ONZE "BEAUTY VERWENDAG HET MOOISTE CADEAU Het klinkt te mooi om waar waar te zijn zult u misschien denken? Maar het is echt waar! Onze "Beauty Verwendag" is een dag die u niet snel zal vergeten. Wat is een verwendag: m Nu ons dagelijks bestaan voortdurend wordt gekenmerkt door haast met als gevolg stress gevoelens, vraagt ons lichaam om een dagje gezond ontspannen. Een goede conditie geeft u weer energie en een gave verantwoord gebruinde huid versterken uw zelfvertrouwen. Ontdek hoe rustgevend een nek- en schoudermassage kan zijn. Of wat dacht u van een onderwatermassage. Ook een gezichtsverzorgingsmasker staat op het programma... en natuurlijk zijn we ook de innerlijke mens niet vergeten. Eigenlijk is zo'n "Beauty Verwendag" een extra dagje vakantie. Probeer het eens uit en maak vandaag nog een afspraak. Wat u precies van onze "Beauty Verwendag" kunt verwachten vindt u hieronder. OPENINGSTIJDEN SAUNA 0181-317528 Francis en Hans Vervelde 135,00 p.p Bet voor informatie Tevens zoeken wij schoonheidsspecialistes - Om ongeveer 9.30 uur ontvangsj met koffie en iets lekkers. Tijdens het koffiedrinken geven wij u een uit- leg over de dagindeling. - Aliereerst starten wij met een kleine sauna ronde om de spieren op temperatuur te brengen en de porien te stimuleren. Ook bestaat de mogeiijkheid tot het ne- men van een aangenaam bubbelbad. Dat in overleg met onze deskundige medewerk(st)er(s). - Daarna een rustgevende nek- en schoudermassage. Aangenaam voor iedereen die dagelijks veel van zijn li chaam vraagt. Tillen, sjouwen enz. -Natuurlijk staat er ook een uitgebreide gezichtsrei- ning op het programma door middel van een gezond- heidsmasker. Uw schoonheid vaart er wel bij. -Ook uw voeten, een van de belangrijkste delen van ons lichaam, vragen om verzorging. Vandaar een voet- massage. -Het Romeins stoombad met eucalyptus verwijdert daarna alle restjes verkoudheid en zuivert uw lucht- wegen. - Om nu geheel tot rust te komen, verwennen wij u in onze whirlpool met een onderwatermassage. -Een schrubzout behandeling om het laatste restant dode huidschilfers te verwijderen maken het geheel compleet. - Dan volgt een rustperiode waarin wij u verrassen met een uitgebreide lunch. Niet zo maar een lunch, maar een die gericht is op de innerlijke verbranding, dus met veel fruit en natuurlijk een glaasje sap. Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 18.30-23.00 uur 18.30-23.00 uur 18.30-23.00 uur 18.30-23.00 uur 14.30-24.00 uur Dinsdag en donderdag: Aquarobic 17.30 -18.30 uur Niet bespreken, gewoon komen badkleding Zeer uitgebreide Beauty-dag volgens afspraak Pakket Esmeralda 59,50 p.p. Pakket Cleopatra 79,50 p.p. fantastisch verwarmd zwembad met bar diverse baden o.a. v.arme whirl-pool dompelbaden algenbehandeling in een rustgever omgeving Graagtot ziens! Industriehaven 18 (naast het Griekse restaurant). Hellevoetsluts. Beautydagen rulm van tevoren reserveren a.u.b. Na deze aangename onderbreking gaan we verder met de z.g. "Algen pakking". De werking hiervan gaat als volgt: - De "Algen Pakking" (duur ongeveer 35 minuten) start met het aanmaken van algen uit de diverse wereld-j zeeen. Hierna verdelen wij deze over uw gehele li chaam. Daarna wordt het lichaam verpakt in onze spe- ciale folie. De lichaamswarmte die daardoor ontstaat openen uw porien en geven uw afvalstoffen af. Tegelij- kertijd nemen de porien de weldadige werking van de algen op. Hierdoor ontstaat een betere doorbloeding van het lichaam. Spier- en reumatische pijnen kunnen verlicht worden. Ook geeft deze behandeling een wel dadige rust op uw zenuwstelsel. Wij verzoeken u wel zich tijdens de behandeling geheel te ontspannen en niet te spreken. Na deze behandelingen volgt een rustperiode van onge veer een half uur. Hierna blijft er nog enige tijd over voor het nemen van een Finse sauna of indien gewenst kunt u voor maar 5,- gebruik maken van de zonnebank voor een bruiningskuur. U zult verstelt staan van het resul- taat. Ook kunt u gebruik maken van onze super de luxe relax/massage stoel. Geheel ontspannen en vol energie komt er een einde aan deze ontspannende dag. Na nog een klein hapje en een drankje nemen wij afscheid van u en hopen u spoedig in goede gezond- heid opnieuw te mogen be- groeten op een van onze "Beauty verwendagen

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 28