In de wieg gelegd voor kinderopvang? DE RUITER SEEDS AILPHMRON JA DEZE TIJD VRAAGT OM MENSEN MET DE ALPHATRON TOUCH J* P^fLITI E en integer en professioneel korps DGO- kraa uality Group Surveillanten SWAB v/m en diplq Alles wat we doen, doen we mef zorg Dan is hier je leans! Wij bieden je: "V <"11 locclcl ASSISTENT MEDEWERKER ZAADVERWERKI NG d. Alphatron is een jonge, snelgroeiende groep elektronicabedrijven, actief in uiteenlopende markten. Zo biedt Alphatron communicatie-, observatie- en navigatieoplossingen aan een groeiend aantal opdrachtgevers uit de scheepvaartomroepbeveiliging, medische zorg en industrie. Een succes dat in belangrijke mate is te danken aan de mensen van Alphatron. Zij zijn bet immers die met hun nucbtere, onderscheidende en resultaatgerichte aanpak invulling geven aan de door onze opdrachtgevers zo gewaardeerde Alphatron touch. Vanwege de aanhoudende groei, technische innovaties en onze initiatieven op specialistisch terrein zijn wij voor diverse divisies op zoek naar verschillende collega's: Senior Account Manager (m/v) U bent verantwoordelijk voor het advies over en de verkoop van een geavanceerd technisch productenpakket en het uitbouwen van de divisie-activiteiten Tevens onderhoudt u het contact met bestaande klanten en leveranciers en verwerft u nieuwe. Voor deze functie is aantoonbare verkoopervaring onontbeerlijk. Een opleiding op HBO/MBO-niveau en een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal vormen de basis voor deze baan, evenals een gezonde dosis ambitie. Service/lnstallatie Monteur (m/v) Na een gedegen inwerkperiode verzorgt a zeifstandig de installatie en het onderhoud van elektronische systemen. U onderhoudt contact met de klant en u specialiseert zich door het opbouwen van kennis op een of meer specifieke deelgebieden. Deze functie vraagt een opleiding op MTS-niveau en kennis van elektronische systemen. Voor de teamgeest is een flexibele en collegiate instelling van belong. Junior Account Manager (m/v) Uw belongstelling ging altijd al uit noar een carriere op commercieel- technisch terrein. U start daarom bij een van onze divisies als commer- cieel binnendienstmedewerker en ontwikkelt zich verder tot Junior Account Manager. U verdiept zich in onze technische systemen en groeit door tot commercieel specialist in de buitendienst. Klanten en leveran ciers van Alphatron bevinden zich in binnen- en buitenland. Naast een opleiding op MTS-niveau (elekfronica) en een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal is een gezonde dosis enthousiasme belangrijk. Commercieel Assistent (m/v) Ter ondersteuning van onze commerciele teams verzorgt u de verkoop- administratie en helpt u onze beloften aan de klant waar te maken. U houdt levertijden bij, coordineert afleveringen en staat op dit gebied in nauw contact met onze binnen- en buitenlandse klanten en leveran ciers. Intern vormt u een vraagbaak op cijfermatig terrein. Met een MEAO werk- en denkniveau en een commerciele insteling wordt u de spin-in-het-web van de marketing afdeling. Codrdinatie en ondersteuning zijn de uitgangspunten van waaruit de specialisten van de Regionale Operationele Ondersteunende Diensten (ROOD) hun producten en diensten leveren aan de districten en Units. In alle facetten van het politiewerk zijn afdelingen van ROOD verte- genwoordigd. Door samenwerking tussen ROOD en de districten of units wordt de noodzakelijke synergie verkregen. De ROOD-slogan zegt het al: "ROOD en blauw... samen werken aan veiligheid." ik ben geinteresseerd en heb (binnenkort) mijn diploma J en wit graag een gesprek. Mijn naam is Adres Postcode Woonplaats Diploma Datum diploma Stuur deze bon in een envelop naar: Thuiszorg Rotterdam - Afd. Kraamzorg Antwoordnummer 30544 - 3030 WB Rotterdam - Een postzegel is niet nodig. Week 7 T0TAAL-TX13 In samenwerking met Kinderopvang Studerenden Rijnmond, Gastouderopvang