Hoge school Dag-, avond- en weekendopleidingen mno SHB YD radioman dek en waU trekkerchauffeur terminalwerker DOMAT Quality Bakers Rotterdam AWa Quality Bakers Dagopleidingen Voor meer informatie: Tel. 010 - 455 0129 Fax 010 - 455 00 70 EEN LEERKRACHT (M/V) EEN LEERKRACHT (M/V) INVALKRACHTEN De Ds. O.G. Heldringschool zoekt twee energieke leerkrachten (m/v) Wie heeft zin in een nieuwe baan? Wij bieden: Wij zijn leverancier van producten voor de afvalverwerkende industrieen, zoals containers en hydraulische afvalpersen, en zijn het millenniumjaargoed begonnen. De voorbije jaren kende Domat een enorme groei met een nieuwe locatie tot gevolg. Om deze groei en ambities de volgende jaren te bevestigen, zoekt Domat een aantal gemotiveerde en uiterst betrokken medewerkers. Per direct zijn wij op zoek naar: SERVICE MONTEURS met kennis van hydrauliek, elektrotech- niek, lassen, snijden en een gezonde dosis eigen initiatief, kort- om een duizendpoot. LASSERS/CONSTRUCTIEBANKWERKERS welke bekend zijn met C02 lastechnieken, zelfstandig kunnen werken en een grote dosis vakkennis bezitten, kortom vaklieden. SPUITER/VOORBEWERKER welke bekend is met airless spuittechnieken, zelfstandig kan werken en trots is wanneer het werk er perfect bij staat, met andere woorden: een vakman die van zijn werk een hobby maakt. ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER welke bekend is met de basisprincipes van diverse administratieve verwerkingspro- gramma's (o.a. Words), zelfstandig kan werken in een nauw teamverband, bekend is met de Duitse taal, kortom een gedre- ven en geordende persoonlijkheid. Iemand die zich wil opwer- ken naar de functie van directie-secretaresse. Heeft u interesse en durft U deze uitdaging aan, schrijf dan naar: Domat BV Fokkerstraat 490 3125 BE Schiedam E-mail: domat@hetnet.nl Voor telefonische informatie kunt U bellen met de heer K. de Wit, tel. 010-2623448 voor primair onderwijs in viaardingen en schiedam meewerkend voorman voorladerij en afdeling donuts allround onderhoudsmonteur (mechanisch) ^3 r+ n> O 3 O ZS" ro 3 o O (T> O fl> ro o CI <T> Start September 2000 Marketing Management, Flnancieel Management, Sales Management, Communicatie Management, Makelaardij AssurantiSn, HEAO-BE, CE, MER en COMMUNICATIE (met ingang van September o.a. in Rotterdam, Dordrecht, Den Haag, Amsterdam, Utrecht en Breda). Start j anuari 2000 Avondopleidingen Basiskennis-Praktijkdiploma boekhouden, Modeme bedrijfsadministratie, SPD, NIMA A/B, Sales A/B, PR A/B, Middel- en Hoger Management, AOV (middenstand), Toerisme (SEPR), Makelaardij, Assurantie B, Praktijkdiploma Loonadministratie (met ingang van januari en September in o.a. Rotterdam, Dordrecht en Den Haag). Start januari Management-trainingsweekenden Persoonlijke effectiviteit, Essenties van Coaching, Interview- en gesprekstechnieken, Effectief en ontspannen presenteren, Project- management, Een kennismaking met NLP, De verbeelding aan de macht, Stressmanagement (met Ingang van januari, februari en September in Rotterdam). E-mail: kbk@highway.nl website: www.kbk.nl m/v De ins en outs van het vak worden je bijgebracht in een praktijkopleiding. 00° Deze banen zijn prima te combineren met bijvoorbeeld je studie. Week 4 T0TAAL-TX11 fPROI. CHR. BftSISSCHOoTl Op "De Wegwijzer" zitten ongeveer I75 leerlingen die les krijgen in een modern gebouw. Een enthousiast team bestaande uit 12 leerkrachten en een vakleerkracht zelten zich met veel plezier in voor de school. Ouders zijn hierbij actiefbetrokken. De maniervan werken isgebaseerd op het leerstofjoarklassensysteem, waarbij de zorg voor het kind centraal staat. Veel belong wordt gehechtaan hetontwikkelen van de zelfstandigheid van de kinderen. Rhoon is een dorp ten zuiden van Rotterdam en vormt somen met het dorp Poortugaal de gemeente Albrandswaard. Er is een prima verbinding met Rotterdam. De vereniging voor P.C.B.O.te Albrandswaard heeft drie scholen onder haar beheer. Over enige jaren zal er een vierde school gesticht worden. Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwi js te Albrandswaard zoekt voor haar Prof. Chr. Basisschool "De Wegwijzer" Sportlaan 1,3161 TS te Rhoon met ingang van 1 februari 2000 of zo spoedig mogelijk daarna tot aan de zomervakantie voor groep 5 (wtf 1,0) met ingang van 6 maart 2000 of zo spoedig mogelijk daarna voor groep 8 (tvl en bapo) voor 14.42 uur (dinsaag en woensdagmorgen wtf 0,3868) voor de drie scholen van de Vereniging De vacature in groep 5 ontstaat door het uit elkaar halen van de huidige combinatiegroepen 5/6 en 6/7 in aparte groepen 5, 6 en 7. Wij zoeken iemand die: - uit overtuiging kiest voor het protestants christelijk onderwijs - om kan gaan met verschillen tussen leerlingen en de zorg voor kinderen heel belangrijk vindt - zo mogelijk enige ervaring heeft in groep 5 Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de adjunct-directeur mevr. K.J. van Genderen. Tel.: 010-5015484 (school) 010-5016123 (prive) U wordt verzocht uw sollicitatiebrief, voorzien van c.v. en referenties, binnen 10 dagen te richten aan: Het bestuur van de Vereniging voor Prot. Chr. Basisonderwijs te Albrandswaard, t.a.v. mevrouw N. Roobol, Postbus 738, 3170 AA Poortugaal. Chr, School voor Speciaal Basisonderwijs (SBO) Onze school te Rotterdam-Zuid is een christelijke school voor speciaal basisonderwijs. De school staat aan de Hilledijk 279, vlakbij de Beijerlandselaan. De school telt 122 leerlingen in de leeftijd van 5,5 tot 12 jaar die zijn verdeeld over 8 groepen. Kernpunten in onze visie zijn: nieuwe kansen voor ieder kind; een veilig pedagogisch klimaat; samen zorg dragen voor de kinderen en elkaar; goede contacten met ouder(s)/verzorger(s). een ruime inwerkperiode; mogelijkheid tot het opdoen van ervaringen in verschillende groepen; na de zomervakantie een eigen groep; goede begeleiding en ondersteuning; een prettige werksfeer; benoemingsomvang wtf 1.0000; maximumschaal 10. Meer weten? Bel voor informatie of een kennismakingsbezoek met mevrouw M.L. Hamburger-Scholts, directeur. Telefoon school 010-4851 898, prive 010-4280437. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u tot 15 februari 2000 richten aan: Stichting voor PCBO, t.a.v. de heer P. Monster, Elzendaal 15, 3075 LS Rotterdam. VAN DOOREMAAL MILIEU- EN AFVALVERWERKINCSTECHNIEKEN SHCHHHG NTERSTEDEWK KATH0UEK CNCERIMJS Nassaulaan 72 3116 EX Schiedam Tel. 010-426 48 30 Het bestuur van de Stichting Interstedelijk Katholiek Onderwijs beheert in totaal negen katholieke en interconfessionele basisscholen in Viaardingen en Schiedam. Op onderstaande scholen ziin de volaende vacatures beschikbaar: Schiedam: 't Meesterwerk 't Meesterwerk De Notenkraker Viaardingen: 't Palet-Oost 22 uur groep 7 reguliereformatie 21 uur groep langdurige vervanging 36,52 uur groep 4/5 langdurige vervanging 16 uur groep 3 langdurige vervanging Bij bewezen geschiktheid bestaat er uitzicht.op een vaste aanstelling bij een van de SIKO-scholen. Ook herintreders wordt dringend verzocht te solliciteren. U kunt uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van de advertentie sturen aan: Stichting Interstedelijk Katholiek Onderwijs, Nassaulaan 72,3116 EX Schiedam. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Clement-Konigs (personeelsconsulent), telefoon 010 - 426 48 30. Quality Bakers is een bakkerij organisatie met 9 bakkerijen in Nederland en 1 bakkerij in Frankrijk. Zij produceert en levert ondermeer een com- pleet assortiment dagvers brood, banket en bake-off producten aan het groot winkelbedrijf. Wij zijn op zoek naar een: die in 3-ploegendienst leiding geeft aan een team medewerkers. Voor deze functies komen enthousiaste mensen in aanmerking die: - een opleiding hebben op LBO/MBO-niveau - kennis van/affiniteit met de bakkerijbranche hebben - bereid zijn tot het werken in 3-ploegendienst - woonachtig zijn in de regio Rotterdam. die preventief onderhoud pleegt aan machines, gebouwen en terreinen en daarnaast verantwoordelijk is voor het verhelpen van storingen en het modificeren van installaties. Voor deze functie komen enthousiaste mensen in aanmerking die: - een opleiding hebben op LBO/MBOA/Vtb-niveau - bereid zijn