Rotterdams Dagblad Interli interlink Storings-/ servicemonteurs m/v tfevonden BAARTMANS BOEKHOUDER M/V GROTE SCH00NMAAK BIJ MULTINATIONAL. Service-chauffeur TELEFONISCHE ADVERTENTIEVERKOPER M/V MONTEUR MOTORVOERTUIGEN Bruinzeel van der Graaf I Wij zoeken voor zo spoedig mogelijke indiensttreding: Functie-omschrijving: financiele administratie loonadministratie facturatie beheer verzekeringspakket en schadeafhandeling Functie-eisen: opleiding P.D.B./M.B.A. of vergelijkbaar ervaring in de transportbranche bekendheid met computers goede contactuele eigenschappen stressbestendigheid en flexibiliteit kennis van de Engelse, Duitse en Franse taal is wenselijk Dit betreft een zeer afwisselende en zelfstandige functie in een jong en dynamisch bedrijf met uitste- kende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. U rapporteert rechtstreeks aan de Directie en u vervangt het Hoofd Administratie tijdens diens afwezigheid. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V., kunt u richten aan: Baartmans Internationaal Transport B.V. t.a.v. deheer J.F. Baartmans Postbus 110,3100 AC Schiedam wie verhuurt bijna alles? verhuurt bijna alles! ADMINISTRATEUR mlv SALARISADMINISTRATEUR mlv ASSISTENT-ACCOUNTANT mlv PARTTIME BOEKHOUDER mlv integraal kankercentrum rotterdam Secretaresse m/v Integraal Kankercentrum Rotterdam, Liften Roltrappen Op korte termijn willen wij graag in contact komen met kandi daten voor de functie van: (20 - 32 uur per week) Werkterrein: Functie-eisen: De telefonische advertentieverkoop vindt bij Rotterdams Dagblad plaats in een hechtteam van medewerkers. U bena- dert adverteerders en verkoopt door middel van verkoopge- sprekken of u werkt aan het bijhouden en verder uitbouwen van het adressenbestand van adverteerders. Daarnaast houdt u een administratie bij waarin u uw werkzaamheden en resuitaten vastlegt. Binnen het team wordt humor, initiatief, doorzettings- en relativeringsvermogen op prijs gesteld. De geschikte kandidaat is iemand op MBO-niveau met een beschaafde teiefoonstem en commercieel inzicht. Tevens bent u een prettige collega om mee samen te werken. Telefonische informatie over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw H.J.L. Hofman, chef-telefonische advertentiever koop, telefoonnummer 010 - 4004397. Uw schriftelijke reacties binnen 10 dagen aan: Rotterdams Dagblad bv, mevrouw M.H. Wagenaar, manager Personeel Organisatie, Westblaak 180, 3012 KN Rotterdam. BEL VOOR EEN BAAN GOTH Autobedrijf Heerjansdam bv zoekt Wij bieden u een afwisselende baan in ons universeel autobedrijf. Verdere opleiding tot eerste monteur en/of eerste auto-electricien wordt via het bedrijf geregeld. U komt te werken in een jong team van 5 monteurs. Interesse? Bel of schrijf ons dan Autobedrijf Heerjansdam bv t.a.v. A.W. Hoftijzer Dorpsstraat 10 2995 XH Heerjansdam tel: 078-6771366 Belastingadviseurs accountants LOONADMINISTRATEUR m/v ASSISTENT-ACCOUNTANT* m/v Bouwtechnisch medewerkers Opzichters tvac.w.i/oo/ou Bouwkundige Projectleiders en Projectmanagers tvac.nr 1/00/02) Week 5 T0TAAL-TX11 Internationaal Transport B.V. BAARTMANS INTERNATIONAAL TRANSPORT B.V., een in Schiedam gevestigd transportbedrijf, maakt samen met Van de Water Transport B.V. deel uit van de Baartmans Groep. Beide bedrijven hebben gezamenlijk een wagenpark van ca. 70 wagens. Boels Verhuur is een internationaal, dynamisch, sterk groeiend bedrijf en marktleider in Europa. Boels Machineverhuur levert zo'n 2.500 verschillende machines en gereedschappen van