Je kan wel een 3-delig maatpak dragen maar kun je het ook verkopen? Ooms Avenhorn Holding bv ACCOUNTMANAGER secretaresse Gp zoek naar een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving? HEUVELMAN IT medewerker m/v Administratief medewerker expeditie uitvoerder m/v grondwerkers m/v sound vision Kijk voor rrieer Vcicatures op www. h euveI rnanri 1 emtEN PEUrERZE/OlSDER Medewerker dagbehandeling, m/v T0TAAL-TX13 Week 6 SAYBOLT Wii bieden: Kijk voor meer vacatures op onze internetsite: www.start.nl. Start Werkt zeker Voor de regio West-Nederland zoeken wij een (ca. 21 - 35 jaar) Kreatief Werkhuis Barendrecht ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) In het kader van het Gemeentelijk Onderwijs Achterstandsbeleid vindt een vierjarig experiment plaats met een peuterspeelzaal voor 4 dagdelen per week en een inten- sief (taal)programma. Deze vorm van Peuter+ vormt een onderdeel van een totaalproject, dat doorloopt in de eerste 2 schooljaren van het basisonderwi|s. De SWS zoekt voor Kindercentrum De Triangel een: voor 20 uur per week Het aanbieden en (laten) uitvoeren van activiteiten, die aan- gepast zijn aan de ontwikkelingsfase en individuele behoefte van een peuter. Het bijhouden van observatielijsten. Het ver zorgen van contacten met ouders en overdracht naar de basisschool. Een werk- en denkniveau op tenminste MBO. Vijf jaar werker- varing als zelfstandig peuterleid(st)er. Planmatig en systema- tisch methodisch kunnen werken. Ervaring met het geven van dagelijkse leiding aan assistenten en stagiaires. Bekendheid met de Brede School-gedachte. Rechtspositie volgens CAO Welzijn. Salariering op basis van een 36-urige werkweek, max. f,5.000,- bruto per maand (ex. vakan- tiegeld en eindejaarsuitkering). Bij aanvang vindt aanstelling plaats voor de duur van 6en jaar. De mogelijkheid bestaat de functie te combineren met 8 uur per week regulier peuterwerk. Inlichtingen over de functie: Pauline van Schermbeek en Linda Woermeijer (telefoon: 010 - 473 86 71/245 01 23). Gelet op de samenstelling van de doelgroep nodigen wij met name mensen met een niet puur Hollandse achtergrond uit om te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties met CV dienen binnen 10 dagen na publicatie te worden gestuurd aan de SWS, La.v. Solcie P+, Tuinlaan 60, 3111 AW Schiedam. Fino Service Onze wensen: |e profiel: Wij bieden: PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. Openbare vergadering Raamplancommissie SGP Zoetermeer Zuidplas Ooms Avenhorn Holding behoort tot de groep middelgrote aannemings- bedrijven. Met vestigingen op diverse plaatsen in Noord- en Zuid-Holland is het bedrijf bij een breed publiek bekend als aannemingsbedrijf van uiteenlopende grond-; weg- en waterbouw- kundige werken. Daarnaast ontplooit de onderneming in zowel binnen- als buitenland activiteiten op het gebied van o.a. woningbouw en de productie van (asfalt-) bouwstoffen. Op het gebied van grond-, weg- en waterbouw zijn onder de 'paraplu' van Ooms Avenhorn Holding vier aannemingsbedrijven actief. AV-TECHNICI Zin in een uitdaging? A Core Laboratories Company Saybolt Nederland BV maakt onderdeel uit van een groep van Internationale handelslaboratoria en inspectiebedrijven in de sector minerale olien, petrochemische producten, chemicalien en eetbare olien en vetten. In Vlaardingen Is ons Nederlandse hoofdkantoor gevestigd. Daarnaast zijn er nog vestigingen in de Europoort, Botlek, Amsterdam en Vlissingen. In totaal werken bij Saybolt Nederland zo'n 150 medewerkers, die iedere dag in diverse functies zorgdra- gen voor een optimale dienstverlening naar onze opdrachtgevers. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een Bij de uitvoering van het systeembeheer van ons netwerk alsmede de ondersteuning van medewerkers bij het gebruikvan de hieropgeinstalleerde software. Uw taken: - Het technische onderhoud van een gedeelte van het interne netwerk en de hardware; - Het mede beheren, organiseren en administreren van de software en de databases op het netwerk; - Uitvoeren van technisch systeembeheer. Uw profiel: - Minimaal MBO-niveau; - Kennis van MS Windows NT/95, beheer van relationele databases en intranet; - Kennis van de aspecten van technisch beheer van hard- en software; - Snel kunnen analyseren en beoordelen van problemen en hun oplossing; - Ondersteunend adviseren van collega's; - Daarnaast vindt u het prettig in een team te werken. Een afwisselende functie binnen een flexibele organisatie met een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Aanstellinggeschiedt in eerste instantie op tijdelijke basis voor een periode van een half jaar waarna dit contract bij een gunstige beoordeling in een dienstverband voor onbepaalde tijd zal worden omgezet. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u zowel per post als per e-mail binnen twee weken richten aan: SAYBOLT NEDERLAND B.V. Postbus 151, 3000 AD Rotterdam, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. E-mail: personeelszaken@saybolt.nl Een scheepvaartkantoor in Poortugaal is op zoek naar een administratief medewerker expeditie. Uw werkzaamheden bestaan onder andere uit het maken van facturen, het boeken van nota's in het financiele systeem en het uitzoeken en boeken van invoerrechten en accijnzen. Voor deze functie bent u in het bezit van een meao-opleiding of relevante boekhoudkundige ervaring. Bovendien heeft u enige kennis van scheepvaartdocumenten en bent u vaardig met de computer. Het betreft een fulltime baan met kans op een vast dienstverband. Informatie bij Robbert Fransen, (010) 472 08 00, Start Uitzendbureau, Stelle 24, Hoogvliet. Ben je een dynamische persoonlijkheid met aantoonbare verkoopervaring en begrijp je het woord "relatiebeheer"? Dan wacht je een mooie toekomst bij PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. PWG is een groeiend bedrijf waar hoogwaardige veiligheidskleding zoals brandweerkleding, reflectiekleding en doorwerkkleding ontwikkeld en gemaakt wordt. De baan: - het verstevigen van de relaties met bestaande klanten - het verwerven van nieuwe relaties - het op een creatieve manier zoeken naar nieuwe kansen. centrum voor d e k u n s t e n In verband met de verbreding van de activiteiten zoekt het Kreatief Werkhuis op korte termijn een Aanstelling voor 10 uur, uitbreiding is mogelijk tot max. 20 uur p.w. Functie: - Het verrichten van financieel-administratieve werkzaamheden - Het verzorgen van de cursusadministratie - Het verrichten van algemeen-secretariele werkzaamheden - Het verrichten van overige werkzaamheden Vereisten: - MBO- of gelijkwaardige opleiding - Ervaring in vergelijkbare functie. Kennis van Exact strekt tot aanbeveling - Affiniteit met het werkveld Salariering: Volgens CAO kunstzinnige vorming Reacties kunnen tot 21 februari worden gericht aan Het Bestuur van het Kreatief Werkhuis Postbus 2016,2990 DA Barendrecht. Voor eventuele nadere informatie kunt u van maandag t/m vrijdag van 13.00 - 17.00 uur contact opnemen met de heer F. Sikken, coordinator, tel.: 0180-618673 Stkhting Welzijn Schiedam De Stichting Welzijn Schiedam is een nog jonge instelling voo7\ sociaal-cultureel werk met een zestal wijk-/buurt-accommoda- ties, waar vrijwilligers en zo'n 80 professionals dagelijks actief zijn. Het activiteitenaanbod richt zich op opvoedingsonder- steuning, participatiebevordering en sociale activering. Jeugd en jongeren vormen de belangrijkste doelgroep. Voor vrouwen en migranten voert de SWS een facelbeleid. Je werkzaamheden zijn Cjouw inbreng is Geboden wordt Ter ondersteuning van de commercidle afdeling voor spoedige indiensttre- ding, wil de Fino Schoonmaakgroep graag in contact komen met een ervaren De Fino Schoonmaakgroep B.V. is de holding waaron- der de Fino Service B.V. en Fino Glas- en Multireiniging B.V. res- sorteren. De Fino Schoonmaakgroep B.V. verzorgt een aantal centrale dlensten ten behoeve van de werk- maatschappijen. Het bedrijf is gevestigd in het bedrijvenpark Noord-West te Rotterdam. De functie: in de functie bent u verantwoordelijk