tot het werken op zaterdag en in consignatiedienst - woonachtig zijn in de regio Rotterdam. Wij bieden: - een goed salaris - een dynamische werkkring, met voldoende doorgroeimogelijkheden - uitstekendesecundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Uw sollicitatiebrief met CV kunt u richten aan Quality Bakers Rotterdam, afdeling Personeelszaken, Postbus 11035, 3004 EA Rotterdam. Van Dijk Delft is een dynamische onderneming die zich bezig houdt met import, export, verpakking en distributie van verse groenten en fruit. ■m In onze vestiging te Bleiswijk hebben wij momenteel diverse vacatures voor enthousiaste, flexibele medewerkers. a. Machinebediende Inpakmachine De machinebediende is verantwoordelijk voor het functioneren van de inpakmachi- nes en het storingvrij verloop van het verpakken van de producten. Voor deze functie zoeken wij iemand met technisch inzicht en enige affiniteit met electronica, die zelfstandig en onder druk kan werken. b. Algemeen Medewerker De algemeen medewerker verzorgt de inslag en uitslag van product, zet orders klaar voor verpakking en verlading e.d. Een deel van de werkzaamheden gebeurt met heftruck, pompwagens, etc. Ervaring in het werken met AGF producten of interne transportmiddelen is een voordeel, maar niet een vereiste, een interne opleiding is mogelijk. c. Ontvanger (M/V) De ontvanger is verantwoordelijk voor de juiste administratieve verwerking van de ontvangen producten. Bij aankomst worden de leveringen op aantallen gecontro- leerd en afgemeld in het computersysteem, eventuele afwijkingen worden gemeld. Verder verzorgt de ontvanger het printen van etiketten en stickers. Nauwkeurig- heid, stressbestendigheid en zelf initiatief durven nemen is voor deze functie een vereiste. Tevens hebben wij in Delft plaats voor een: c. Algemeen Medewerker Verlading De algemeen medewerker verlading is werkzaam op de afdeling import. Hij zet de orders van importproducten klaar voor verlading, en controleert in voorkomende gevallen op kwaliteit. Enige ervaring in het werk met import fruit is gewenst, maar niet noodzakelijk. Wilt u voor een van deze functies in aanmerking komen, stuur dan een korte brief met uw gegevens aan Van Dijk Delft BV, Postbus 5003,2600 GA te Delft. Ook kunt u voor de vacatures in Bleiswijk bellen met de heer Arend Solleveld (06-29027068 tussen 12.00 ten 19.00 uur) en voor de vacature in Delft met de heer Aad van Wensveen (015-2680452). Q. -1 Ok) O O O T mmu 2000 "i SHB personcelsdiensten bv is een organisatie met kennis van de logistieke sector en de haven. Voor onze pool zoeken wij (yakantic)medewerkers voor de volgende functies: t 1 - verbindingsritan tussen kraanmachinist en sebip voert lading af en aan.over m/v diverse werkzaamheden op de terminal, voornamelijk het vastzetten en losmaken van trailers en containers 00 U3 V. Heb je Interesse in bovenstaande banen, kom dan naar onze inschrijfdag op zaterdag 29 januari 2000. Tussen 9.00 en 16.00 uur ben je van harte welkom bij SHB personeelsdiensten bv, Stelle 26-30 in Hoogvliet-Rotterdam (nabij metrostotion Hoogvliet). Wij zijn op zoek naar jou, want: Wij bieden je: -- je bent minimaal 18 jaar - je weet van aanpakken - onregelmatige diensten vind ie geen bezwaar - je bent bij voorkeur in het bezit van rijbewijs E - de Nederlanrise taal beheers je mondeling Cn schriftelijk - een uitstekende beloning volgens de SHB Rotterdam CA0, aangevuld met een onregel- matigheidstoeslag varlerend van 20'Vb tot 100°/«i per uur - een opleiding voor de genoemde functies - toekomstkansen: nu ervaring opdoen ver- ■groot je kansen op een vast dienstverband - parttime mogelijkheden Deze gegevens hebben we nodig om je in fe kunneischrijven. informatie over je opleiding en werkervarinq - ziekenfondsgegevens sofi-nummer qeldig tegitimatiebewijs Wil je ingeschreven worden maar kun je niet langskomen op de inschrijfdag, bel dan tijdens kantooruren voor een andere afspraak met Anja Koedood, Stella Uytenbroek of Ria Dijkman, telefoonnummer 010 - 490 43 51 52 53

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 27