadeafhandeling - beheer ISO 9002 kwaliteitssysteem - periodieke financiele en bedrijfseconomische rapportage Functie-eisen: - leeftijd 25-45 jaar - opleiding MBA of vergelijkbaar - ervaring in de transportbranche - bekendheid met computers - spreekvaardigheid Duitse, Engelse en Franse taal - goede contactuele eigenschappen - stressbestendigheid en flexibiliteit Het betreft een zeer afwisselende en zelfstandige functie, waarin u samen met een collega verantwoordelijkheid draagt voor de gehele administratie. Uu> schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V., kunt u richten aan: Baartmans Internationaal Transport B.V. T.a.v. Dhr. J.F. Baartmans Postbus 110 3100 AC Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 12