Rotterdam en het ROC Albeda biedt de Rotterdam Quality Group entbousiaste mensen de mogelijkheid tot een opleiding en baan in de kinderopvang. Voorwaarde is dat je 1 jaar ingeschreven staat als werkzoekende bij een Arbeidsbureau. Een opleiding in de kinderopvang c.q. verzorging Een baan als gastouder van kinderen, met name baby's en naschoolse opvang Goede training, vaste begeleiding en ondersteuning volgens een duidelijke werkwijze en heldere afspraken Mogelijkheid tot een CAO-aanstelling Een specifieke vooropleiding heb je niet nodig. Wei enthousiasme om onze opleiding te volgen en om kinderen met zorg in je eigen huis op te vangen. Daarbij zijn een goede gezondheid en een flexibele, kindvriendelijke instelling gewenst. 1 grote vuilniszak met dames- kleding, nog in zeer goede staat, vraagprijs 50,-; ronde salontafel, glasplaat 100,-; 3 paar schoentjes. Tel. 010- 2651904. Bij de sollicitatie zullen wij vragen naar een bewijs van goed gedrag, de Verklaring Omtrent Gedrag (VOG). ROTTERDAM feimfofapyang op mmt college KINDEROPVANG STUDERENDEN RIJNMOND De Ruiter Seeds in Bergschenhoek is gespecialiseerd in de veredeling, produktie en verkoop van hybride groentezaden (onder andere tomaten, komkommers, paprika, aubergines en meloenen) voor beschermde tee I ten. Het bedrijf heeft zich ontwikkeld tot een modern, onafhankelijk internationaal opererend concern dat toonaangevend is op zijn vakgebied. Expansie wordt zowel gezocht in markten als produkten. Betrouwbaarheid en kwaliteit zijn sleutelwoorden. Wereldwijd werken er ongeveer 300 veelal hoogge- kwalificeerde mensen, die betrokkenheid, loyaliteit en integriteit hoog in het vaandel hebben staan. Wij zijn op zoek naar een V voor 38 uur per week De baan rwerking. in dai de zaden na ont- ontsmetten e e computer. Vervolgens zoals zaad drogen, lezen, schonen, worden de zaden gesorteerd met behulp van verschillende schoningstechnieken en worden een aantal verwerkings- processen toegepast om de zaadkwaliteit te verbeteren. Uw taken omvatten o.a. het ontvangen, controleren en van de 2aden in het computersysteem, het en zoadschoningswerk- registreren uitvoeren van Voor deze functie vragen wij Een opleiding op minimaal LBO niveau Nauwkeurig kunnen werken Een flexibele werkhouding Ervaring met de compuferprogramma's Word en Excel is een pre Indien u geYnteresseerd bent In deze functie, nodigen wij u uit binnen 14 dagen uw sollicitatiebrief te sturen aan: De Ruiter Seeds ter attenfie van Mevr. B.D. Weber, medewerkster HRM, Postbus 1050, 2660 BB Bergschenhoek. E-mailen kan ook: Barbra.Weber@DeRoiferSeeds.com HYBRID SEEDS Te koop: PC 386SX-33, 4MB, HD, 170 MB, compleet met monitor en printer, spelend te zien, vraagprijs /200,-. Tel. 078-6762925. Te koop: zwart leer bankstel, 2 1/2 en 2-zits /200,-; eetka- mertafel 170 x 90 /75,-. Tel. 078-6762925. Te koop: voorbumper Merce des W123, 1984 met klein krasje, voor type 200-240. Tel. 01810212469. Te koop: grenen salontafel, in zeer goede staat, prijs/75,-, 80 x 80 cm. Na 18.00 uur. Tel. 010-4353010. Gevraagd: aambeeld 80 kg. Tel. 010-4152550. Te koop: klein bureau, wit met beuken randjes kastje wit met schuifdeurtjes, onderst. d. 38 cm, breedte 78 cm opzetst. 24 cm, d.tot. h. 1.70 cm. Tel. 010-4600608. Te koop: zwenkwieltjes, z.g.a.n.Tel. 010-4152550. Boeken, stripboeken en even- tueel LP's gevraagd, dus gooi nooit zo maar weg! Tel. 010- 2100980. Gevraagd: oude Barbies, jaren '60. Ook kleertjes, doosjes, etc. Voor een gave pop geef ik v.a. /100,-. Tel. 010-4764282. Kopieerapparaat, kan vergro- ten en verkleinen enz., tafel- model, t.e.a.b.; enkele inbouw-deurspionnetjes, uit- gevoerd met hoogwaardige groothoeklenzen 50,-; reizi- gers- of rugzakwaterfiltertje, nooit gebruikt 95,-; auto- luchtfiltertje 110,-. Tel. 010- 4705395. 