ENDENBURG ELEKTROTECHNIEK B.V. i/Y Verkoper DEMEESTEKEUZEIN IB KMtHS/BMMHS/TMS Elektromonteurs Chefmonteur Servicetechnicus Werkvoorbereider Projectleider Commercieel medewerker Acquisiteur endenburg ifll *j ^yV.c/cJ. 'mmo/kmd Postbus 9346 Wil je waf meer informatie over ons 3007 AH Rotterdam leuke werk, dan kan je ook even bellen naar Monique op 010 - 292 14 21 tussen 8.30 uur en 17.00 uur. BEDRIJFSAUTO BV ROTTERDAM BERGSCHENHOEK VLAARDINGEN Stichting; Ouderenwerk Nieuwe Waterweg Noord De Stichting Ouderenwerk Nieuwe Waterweg Noord is werkzaam in de gemeenten Vlaardingen en Schiedam en heeft als doel het bevorderen van het welzijn van ouderen. De stichting beheert acht dienstencentra, verzorgt de warme maaltijdvoorziening, de perso- nenalarmering, de indicaties voor verpleeg- en verzorgingstehui- zen, aanleunwoningen, dagverzorging etc. Wij zoeken een OUDERENWERKER B (M/V) Voor reeds lopende dan wel op te starten projecten als: Ouderen adviseur Boodschappendienst Huisbezoekproject Welzijnsdienstpakket Voor 28 uur per week, voor de duur van een jaar. Taken: Het maken van projectvoorstellen en werkplannen Het opstarten en organiseren van de uitvoering van projecten De sturing en begeleiding van de uitvoering Besprekingen voeren over de projecten met externe relaties Het signaleren van leemtes in voorzieningen voor ouderen Functie-eisen/vaardigheden HBO-opleiding Kennis van projectmatig werken, dan wel ervaring hiermee Goed leesbare op de praktijk gerichte projectvoorstellingen en plannen kunnen schrijven Uitstekende contactuele eigenschappen, gericht op samenwerking Doorzettingsvermogen, creativiteit en enthousiasme in het zoeken naar mogelijkheden in de uitvoering Goed kunnen plannen Salariering: Rechtspositie en salaris volgens CAO-welzijn, maxirraal 5269,- bruto per maand, bij een full-time dienstverband (36 uur) Reactie: Uw schriftelijke reactie met CV kunt u tot uiterlijk 5 april sturen aan Stichting Ouderenwerk NWN, t.a.v. mevrouw J. Bol, directeur, Postbus 925,3100 AX Schiedam Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw M.J. Davids, directie-secretaris, op werkdagen, 's ochtends van 9 uur tot 10 uur, telefoon: 010-2486888 In ons rayon Midden West, met als stand- plaats onze vestiging in Rotterdam-Noord ontstaat de vacature voor een Olympiaweg 44a, (pal naast De Kuip), telefoon 010-4791944. Leeuwenhoekweg 2, (industrieterrein 'Weg en Land'), telefoon 010-5216977. 1 6 Dagen per week open, zaterdag tot 17.00 uur, vrijdag koopavond. tegelmeester ALLEEN KEUKENS Gerard Burgerlaan 4, (afslag8;opwoon- boulevard bij het Ibis- hotel naast de Westlandseweg), telefoon Gratis parkeren 010-4600670. COMMERCIEEL ADMINISTRATIEVE COLLEGA Holland HYPOTHEEK Groep Schrijf dan heel snel een briefje met c.v. nqar: /~/"77) fJZ) ha.v. Moniqoe Behage BEERS bedrijfsauto b.v. is de verkoop en service organisatie voor Scania bedrijfs- auto's in Nederland. Het hoofdkantoor is gevestigd in Leidschendam. BEERS vervult niet alleen de rol van importeur maar is met 33 eigen vestigingen in Nederland en 7 in Duitsland tevens bedrijfsauto- dealer. Met in totaal meer dan 1.000 medewerk(st)ers en een omzet van meer dan 1,3 miljard gulden is BEERS zelfs de grootste bedrijfsautodealer van Europa. BEZOMA b.v. is de eigen lease- eh financieringsmaatschappij van BEERS. De BEERS organisatie is via BEERS n.v. geno- teerd aan de Amsterdamse effectenbeurs. Het Zweedse truckmerk SCANIA neemt met een wereldomvattende organisatie al jaren een prominente positie in op de Nederlandse markt. SCANIA behoort tot de onbetwiste top in de bedrijfsauto- branche. Werken bij BEERS betekent werken met het topproduct SCANIA, in een hoogst moderne, efficiente en sterk klantgerichte organisatie. Week 12 TOTAAL-TX07 N.B. Promotions is een relatief jong (7,5 jaar) promotiebedrijf met fantastische opdrachtgevers en veel leuk werk (tenminste dat vinden wij) op beurzen, op straat, promofietours en in de evenementen organisatiesfeer. Grote winkelpromoties, zoals het organiseren van braderieen, modeshows, maar ook Sinterklaasintochten, promotietours voor auto-importeurs en kartcentra, abonnementenwerving voor dag- en weekbladen, maar ook voor music clubs en t.v. zenders, gastvrouw zijn bij grote evenementen, alles