Advertentieverkopers Hunter Douglas ALLROUND OPERATORS Bas van der Heiiden Suaermarfcien Het wordt steeds leuker bij Has De Rijke Transport zoekt chauffeurs AMACO ASSISTENT ACCOUNTMANAGER ADMINISTRATION m/v Beveiligingsbeambten m/v Vutters met groene vingers AFDELINGSCHEF A.G.F. (m/v) en ASSISTENT AFDELINGSCHEF A.G.F. (m/v) VAN DER HEIIDEN ~\r randstad transportdiensten offsetdrukker M'v PlantijnCasparie administratief medewerker m/v NijghPeriodieken SOUSCHEF De Brasserij Moor deze fundie geldt: Wijbieden: Stichting Betaald Voetbal Excelcior te Rotterdam vraagt voor haar secretariaat, de administratie en het bedienen van de telefooncentrale een representatieve (parttime, minimaal 20 uur per week) We zijn op zoek naar een medewerker met een vooropleiding op MAVO/HAVO-niveau, goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, een flexibele werkinstelling en ervaring met pro- gramma's onder Windows (Word, Excel, Powerpoint) en Exact. Uw schriftelijke sollicitatie met CV en recente pasfoto kunt u binnen 10 dagen richten aan: S.B.V. Excelsior, postbus 4369, 3006 AJ Rotterdam. De werkzaamheden: Functie-eisen: zoekt voor haar Aluminium fabriek in Rotterdam LUXALjOI\r Crematorium Rotterdam-Zuid zoekt die op oproepbasis onderhoudswerkzaamheden kunnen verrichten in het gedenkpark van het crematorium. Ook kunt u voor voorkomende werkzaamheden worden ingezet in het crematoriumgebouw. Bent u gei'nteresseerd, neem dan telefonisch contact op met de administratie van het crematorium: telefoon 010 - 480 33 44. CVN Crematorium Rotterdam-Zuid Maeterlinckweg 101, Rotterdam onderdeei van Meyer Beheer is op zoek naar zelfstandig werkend kok met afgeroncfs.V.H. medewerker lunchroom fulltime en parttime ervaren kelner of serveerster parttime hulpkrachten voor de bediening ervaring niet noodzakelijk Sollicitatie richten aan; de heer C.v. Dalen Stadsplein 61 2903 HG Capelle aan den IJssel Telefoon 010 - 4424793 Deze succesvolle onderneming maakt deeI uit van de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven b.v. en is met haar 26 vestigingen actief in de regio Groot Rotterdam. Zo vindt u filialen van ons in Rotterdam, Schiedam, Vlaardingen, Spijkenisse, Hoogvliet, Oud-Beijerland, Barendrecht, Ridderkerk, Zwijndrecht, Dordrecht, Papendrecht, Alblasserdam, Hardinxveld en Sliedrecht. Ter versterking van onze teams zoeken wij enthousiaste groenteboeren voor de functie van: Als afdelingschef bent u verantwoordelijk voor uw afdeling binnen onze supermarkt. De afdelingschef A.G.F. is de vers- specialist voor levendige handel. U dient dan ook seizoens- gericht te kunnen presenteren en in te springen op dagelijkse marktontwikkeiingen. U legt direct verantwoording af aan onze assistent supermarktmanager Vers of de supermarktmanager. Wij vragen: vakdiploma AGF of bereidheid hiervoor te studeren werkervaring in de AGF is een pre goede sociale vaardigheden organisatie- en improvisatietalent ambitieuze werkinstelling representatieve uitstraling. Wij bieden: ondernemersschap - 5-daagse werkweek in zes dagen ruime opleidingsmogelijkheden zekerheid in een groeiende branche goed salaris, afhankelijk van ervaring en opleiding goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt een van bovenstaande functies u aan? Bel dan naar mevrouw A. van Zoest, telefoon 078 - 610 OO 99. Of stuur onderstaande antwoordstrook in dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met u op! Aan Bas van der Heijden Supermarkten B.V., afdeling Personeelszaken. t.a.v. mevrouw A. van Zoest, Antwoordnummer 21 7, 3334 VB Zwijndrecht (een postzegel is niet nodig) Ik ben geinteresseerd in de functie van: O afdelingschef A.C.E (m/v) O assistent afdelingschef A.G.F. (m/v) Naam: m/v Adres: Postcode en plaats: Geboorte datum: Telefoon: jN| 4#% jpr jj Imp -^Rotterdam AMACO (Netherlands) B.V. Weena 340, 3012 NJ Rotterdam P.O. Box 21850 3001 AW Rotterdam SINCE 1956 A TRADITION OF TRUST zoekt wegens uitbreiding voor haar kantoor in Rotterdam een AMACO is een trustmaatschappij met vestigingen in Amsterdam, Rotterdam, op Curasao en Aruba. AMACO verzorgt het management en het firiancieel en administratief beheer van vennootschappen in opdracht van buitenlandse clienten. De contacten met de clienten geschieden vooniamelijk in de Engelse taal, waarbij hoge eisen worden gesteld aan communicatieve