hoogwaardige kwaliteit aan bedrijven en particulieren in de bouw en industrie. Boels Party- evenementenverhuur levert een groot assortiment artikelen voor grootschalige nationale en intemationale evenementen (zoals WK en EK-voetbal, de Olympische Spelen, Pinkpop en Lowlands), feesten, beurzen en congressen. Momenteel zijn we met zo'n 500 collega's, verdeeld over 45 vestigingen in Nederland, Belgie en Duitsland. Een baan bij Boels Verhuur betekent werken met enthousiasme binnen een goed op elkaar ingespeeld team, dat met grote betrokkenheid de zaok verder uitbouwt. Boels Bio Box is gespecialiseerd in het verhuren van mobiele, chemische toiletunits voor bouw, industrie en evenementen. Voor deze afdeling zoeken wij een: voor de regio Rotterdam, die stipt en correct de Boels Bio Boxen bezorgt en schoonhoudt. (m/v) Functie-inhoud: transport van chemische toiletten naar opdrachtgevers. onderhoud van de chemische toiletten (middels een automatische spoelmachine). Functie-eisen: goede geografische kennis van Rotterdam en omgeving. in bezit van rijbewijs B/C/E. flexibele instelling en bereid om aan te pakken. Wii bieden: een afwisselende baan met een ruime mate van vrijheid en verantwoordelijkheid. mogelijkheid tot een vast dienstverband met diverse doorgroei- en opleidingsmogelijkheden. een gevarieerde werkkring in een open, informele cultuur goede arbeidsvoorwaarden. Interesse: Stuur dan je sollicitatiebrief met CV (o.v.v. ref.nr. API 86) binnen 10 dagen aan: Pierre Boels B.V., afd. P&O. Postbus 666, 6130 AR Sittard. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Vivianne Thijssen, tel. (046) 459 21 98. Schagen Lensen& Van Kriakan Accountants Mx Vanwege verbreding van ons dienstenpakket voor onze clienten komen wij graag in contact met De werkzaamheden omvatten het voeren van de holding administratie van enkele financiele dochterondernemin- gen. Tevens behoren het maken van cash flow overzichten, maandrapportages en ad hoc analyses tot uw takenpakket. Wij denken aan een kandidaat met een SPD-opleiding of studerend hiervoor met een aantal jaren werkervaring. Naast de verwerking van de salarissen omvat uw takenpak ket tevens ziekteverzuimregistratie, controle GAK-afreke- ningen, aan-/afmelden pensioenen/spaarregelingen. Wij denken aan een kandidaat met MEAO-BA-opleiding, kennis van Excel en Word en enige jaren werkervaring. Op meerdere niveaus binnen en buiten de organisatie heb ben wij vacatures voor assistenten die open staan voor het beroep en opleidingen hiervoor willen volgen. Derhalve kandidaten met HAVO/VWO/MEAO-opleiding die bin nen een goed geautomatiseerde organisatie met jonge col lega's willen samenwerken nodigen wij uit om te sollicite- Onder supervisie van ons kantoor voert u bij een tweetal clienten de administratie. Werktijden/-dagen in onderling overleg. Ook herintreders worden uitgenodigd om te reageren. De werkzaamheden van bovengenoemde functies worden bij clienten verricht met ondersteuning van ons kantoor. Wat bieden wij? Een prettige en collegiale werksfeer. Het salaris en secun daire arbeidsvoorwaarden (waaronder studiefaciliteiten) zijn in overeenstemming met het niveau van de functie. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij graag tegemoet. Schagen Lensen van Krieken Accountants Postbus 22243,3003 DE Rotterdam T.a.v. mevrouw E. Kolthof Het Integraal Kankercentrum Rotterdam (IKR) is een netwerk voor kennis en kwaliteit in de oncolo- gische zorg in Zuidwest Nederland. Binnen dit regionaie netwerk werken samen: het Academisch Ziekenhuis Rotterdam, de Erasmus Universiteit en de 16ziekenhuizen in het IKR-werkgebied. Erzijn negen Integrale Kankercentra in Nederland. Het IKR is op zoek naar een voor vier dagen per week die het secretariaat voert voor de coordinatoren Deskundig- heidsbevordering en Communicatie. Daarnaast worden werkzaamheden verricht behorend bij de taken van het alge- meen secretariaat. Taken Het verzorgen van de correspondentie. Het voorbereiden van cursussen/bijscholingen en het voeren van de administratie hiervan. Het voorbereiden en notuleren van werkgroep- vergaderingen. Het verwerken van teksten op de IKR-internet- pagina's. Functie-eisen Een algemene secretaresse-opleiding Goede contactuele eigenschappen Ruime ervaring met tekstverwerken. Goed in teamverband kunnen werken. Nauwkeurigheid. Kennis van de gezondheidszorg en medische terminologie strekt tot aanbeveling. Wij bieden Aanstelling en salariering conform de CAO Ziekenhuizen. Een enthousiaste en flexibele werkomgeving Het IKR voert een actief niet-roken beleid. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw M. de Man, directie-assistente, telefoon: (010)440 58 01. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 14 dagen hun schriftelijke reactie te richten aan: t.a.v. drs. J.J. Paulides, directeur Postbus 289,3000 AG Rotterdam. Het KONE-concern is een van de grootste liften en roltrappen- bedrijven ter wereld. KONE is veruit markt leider op het gebied van lift- en roltrap- techniek in Neder land. Met ruim 750 medewerkers in Nederland is KONE actief in de verkoop, installatie, moder- nisering, service en onderhoud van allerlei liften en roltrappen. KONE wordt door haar klanten gety- peerd als 'betrouw- baar, toegewijd en innovatief': KONE is de eerste ter wereld die een machine- kamerloze lift heeft ontwikkeld (de GreenStar™) en deze nu wereldwijd succesvol verkoopt. Wegens groei van ons serviceteam (zowel binnen de lift- als de roltrapafdeling) zoeken wtj op korte termijn enthousiaste ITS /MTS niveau Standplaats: Rotterdam Werkzaamheden |ouw carriere bij KONE begint met een gerichte opleiding waarin wij je alles leren over de meest moderne lifttechnieken. Daarna ga je een eigen rayon beheren. Naast een goede salariering kun je daarbij rekenen op een bedrijfsauto, een vaste onkostenvergoeding, een mobiele telefoon en carriereperspectief. ":'<5.Jvii --Ju Functie-eisen KONE staat voor kwaliteit tot in de details. Wat dat betekent, vertellen wij je graag. Van jou verwachten wij dat jij je persoonlijk inzet voor tevreden klanten. Voor deze uiterst zelfstandige functie vragen wij een opleiding MTS-elektro- techniek of LTS-elektrotechniek met aanvullende cursussen. Natuurlijk ben je in het bezit van een rijbewijs B. Solliciteren en informatie Jouw schriftelijke sollicitatie kun je binnen 14 dagen sturen naar: KONE BV, Afdeling Personeel Kwaliteit t.a.v. Q. Massa Postbus 430 - 2260 AK Leidschendam of per e-mail Quinten.Massa@KONE.com Voor vragen kun je bellen met Quinten Massa, telefoon (070) 317 11 27. Rotterdams Dagblad bv, onderdeel van PCM Uitgevers nv, Is uitgeefster van Rotterdams Dagblad, Maasstad weekbladen en RDTV. Het hoofdkantoor van Rotterdams Dagblad bv Is gevestigd in Rotterdam, met regiokantoren in Spijkenisse, Schiedam, Barendrecht, Capelle a/d Ussel en Oud -Beijerland. Bij Rotterdams Dagblad bv zijn ca. 300 medewerkers/sters werkzaam Rotterdams Dagblad verschijnt dagelijks met een oplage van ruim 104.000 exemplaren in Rotterdam en regio. De