gebeurt bij N.B. Promotions. Op dit moment werken we met ruim 30 medewerkers op free lancebasis en een vaste ploeg op kantoor. Nieuwe opdracht gevers hebben zich gemeld en daarom zijn wij met de groot ste haast op zoek naar meiden en jongens met pit. Ben je nu aan het studeren of even zonder werk, heb je een behoorlijke opleiding en hou je ervan representatief te zijn, ben je vrolijk en niet te verlegen, heb je een tomeloze inzet en ben je (bijna) altijd beschikbaar, ook in de weekenden? Endenburg Elektrotechniek b.v. is een technisch bedrijfdatgespe- cialiseerd is in het aanleggen en onderhouden van de meest uiteen- lopende elektrotechnische installatiewerken, met name in de secto- ren Utiliteit en Industrie. Ons bedrijf telt ca. 120 primaire medewerkers, viert dit jaar haar 50-jarig jubileum en heeft in deze periode een gedegen reputatie opgebouwd. De organisatie heeft een heldere structuur met vergaande medezeggenschap, uitsteken de arbeidsvoorwaarden en een no-nonsense mentaliteit. De dage- lijkse bedrijfsvoering is sterk gericht op de persoonlijke ontplooiing van de medewerkers. Binnen de Total Energy Services wordt, zowel regionaal als interna- tionaal, een brede variatie aan opdrachten gerealiseerd. Gezien het succes en de ambitie om het stijgende marktaandeel verder uit te bouwen zijn wij op zoek naar versterking van ons enthousiaste en vakbekwame team van medewerkers. Eris plaats voor leidinggeven- de, specialistische en uitvoerende technici. Bent u toe aan een nieu we uitdaging grijp dan uw kans. De volgende functies staan open: U bent belast met de aanleg en het onderhoud van elektrotechnische installaties in de utiliteit of industrie. De werkzaamheden in de utiliteit varieren van licht-, kracht- en zwakstroom installaties t.b.v. kantoor- automatisering, telematica en beveiliging. In de Industrie beslaan de werkzaamheden een breed werkveld, zoals installaties in de petro- chemie, scheepvaart, offshore, machinefabrieken etc. Erzijn vacatu- res in beide sectoren op zowel uitvoerend als leidinggevend niveau. U houdt aan de hand van bestek, werkomschrijvingen en tekeningen, regelgeving, planning en procedureafspraken, toezicht op de uitvoe ring, voortgang en technische kwaliteit van utiliteitsprojecten. Met kennis van (vermogens) elektronica In deze zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor het in bedrijf stellen van industrieel elektronische systemen, zoals UPS-systemen en batterijladers. Verder verricht u controle- en beproevingswerk- zaamheden en lost u storingen op. U bent bereid on-call diensten te draaien. U bent belast met de voorbereiding en interne begeleiding van utili teitsprojecten. Daarnaast verzorgt u tekeningen en schema's, bent alert op wijzigingen en maakt in overleg met de projectleiding (deel-) calculates. Voor deze functie geldt dat u bent belast met het leiden van utiliteits projecten in technische en financiele zin en u zorgt daarbij voor team work binnen de aan u toegevoegde medewerkers. Daarnaast coor- dineert u de calculates en berekeningen met betrekking tot meer- werk. Als commercieel-technisch medewerker bent u in samenwerking met de bedrijfsleider verantwoordelijk voor alle commerciele activiteiten van de afdeling Algemene Installaties. U legt en onderhoudt contac- ten met bestaande en potentiele opdrachtgevers. U heeft kennis van bedrijfsvoering en beheerst verschillende calculatietechnieken. In deze dynamische functie pleegt u acquisitie voor industrieel tech nische systemen en installaties. U legt en onderhoudt contacten met bestaande en potentiele opdrachtgevers. Tevens voert u markt- en marketingonderzoek uit. U bent bekend met de markt en heeft erva ring in het plegen van acquisitie. Vanzelfsprekend geldt voor alle functies dat u beschikt over de nodi- ge kennis, vaardigheden en diploma's. De vier verleidingen om bij ons bedrijf te gaan werken: Dynamiek Zelfstandigheid Doorgroei Ondernemen belonen Een bedrijf dus dat u inspireert. Voor meer informatie kunt u terecht bij Irma Hazeleger, telefoon 010- 4523822, of kijk op onze website www.endenburg.nl. Uw CV met begeleidend schrijven kunt u sturen naar: IJsclubstraat 13-31, 3061 GR Rotterdam Postbus 4197, 3006 AD Rotterdam fax:010-4528264 E-mail: info@endenburg.nl ISO 9001 -WBI-EVK-BORG-VCA gecertificeerd ELEKTROTECHNIEK B.V. Een zwaargewicht voor de verkoop van onze bedrijfs- auto's. Het is een interessante functie met ruimte voor eigen initiatief en met doorgroeimogelijkheden binnen een flexibele organisatie. Beers vraagt: Beers biedt: - een autotechnische opleiding, zoals MATS of IVA, aangevuld met de nodige vakdiploma's; - reeds enige jaren verkoopervaring in zware bedrijfsauto's; - inzet, enthousiasme en servicebereid- heid. - een uitstekend salaris per vier weken; - een goed prestatie- beloningssysteem; - zeer goede secun- daire voorwaarden, zoals een aantrek- kelijke winstdeling, een winstdelings- spaarregeling en een dienstauto. Uw reactie: Herkent u zichzelf in onze wensen en mogelijkheden? Uw sollicitatie kunt u richten aan Beers Bedrijfsauto b.v., t.a.v. de heer A. van der Eijk, Rayondirecteur, Veilingweg 28, 2675 BR Honselersdijk, Telefoon 0I74 - 62 55 01 Internet: www.beers.nl MDF cassettekeuken van bijzondere kwaliteit. Met combi-magnetron, koelkast, gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, glaskast, mengkraan en verlichting. De keuken is leverbaar in 7 kleuren.Winkelwaarde 14.445,- Vanille cassettekeuken. Ook in 7 andere kleuren! Deze keuken van 310 cm wordt geleverd inclusief gaskookplaat, oven, schouw/afzuigkap, koelkast, spoelbak met mengkraan en prachtige glaskast. Winkelwaarde/10.495,- Complete landhuiskeuken. Een aanbieding in de gezellige kleur jasmijn/oudwit. Met werkelijk alles d'r op en d'r aan: Een oven in 'colonial look', vierpits gaskook plaat, afzuiger in landhuisschouw.een koelkast, ook een werkblad met spoelbak en mengkraan. Compleet met krans- en lichtlijsten, incl. verlichting van f 19.144,- Erkend CBW-lid Niets staat zo in de belangstelling van mensen als een eigen huis. Voor de financiering daarvan wordt veel gebruik gemaakt van de diensten van een onafhankelijke hypotheek-adviseur. De Holland Hypotheek Croep adviseert mensen over de beste hypotheek in hurt situatie. Voor de administratieve en commerciele werkzaamheden rondom die adviezen zijn wij op zoek naar een full-time Wij bieden 10 pluspunten: [fefzelfstandige job iff afwisselend werk ST ruimte voor eigen initiatieven ifdagelijks contact met mensen El leuke collega's feinteressante branche [Ifg££n weekend opening (ifklein kantoor in winkelcentrum (ifgoede salariering ifgoede secundaire arbeidsvoorwaarden Als je onderstaande eigenschappen kunt aanvinken, dan ben jij degene die wij een interessant aanbod willen doen: vlot type gemotiveerd spontaan nette telefoonstem representatief humoristisch gastvrij accuraat kantoorervaring bekend met tekstverwerking Stuurje brief metfoto aan: Holland Hypotheek Croep, Kerkstraat 19, 2657 CD Berkel el Rodenrijs. Voor meer informatie beI je naar Yvonne Fraanje, tel. 010 - 519 07 22. Luxe bad/douche combinatie Laat u verwennen met deze luxe t)ad /douche combinatie. 6 jets, kunststof, in demaat 170x75 cm en leverbaar in witofpergamon. Luxe douche/ stoomcabine orione f en juweeltje voor de badkamer. Grohe thermostaat en douchegarnituur, 8 massage jets, elektronische bedieningspaneel, kwartronde uitvoering met 2 hardglazen geronde schuifdeuren de maten zijn 98,8x 227,5 cm, verkrijgbaar in wit en pergamon. (Incl. montage bij u thuisl, excl. voormontage) Deco radius Designradiator Mooi en functioneel voor in uw badkamer. Met horizontale lichtgebogen buizen, afmeting 120,5x 60 cm. Uitgevoerd in wit en pergamon. Kwartronde douchecabine. Doucbecabine met douchebak, uitgevoerd in chroom/helderglas. Normaal f 2455,-. Ook leverbaar in wit pergamon: f 1795,- Badkamermeubel met vele samenstellings mogelijkheden Dit fraaie badkamermeubei in wit en pergamon kunt u naar eigen inzicht eindetoos combineren. Zoals bierafgebeeld, 175 cm breed, heeft ditmeubel een onderkast met wastafeibiad, spiegei, luifel en twee extra kasten. Dit meubei is ook verkrijgbaar in 140 cm breed: dit formaat heeft een hoge ofhalfhoge kast en in 105 cm breed. In pergamon uitvoering f 2295,- Luxe wandcloset combinatie. In verschillende kleuren leverbaar. Inclusief inbouwreservoir met frontbediening en bedieningspaneel. Wit f 695,-, pergamon/camee f 749,- t

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 20