vaardigheden, nauwkeurig- heid en oog voor detail. Voor deze functie denken wij aan kandidaten met: een gedegen administratieve opleiding (diploma, of gevorderd met studie HEAO BA/SPD); goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; ruime ervaring met Word, Excel en Exact; enige jaren relevante werkervaring, bij voorkeur in de accountancy. Met de juiste kandidaat, die bereid is en het prettig vindt om in een klein team te werken, verwach ten wij zeker tot overeenstemming te komen. Desgewenst kan men telefonisch contact opnemen met de heer W.J. Otte voor nadere informatie over deze functie (telefoon 010 - 404 76 44). Kandidaten kunnen hun schriftelijke sollicitatie met uitgebreide curriculum vitae zenden naar bovenstaand adres t.a.v. de heer W.J. Otte, o.v.v. sollicitatie. Week 7 T0TAAL-TX12 fiS'SSS De Fino Bevetltglngs- grQep is een succes- vol opererend bedrijf, dot alio vortnen van bewaking en beveilk ging biedt. Onze klanten zijn gere- nommeerde bedrif venenlnstellingen, die de hoogste clsen steilen aan kwaOteit en profes- skmaliteit. Door de sterke groei van onze activiteiten in de regio Groot zijn De Fino Beveiligingsgroep is op zoek naar collega's die ons team willen versterken. Wij vragen medewerkers voorde tunctie van: U heeft minimaal een MAVO-opleiding en u bent in bezit van het basis- of ABM-diploma en een geldig EHBO-diploma. U bent in het bezit van een rijbewijs B en eigen vervoer. U beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift en u heeft een onbesproken gedrag. U bent bereid in volcontinue roosterte werken. Een afwisselende en uitdagende functie >Een prima werksfeer Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u gei'nteresseerd bent in bovenstaande functie, schrijft u dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met C.V. naar de Fino Beveiligingsgroep t.a.v. de heer A. Kuyumcu, Postbus 11365, 3004 EJ, Rotterdam. Voor eventuele informatie kunt u bellen naar de heer A. Kuyumcu, tel.: 010 - 2620911 Nijgh Periodieken B.V. is een zelfstandige middelgrote uitgeverij met circa 70 enthousiaste medewerkers, gevestigd in het centrum van Schiedam. Onze specialisatie is het exploiteren van databases en het uitgeven van vaktijdschriften, jaarboeken en CD-roms. Voor het cluster Handel Techniek, met toonaangevende titels voor de water-, bouw- en houtbranche, zoals H20, Nijgh Catalogus Bouwwereld en Houtwereld zoeken wij: telefonisch verkopen van advertentieruimte aan vaste relaties en prospects; op gezette tijden bezoeken van belangrijke relaties; bijhouden van het adverteerdersbestand in het relatiebeheg'rsysteem; het realiseren van de in het verkoopplan opgenomen targets. MBO/HBO werk- en denkniveau; verkoopervaring (zowel telefonisch als persoonlijk); ondernemend, overtuigend en enthousiast; commerciele instelling, communicatief en creatief; 'doorzetter' die gaat voor zijn/haar targets; rijbewijs B. Nijgh Periodieken B.V. biedt u uitstekende arbeidsvoorwaarden, o.a. 36-urige werkweek, regeling kinderopvang en een aantrekkelijk salaris. Een parttime dienstverband is bespreekbaar. Werktijden zijn in overleg vast te steilen. Herintreders met ervaring in advertentieverkoop worden nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. Voor informatie neemt u contact op met de heer M. Jonker, marketing sales manager, 010-4274100/06-22196360. Bent u gei'nteresseerd? Stuur dan binnen 14 dagen een korte brief vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae naar Nijgh Periodieken B.V., afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. de heer drs. A.D. Weeda, Postbus 122, 3100 AC Schiedam. Die verantwoordelijk zijn voor een efficiente productievoortgang van diverse procesinstallaties en machines in drie- en vijfploegendienst. In onze alumi nium fabriek wordt aluminium gesmolten, gegoten, gewalst en gesneden. Wij verwachten: Dat je in teamverband kunt werken. Dat je voldoende kennis hebt van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Dat je in het bezit bent van een MAVO of LTS diploma. Gei'nteresseerd? Schrijf ter attentie van Lisette van Bilsen, Adviseur P&O of bezoek ons op onze informatie-avond donderdag 24 februari a.s. vanaf 17.00 tot 20.00 uur. Je krijgt dan een rondleiding in onze fabriek en er is gelegenheid vragen te steilen over de functie van Allround Operator bij Hunter