400 LP's /150,- of per krat /50,-; doos boeken en strips /25,-. Tel. 05-22348971. Salontafel, bruin /65,-; spade /15,-; hark/12,-; bezem10,- rommelmarktspullen /15,- per tasje; damesjasjes/blazers, maat 40 /20,- per stuk. Tel. 06-50871866. Te koop: combi tweelingwa- gen, ook om te bouwen voor baby en peuter, in zeer goede staat, prijs n.o.t.k. Tel. 010- 5218075. Gevraagd: 50 mm lens voor praktica 1:18, moet in goede staat zijn of zoomlens. Tel. 010-4823003. Egypte: circa 100 boekjes van 4 pagina's met veel kleurenfo- to's beschrijving pracht- plaat van Toutankamin, 60 x 90 cm, voor /25,-. Tel. 010- 4708849. Autofan? 13 stuks Hero Jamdksl, groot 8 1/2 cm met kleurafb. van Fiat 1899 tot Der grosse Mercedes, als nieuw, voor curiosaverz. 50,-. Tel. 010-4708849. Bromfietsen te koop gevraagd, zoals Ztindapp of Italiaans of gedeelte ervan. Ook emaille reclameborden. Tel. 0186- 616927. Accu 120A/H voor boot of voor vrachtwagen /"l 50,-. Tel. 010-4834674. 'X Wij bieden uiteraard een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, maar bovenal een prettige en een inspirerende werkomgeving. Handgeschreven sollicitatiebrieven kunnen worden gestuurd naar Alphatron Holding B.V., t.a.v. de heer Th.M. Slingerland, Algemeen Directeur, Postbus 21003,3001 AA Rotterdam. Voor informatie over de functies kunt u zich eveneens tot de heer Slingerland wenden, telefoon 010 - 452 0601 4 Rotterdam-Rijnmond Regionale Operationele Ondersteunende Dienst File op de A20, A16, A... Vult u zelf maar in. Een maatschappelijk geaccepteerd probleem? Het fileprobleem op korte termijn oplossen is onmogelijk. Wei kunnen we met elkaar het probleem kleiner maken. Rijkswaterstaat, Justitie en de Politie Rotterdam-Rijnmond hebben daar om een samenwerkingsovereenkomst gesloten. Onder de naam "Samen Werken Aan Bereik- baarheid" (SWAB) is het als project onderge- bracht bij de Verkeerspolitie van ROOD. Het project eindigt in mei 2003. Het SWAB pro ject gaat politiemensen gericht inzetten om de doorstroming op de verkeersruit rond Rotterdam te verbeteren. De automobilist kan daar natuur- lijk zelf al veel in betekenen. Gewoon je houden aan de verkeersregels, afstand houden, snelheid aanpassen, ruimte bieden aan anderen. Doel is dan ook het, in samenwerking met de automo- bilisten, verhogen van de verkeersveiligheid. Wij zijn voor het project Samen Werken aan Bereikbaarheid op zoek naar: Takenpakket tijdens de spitsuren doorstroom verbeteren en veiligheid verhogen op de ruit toezicht, optreden en nemen van verkeersmaatregelen op de ruit handelend optreden bij (verkeers-) calamiteiten verbaliseren bij overtredingen controletaken op verkeersgebied admini- stratieve afhandeling en verantwoording werk- zaamheden Functie-eisen diploma politie surveillant rijbewijs B affiniteit met verkeer flexibel en zeifstandig goede gezondheid en conditie Salaris De functie is gewaardeerd op sk 5 (maximaal 4.638,- bruto per maand) Informatie Voor meer informatie kunt u contact opne- men met de heer A.J. IJzermans of de heer C.E. de Rooij, tel. 010 - 274 94 09. Bijzonderheden Surveillanten die de politie hebben verlaten en willen terugkeren zijn van harte welkom. Medewerkers van de politie Rotterdam-Rijn mond worden verzocht niet op deze advertentie te reageren. Zij kunnen intern solliciteren. Wat bieden wij: werken in een enthousiast team voor de goed functionerende medewerkers zijn er uit stekende (begeleide) doorstroommogelijkheden in het korps na afloop van het project in mei 2003 ruimte voor het werken in deeltijd (re- kening houdend met de spitsuren) goede pen- sioen- en ziektekostenregeling spaarregeling studiefaciliteitenregeling ouderschapsverlof kinderopvangregeling sportfaciliteiten Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Politie Rotterdam- Rijnmond, project SWAB, Veilingweg 66, 3034 KB Rotterdam. A Bel voor meer informatie naar de heer Ph.A.W. Paas, manager Kraamzorg, tel.nr.: OIO - 282 63 02.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 15