huis-aan-huisbladen Maasstad weekbladen worden wekelijks verspreid in 18 verschillende edities met een oplage van 617.300 exemplaren. RDTV is met ruim 532.000 kabelaansluitingen een van de grotere kabelkranten van Nederland. WIL JIJ DAT IN TEAMVERBAND DOEN? Parttime schoonmaakmedewerker. Een plezierige baan met leuke contacten en knap wat verantwoorde lijkheid. De werktijden zijn van 7.00 - 9.00 uur en van 17.00 - 19.30 uur. Ben je gei'nteresseerd en woon je in de omgeving van Rotterdam Zuid, neem dan contact op met ons vestigingskantoor in Dordrecht, telefoon 078 - 618 40 66. Kom werken bij Gom, een van de grootste landelijk opererende organisaties op het gebied van het schoonmaakonderhoud in bedrijven en instellin- gen. Kijk voor informatie op www.gom.nl 0 B 0 0 - 0 2 3 0 4 3 4 <i> Schoonhouden Te koop: 2-zitsbankje gestoff., i.g.st. 200,-; lammycoat, niet gedragen, maat 42 /200,-. Tel. 010-2181295. Gevraagd: stickers, balpennen met opdruk, petten, foto's, kaarten, schaalmodellen en miniaturen van vrachtwagens. Heeft u iets en wilt u het weg- geven of ruilen, bel: Tel. 073- 16577786. Gevraagd: 2 junior- of mee- groeibedden (min. 1.60 m,) matrassen niet noodzakelijk. Als u 1 bed heeft, gaarne ook reactie. Tel. 010-420046% Te koop: zilveren tientjes unc Beatrix 1994 15,-,end 995 /14,-, 1996/14,-, 19976/14,'- 1999 /16,-, zilveren 50 gul den fdc 1984 /70,-. TeW*078- 6772495. ,9 )9 - met de persoonlijke aanpak Rotterdam-Den Haag-Leiden Multidisciplinaire adviespraktijk Nationaal en internationaal Voor grote en kleine bedrijven Voor onze vestiging in Rotterdam (6 medewerkers) zijn wij op zoek naar intelligente en gedreven collega's die in een informele omgeving willen werken aan een formele en alerte dienstverlening. Onze nieuwe medewerkers hebben wij te bieden: professionele collega's, een ruime en goed geautomatiseerde werkplek, ruime studiefaciliteiten, een prima salaris en ruimte voor inspraak en ontwikkeling. 1 Met gevoel voor interne en externe kwaliteit Uw werk bestaat uit: Het verwerken van lonen en de wijzigingen van de sociale premies. Contacten met instanties zoals het GAK, arbodiensten, ziekenfondsen en branche-organisaties. Veelvuldig contact met belastingdienst. Het adviseren inzake CAO's en arbeidsvoorwaarden. Het verwerken van formulieren inzake WW, loonbeslagen en sociale verzekeringen. Dit zijn uw kwaliteiten: U heeft werkervaring. U heeft een PD-opleiding loonadministraties. U bent een adviseur. U bent een teamspeler. U heeft kennis van salarispakketten, Excel en Word. U leest graag vakliteratuur en implementeert. Met gevoel voor de andere organisatie Uw werk bestaat uit: Het voeren en afwerken van administraties. Het begeleiden van clienten bij administratieve werkzaamheden. Het voorbereiden en opstellen van jaarrekeningen. Het voorbereiden en opstellen van de diverse aangiften (inkomstenbelasting, omzetbelasting en vennootschaps- belasting). Dit zijn uw kwaliteiten: U heeft werkervaring. U heeft interesse in fiscaliteiten. U heeft kennis van Exact, Excel en Word. U bent zelfstandig. U vindt werken belangrijk. U heeft een SPD of HEAO-BE/AA opleiding. Wij stellen het z66r op prijs indien ook de startende assistent-accountant reageert. Interesse in een vrijblijvend gesprek? Reageer dan binnen twee weken! U kunt uw reactie sturen aan de heer F. Hakvoort AA, Havenstraat 23a, 3024 SG Rotterdam. Wilt u in eerste instantie meer informatie over de organisatie en/of de functies dan kunt u-ztch ook telefonisch in verbinding stellen met de heer