voor het uitwerken van otferles voor potentiate opdrachtgevers, alsmede voor het verzorgen van corresponden ce voor de algemeen directeur en het notuleren van vergaderingen. Tevens houdl u de agenda van de accountmanagers bij. Functie-eisen: U bent gewend in een klein team te werken, u heett een ruime werkervaring. goede communicatieve vaardigheden en u bent stressbestendig. U bent bekend met Excel en Word. Arbeidsvoorwaarden: Naast een zeltstandige, verantwoordelijke lunctie binnen een informele organisatie. bieden wij u een bij de functie passend salaris in een plezieri- ge werkomgeving. Deeltijd, minimaal 25 uur, behoort tot de mogelijkheden. Bent u geinteresseerd in bovenstaande lunctie, stuur dan uw sollicitatiebrief en uw cur riculum vitae met een recente pasfoto aan: Fino Schoonmaakgroep B.V. t.a.v. de heer W.C. de Jong Algemeen directeur Antwoordnummer 5145 3000 VB Rotterdam Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer R.F. Domhof, telefoon 010-4153066. - minimaal MBO-niveau - bekendheid in de branche is een pre - geen 9 tot 5 mentaliteit - aantoonbare commerciele kwaliteiten - doel- en resultaatgericht - geldig rijbewijs B - collegiale instelling, teamworker - een stressbestendige en stabiele persoonlijkheid met een natuurlijk overwicht - wonend in het rayon een afwisselende job binnen een dynamische organisatie met prima arbeidsvoorwaarden. Mensen met ambitie groeien mee met PWG. )e sollicitatiebrief voorzien van CV en een recente pasfoto stuur je binnen 14 dagen aan onderstaand adres: PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. t.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 103 4460 AC Goes Donderdag 17 februari 2000 vergadert de Raamplancommissie SGP Zoetermeer Zuidplas (RPC) in het provinciehuis van Zuid-Holland, Den Haag. De vergadering is openbaar en begint om 14-00 uur. Diegenen, die gebruik willen maken van het spreekrecht, dienen zich voorafgaand aan de vergadering te melden bij het secretariaat van de Raamplancommissie. De agendastukken voor deze vergadering liggen een week vooraf gaand aan de vergadering ter inzage op de secretariaten van het gemeentehuis van Bleiswijk, Boskoop, Nieuwerkerk a/d IJssel, Zevenhuizen-Moerkapelle, Bergschenhoek, Gouda, Moordrecht, Rijnwoude, Waddinxveen, Zoetermeer, Rotterdam, Deelgemeente Prins Alexander, Hillegersberg-Schiebroek en Stadsregio Rotterdam, Voor nadere inlichtingen: Secretariaat Raamplancommissie SGP Zoetermeer Zuidplas Dienst Landelijk Gebied Burgemeester Feithplein 2 2273 BZ Voorburg telefoon: 070-3371204 Contactpersoon: dhr. J. Eilander Raamplancommissie SGP Zoetermeer Zuidplas De Secretaris, J. Eilander "De Raamplancommissie is een provinciale adviescommissie die GS adviseert over de ruimtelijke ontwikkeling in het Strategisch Groenproject Zoetermeer-Zuidplas. Het secretariaat van de Raamplancommissie wordt in opdracht van de provincie gevoerd door de Dienst Landelijk Gebied van het Ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij." dienst landelijk gebied voor ontwikkeling en beheer Voor het versterken van het uitvoerdersteam van ons aannemingsbedrijf Ooms Avenhorn bv zijn wij op zoek naar een enthousiaste die de verantwoording krijgt over de dagelijkse leiding van diverse projecten. Functie-informatie voorbereiding van een werk/project op locatie; zelfstandig bewaken t.a.v. de voortgang en kwaliteit van elk type werk/project op onderdelen; zelfstandig plannen, aansturen en bijsturen van werkzaamheden. Functie-eisen HTS Weg- en Waterbouw; ervaring in uitvoering en voorbereiding; goede communicatieve vaardigheden. Tevens zijn wij op zoek naar Enige jaren ervaring is een pr6. Informatie Voor nadere informatie over deze functies kunt u contact opnemen met de heer J.W. Hulshof, regiodirecteur; telefoon 0229-547700. Geinteresseerd? Uw schriftelijke reactie met CV kunt u binnen twee weken richten aan dhr. J.M. Schoute, hoofd personeelszaken, Postbus 1, 1633 ZG Avenhorn (bezoekadres: Scharwoude 9, Scharwoude). E-mail: vacatures@ooms.nl. Informatie over ons bedrijf kunt u ook vinden onder: www.oems.nl. rr4— HEUVELMAN BV is de grootste leveranci'er van faciliteiten voor beeld en geluid in de Benelux en onder- scheidt zich door een breed assortment met de nieuwste pre sent at ietechnolog ie, uitstekende service en verregaande techni sche ondersteuning. Deze dochter van het Nederlands Omroep- produktie Bedrijf (NOB) beschikt over vestigin gen in Amsterdam, Den Haag, Maarssen, Rotter dam, Waddinxveen, Best, Antwerpen, Brussel, Keulen, Mainz, Frankfurt, Hamburg en Miinchen en telt meer dan 200 medewerkers. Wegens uitbreiding zoeken wij voor onze vestiging in Rotterdam (vacaturecode 6) Verantwoordelijk voor het zelfstandig opbouwen, demonteren en in voorko- mende gevallen bedienen van audiovisuele presentatie-apparatuur op represen- tatieve locaties. Wij vragen: Affiniteit met computers (met name met hardware) Rijbewijs B Representatief voorkomen Flexibel in arbeidstijden en werkzaamheden MBO werk-en denknivo Bij voorkeur ervaring met (professionele) audiovisuele apparatuur Kunnen werken in teamverband Servicegerichte attitude Wij bieden: Interessante functies in een dynamische en professionele organisatie Doorgroeimogelijkheden Een uitgebreid arbeidsvoorwaardenpakket Mogelijkheden tot het volgen van (interne) opleidingen en trainingen Geinteresseerd? Uw sollicitatie, voorzien van c.v. kunt u richten aan HEUVELMAN BV, Maarssenbroeksedijk 6a, 3606 AN Maarssen, t.a.v. dhr M. Koster, o.v.v. de vacaturecode. Voor meer informatie kunt u bellen met mw A. Dorst, tel.: 010 245 00 25 Verpieeghuis Siingedael is een proteatants-christelijk paychogeriatrlseh verpieeghuis waar 150 bewoners worden veraorgd en 30 bezoekers worden behandeld op de dagbehandekng. Het huia is gslegen nabtj het greens hart van Rotterdam-Zuid. SHngedaef kent vijf afdefingen. Elke afdeling bestaat uit twee units. De chfistefijke identiteit betekent voor ons meer dan een regal in de statuten. Siingedael maakt deel uit van de Protestants Christeltjke Stichting voor Ouderenzorg (PC80). Deze stichting omvat naast verpieeghuis Siingedael ook zorgcentrum Atrium, woon-/zorgcentrum en verpieeghuis Siloam en woon-1 zorgcentrum Waeiestein. Tevens maakt Siingedael deel uit van de Protestants ChristeHfke Zorggroep Rtjnmond (PCZR) een samenweridngsverband van vetpleag-verzorgfngshutzen in de regio Rlfrtmond. Wij bieden dO afwisselende baan waarbij eigen initiatief op prijs wordt gesteld! Binnen de sector welzijn van Verpieeghuis Siingedael ontstaat er in verband met uitbreiding binnen de afdeling dagbehandeling twee vacatures van (Voor minimaal 20 uur, daarnaast zijn er mogelijkheden om op afroepbasis te werken) Functie inhoud: het begeleiden van de bezoekers van en naar de dagbehandeling; het op basis van het zorgplan inhoud geven aan de functie dagbehandeling; het observeren en begeleiden van de bezoekers bij diverse activiteiten en het rapporteren hierover; het uitvoering geven aan het mentorschap ten behoeve van een aantal clienten; het deelnemen aan teamoverleg. Functie eisen: diploma ziekenverzorgende, activiteitenbegeleiding of vergelijkbaar; ervaring met psychogeriatrie; een positief christelijke levensovertuiging; goede contactuele eigenschappen; uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; in staat zijn om creatief en planmatig mee te denken over de inhoud van het activiteitenprogramma. Salariering De functie is ingedeeld in functiegroep 35 van de CAO-V&V (voorheen CAO-Z). Het salaris bedraagt maximaal 4116,00 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Inlichtingen Wilt u meer informatie dan kunt u bellen met mevrouw J. van Polaanen, afdelingshoofd dagbehandeling, tel. (010) 293 15 55. Sollicitatie Heeft u belangstelling voor deze functie, dan kunt u uw sollicitatie voor 17 februari 2000 richten aan verpieeghuis Siingedael, t.a.v. de heer A.A.N van de Meeberg, personeelsconsulent, Dreischorstraat 85, 3086 PP ROTTERDAM.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 29