Douglas. Wie zijn wij? Hunter Douglas is een internationale groep met hoofdkantoor in Rotterdam met: - Hfl.2.7miljardomzet - 136bedrijven - activiteiten in meer dan 80 landen - 13.500 medewerkers Hunter Douglas vervaardigt een uitgebreid programma van - Luxaflex® raambekledingproducten en - Luxalon® bouwproducten Onze stijl Hunter Douglas werkt als een gedecentraliseerde, internationaal gerichte groep van onafhankelijk opererende ondernemingen. Onze stijl is daarom ondernemend, flexibel, informeel en resultaat- gericht. Wij stimuleren initiatief en creativiteit. Ons adres; Hunter Douglas Europe B.V. Piekstraat 2 3071 EL Rotterdam Tel.: 010-486 92 66 Voor onze keuken zoeken wij een enthousiaste en gemotiveerde (m/v) fulltime De keuken van Deining Restaurant functioneert binnen de vereiste kwaliteitsnormen voor zowel de fysieke keuken alsmede haar gerechten. Profiel: i' Afgeronde SVH opleiding i' Enthousiaste en gemotiveerde instelling T Flexibele werkhouding met voldoende doorzettingsvermogen i Hoge mate van zelfstandigheid i' Een collegiale en spontane persoonlijkheid Deining Restaurant Charloisse Lagedijk 950 3088 LA Rotterdam telefoon 010 293 02 06 ,ss£> m Te koop: mooie eiken dressoir, 124, 47 d. en 85 h. /225,-, 2 deurtjes en 2 laadjes. Tel. 010- 4320868. Te koop: hondenkennel merk Corton 2x3 mtr. nachthok prijs/950,-Tel. 010-5912899 Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijkheden om op projectbasis voor opdrachtgevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aanvullende opleiding en continurteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, bus-, taxi- of directiechauffeurs. Chauffeurs voor De Rijke Spijkenisse Met ruim 1.200 medewerkers in Europa is De Rijke Groep een van de grotere ondernemingen op het gebied van transport, warehousing en port activities. Naast het vervoer van stukgoed, bulk en vloeistoffen verzorgt zij ook de op- en overslag van geklasseerde en niet- gevaarlijke goederen. Randstad en De Rijke In goede samenwerking met De Rijke werft en selecteert Randstad Transportdiensten chauffeurs voor De Rijke. Wat bieden wij u aan? Voor een van haar relaties vervoert De Rijke in speciaal uitgeruste tankwagens vloeibare meststoffen naar de glastuinbouw in de Benelux. Voor deze baan heeft u CE en CCV-b nodig, verder beschikt u over het ADR-certificaat en bent u bereid opgeleid te worden. Klant- en servicegericht werken is uw motto. Daarnaast heeft u een gezonde dosis verantwoordelijkheidsgevoel. Een vast dienstverband bij De Rijke of Randstad Transportdiensten behoort tot de mogelijkheden. Wilt u meer informatie over bovenstaande functie, neem dan telefonisch contact op met Randstad Transportdiensten op telefoonnummer (010) 495 02 77. U wordt dan te woord gestaan door een van onze intercedenten. Randstad Transportdiensten, Willem Barentszstraat 1b, Rotterdam Albrandswaard. PlantijnCasparie Rotterdam is een full service bedrijf voor promotioneel en informatief drukwerk. Van prepress tot en met afwerking en logistieke dienstverlening kunnen complete projecten worden gerealiseerd. Waar nodig in samenwerking met gespecialiseerde zuster- bedrijven. Schouder aan Schouder met opdrachtgevers. Wij zoeken voor de afdeling drukkerij een ervaren offsetdrukker voor het bedienen van een vierkleuren- pers. Voor deze functie is een opleiding Grafisch technicus druktechniek, bereidheid om in tweeploegendienst te werken, ervaring en een flexibele instelling noodzdkelijk. Wij bieden een uitdagende werkomgeving met een passende salariering en goede secundaire arbeidsvoor waarden. Informatie: Bert van Lente of Gert Hensen, T 010-411 55 40. Sollicitatie binnen twee weken - na verschijning van dit blad - aan: PlantijnCasparie Rotterdam, t.a.v. de heer P.A.E. van Lente, Posbus 930, 3000 AX Rotterdam. PlantijnCasparie organiseert communicatiestromen. Voor opdrachtgevers die hun doelgroepen effectief willen bereiken. Via drukwerk, cd-rom of internet. De ondersteunende diensten zijn daarbij heel divers. Van direct marketing activiteiten en teleservices tot respons- en logistiek-management. PlantijnCasparie is onderdeei van Roto Smeets De Boer, dat met 4.300 collega's een omzet realiseert van 1,4 miljard gulden. Meer informatie: www.plantijncasparie.nl PARTNERS IN COMMUNICATIE

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 12