F. Hakvoort, telefoon: 010-244 00 0."j. it AO r InmW I Rotterdam 3024 SG Havenstraat 23a Den Haag 2582 HK Frankenslag 171-173 Leiden 2316 XD Schipholweg 92 Telefoon 01(5-244 00 01 Telefoon 070 - 352 15 54 Telefoon 071 - 523 24 24 1 T Fax 010-244 00 34 Fax 070 - 351 22 26 Fax 071 - 523 14 00 tjevonde Wie zijn wij? Ons werk bestaat uit zoeken. En uitvinden! Interlink is het landelijk interim- en detacheringsbureau voor organisaties op de markt van bouwen en wonen. De regiokantoren in Capelle a/d Ussel, Baarn, Zwolle en Titburg ondersteunen met 150 vaste medewerkers klanten in heel Nederland. Je herkent onze mensen vooral aan hun allround en specialistische kennis van zaken en hun ervaring met diverse bedrijven. Daarnaast kunnen wij terugvafjjen op kennis van de zusterbedrijven van de WoningraadGroep. Onze klanten zijn wonlngcorporaties, vastgoedbeheerders, vastgoed- ontwikkelaars, zorglnstellingen, gemeenten en andere overhedert. Met dat brede werkterrein houden wij onszelf scherp en bij de tijd. Wij zoeken: Voor ons regiokantoor in Capelle a/d Ussel willen wij versterking voor onze teams 'Technische Detachering' en 'Projectleiding en Projectmanagement' Je hebt een opleiding op minimaal M BO-niveau, bijvoorbeeld richting Beheer en/of Bouwtechniek. Je bent pas afgestudeerd of hebt enige werkervaring op technisch en volkshuisvesteI ijk gebied. In je functie ondersteun en adviseer je de opdrachtgevers bij hun activiteiten op het gebied van nieuwbouwprojecten, renovatie of bouwkundig beheer. Dit houdt in dat je ingezet kan worden op alle voorkomende werkzaamheden in het kader van bouwkundigeactiviteiten. Daarnaast word je op onderdelen betrokken bij klachten- en mutatieonderhoud en het samenstellen van meerjarenbegrotingen. Je hebt een bouwtechnische HBO-opleiding. Je hebt werkervaring in de volkshuisvestingssector en heb inzicht in relevante processen en procedures. Je kunt goed met mensen omgaan en je beschikt over uitstekende communicatieve vaardig- heden in advies- en onderhandelingstrajecten. Je hebt het vermogen om onder druk goed te kunnen functioneren. in je functie ondersteun en adviseer je de opdrachtgevers en geef je leiding aan project- matige werkzaamheden op het gebied van nieuwbouwactiviteiten, renovatie of bouwkundig beheer. Je bent in staat goed het overzicht te bewaren en zelfstandig taken uit te oefenen. Wie ben je? Ben je een dynamisch mens, die houdt van aanpakken, die affiniteit heeft met de markt van bouwen en wonen en die het een uitdaging vindt om voor verschil lende opdrachtgevers te werken, dan ben jij de nieuwe collega die wij zoeken. Werken bij Interlink betekent afwisseling, veelzijdigheid, flexibiliteit, doorgroeimogelijkheden, gerichte scholing, training en coaching. Interlii Wij bieden je een werkomgeving waar kwaliteit, flexibiliteit en zakelijkheid voorop staan. Naast de vaste aanstelling zijn onze arbeidsvoorwaarden uitstekend en er is een lease-autoregeling. Spreekt e£n van bovengenoemde functies je aan? Stuur dan je sollicitatiebrief en curriculum vitae binnen 14 dagen, onder vermelding van het vacaturenummer, naar de heer M.C. van Noord, P&O-adviseur WoningraadGroep, Postbus 50051,1305 AB Almere. E-mail adres: m.van.noord@woningraadgroep.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met ir. A.F.M. van de Water, Coordinator Technische Detachering en Projectleiding te Capelle a/d Ussel, telefoon (010) 406 94 06 Interim, detachering en bemiddeling

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 31